Esileht Ilu ja tervis mirena ja gaasid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: mirena ja gaasid

Postitas:

on kellegi muresid sellega? mul on mirena olnud 2 aastat, kuid kuna imetasin pikalt, siis päevad hakkasid alles nüüd. teist korda on hetkel ja mõlemal korral olen just päevade ajal meeletult gaasidega hädas :S kas kellelgi veel nii, kas on lootust, et ajaga kaob?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul päevade ajal gaasid on, siis mida Mirena asjasse puutub? mis seos neil peaks sinu arvates olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle asja nimi on PMS teemaalgataja … Mirena on pisut-pisut vale asi süüdistamiseks. Või oled sa ka üks neist naistest, kes kuuldes, et purjus tibi sõiti purjus peaga vastu puud, süüdistab ikka pille, sest muuseas võttis tibi ka neid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selle asja nimi on PMS teemaalgataja … Mirena on pisut-pisut vale asi süüdistamiseks. Või oled sa ka üks neist naistest, kes kuuldes, et purjus tibi sõiti purjus peaga vastu puud, süüdistab ikka pille, sest muuseas võttis tibi ka neid?[/tsitaat]PMS on pikemalt lahti kirjutatuna premenstruaalne sündroom ehk siis selle sõnaga märgitakse vaevuseid, mis esinevad ENNE menstruatsiooni algust.

Teemaalgataja räägib probleemist, mis vaevab teda siis, kui päevad on juba peal.

Muus suhtes olen kahe eelkõnelejaga nõus. Absoluutselt ei saa aru, mida Mirena päevadeaegsesse kõhugaasidesse puutub. Kui kõhugaasi häda oleks alanud Mirena paigaldamisest alates, siis oleks seos ehk kuidagi arusaadav (ehkki täiesti ebausutav).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem pakuks et päevade ajal on organism nõrgem ja avaldub mingi toidutalumatus või allergia. Tõenäoliselt see sul süveneb ja varsti on kogu aeg gaasidega häda. Pakuksin kohe välja number 1 gaasitekitaja – piim. Meie inimesed tarbivad ülemäära piima igal kujul ja paljudel hakkab piim tekitama mingis vanuses suuri vaevusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis mirena ja gaasid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.