Esileht Sünnitus Mirena spiraal

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mirena spiraal

Postitas:

kas keegi teab, kas perearst kirjutab ka Mirena retsepti välja? Mul on günekoloogi aeg märtsi alguses, kuid siis saaks juba spiraali kohe kaasa võtta, mitte ei pea ootama uut aega….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 16:52; 12.02 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on sul 1. kord? Perearst saab kirjutada välja korduvretsepti. Igatahes helista perearstile. Inimestel nii erinevad perearstid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on sul 1. kord? Perearst saab kirjutada välja korduvretsepti. Igatahes helista perearstile. Inimestel nii erinevad perearstid.

ei see mul on enne ka olnud, lihtsalt vahepeal sain kolmanda lapse ja nüüd tahaks tagasi panna pärats sünnitust

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 16:52; 12.02 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab küll kirjutada. Samas günekoloog tahab enne teha Pap testi ja läbivaatuse. Ma ei tea, kas ta esimesel visiidil paneb. Välja võid perearsti retseptiga ikka osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 19:02; 14.04 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan et kui günekoloog kirjutab retsepti siis saab suurema haigekassa soodustuse. Kas pole nii? Ja tegelikult peaks günekoloog Su kindlasti läbi ka vaatama et kas kõik on ikka korras.

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan et kui günekoloog kirjutab retsepti siis saab suurema haigekassa soodustuse. Kas pole nii? Ja tegelikult peaks günekoloog Su kindlasti läbi ka vaatama et kas kõik on ikka korras.

_

Sama soodustus on. Mulle kirjutas ka perearst. Enne peab muidugi testid tegema ja gün vaatab üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 19:02; 14.04 18:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Mirena spiraal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.