Esileht Ilu ja tervis Mirena spiraali kohta küsimusi

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mirena spiraali kohta küsimusi

Postitas:

Hei!

Mul teine laps praegu 4.kuune ja arst soovitas umbes kuu aja pärast spiraal lasta panna.
Tahaks teada teie kogemusi selle kohta.
1) Kas paigaldamine oli väga ebamugav (arst mainis, et pane siis vaim valmis ja tule varsti tagasi)
2) Kas teil esines mingeid kõrvaltoimeid?
3) Kui kaua peale sünnitust teile on paigaldatud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hirm oli paigaldama minnes suur, aga polnud nii hull midagi. Valua polnud, veidi ebamugav (tõesti ainult veidi). Minul kõrvaltoimeid ei olnud- vastupidi, väga mugav, ei mingeid pädevi ega midagi. Mina ei paigaldamud peale sünnitust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valus ei olnud paigaldamine. Pigem väga väga ebamugav. Meenutas natuke sünnitusvalusi 😀
Mulle paigaldati umbes 3 kuud peale sünnitust.
Kõrvaltoimetest siis see, et esimesed punased kestsid umbes 2-3 nädalat ja peale seda ka on nyyd määrinud vahelduva eduga kaks kuud, aga aina vähemaks jääb määrimist ja loodan, et varsti juba kõik ok.
Ahjaa, esimene õhtu oli meeeeeletu kõhuvalu ka. Mõtlesin isegi erakorralisse minna, aga õnneks öösel hakkas parem. Teisel ja kolmandal päeval ka natuke valutas, aga aina paremaks läks ja umbes nädala pärast enam ei valutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle paigaldati umbes 3 kuud peale sünnitust. Paigaldus ei olnud otseselt valus, aga siiski ebameeldiv. Esimesed paar päeva olid ka kõhuvalud- nagu kerged päevadevalud ja määrimine kestis päris pikalt, üle kuu kindlasti. Nii et sinu asemel ootaks kindlasti sügiseni, suvel on selline määrimine väga ebamugav.

Päevad olid esimest korda kui laps sai aastaseks, aga õnneks on see pigem määrimine, piisab pesukaitsest. Üldjoontes olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle paigaldati neli kuud pärast sünnitust, midagi valusat polnud, veidi ebameeldiv nagu ikka naistearstil käimine. Kõrvalnähtusid pole, päevi pole, õnneks polnud ka kõhuvalusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
1) paigaldamist kartsin nagu tuld – tegelikkus osutus hoopis talutavamaks, lihtsalt ebamugav, aga sai õnneks ruttu läbi;
2) samal õhtul kõht natuke tuikas, aga ei valutanud meeletult (olin selleks valmis, aga õnneks ei olnud midagi hullu);
paigaldamisest saati on vahelduva eduga määrinud (päevas kulub 1-2 pesukaitset). Nüüd on spiraal olnud juba pea 2,5 kuud ning määrimist jääb aina vähemaks, enamasti pole üldse. Samas keset suve tõesti ei paigaldaks, sest tahad ju ujumas ka käia jne. Soovitan suve lõppu lükata selle protseduuri.
3) spiraali lasin panna siis, kui laps oli 7-kuune (enne kasutasin minipille).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paigaldada lasin ca 2,5 kuud peale sünnitust. Soovitan kaasa võtta sideme igaks juhuks. Mul oli peale paigladust päris korralik veritsus ja haiglast sain suure ja ebamugava sideme. Paigladus oli täiesti probleemitu. Aga kogu esimene veritsus kestis määrimise kujul ca 3 kuud. Pärast oli tükk aega vaikust ja esimesed päevad hakkasid kui laps sai aastaseks ning kestis ca 1-2 päeva. Mugav!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Mirena spiraali kohta küsimusi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.