Esileht Ilu ja tervis Mirena või pillid.

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Mirena või pillid.

Postitas:

Tere! Eelmine nädal tehtud hüsteroskoopia opp.Peale seda soovitas nüüd arst ,et paneksid Mirena spiraali see vähendaks veritsust.Vanust 50,mul pole kunagi spraali olnud,aga pille olen võtnud 10 aastat,hetkel on on pillivaba .Andke nõu kumba soovitate pillid või spiraal.

Spraali kardan,et sest äkki tuleb ära,sest paaril tuttaval on nii juhtunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.08 14:54; 03.08 19:52; 11.08 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

50-aastane ei pea ju enam kartma spiraali äratulekut? Sünnitanud oled?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keiser oli ,sünnitanud pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.08 14:54; 03.08 19:52; 11.08 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 45, peale sama oppi lasin panna spiraali, varem pole ka kunagi spiraali olnud. Pille pole samuti juba 10a kasutanud ja enam ei tahtnud ka. Vabalt oleks tahtnud kuni menopausini üldse ilma hormoonideta, sest olen nii kenasti hakkama saanud, aga suure verekaotuse tõttu iga kuu otsustasin siiski Mirena panna. Praegu saab aasta täis ja olen rahul, elukvaliteet on taas normis, mingeid kõrvalmõjusid, mille eest hoiatati, tekkinud ei ole. Välja kukkumise oht on ka siiski minimaalne ja kui see juhtub, saab ju edasi otsustada, kas paned uue või loobud üldse. Kui sul pole kunagi spiraali olnud, siis ei saagi enne ju teada, kuidas sulle see sobib.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin kolm aastat tagasi sama küsimuse ees. Vererohkete päevade tõttu tuli mingi valik teha. Mirenaga omad hirmud, kartsin et ei sobi, kartsin paigaldust ja seda, et jääb aastajagu määrima, paljudel pidi nii olema. Valisin pillid ja ülirahul. Päevad on väga vähese verehulgaga ning ka nende ajastust on võimalik sättida. Mirenaga võivad päevad aga edasi käia ning ei tea kuidas… Eks arstid vist soovitavad küll rohkem Mirenat… Mina võtan väikese hormoonsisaldusega pille ning ehk õnnestub nii ka prememopaus üle elada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 22:29; 05.08 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis pille Sa võtad,mis on väikse hormoonsisaldusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan Gesytil, sama toimeainega on ka Harmonet. Minu teadmiste kohaselt nendest väiksema hormoonsisaldusega on ainult minipillid. Need ei pidanud jälle tsüklit nii palju korrastama, kuid katsetamise asi ja individuaalne. Usun, et arst oskab soovitada, Kuid eks arste on ka erinevaid. Minu eelmine günekoloog propageeris ainult Mirenat. Praegune on avatum ning ütles, et kui pillid sobivad, siis pole mõtet teisi vahendeid katsetama hakata.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.08 22:29; 05.08 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 48 ja võtan juba 6 aastat minipille. Neil on sama toimeaine kui Mirenal. Valisin pillid, kuna mõtlesin, et kui ei sobi, on sellest lihtsam loobuda kui spiraalist. Aga sobisid ideaalselt ja jäingi nende juurde. Nagu Mirenaga, nii pole ka nendega päevi. Kuigi see on ilmselt individuaalne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 02:01; 13.08 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis minipille te võtate.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.08 14:54; 03.08 19:52; 11.08 18:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul Mirenaga perforeeriti emakas. Samuti sain Mirenast  mitmeks kuuks kohutava veritsuse, mitte mingi määrimise, vaid sellise veritsuse, et pidin kandma kõige suuremaid molimedi sidemeid. 2 korda prooviti seda ja tulid välja. Ei sobi mulle.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis minipille te võtate.

Minul on toimeaineks desogestreel, tavaliselt võtan Cerazette’i. Vahel harva (u kord aastas), kui juhtun kusagile x koha apteeki, kus Cerazette’i pole, vaid on mingi muu sama toimeainega variant, siis olen ka neid võtnud. Vahet pole mingisugust täheldanud.

Lisan, et mulle soovitas arst Mirenat/minipille, kuna mul on diagnoositud müootiline emakas. Ilma hormooni tarbimata oleksid pidevad müoomid ja suured veritsused. Hormoon hoiab aga emaka limaskesta õhukese, nii et arstile on küll näha need täpid, kuhu müoomid tuleksid, kui limaskest paksem oleks ja tema sõnul pidi terve emakas neid täis olema. Aga pillidega, nagu öeldud, pole mul üldse päevi, ja ei mingeid müoome ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 02:01; 13.08 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin ise samas olukorras umbes. Lasin panna Kyleena spiraali. Väga rahul siiani, umbes aasta.

Päevad praktiliselt kadunud, alguses natuke oli. Kõrvalmõjusid ei tunneta. Kusjuures minul oli pillide võtmisega probleeme ennem juba- ei sobinud üks ja ei sobinud teine, olin katsetanud erinevaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Mirena või pillid.