Esileht Ilu ja tervis Mis aitab “allkorrusele”

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Mis aitab “allkorrusele”

Postitas:

Tundub tupeseen olevat, aga arstile lähiajal ei saa, sest aegu pole saada. Kasutasin käsimüügis olevat Canesteni, aga ei aidanud. Nüüd justkui läks hoopis hullemaks ja selle Canesteniga tuli mingeid nagu valgeid nahatükke ????
Mida järgmiseks proovida, mis tõesti kiiresti aitaks? Olgu öeldud, et rase pole ja suguhaigust ka ei saa olla. Need on välistatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.02 22:26; 23.02 23:23; 24.02 10:14; 24.02 10:48; 24.02 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Clotrimasol kreemi osta. OSad teevad keefiriga tampoone ka tupesiseselt, ei tea, kas sel efekti on (vb pikemat aega kasutades).

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 22:40; 23.02 22:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasulisele vastuvõtule saad kohe.Mina maksin koos analüüsidega mingi 70 euri kokku. Asi selles et 70 euri ei ole Eesti riigis enam mingi raha. Ja ma kulutasin selle raha oma tervisele.Jätan mingid kulinad ostmata ja kogu lugu.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tupeseen ei vaja mingeid analüüse. Kui on valge tükiline voolus ja käsimüügiravimid ei aita, helista perearstile ja lase kirjutada küünlad.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 22:40; 23.02 22:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka Canesten ei aidanud, panin päris palju raha selle alla. Nädal-kaks ja sama mure tagasi. Ütlesin apteekrile, et minul pole sellest mingit kasu olnud ja tema siis soovitas mulle mingisugust suukaudset tabletti (ma nime praegu ei mäleta). Ütles, et kui see ka ei aita, siis peab minema arstile. Ei taha ära sõnuda, aga siiani pikim vahe, mil kõik korras on olnud.

Oleks tore kui sul see nimi meenuks ????
Meil siin väikelinnas ei usu, et telefoniteel lihtsalt retsept tehakse ilma vastuvõtuta. Samas proovida ju võin.
Sellise libedaga praegu kuskile ei sõida ja 70 € on ikka palju maksta tegelikult ju nii lihtsa ja tavalise asja eest. Selle nädala lõpuks peaksin end korda saama, et ei taha sedasi küll tööl olla.
Canesten tundub mingi petukaup siis ju kui leidub teisigi, kel ei ole sellest kasu.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.02 22:26; 23.02 23:23; 24.02 10:14; 24.02 10:48; 24.02 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle ravimi toimeaine on flukonasool. Firmasid on erinevaid, kes seda teevad. 150mg ravimvorm on 1 tableti kaupa käsimüügis, mingit perearsti vahele segama ei pea. Tegelikult kirjutaks perearst vm. arst sulle sellesama toimeainega ravimit välja.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meilnon aasta aega tehtud ksugvisiite ja ega seal all midi müstilist ei saa olla. Loomulikult kirjutab perearst midagi välja

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.minudoc.ee/ annab 15 euro eest videokonsultatsiooni, kirjutavad ka retsepte ja saatekirju. Soovi korral saad tahvlisse äpi ka tõmmata.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 08:33; 25.02 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda on hea teada, et Fluconazole kapsel on nüüd käsimüügis saadaval. 150 mg soovitaks teemaalgatajale. Ainult Klotrimasool kreemiga määrimisest jääb väheseks. Juurde võta ka piimhappebakterid 2 korda päevas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Flukonasool sisaldusega on jah nüüd käsimüügis (alla 5euro) ja sama toimeainet kirjutaks perearst ka. Samas perearst ei tee kunagi tupeseenega ülevaatust, kirjutatakse sümptomite põhjal, naistearst ehk vaataks kontrolli käigus üle, aga siis ka pigem, kas asümptomaatilise tupeseene, vaginoosi vmt korral juba.

Küll aga omast kogemusest (eriti ennetavana) on maailma parim asi multigyn actigel. Kasutan seda alati kui tunnen, et kuidagi kihelema all hakkab (vahepeal nt seks ärritab) ja see leevendab kõikidest asjadest siiani paremini.

Natuke kallivõitu on samas tegelikult piisab kauaks ja tõesti efektiivne. Selles sarjas veel erinevaid tooteid ja sobib kasutamiseks ka kuivusega.

https://www.apotheka.ee/multi-gyn-actigel-50ml-pmm0090546ee

Aga jah, seespidiselt piimhappebakterite kuur lisaks!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 09:44; 24.02 10:43; 24.02 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks flukonasoolile, võta probiootikumi vaginaalsed küünlad, samuti soovitan suukaudu võtta synbiotikume. Seen viitab sellele, et bakterite tasakaal on paigast ära ning probiootikumid aitavad selle korral. Samuti eelnevalt üks Kägu mainis keefiri tampoone vms, kasutati probiootilise mõju pärast, mis siis tasakaalustab baktereid, kuid mugavam on kasutada spets küünlaid.

Juhul kui kasutad beebipille, siis need samuti soodustavad tupeseent.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA. Lisaks ebamugavusele all ka munasarjad valutavad, eriti just õhtuti. Mingit hullu kohupiima seal all ei tule, aga selline vesine ja veidi lima, et terveks päevaks aluspüksid kuivaks ja puhtaks ei jää. Ei taha hakata pesukaitsmeid kasutama. Vahepeal kasutasin, äkki sellest läks ka hullemaks. Samas võib ka jälle munasarjatsüst olla. See tekitab ka valusid, surumisi ja muud häda, aga sellega pole siiani naistearst midagi peale hakanud. Ainult vaadanud, et nentida fakti ja vaadanud, et kui suur on. Isegi suurega ei ole midagi tehtud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.02 22:26; 23.02 23:23; 24.02 10:14; 24.02 10:48; 24.02 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule on kirjutatud Donaxyli (toimeaine Deqalinium), see on hästi aidanud. Viimane kord kirjutas teine arst midagi muud, aga nime ma ei mäleta.

Perearst saab ka kirjutada. Käsimüügi ravimid ei aita minu arvates üldse. Kui probleem püsib, läheksin sinu asemel tasulisse vastuvõttu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA. Lisaks ebamugavusele all ka munasarjad valutavad, eriti just õhtuti. Mingit hullu kohupiima seal all ei tule, aga selline vesine ja veidi lima, et terveks päevaks aluspüksid kuivaks ja puhtaks ei jää. Ei taha hakata pesukaitsmeid kasutama. Vahepeal kasutasin, äkki sellest läks ka hullemaks. Samas võib ka jälle munasarjatsüst olla. See tekitab ka valusid, surumisi ja muud häda, aga sellega pole siiani naistearst midagi peale hakanud. Ainult vaadanud, et nentida fakti ja vaadanud, et kui suur on. Isegi suurega ei ole midagi tehtud.

Sügelus, kipitus, ärritus, kuivus?

Vesine ja limasus pigem ei ole tupeseene sümptomid. Mis veel lisaks on?
Küll aga multigyn ja piimhappebakterid aitavad tupe normaalse PH taseme taastada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 09:44; 24.02 10:43; 24.02 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA. Lisaks ebamugavusele all ka munasarjad valutavad, eriti just õhtuti. Mingit hullu kohupiima seal all ei tule, aga selline vesine ja veidi lima, et terveks päevaks aluspüksid kuivaks ja puhtaks ei jää. Ei taha hakata pesukaitsmeid kasutama. Vahepeal kasutasin, äkki sellest läks ka hullemaks. Samas võib ka jälle munasarjatsüst olla. See tekitab ka valusid, surumisi ja muud häda, aga sellega pole siiani naistearst midagi peale hakanud. Ainult vaadanud, et nentida fakti ja vaadanud, et kui suur on. Isegi suurega ei ole midagi tehtud.

Sügelus, kipitus, ärritus, kuivus?

Vesine ja limasus pigem ei ole tupeseene sümptomid. Mis veel lisaks on?

Küll aga multigyn ja piimhappebakterid aitavad tupe normaalse PH taseme taastada.

Sügelust ja kipitust ei ole. On munasarjavalud, kõht nagu paistes veidi ja vähene limane ja vesine voolus. Kohati ka tunne nagu lekiks veidi uriini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.02 22:26; 23.02 23:23; 24.02 10:14; 24.02 10:48; 24.02 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma määrisin ainult hapukoorega. Tundus, et aitas. Lõpuks läks ikka normi tagasi.

Puhasta seest see valge ollus nii palju ära, kui saad. Pane hapukoor asemel, äkki aitab kasulikel piimhappebakteritel jälle tasakaalu saavutada.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 11:25; 24.02 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sügelust ja kipitust ei ole. On munasarjavalud, kõht nagu paistes veidi ja vähene limane ja vesine voolus. Kohati ka tunne nagu lekiks veidi uriini.

Ovulatsiooni pole hetkel? Selle ajal on paar päeva suurem vooluse eritus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 11:25; 24.02 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA. Lisaks ebamugavusele all ka munasarjad valutavad, eriti just õhtuti. Mingit hullu kohupiima seal all ei tule, aga selline vesine ja veidi lima, et terveks päevaks aluspüksid kuivaks ja puhtaks ei jää. Ei taha hakata pesukaitsmeid kasutama. Vahepeal kasutasin, äkki sellest läks ka hullemaks. Samas võib ka jälle munasarjatsüst olla. See tekitab ka valusid, surumisi ja muud häda, aga sellega pole siiani naistearst midagi peale hakanud. Ainult vaadanud, et nentida fakti ja vaadanud, et kui suur on. Isegi suurega ei ole midagi tehtud.

Sügelus, kipitus, ärritus, kuivus?

Vesine ja limasus pigem ei ole tupeseene sümptomid. Mis veel lisaks on?

Küll aga multigyn ja piimhappebakterid aitavad tupe normaalse PH taseme taastada.

Sügelust ja kipitust ei ole. On munasarjavalud, kõht nagu paistes veidi ja vähene limane ja vesine voolus. Kohati ka tunne nagu lekiks veidi uriini.

See küll seent ei meenuta. Seen sügeleb ja ongi kohupiimataoline voolus. Mine erakorralisse kui tasuline liiga kallis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sügelust ja kipitust ei ole. On munasarjavalud, kõht nagu paistes veidi ja vähene limane ja vesine voolus. Kohati ka tunne nagu lekiks veidi uriini.

Ovulatsiooni aeg pole, palju viimaste päevade algusest möödus? Kõik eelnevad munasarjavalu, kõhupaistetus, limane ja vesine voolus pigem suunavad sellele.

Kaua see sul nii kestnud on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 09:44; 24.02 10:43; 24.02 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sügelust ja kipitust ei ole. On munasarjavalud, kõht nagu paistes veidi ja vähene limane ja vesine voolus. Kohati ka tunne nagu lekiks veidi uriini.

Ovulatsiooni aeg pole, palju viimaste päevade algusest möödus? Kõik eelnevad munasarjavalu, kõhupaistetus, limane ja vesine voolus pigem suunavad sellele.

Kaua see sul nii kestnud on?

Ehk tõesti. 19 päeva on möödas. Iga kuu see nii pole, aga kui nüüd meenutada, siis varem on tõesti olnud mitmeid kordi nii, et ovulatsiooni ajal tundub nagu oleks põletik või selline leebem seen, aga arstil on uh-s selgunud, et on ovulatsioon ja sellega kaasnev tsüst,mis ilmselt surub vaagnas. Siis on ka alaselg valutanud ja pole istudagi saanud terava vaagnavaluga. Ma üldiselt ei jälgi oma ovulatsioone, sest pole enam plaanis rasestuda. Kestnud on see aga praeguseks juba kuskil 20 päeva.
Ovulatsioon ei tohiks nii kaua kesta jällegi. Alguses kasutasin siis seda Canesteni arvates, et seen on ja Canesteni ajal tekkis menstruatsioon. Ma ei tea, mul kohati juba tunne, et see Canesten tegi midagi halba juurde. Mul on pidevalt tsükkel sassis ja erinev, et raske on aru saadagi. Naistearstil on uh-s näha olnud, et on ovulatsiooniaeg, aga viimasest mensesest arvutades ei klapi üldse see aeg. Et saaks vähemalt tsükli korda, on naistearst soovitanud beebipille, aga kuna mul on veri paks ja seoses sellega trombioht, siis ma ei saa riskida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.02 22:26; 23.02 23:23; 24.02 10:14; 24.02 10:48; 24.02 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum küll, täiskasvanud inimene ei suuda normaalselt välja öelda oma intiimpiirkonna nime! Allkorrus? Äh?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küüslaugu küüs ööseks tuppe. (Võib küll pisut ärritust tekitada, aga aitab suurepäraselt).

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks tuleb teha nn survepesu, et tupp võimalikult puhtaks saaks, seejärel kuivata korralikult ja klotrimasoolküünlad sisse.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka Canesten ei aidanud, panin päris palju raha selle alla. Nädal-kaks ja sama mure tagasi. Ütlesin apteekrile, et minul pole sellest mingit kasu olnud ja tema siis soovitas mulle mingisugust suukaudset tabletti (ma nime praegu ei mäleta). Ütles, et kui see ka ei aita, siis peab minema arstile. Ei taha ära sõnuda, aga siiani pikim vahe, mil kõik korras on olnud.

Pakun, et see võis olla Flucanazole

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 16:30; 06.03 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen TA. Lisaks ebamugavusele all ka munasarjad valutavad, eriti just õhtuti. Mingit hullu kohupiima seal all ei tule, aga selline vesine ja veidi lima, et terveks päevaks aluspüksid kuivaks ja puhtaks ei jää. Ei taha hakata pesukaitsmeid kasutama. Vahepeal kasutasin, äkki sellest läks ka hullemaks. Samas võib ka jälle munasarjatsüst olla. See tekitab ka valusid, surumisi ja muud häda, aga sellega pole siiani naistearst midagi peale hakanud. Ainult vaadanud, et nentida fakti ja vaadanud, et kui suur on. Isegi suurega ei ole midagi tehtud.

Sügelus, kipitus, ärritus, kuivus?

Vesine ja limasus pigem ei ole tupeseene sümptomid. Mis veel lisaks on?

Küll aga multigyn ja piimhappebakterid aitavad tupe normaalse PH taseme taastada.

vesine voolus on ka tupeseene/ vaginoosi vms tunnus. Minu naistearst ütles nii. Mul nt ongi vähem selline vesine voolus, vahepeal nagu tunnen et mulksuga tuleb miskit püksi. Ei lehka….võtan käsimüügist selle ühe tableti, vahel isegi kaks päeva järjest (arst lubanud niimodi intensiivravi teha) ja asi kiirelt korras.

küünaldega ei viitsi ammu enam jamada…maru tülikas mitu päeva.

Õnneks viimasel ajal väga vähe seda jama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

synbiotikume

See sõna on “sümbiootikumid”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 08:33; 25.02 09:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

synbiotikume

See sõna on “sümbiootikumid”.

No eks ta ajas synlab’iga sassi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 11:11; 25.02 15:13; 27.02 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum küll, täiskasvanud inimene ei suuda normaalselt välja öelda oma intiimpiirkonna nime! Allkorrus? Äh?

Jeerum küll, täiskasvanud inimene ei kannata välja seda, kuidas teine täiskasvanud inimene nimetab oma intiimpiirkonda? Jeerum? Äh?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muideks mulle ka canesten ei toimi, 2 erineval korral olen proovinud. Hind on väga kõrge ja ainult tõusnud (alles oli 7.90, nüüd juba 10? – eks nad teavad, et hädas naiselt on võimalus ükskõik mis hind küsida), reklaam on kõva, aga tolku pole või siis peab ostma 3-4 tükki järjest, mille hind muutub kokkuvõttes retseptiküünaldega võrreldes absurdseks.  Nii et kel vähegi võimalus retsept saada, siis canesteni ei soovita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.02 11:11; 25.02 15:13; 27.02 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen terve täiskasvanuea tupeseenega (ja samasuguste sümptomitega nagu TA kirjeldab) hädas olnud. Mitte midagi ei aidanud.  Aeg-ajalt palusin perearstil retseptiravim kirjutada, aga muidu lihtsalt kannatasin.

Kaks aastat tagasi hakkasin praktiseerima vahelduvpaastu ja u. kahe kuu pärast sain aru, et kõik need vaevused kadunud. Ja siiamaani pole kordagi enam ei sügeluse ega voolusega hädas olnud. Ma ei saa muidugi 100% väita, et sellest, aga muud selgitust ma ei oska tuua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Ilu ja tervis Mis aitab “allkorrusele”