Esileht Ilu ja tervis Mis aitaks ripsmetel ka kulmudel tihedamaks kasvada?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Mis aitaks ripsmetel ka kulmudel tihedamaks kasvada?

Vanust on 44 ja mille tundub, et mu ripsmed ka kulmud on nii hõredaks jäänud. Kulmud ei ole üldse ilusad, tundub, et karvad kasvavad igal pool mujal kulmude ümber, selle asemel et ilusas kaares kasvada. Eriti hõredad on kulmude välimised otsad. Ja ripsmeid pole peaaegu üldse olla, alumised ripsmed on tõesti nagu üksikud karvad ainult. Kuskilt on jäänud meelde, et riitsinusõli peaks karvakasvu tihendama, aga kas see reaalselt toimib ka? Mis veel tihendaks kulme-ripsmeid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 20:42; 05.09 09:58; 06.09 19:47; 20.11 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riitsinusõli. Hangid endale vana ripsmeharja (puhtaks pestuna) ja sellega kannad peale iga õhtu, tulemused nähtavad paari nädalaga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

yxes. super

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 23:26; 06.09 17:08; 06.09 21:58;
To report this post you need to login first.

yxes. super

Kust seda osta saab ja mis see orienteeruvalt maksab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 20:42; 05.09 09:58; 06.09 19:47; 20.11 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.chamonixcosmetics.eu/soovin-osta/?lang=et

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

yxes. super

Täiesti nõus, olen mitu korda kasutanud.
Esimese kuuri järel ulatusid ripsmed kulmudeni ja seda ilma naljata. Püsisid ilusad päris mitu kuud, kahjuks see efekt ei ole jääv – ripsmed ju vahetuvad.
Olen aastate jooksul veel kaks kuuri teinud, päris nii häid tulemusi ei ole andnud kui esimene kord, aga siiski mõjub hästi, ei saa salata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 23:26; 06.09 17:08; 06.09 21:58;
To report this post you need to login first.

yxes. super

Täiesti nõus, olen mitu korda kasutanud.
Esimese kuuri järel ulatusid ripsmed kulmudeni ja seda ilma naljata. Püsisid ilusad päris mitu kuud, kahjuks see efekt ei ole jääv – ripsmed ju vahetuvad.
Olen aastate jooksul veel kaks kuuri teinud, päris nii häid tulemusi ei ole andnud kui esimene kord, aga siiski mõjub hästi, ei saa salata.

Kas seda saab kulmudele ka kasutada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 20:42; 05.09 09:58; 06.09 19:47; 20.11 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riitsinusõli. Hangid endale vana ripsmeharja (puhtaks pestuna) ja sellega kannad peale iga õhtu, tulemused nähtavad paari nädalaga ????

Rumalus. Õlist saad vaid paistes silmad ja ripsmekasvule see küll kuidagi kaasa ei aita, ammugi mitte paari nädalaga.
Soovitan ka spetsiaalseid ripsme/kulmu seerumeid. Tasub küsida nt. kaubamajast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riitsinusõli. Hangid endale vana ripsmeharja (puhtaks pestuna) ja sellega kannad peale iga õhtu, tulemused nähtavad paari nädalaga ????

Rumalus. Õlist saad vaid paistes silmad ja ripsmekasvule see küll kuidagi kaasa ei aita, ammugi mitte paari nädalaga.
Soovitan ka spetsiaalseid ripsme/kulmu seerumeid. Tasub küsida nt. kaubamajast.

Minul tekitas ka riitsinusõli silmapõletiku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.09 23:26; 06.09 17:08; 06.09 21:58;
To report this post you need to login first.

Olen teemaalgataja. Olen nüüd seda Yxest kaks kuud kasutanud ja no mina küll kahjuks erilist efekti ei näe. Siin keegi kirjutas, et ripsmed kasvasid kulmudeni – mul on küll raske seda uskuda. Õige pisut on mu ripsmed kasvanud ja seda saan ka vaid ülemiste ripsmete kohta öelda, alumised on täpselt sama lühikesed ja hõredad nagu ennegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.08 20:42; 05.09 09:58; 06.09 19:47; 20.11 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ega 44a ei ole enam noor inimene, määri peale mida tahes. Või oled kuskil kasvõi ühte kulmudeni ripsmetega vanamutti näinud? Efekti saad ülevõlli ripsmetushiga või siis pikendustega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Olen nüüd seda Yxest kaks kuud kasutanud ja no mina küll kahjuks erilist efekti ei näe. Siin keegi kirjutas, et ripsmed kasvasid kulmudeni – mul on küll raske seda uskuda. Õige pisut on mu ripsmed kasvanud ja seda saan ka vaid ülemiste ripsmete kohta öelda, alumised on täpselt sama lühikesed ja hõredad nagu ennegi.

Mitte ripsmed polnud kulmudeni, vaid kulmud olid ripsmeteni 🙂 midagi sellist ehk https://www.timclue.com//wp-content/uploads/2014/04/eyebrows-300×225.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Olen nüüd seda Yxest kaks kuud kasutanud ja no mina küll kahjuks erilist efekti ei näe. Siin keegi kirjutas, et ripsmed kasvasid kulmudeni – mul on küll raske seda uskuda. Õige pisut on mu ripsmed kasvanud ja seda saan ka vaid ülemiste ripsmete kohta öelda, alumised on täpselt sama lühikesed ja hõredad nagu ennegi.

Olen mõne aasta vanem, kui 44, aga pean ütlema, et Yxes ripsmeseerum minul toimib küll hästi. Ripsmed kulmudeni just pole, aga ikka oluliselt pikemad, kui seda mitte kasutades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

FEG seerum toimib ka väga edukalt ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Pure Skin Food kulmuõli – lisaks riitsinusõlile veel hulganisti karvakasvu soodustavaid koostisosasid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Mis aitaks ripsmetel ka kulmudel tihedamaks kasvada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.