Esileht Tööelu, raha ja seadused. mis amet mulle sobiks, kui meeldib üritusi korraldada?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: mis amet mulle sobiks, kui meeldib üritusi korraldada?

Postitas:
Kägu

Olen püüdnud lastega kodus olles selgusele tulla oma ametites, mis mulle sobiks. 5 aastat on möödas ja viimasel aastal olen alles hakkanud ennast tundma õppima teadlikult. Läbi erinevate tööintervjuude ja nendealaste kirjanduste ja e-kursuste.
Ideaaliks peaks olema mu töökoht kontoris ja tegelema paberitega, kuid ma ei taha jällegi stressirikast tööd, et ma ei oska oma tööd hästi.
Nüüd olen hakanud seda rada minema, et oma hobisid püüdnud tööga seostada. Üks lemmikutest on nt, ürituste korraldamine. Mulle meeldib peresiseseid ja sõpruskonnavahelisi üritusi korraldada. Paljud on öelnud, et ma olen hea organiseerija. Minu jaoks on see suur tunnustus 🙂 Mõtlen nüüd, et mis kontekstis ma sellist tööd saaksin teha? Oskab keegi nõustada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: mis amet mulle sobiks, kui meeldib üritusi korraldada?

Rahvakultuur. Viljandi Kolled¸isse õppima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle eriala nimi on rekreatsioonikorraldus. Õpetatakse vist Tallinna ülikoolis ja mõnes kutseõppe asutuses ka.
Sarnast eriala peaks olema võimalik omandada ka erinevatel turism õppekavadel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ürituste korraldamine ja üritusturundus oli üksvahe ju täiesti olemasolev tegevusala. viimasel ajal ma ise pole väga kursis, kuna vahetasin oma valdkonda ja enam ei puutu eriti kokku.

väiksemates firmades jälle korraldab iga sekretäri või juhiabi ka üritusi.

kooli huvijuhiks võid ka minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvijuht, projektijuht, kontserdikorraldaja, turismindus, pulmakorraldus, matusebüroo jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suur tänu erinevate vastuste eest, mille peale ma kindlasti poleks ka pikema guugeldamisega jõudnud, sest need nimetused pole mulle tuttavad. Ma ise mõtlen, et rekreatsioon oleks huvitav tõesti. Ennast lähemalt tundes, mõtlesin, et mulle meeldiks mitte ise olla ürituste juht, kes mikri haarab ja seltskonnale huvitavat juttu vestab. Pigem midagi sellist, kus mina ajan asju ja täidan tellimusi sellest, mida teised soovivad. Midagi sarnast nagu oli kunagi TV3-s \”Unistuste agentuuris\” 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. mis amet mulle sobiks, kui meeldib üritusi korraldada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.