Esileht Pereelu ja suhted Mis asi on poissmehekorter

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )

Teema: Mis asi on poissmehekorter

Postitas:
Kägu

Kes on poissmees? Mis asi on poissmehekorter? Ja mis asi see poissmeheelu veel endast kujutab? Kas on olemas ka tüdruknaiseelu, tüdruknaisekorter? Millised suhted on poiss+ mehel ja tüdruk+ naisel? Erilised kujud.

Mu meessõber ütleb, et mu kodu on nagu poissmehel – puudub igasugune tilulilu.

Kaldun arvama, et on silmnähtavalt mehelikud kodud ja naiselikud kodud. Poissmehekorter on ilmselt selline askeetlik ja rafineeritud ja mõõdukalt korras kodu, kus pole iluasjakesi pilla-palla, linikuid, nipsasju.

Toataimed (kui on), on need suured ja massiivsed, selged ja hooldatud, vaibad on kained ja sirged, kergelt puhastatavad. Pinnad on puhtad, nõud ära pandud jms.

Mis eluvõõras ettekujutus… Poissmehekorter tähendab täpselt vastupidist. Tilulilu jah pole, kindlasti mitte ka taimi, kuna poismees ei hooli sellistest asjadest ega oska, viitsi neid hooldada. Voodipesu on räpakas ja pikalt vahetamata. Laiali vedelevad mustad nõud ja sokid, riided. Selline üleüldiselt lohakas ja räpakas, hooldamata mulje. Köök on ka väga mimimalistlik. Maitseainetest sool, pipar, suhkur, kõik. Külmkapis poolfabrikaadid jms. Näinud poes mida need üksikud mehed ostavad. Õlu, viinerid ja isegi valmis keedetud tatar.

Poissmehekorter on üldiselt selline kasimata ja rõve jah. Paraku näinud omajagu. Kui mees isegi pindu pühib ja põrdandat tolmuimejaga tõmbab, siis põrandaid nad pesta väga ei viitsi ja voodipesu vahetavad liiga harva. Olen puutunud mitme vallalise mehega kokku ja paraku ei teinud neist ükski ka süüa, kui välja arvata väga lihtsakoelised asjad nagu kartulite, muna praadimine.

Sisustus on jah selline igav, hotellilik, mimimalistlik ja, vaimuvaene üldiselt.

Õnneks on ikkagi ka neid mehi, kes hoiavad kodu korras, vähemalt nooremate inimeste seas küll. Kui ma mõtlen enda vallaliste sõprade peale (vanuselt 30 ringis, mõned aastad siia-sinna nii üles kui allapoole), keda küll ei ole nii palju, et mingeid üldisi järeldusi teha, siis pigem ikkagi on kodud korras ja puhtad. Ma ütleks, et minu meessoost sõbrad pesevad pesu isegi tihedamini kui mina, aga eks see ilmselt on ka seetõttu, et meestel on üldiselt vähem riideid, voodipesu jms.

On kindlasti ka erandeid, aga üldjuhul ikkagi peab paika see ütlus, et naine teeb korterist/majast kodu. Poissmeeste kodud ei ole alati räpased, aga kõige muu osas olen nõus. Igasuguseid sisustuselemente ja taimi meestel üldjuhul ei ole ja korterid on tõesti nn hotellilikud. Samas ei saa öelda, et mehed neist lugu ei peaks. Mäletan enda endise elukaaslase pealt, et kui mina lilled tuppa tõin, siis ütles küll, et nii on tõesti palju kodusem ja ilusam. Mehed lihtsalt ise nagu ei tuleks selle peale, et võiks midagi sellist tuppa panna – kui ei ole taim, siis ei nõua ju ka hooldust, seega vaevalt asi ainult hoolitsemise osas viitsimise taha jääb. Köögid jah, kuna mehed üldjuhul väga usinalt ei kokka, siis on nõusid, köögiriistu ja -tehnikat üldiselt minimaalselt – mingit vahukulpi või taignarulli pole mõtet keskmise poissmehe kodust otsida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei paneks kõiki mehi ühte patta.
Tean ka liiga puhast meest( tolmuimeja
iga päev kappab korteris ringi. Aga voodis pettumus täielik.
Enneb hooligu minust rohkem ja suudan ise koristada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mingit vahukulpi või taignarulli pole mõtet keskmise poissmehe kodust otsida.

Vahukulp on just kindlasti, sellega tõstetakse pelmeene keeduveest välja.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes on poissmees? Mis asi on poissmehekorter? Ja mis asi see poissmeheelu veel endast kujutab? Kas on olemas ka tüdruknaiseelu, tüdruknaisekorter? Millised suhted on poiss+ mehel ja tüdruk+ naisel? Erilised kujud.

Ma saan aru, et tegu on inimesega, kes alles õpib eesti keelt. Sellisel juhul võib poissmehekorteri sisu mittetaipamine täitsa arusaadav olla ja ka selle imeliku monstrumi “tüdruknaine” kokku panemine. Seda viimast pole tõesti olemas.

Poismees on tõesti üks nooremapoolne vallaline mees, kellel minimaalselt sisustatud korter ja veelgi tühjem külmkapp. Poismees võib välja kasvada vanapoisiks (sellisel juhul lisandub korterisse ka mustus ja räpasus :)) või abielumeheks, kui endale naise leiab.

Naissoost poissmehe vastand on aga ikka täiega vanatüdruk mis vanatüdruk. Vanatüdrukuks kahjuks nimetatakse tõesti neid nooremapoolseid naisi (tüdrukud on ikka pigem lapsed, teismelised), kes pole abiellunud. kel pole “poiss-sõpra” ega partnerit ja kel pole lapsi, mitte ainult vanemaid naisi samas staatuses. Eks see eesti keel üks diskrimineeriv keel on ja ikka peegeldab meie vana konservatiivset kultuuri, et 22 viimane taks. Ja vallaliste naiste kohta on neid solvavamaid väljendeid veelgi ja hullemaid kui see suhteliselt lihtlabane “vanatüdruk”.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mingit vahukulpi või taignarulli pole mõtet keskmise poissmehe kodust otsida.

Vahukulp on just kindlasti, sellega tõstetakse pelmeene keeduveest välja.

pelmeenid valatakse potist sõelale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanatüdrukuks kahjuks nimetatakse tõesti neid nooremapoolseid naisi (tüdrukud on ikka pigem lapsed, teismelised), kes pole abiellunud. kel pole “poiss-sõpra” ega partnerit ja kel pole lapsi, mitte ainult vanemaid naisi samas staatuses. Eks see eesti keel üks diskrimineeriv keel on ja ikka peegeldab meie vana konservatiivset kultuuri, et 22 viimane taks. Ja vallaliste naiste kohta on neid solvavamaid väljendeid veelgi ja hullemaid kui see suhteliselt lihtlabane “vanatüdruk”.

See jutt on ikka täielik jama ja ainuke diskrimineerija oled siin ise. Noort vallalist naist ei nimeta peale sinu vanatüdrukuks küll mitte keegi.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mingit vahukulpi või taignarulli pole mõtet keskmise poissmehe kodust otsida.

Vahukulp on just kindlasti, sellega tõstetakse pelmeene keeduveest välja.

pelmeenid valatakse potist sõelale.

Ei tee need poissmehed mingit sõelaga kurnamist, vahukulbiga tõstavad omale kaussi, lödistavad hapukoort, pipart ja soola ka ja minek.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu jaoks on see hästi segamini korter, kus elab üks või mitu vallalist meest ja kus sisekujundusele pole rõhku pandud.

Kui on korras ja ilus korter, siis liigitub tavalise korteri alla – elagu seal kasvõi kümme poissmeest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu jaoks on see hästi segamini korter, kus elab üks või mitu vallalist meest ja kus sisekujundusele pole rõhku pandud.

Kui on korras ja ilus korter, siis liigitub tavalise korteri alla – elagu seal kasvõi kümme poissmeest.

Et siis selline suhtumine meestesse ongi- ei oska koristada ega süüa teha, sellised saamatud olevused. Nojah siis. Seal kus kari mehi ühel pinnal elavad on ühiselamu. Poissmehekorter tänapäeval on kas hästi remonditud ja viimistletud või algupärase viimistlusega boheemlaslik eluruum. Ütlen ausalt, räpaseid poissmehekorterid on viinaveaga meestel, Tavaline normaalne mees hoiab ikka hästi puhtust. Erandiks on verinoored, poisiohtu vabad mehed, kes on alles vanemate juurest pääsenud ja ei tea kodutöödest midagi. Aga need, kes omavad isiklikku kinnisvara, oskavad ka sellest lugu pidada.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanatüdrukuks kahjuks nimetatakse tõesti neid nooremapoolseid naisi (tüdrukud on ikka pigem lapsed, teismelised), kes pole abiellunud. kel pole “poiss-sõpra” ega partnerit ja kel pole lapsi, mitte ainult vanemaid naisi samas staatuses. Eks see eesti keel üks diskrimineeriv keel on ja ikka peegeldab meie vana konservatiivset kultuuri, et 22 viimane taks. Ja vallaliste naiste kohta on neid solvavamaid väljendeid veelgi ja hullemaid kui see suhteliselt lihtlabane “vanatüdruk”.

See jutt on ikka täielik jama ja ainuke diskrimineerija oled siin ise. Noort vallalist naist ei nimeta peale sinu vanatüdrukuks küll mitte keegi.

No missasja!? Mis diskrimineerija? Ikka sama palju nimetatakse meid vanatüdrukuteks, kui meievanuseid mehi poissmeesteks. Olen nõus, et see suht iganenud, vahel solvav ja vahel naljaga pooleks kasutusel, aga samamoodi on ka “poissmees” pigem anekdootlik väljend kui tavasõna.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis selline suhtumine meestesse ongi- ei oska koristada ega süüa teha, sellised saamatud olevused. Nojah siis. Seal kus kari mehi ühel pinnal elavad on ühiselamu. Poissmehekorter tänapäeval on kas hästi remonditud ja viimistletud või algupärase viimistlusega boheemlaslik eluruum. Ütlen ausalt, räpaseid poissmehekorterid on viinaveaga meestel, Tavaline normaalne mees hoiab ikka hästi puhtust. Erandiks on verinoored, poisiohtu vabad mehed, kes on alles vanemate juurest pääsenud ja ei tea kodutöödest midagi. Aga need, kes omavad isiklikku kinnisvara, oskavad ka sellest lugu pidada.

pole siin mingit suhtumist – küsimus oli ja vastasin. Loomulikult on palju mehi, kes üksinda elavad ilusates ruumides, aga ausalt – kui elab koos mitu heteromeest, siis on see segamini poissmeestekorter. Kui koos elab kaks homomeest, siis enamasti väga ilus ja hea maitsega sisustatud korras kodu.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pole siin mingit suhtumist – küsimus oli ja vastasin. Loomulikult on palju mehi, kes üksinda elavad ilusates ruumides, aga ausalt – kui elab koos mitu heteromeest, siis on see segamini poissmeestekorter. Kui koos elab kaks homomeest, siis enamasti väga ilus ja hea maitsega sisustatud korras kodu.

See juba, et sa tead mehi, kes elavad koos, ei ole ju tõsi. Peale ühiselamu ei tea ma ühtegi meest, kes elaks kommuunielu. Need on siis hipid või kes iganes, aga need pole klassikalised poissmehed.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poissmehekorter ei ole jah iga poissmehe korter, vaid selline stereotüüp, “kuhu naisekätt pole ligi lastud”. Mööblit täpselt nii palju kui hädasti vaja ja hangitud ükshaaval, kui vajadus tekib, kokkusobivus pole üldse oluline. Kui parajasti pole millestki väga puudust tundnud, võib praktiliselt lage olla. Paigutus nii, nagu käepärane tundub, mitte mingit üldpilti arvestades. Miski pole “ilu pärast”. Puhtus oleneb juba inimesest, selle puudumine stereotüübi alla ei käi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks selline pisike askeetlik korter, mis on mõeldud ajutiseks lühiajaliseks elamiseks ühele inimesele. Vähemalt selline tuleb silme ette, kui loen sõna “poissmehekorter” mõnes kinnisvarakuulutuses. Umbes sama pilt tuleb silme ette kui kuulen sõna “üliõpilaskorter” Ehk siis sammuke küll edasi ühikatoast, aga mitte eriti pikk samm.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See juba, et sa tead mehi, kes elavad koos, ei ole ju tõsi. Peale ühiselamu ei tea ma ühtegi meest, kes elaks kommuunielu. Need on siis hipid või kes iganes, aga need pole klassikalised poissmehed.

Soome on täis kortereid, kus Eesti Kalevipojad eluruumi jagavad. Ja perekonnaseis pole siinkohal ju oluline.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 4 tuttavat eri vanuses poissmeest, aga ükski neist ei ela poissmehekorteris. Kõik on endale korralikud elamised ostnud, kodud on väga korras ja puhtad. 35-aastane kolis paar aastat tagasi uusarendusse,  sisustamine võttis terve igaviku, sest väga suured nõudmised olid. Sugugi mitte nii, et aitab suvalisest tugitoolist ja lauast.

Üks mees töötab küll üsna mustal alal, aga teeb seda alati triiksärgis. Tal on neid vist sada, autos on riidepuudel alati 2-3 puhast kaasas. Pesumasin on ihupesu ja saunalinade jaoks, kõik muu viib 2 korda kuus pesumajja. Kui küsisin, miks ta ise ei pese, ütles, et triikimise pärast. Hea on üks sats viia ja eelmised triigituna vastu saada. See mees on ka väga hea kokk. Kui vahel reisidel koos käime, siis esimese asjana vaatab maitseaineturud üle. Igast maailmanurgast otsib retsepte ja teeb iseendale igasugu põnevaid roogi.

Üks mees on tohutu loodushuviline ja kasvatab kodus kõikvõimalikke taimi, mis kasvama on suutelised. Ükski naine ei kannataks botaanikaaias elamist välja, iga lehekese pealt vaja tolmu pühkida või taimega koos dušši võtta ????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 4 tuttavat eri vanuses poissmeest, aga ükski neist ei ela poissmehekorteris. Kõik on endale korralikud elamised ostnud, kodud on väga korras ja puhtad. 35-aastane kolis paar aastat tagasi uusarendusse, sisustamine võttis terve igaviku, sest väga suured nõudmised olid. Sugugi mitte nii, et aitab suvalisest tugitoolist ja lauast.

Üks mees töötab küll üsna mustal alal, aga teeb seda alati triiksärgis. Tal on neid vist sada, autos on riidepuudel alati 2-3 puhast kaasas. Pesumasin on ihupesu ja saunalinade jaoks, kõik muu viib 2 korda kuus pesumajja. Kui küsisin, miks ta ise ei pese, ütles, et triikimise pärast. Hea on üks sats viia ja eelmised triigituna vastu saada. See mees on ka väga hea kokk. Kui vahel reisidel koos käime, siis esimese asjana vaatab maitseaineturud üle. Igast maailmanurgast otsib retsepte ja teeb iseendale igasugu põnevaid roogi.

Üks mees on tohutu loodushuviline ja kasvatab kodus kõikvõimalikke taimi, mis kasvama on suutelised. Ükski naine ei kannataks botaanikaaias elamist välja, iga lehekese pealt vaja tolmu pühkida või taimega koos dušši võtta ????

Selles tekstis kirjeldatud meeste kohta ma ütleksin küll – vanapoisid. ma arvan, et mees muutub vanapoisiks, kui ta on oma üksi elamisega rahul ja rahu teinud mõttega, et “peab” kaaslase leidma. Naudib oma kodu nii nagu seda tahab ilma mingi naise susserdamiseta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soome on täis kortereid, kus Eesti Kalevipojad eluruumi jagavad. Ja perekonnaseis pole siinkohal ju oluline.

Poissmehe puhul ju on oluline.

poiss|mees Sõnaveeb
vallaline mees. Põline poissmees. Ta on alles poissmees. Poissmeheks jäänud poeg. Tuba on sassis – poissmeeste asi. Kas oled poiss- või naisemees? *Alevi kohale tõuseb suur kollane kuu. .. „Näe, poissmeeste päike juba üleval,” kiidab Jaan.. T. Lehtmets.

Nad võivad ise end poissmeesteks nimetada ja seal ringi seksida, kui sellele vihjad, aga see ei tee neid poissmeheks. Endale võib kõike öelda: printsess, kuningas, doktor – kui ei ole, siis ei ole.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles tekstis kirjeldatud meeste kohta ma ütleksin küll – vanapoisid. ma arvan, et mees muutub vanapoisiks, kui ta on oma üksi elamisega rahul ja rahu teinud mõttega, et “peab” kaaslase leidma. Naudib oma kodu nii nagu seda tahab ilma mingi naise susserdamiseta.

Jah, 2 neist on praeguseks tõsised vanapoisid ja eluga väga rahul. Aga ma tundsin neid juba kahekümnestena, olid ka noorena üsna enesekesksed ja keegi nende kõrvale ära ei mahtunud.  Neil polnud aega kellegi teise jaoks ega tahtmist veel kellegi soovidega arvestada. Üks peab visiitsuhet, on paar juba pikki aastaid, käivad igal pool koos, aga naist oma koju elama ei taha tuua. Ilmselt on hingelt ka vanapoiss, kuigi noor mees alles.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles tekstis kirjeldatud meeste kohta ma ütleksin küll – vanapoisid. ma arvan, et mees muutub vanapoisiks, kui ta on oma üksi elamisega rahul ja rahu teinud mõttega, et “peab” kaaslase leidma. Naudib oma kodu nii nagu seda tahab ilma mingi naise susserdamiseta.

Jah, 2 neist on praeguseks tõsised vanapoisid ja eluga väga rahul. Aga ma tundsin neid juba kahekümnestena, olid ka noorena üsna enesekesksed ja keegi nende kõrvale ära ei mahtunud. Neil polnud aega kellegi teise jaoks ega tahtmist veel kellegi soovidega arvestada. Üks peab visiitsuhet, on paar juba pikki aastaid, käivad igal pool koos, aga naist oma koju elama ei taha tuua. Ilmselt on hingelt ka vanapoiss, kuigi noor mees alles.

Eeee, kaugsuhe on täitsa normaalne suhe. Ei pea koos elama. Pole ta ei poismees ega vanapoiss kui on suhtes.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soome on täis kortereid, kus Eesti Kalevipojad eluruumi jagavad. Ja perekonnaseis pole siinkohal ju oluline.

Poissmehe puhul ju on oluline.

poiss|mees Sõnaveeb

vallaline mees. Põline poissmees. Ta on alles poissmees. Poissmeheks jäänud poeg. Tuba on sassis – poissmeeste asi. Kas oled poiss- või naisemees? *Alevi kohale tõuseb suur kollane kuu. .. „Näe, poissmeeste päike juba üleval,” kiidab Jaan.. T. Lehtmets.

Nad võivad ise end poissmeesteks nimetada ja seal ringi seksida, kui sellele vihjad, aga see ei tee neid poissmeheks. Endale võib kõike öelda: printsess, kuningas, doktor – kui ei ole, siis ei ole.

kui juba keelehuviline oled, siis võta ka teadmiseks, et “poissmehe korter” ei ole sama mis “poissmehekorter”. Võrdluseks nt “kassi ahastus” ja “kassiahastus”.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui juba keelehuviline oled, siis võta ka teadmiseks, et “poissmehe korter” ei ole sama mis “poissmehekorter”. Võrdluseks nt “kassi ahastus” ja “kassiahastus”.

Saab ka viisakamalt öelda. Kool on ammu läbi ja kõik ei saagi perfektne olla.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

eraldi liik on veel need (taas)poissmeeste korterid, kes on eakas vanuses leseks jäänud. seal annavad tooni endise proua armastusega tikitud-kootud linakesed, millel on peale sadestunud paks-paks tolmukiht. vaipu klopiti viimati siis, kui proua veel elus oli. toataimed olemas, aga kõdunemisstaadiumis. tihti on komplektis ka väga must vann, üliräpased potid ja pliit ning haisev wc.
mõnikord, kui omanik tervisehädadega haiglasse satub, võib mõni naissoost noorem sugulane kiire koristusega üle käia, aga korteriomaniku kohalolekul on koristamine või ükskõik millise sisustusasja kasvõi 5cm ulatuses teise kohta nihutamine rangelt keelatud – kõik peab jääma nagu Maali eluajal oli (välja arvatud muidugi tolm ja kasimatus, need on aastatega lisandunud)

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poissmehekorter on selline eluase, kus ei ela (püsivalt) ükski naine ja majandab meesterahvas (olgu ta siis vallaline tudeng, vanapoiss, lesk või poissmees).

Kus tulevad sellised inimesed, kes ise ei suuda välja mõelda lihtsamaid väljendeid? Kas teemaalgataja on sama, kes ei tea, kesasi on lits? Või samasuguse IQga 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka ei tea kust te neid räpaseid ainult soola-pipart tunnistavaid poissmehi leiate. Minu tutvusrongkonna 3 poissmeest kes mulle esimese hooga meenusid on kõik äärmiselt puhtad, imehead kokad ja kõigil on kenad kodud. Jah need

pole väga suured aga ägedalt sisustatud. Sama siin ühe eelkirjutajaga, et mingeid suvalisi asju. Sisustamisele kulutatakse aega ja raha. Nõusid on piisavalt, et näit. sünnipäeval korralik seltskond ära toitlustada. Baarikapid on muljetavaldavad. Vannitoad ja WC-d on piinlikult puhtad. Kõigil on palju audio-videotehnikat ja kahel ka kena kitarrikogu (kumbki ei ole muusik). Toalilli või suveniire-nipsasjakesi ei ole ainsamatki, see vastab küll tõele.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poissmehekorter ei ole jah iga poissmehe korter, vaid selline stereotüüp, “kuhu naisekätt pole ligi lastud”. Mööblit täpselt nii palju kui hädasti vaja ja hangitud ükshaaval, kui vajadus tekib, kokkusobivus pole üldse oluline. Kui parajasti pole millestki väga puudust tundnud, võib praktiliselt lage olla. Paigutus nii, nagu käepärane tundub, mitte mingit üldpilti arvestades. Miski pole “ilu pärast”. Puhtus oleneb juba inimesest, selle puudumine stereotüübi alla ei käi.

hmmmm….sisearhitektina olen teinud elus paar poissmehekorterit. ei pea olema suvaline. küll aga võiks selle termini, poissmehekorter, juurde sobida praktilisus ja kergesti hooldatavus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka ei tea kust te neid räpaseid ainult soola-pipart tunnistavaid poissmehi leiate. Minu tutvusrongkonna 3 poissmeest kes mulle esimese hooga meenusid on kõik äärmiselt puhtad, imehead kokad ja kõigil on kenad kodud. Jah need

pole väga suured aga ägedalt sisustatud. Sama siin ühe eelkirjutajaga, et mingeid suvalisi asju. Sisustamisele kulutatakse aega ja raha. Nõusid on piisavalt, et näit. sünnipäeval korralik seltskond ära toitlustada. Baarikapid on muljetavaldavad. Vannitoad ja WC-d on piinlikult puhtad. Kõigil on palju audio-videotehnikat ja kahel ka kena kitarrikogu (kumbki ei ole muusik). Toalilli või suveniire-nipsasjakesi ei ole ainsamatki, see vastab küll tõele.

Mulle tundub, et need mehed (olgu nad siis poissmehed või mitte), kellel käed kuskilt mujalt välja kasvavad kui tavalisel inimesel, on üldjuhul otse vanemate kodust naisega kokku kolinud ja ongi harjunud sellise eluga, et kodus tegi ema kõik ära ja siis tegi naine – muidugi, ka nende seas on erandeid. Mehed, kes on harjunud ka üksi elama, on igapäevaste olmeküsimustega ja toimetustega rohkem kursis ja oskavad ka ise korda hoida, süüa teha ja kodu eest hoolitseda. Muidugi sõltub ka generatsioonist, sest uuemad põlvkonnad täiskasvanuid on juba rohkem elanud ka sellisel ajal, kus ei ole enam elementaarne, et kodused toimetused on ainult naise kanda. Sügaval veneajal oli ju siiski kombeks, et mees tuli töölt ja viskas jalad seinale, naine seevastu möllas lisaks töö tegemisele ka kodu ja lastega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inglise keel hakkab ka hägustama, bachelor pad on midagi hoopis muud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poissmehekorter on selline

https://www.reddit.com/r/meirl/comments/10jw2si/meirl/?utm_source=share&utm_medium=android_app&utm_name=androidcss&utm_term=1&utm_content=share_button

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Voodipesu on räpakas ja pikalt vahetamata.

Iuu, ja siis uuemad voodikaaslased püherdavad eelmise naise mahlades.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis asi on poissmehekorter