Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis asi on unenäopüüdja?

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Mis asi on unenäopüüdja?

Postitas:
kirilind2

see on püünis- raha püütakse sellega, loll viskab sinna raha ja tark püüab kinni. see võib ka unenägu olla, aga reeglina siiski ilmsi.
ja kui sa loll oma raha sellega ära viskasid,siis on sul kodus üks tolmukoguja rohkem.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ööde kaupa magamata? Lapsena? Elad veel?

No palju õnne, kui sul ei ole iial unehäireid ega õudusunenägusid olnud, sa ei kujuta ette, mida see tähendab.

Muidugi ei ole see nii, et üldse ei maga, sekunditki. Aga magad mingi tunni või poole tunni kaupa, vahepeal passid üleval, värised, kokku tuleb öö peale ehk neli-viis unetundi, mis on ilmselgelt liiga vähe. Niimoodi mitmeid öid järjest, minul oli kõige pikem järjestikune periood kaks nädalat. Siis vahepeal on jälle rahulik, kui jälle kordub.

Ma siiamaani ärkan öö jooksul vähemalt korra üles ja siis võtab aega, enne kui taas magama saan jääda, aga vähemasti ei ole see ärkamine alati suure ehmatusega enam.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Uhhuu müüb

Unenäopüüdja = lollidepüüdja.

Ma tõesti ei mõista, kes on need inimesed, kes selle jampsi eest raha välja käivad. See läheb ju samasse klassi kõigi nende imekristallide ja pendlitega.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ööde kaupa magamata? Lapsena? Elad veel?

No palju õnne, kui sul ei ole iial unehäireid ega õudusunenägusid olnud, sa ei kujuta ette, mida see tähendab.

Muidugi ei ole see nii, et üldse ei maga, sekunditki. Aga magad mingi tunni või poole tunni kaupa, vahepeal passid üleval, värised, kokku tuleb öö peale ehk neli-viis unetundi, mis on ilmselgelt liiga vähe. Niimoodi mitmeid öid järjest, minul oli kõige pikem järjestikune periood kaks nädalat. Siis vahepeal on jälle rahulik, kui jälle kordub.

Ma siiamaani ärkan öö jooksul vähemalt korra üles ja siis võtab aega, enne kui taas magama saan jääda, aga vähemasti ei ole see ärkamine alati suure ehmatusega enam.

Kas sul unehalvatust ka on olnud? See on täiesti kohutav, ma vaevlesin selle käes mingi pool aastat. Pea igaöö.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
talent

Unenäopüüdja = lollidepüüdja.

Ma tõesti ei mõista, kes on need inimesed, kes selle jampsi eest raha välja käivad. See läheb ju samasse klassi kõigi nende imekristallide ja pendlitega.

Nad usuvad ka, et peegel talletab mingeid energiaid ja eelmisi elusid 😂

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on nii unenäopüüdja kui tiigrisilm. olen need reisilt toonud. on veel mõne maa suveniire, mis on iseloomulik või tähendusega seal maal.
aga Tallinnas tekiks mul turistina küll segadus, kui ma teaks Eestimaa kohta vähe. terve vanalinn on täis suveniiripoode kus müüakse matroskasid ja merevaiku. nagu need oleks mingi eesti asi.

+1
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis asi on unenäopüüdja?