Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mis asjad on toonused?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Mis asjad on toonused?

Postitas:

Kõik räägivad, et on toonused. Kellel siis valusad ja kellel mitte. Ma olen teise lapse ootel(19 nädalat) ja ma ei tea mis asjad need on või ei oska ära tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emakas tõmbub krampi. Kohe tunned ja isegi näed kuidas kõht läheb kivikõvaks palliks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

toonused e. emaka kokkutõmbed e.Braxton-hicksi kokkutõmbed(neist ikka oled vast kuulnud ,kui mitte mujalt siis libero raamatust kindlasti).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin Kliinik.ee lehelt arsti kommentaari toonuste kohta.
Emaka mõningane toonus häirib tavaliselt esmasrasedaid. Ilma läbivaatuseta on raske öelda, kas see on normaalne.
Ohumärgiks on see, kui toonuse aeg pikeneb ja toonus muutub regulaarseks, on valulik, lisandub veresegune voolus, loote liigutused on liiga tugevad ja valulikud või vastupidi ei tunne loote liigutusi jm.
Soovitused:
-külastage loenguid rasedatele, kus ämmaemandad õpetavad toonust jälgima ja lugema
-külastage rasedate võimlemist ja ujumist
-toonuse ajal rahunege, loobuge füüsiliset koormusest, vahel ka suguelust
-kasuks on raviteed oma vanaema aiast, vm.
Kui mure on suur ja magamine häiritud, tasub pöörduda sünnitajate vastuvõtutuppa, kus saab alati hinnata loote seisundit ultraheliuuringuga, loote südamelöökide detektoriga ja KTG-ga-loote südamnelöökide registreerimisega.
Arst saab hinnata emaka kaela pikkust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mis asjad on toonused?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.