Esileht Pereelu ja suhted mis edasi?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: mis edasi?

Postitas:

Olen 36, üksikema. Lapse isaga koos enam ammu ei ela ja lapse isa lapse vastu huvi ka ei tunne. Vahel helistab, siis hoiab eemale ja minust olevat ka ükskõik. Kogu mu aeg ja energia läheb lapsele. Uut meest pole leidnud, kuigi mõned on üritanud tuttavaks saada. Unistan veel mingist suurest armastusest, veel mõnest lapsest. Samas tean, et seda tõenäoliselt enam ei juhtu. Need, kes on üritanud tutvuda pole olnud midagi erilist. Enamasti mingid 50+ vanamehed või niisama rumalad ullikesed, joodikud, meeleheitel tüübid. Normaalset meest ei ole leidnud, väljas käimiseks pole aega. Netis kedagi sebida ei julge. Olen olnud mitu aastat vaba ja vallaline. Kas minu “parim enne” on juba läbi ja peaksin olukorraga leppima? Või on veel lootust? Hetkel ma ei lepi isegi enam 40+ mehega. 50+ ammugi mitte. Ideaalne oleks töökas, hea iseloomuga, hea välimusega, kindlasti mitte joodik ega mingi imelik 30-35 mees. Võiks olla mingil määral pealehakkaja, selline normaalne.

Vähemalt unistada ikka võib.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Netis kedagi sebida ei julge.

Miks sa neid “sebima” peaks? Jäta see sebimine pigem pubekatele. Veel olen kuulnud, et ossmehed “sebivad” omale õhtuks naise.
Miks sa nende tasemele laskud ja nimetad oma kõrvale hea ja armastava inimese leidmist sebimiseks?

Pigem pane online kuulutus üles, tutvu, suhtle, võibolla mõnega tekib ka tahtmine kokku saada.
90% meestest on ilmselt täiesti mõtetud, 5% lihtsalt ei sobi ja 5% on sobivad. Täpselt nagu päris eluski.
Best before on möödas siis, kui suust hambad kukkunud ja silmanägemine tönts.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise suhtumisega on tõesti parim enne möödas.Aga miks sulle endavanused või natuke vanemad/nooremad mehed ei sobi? Pane nüüd korraks ennast potentsiaalse kaaslase kingadesse. Kas sa ei eeldaks, et ta sinu jaoks siiski aega leiaks ja ellu positiivsemalt suhtuks? Kas sa ise oled töökas, hea iseloomu ja hea välimusega? Kui jah, siis positiivsema suhtumise ja mõistlikuma vanusekriteeriumiga oleks sul küll lootust.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tahad siis igati head pereinimese tüüpi meest, kes oleks muuhulgas normaalne ja piisavalt noor, et pere luua?
Aga miks peaks selline mees soovima pere luua naisega, kel on juba üks (või rohkem?) luhtaläinud suhe ja laps, kellel on kuskil siiski päris oma isa?
Kärgperendus pole mingi õnneasi, kuhu pürgida. Kui veel pole paratamatu, siis alles esimest peret loov mees loodab ikka selle sama perega lõpuni jääda ega soovi mingit kärgpere värki.
Pealegi on 30ndatesse jõudnud normaalsed mehed, kes pereelu soovivad, siiski juba valdavalt suhtes. Aga 20ndates meestele võid sa tõesti liiga vana tunduda. Mitte muidugi kõigile ja vanus polegi määrav, aga miks peaks normaalne pereinimese tüüpi noor mees eelistama tõeliselt vabadele (eelnevate kooselude ja lasteta) omavanustele naistele sind?
Nii et parim enne võib tõesti olla möödas, kuid mitte vanuse vaid seniste ebaõnnestunud valikute tõttu. Kahju küll, et kehvasti läks, eks.

Aga 40-50 aastaste hulgas võib olla normaalseid mehi, kes naisest ilma jäänud ja kes just eelistaksid pigem sinuvanust. Ja kellel poleks sinu lapse vastu midagi, sest endal on ka mõni ja ongi toredam koos kasvatada. Ühise lapse võimalus oleks ka veel.
Muidugi on selliseidki mehi vähe, eriti kui nad tõesti normaalsed on. Aga normaalsed inimesed ei sebi endale kaasat.

Ja ega lapsega kahekesi elamisel ka midagi viga ju pole. Sul on vähemalt laps, mõnel pole sedagi. Kõige hullem on kui tekib suhtumine, et “mehelõhn peab majas olema” ja ema selle esiplaanile seab. Siis oled ka lapsest ilma, kui too täiskasvanuks saab.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on veel võimalik täisvärk leida, aga selleks on tarvis suhtumist ja mõttemaailma muuta. Liiga palju hirme, kahtlusi ja lootusetust kumab su jutust läbi.
Mina olin ka pikalt üksi, 36 aastaselt tutvusin 10 a noorema imelise iseloomuga ja atraktiivse välimusega meesterahvaga, kellega olen nüüdseks juba aastaid koos ning kasvatame õnnelikult kahte ühist tütart (1 laps oli mul juba varasemalt). Kõige tähtsam on olla ise positiivne ja uskuda ning ette kujutada parimat elu, küll see siis jõuab ka sinuni 🙂

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

30a mehed alles hakkavad mõtlema pereloomise peale, vaevalt et nende esimene valik oleks “uueväärne” lapsega naine.
Kas mehel võib laps olla? No neid lahutatud lastega mehi ikka leiab. Sinu vanuses 35+ on enamikul naistest ja ka meestest ikka lapsed olemas.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt oled sa vana.
Esimene vana olemise tunnus on see, et hakatakse endast nooremat meest otsima.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

36 aastaselt ja soovid leida 30-35. aastast meest? Mehed ei vaata üldiselt endast vanemaid naisi, selleks peaks olema väga hea põhjus või on mehel midagi viga. Täie kindlusega ütlen, et ka üle 40 meeste hulgas on kenasid, tublisid ja sportlikus vormis mehi, kes 36 aastasele naisele väga hästi sobivad.
Selles, et sa endale kedagi leidnud ei ole, oled su jutu põhjal ikka ise süüdi.
Et normaalsed mehed sind ei vaata. Suhtumises on midagi väga mäda või on välimus allpool arvestust.
Ja netis tutvuda ei julge – sellega lõikad juba päris suure hulga potensiaalseid kandidaate endast ära. Ei julgeks öelda, et tänapäeval juba enamasti netis tutvutaksegi, selles vanuses, aga suures osas küll.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 17:55; 29.04 21:13; 29.04 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mehe mitte leidmine juba ärevaks ajab, on vist paha olla küll.
Kui oled selles vanuses ja lapsega, siis on kaks varianti. Kas lased latti allapoole või üks väga hea ja nõuetele vastav mees armub sinusse nii ära, et enam lahti ei lase ja armastus on nii suur,et teda ei häiri su vanus ega laps. Seda teist varianti on raske sul endal planeerida, jääb siis esimene. Kui sa internetis tutvuda ei soovi, vähendad oma võimalusi tugevalt. Sest kuigi internetist kedagi otsides on ehk enamus mehi välistatud, ei muuda see fakti et kui vaatad enda ümber ja inimestega räägid, siis selgub, et vägagi paljud on omale just neti teel kaaslase leidnud. Aga väga ettevaatlik peab ka olema, jah.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

36 aastaselt ja soovid leida 30-35. aastast meest? Mehed ei vaata üldiselt endast vanemaid naisi, selleks peaks olema väga hea põhjus või on mehel midagi viga. Täie kindlusega ütlen, et ka üle 40 meeste hulgas on kenasid, tublisid ja sportlikus vormis mehi, kes 36 aastasele naisele väga hästi sobivad.

Selles, et sa endale kedagi leidnud ei ole, oled su jutu põhjal ikka ise süüdi.

Et normaalsed mehed sind ei vaata. Suhtumises on midagi väga mäda või on välimus allpool arvestust.

Ja netis tutvuda ei julge – sellega lõikad juba päris suure hulga potensiaalseid kandidaate endast ära. Ei julgeks öelda, et tänapäeval juba enamasti netis tutvutaksegi, selles vanuses, aga suures osas küll.

Mina olen 42-aastane ja ütlen ausalt, vaatan ka endast nooremaid mehi ja enamus ongi minust nooremad olnud.
Miks peab sellel mehel midagi viga olema? Enamus on öelnud, et näen parem välja kui mõni 30aastane naine.

Teemaalgataja, ära otsi nii metsikult kedagi või midagi. Iga asi omal ajal. 🙂

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 21:00; 29.04 21:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

36 aastaselt ja soovid leida 30-35. aastast meest? Mehed ei vaata üldiselt endast vanemaid naisi, selleks peaks olema väga hea põhjus või on mehel midagi viga. Täie kindlusega ütlen, et ka üle 40 meeste hulgas on kenasid, tublisid ja sportlikus vormis mehi, kes 36 aastasele naisele väga hästi sobivad.

Selles, et sa endale kedagi leidnud ei ole, oled su jutu põhjal ikka ise süüdi.

Et normaalsed mehed sind ei vaata. Suhtumises on midagi väga mäda või on välimus allpool arvestust.

Ja netis tutvuda ei julge – sellega lõikad juba päris suure hulga potensiaalseid kandidaate endast ära. Ei julgeks öelda, et tänapäeval juba enamasti netis tutvutaksegi, selles vanuses, aga suures osas küll.

Mina olen 42-aastane ja ütlen ausalt, vaatan ka endast nooremaid mehi ja enamus ongi minust nooremad olnud.

Miks peab sellel mehel midagi viga olema? Enamus on öelnud, et näen parem välja kui mõni 30aastane naine.

Teemaalgataja, ära otsi nii metsikult kedagi või midagi. Iga asi omal ajal. ????

sa võid tõepoolest näha välja parem kui mõni 30-aastane end käest ära lasknud ja suures ülekaalus naine. Aga oluliselt noorem mees – me ei räägi aasta-paar noorematest – ei soovi vanema naisega suhet ja lapsi. Niisama käia võib, kui mujalt kedagi võtta pole.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 17:55; 29.04 21:13; 29.04 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

36 aastaselt ja soovid leida 30-35. aastast meest? Mehed ei vaata üldiselt endast vanemaid naisi, selleks peaks olema väga hea põhjus või on mehel midagi viga. Täie kindlusega ütlen, et ka üle 40 meeste hulgas on kenasid, tublisid ja sportlikus vormis mehi, kes 36 aastasele naisele väga hästi sobivad.

Selles, et sa endale kedagi leidnud ei ole, oled su jutu põhjal ikka ise süüdi.

Et normaalsed mehed sind ei vaata. Suhtumises on midagi väga mäda või on välimus allpool arvestust.

Ja netis tutvuda ei julge – sellega lõikad juba päris suure hulga potensiaalseid kandidaate endast ära. Ei julgeks öelda, et tänapäeval juba enamasti netis tutvutaksegi, selles vanuses, aga suures osas küll.

Mina olen 42-aastane ja ütlen ausalt, vaatan ka endast nooremaid mehi ja enamus ongi minust nooremad olnud.

Miks peab sellel mehel midagi viga olema? Enamus on öelnud, et näen parem välja kui mõni 30aastane naine.

Teemaalgataja, ära otsi nii metsikult kedagi või midagi. Iga asi omal ajal. ????

sa võid tõepoolest näha välja parem kui mõni 30-aastane end käest ära lasknud ja suures ülekaalus naine. Aga oluliselt noorem mees – me ei räägi aasta-paar noorematest – ei soovi vanema naisega suhet ja lapsi. Niisama käia võib, kui mujalt kedagi võtta pole.

Kuidas võtta…minu abikaasa oli minust kuus aastat noorem ja polnud meil tunda vanusevahet ega ka probleeme, mis võivad vanusevahest tekkida.
Ja ma ei pea ennast kohe kindlasti naiseks, kellega niisama käia võib, kui mujalt kedagi võtta pole.
Miks peaksin vaatama vanemaid või endavanuseid mehi, kes näevad tunduvalt vanemad välja, kui nad tegelikult on?
Aga teema pole minust, vaid teemaalgatajast. Lihtsalt reageerisin kommentaarile.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 21:00; 29.04 21:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

36 aastaselt ja soovid leida 30-35. aastast meest? Mehed ei vaata üldiselt endast vanemaid naisi, selleks peaks olema väga hea põhjus või on mehel midagi viga. Täie kindlusega ütlen, et ka üle 40 meeste hulgas on kenasid, tublisid ja sportlikus vormis mehi, kes 36 aastasele naisele väga hästi sobivad.

Selles, et sa endale kedagi leidnud ei ole, oled su jutu põhjal ikka ise süüdi.

Et normaalsed mehed sind ei vaata. Suhtumises on midagi väga mäda või on välimus allpool arvestust.

Ja netis tutvuda ei julge – sellega lõikad juba päris suure hulga potensiaalseid kandidaate endast ära. Ei julgeks öelda, et tänapäeval juba enamasti netis tutvutaksegi, selles vanuses, aga suures osas küll.

Mina olen 42-aastane ja ütlen ausalt, vaatan ka endast nooremaid mehi ja enamus ongi minust nooremad olnud.

Miks peab sellel mehel midagi viga olema? Enamus on öelnud, et näen parem välja kui mõni 30aastane naine.

Teemaalgataja, ära otsi nii metsikult kedagi või midagi. Iga asi omal ajal. ????

sa võid tõepoolest näha välja parem kui mõni 30-aastane end käest ära lasknud ja suures ülekaalus naine. Aga oluliselt noorem mees – me ei räägi aasta-paar noorematest – ei soovi vanema naisega suhet ja lapsi. Niisama käia võib, kui mujalt kedagi võtta pole.

Kuidas võtta…minu abikaasa oli minust kuus aastat noorem ja polnud meil tunda vanusevahet ega ka probleeme, mis võivad vanusevahest tekkida.

Ja ma ei pea ennast kohe kindlasti naiseks, kellega niisama käia võib, kui mujalt kedagi võtta pole.

Miks peaksin vaatama vanemaid või endavanuseid mehi, kes näevad tunduvalt vanemad välja, kui nad tegelikult on?

Aga teema pole minust, vaid teemaalgatajast. Lihtsalt reageerisin kommentaarile.

Kes ütles, et pead vaatama sinust tunduvalt vanemana välja nägevaid mehi? Vaata selliseid nagu tahad.
Üksikuid erandeid on kahtlemata olemas, aga pole mõtet neid normiks pidada. Minu väide on endiselt, et mehed üldiselt ei vaata endast mitu aastat vanemaid naisi.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 17:55; 29.04 21:13; 29.04 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ei leiagi inimesed normaalset kaaslast, kui nad kogu aeg pingsalt otsivad kedagi. Ela lihtsalt normaalset elu (eelkõige õpi üksi olema) ja kui see õige tuleb, siis tuleb sellisel hetkel, kus sa ei oska oodatagi. Loomulikult eeldab inimestega tutvumine seda, et sa suhtled ja käid ka kodust väljas. Kui vana su laps on? Kas sul ei ole tõesti üldse lapsest vaba aega? Millised rahalised võimalused on? Äkki vahel leiaksid palgalise hoidja?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänapäeval ei ole see mingi ime, et mees võtab n.ö. lapsega naise. Vastupidi, peetaksegi loomulikuks, et ei enam ei abielluta verinoorelt ja esimese partneriga, vaadatakse elus ringi ja hakatakse peret looma 30+, siis võibki juba olla väljavalitul laps. Oluline ongi see, et oleks armastus, hoolivus jne.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru miks hakatakse kohe uut suhet otsima? Kaks aastat on väga lühike aeg, et eelmisest suhtest nö. paraneda. Mind jäi häirima “Minust olevat ka ükskõik”. Kui lahus juba siis mis seal vahet on mida teine pool Sinust arvab!? Mulle jääb mulje, et esiteks ei ole inimene eelmisest suhtest paranenud ja teiseks üksi olla lihtsalt ei osata.
Kõigepealt õpi üksi olema ja siis alles saab Sinust naine, kelle poole vaadatakse.
(5 aastat lahus ja kolm last)

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabalt võib vaadata ka 10a nooremaid mehi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted mis edasi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.