Esileht Hobinurk Mis FBga toimub?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Mis FBga toimub?

Postitas:
Kägu

Mulle näib, et FB on kuidagi vaikseks jäänud, infovoogu ilmub võrdlemisi vähe uut infot, ainult reklaame on rohkem kui eales varem. Selline tunne on, et ma ei ei näe väga paljude inimeste postitusi ja nemad ei näe minu omi ka. Oskan võrrelda, sest varem  tekkis tihti mu positutuste alla kommentaarium või arutelu, samuti olen loodusfotograaf ja lisan aeg-ajalt loodusfotosid, mis said varem väga palju tagasisidet, nüüd aga oluliselt vähem. Ja ma ei usu, et asi oleks selles, et mu pildid oleks kehvemaks muutunud 🙂 Ei, asi ei ole laikides, aga lihtsalt mulle tundub, et postitusi pole üldse enam samal moel näha nagu varem. Mõnda tuttavat ei näe ma kuid postitamas, ehkki nende kontole minnes näen, et nad on vahepealsel ajal postitanud küll? Kas FBl on mingi uus süsteem, kelle postitused ajavoogu ilmuvad ja kelle omad mitte? Või eelistavad mu sõbralisti inimesed ühtäkki FBle Instagrammi ja muid sotsiaalmeediaplatforme ja on FBs vähem? Õudselt imelik.

+5
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olen märganud, et FB saadab nö aegunud uudiseid.

Näiteks reedel teatab, et X postitas teisipäeval. Tavaliselt olen seda postitust teisipäeval juba vaadanud, vahel laikinudki juba.

Või tuleb kontserdi vm ürituse kutse kaks päeva pärast selle toimumist.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen lugenud, et see võib olla seotud FB algorütmiga, aga ma ei ole sellele süsteemile küll üldse pihta saanud, et kuidas siis ikkagi oma postitusi nähtavamaks teha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub mullegi, et mingi veider kamm on FBga. Umbes nädal tagasi hakkas tulema robinal sõbrakutseid minu jaoks võõrastelt inimestelt, kõikidega olid küll ühised sõbrad, aga siiski, mis huvidega niimoodi? Kahe päeva jooksul umbes iga tunni tagant üks kutse, jõudsin juba arvata, et konto kaaperdatud, aga õnneks  vaibus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik, mul toimib hästi. Proovi

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda

Mulle tundub, et need nõuanded pädevad pigem juhul, kui mu postitused üldse ei ilmu, aga seda probleemi mul ei ole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

!?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Perekool ja Facebook on sinu jaoks sama asi?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Perekool ja Facebook on sinu jaoks sama asi?

???

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Perekool ja Facebook on sinu jaoks sama asi?

???

Mis? Perekool ei halda Facebooki. Pöördugu oma küsimusega õigesse kohta.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sinuga siis juhtub, kui postitusi ei näe?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oskan võrrelda, sest varem  tekkis tihti mu positutuste alla kommentaarium või arutelu, samuti olen loodusfotograaf ja lisan aeg-ajalt loodusfotosid, mis said varem väga palju tagasisidet, nüüd aga oluliselt vähem. Ja ma ei usu, et asi oleks selles, et mu pildid oleks kehvemaks muutunud ???? Ei, asi ei ole laikides, aga lihtsalt mulle tundub, et postitusi pole üldse enam samal moel näha nagu varem.

Pandeemia on ühismeedia kasutamist ja maailma muutnud. Probleeme kõriauguni, perekonda hinnatakse aina rohkem, tööd tehakse kodust, päeva lõpus ollakse virtuaalsest tülpimiseni tüdinud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

inimesed naudivad talverõõme 🙂

Õues müttamise pilte  minule ikka jookseb ette.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

inimesed naudivad talverõõme ????

Õues müttamise pilte minule ikka jookseb ette.

Jah, kõik postitavad ja ootavad pingsalt, et laikide arv ainult suureneks, aga teisi vastu ei laigi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina liitusin FB’s “Uhhuude ja külatolade entsüklopeediaga” ja  nali tuleb koju kätte.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sinuga siis juhtub, kui postitusi ei näe?

Midagi ei juhtu loomulikult! Miks midagi juhtuma peaks? Lihtsalt tunnen huvi, millest taoline muutus tuleneb ja kas sellega annaks midagi teha.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Facebook ei näita kõiki uuendusi ajajoonel, sest neid postitusi on ilmselt nii palju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sinuga siis juhtub, kui postitusi ei näe?

Midagi ei juhtu loomulikult! Miks midagi juhtuma peaks? Lihtsalt tunnen huvi, millest taoline muutus tuleneb ja kas sellega annaks midagi teha.

Teises lingis on võimalikud põhjused olemas. Ise pöörduks FB abikeskusesse, nad ei oska sind aidata?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

varem tekkis tihti mu positutuste alla kommentaarium või arutelu, samuti olen loodusfotograaf ja lisan aeg-ajalt loodusfotosid, mis said varem väga palju tagasisidet, nüüd aga oluliselt vähem. Ja ma ei usu, et asi oleks selles, et mu pildid oleks kehvemaks muutunud

Pigem tundub, et tuttavad on tüdinenud su fotodest ja on su jälgimisest maha võtnud.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu päriselt, miks sa ikka fesaris käid? see on juba 5 aastat surnud olnud.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu päriselt, miks sa ikka fesaris käid? see on juba 5 aastat surnud olnud.

Pole ta midagi surnud. Kõikvõimalikes gruppides käib väga aktiivne tegevus iga päev, ei jõua kõike lugedagi, mis tegelikult ka huvitab.
Ma olen üsna väheste gruppidega liitunud (ca 10) ja ei jõua ka kõike ära lugeda, mis päeva jooksul kirjutatud,  rääkimata sõprade postitustest (paljude nende jälgimise olen ajajoonel juba ära keelanud).
Oma huvigrupid võtan ükshaaval ette, kui aega on ja loen kõik läbi, mida nädalate jooksul pole jõudnud. Väga huvitav on, postitusi maailm.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline tunne on, et ma ei ei näe väga paljude inimeste postitusi ja nemad ei näe minu omi ka.

Tähtsad inimesed on minul pandud “see first” tärni alla-see tähendab, et kui nad on postitanud, ilmuvad need esimestena mu feedi, kui fb avan.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

FB-s saab ise valida, kas vaatad parimaid postitusi (top posts) või uusimaid. jama ongi selles, et kui sa tahad uusimaid, siis pead iga jumala kord selle valima. Fb ise vaikimisi näitabki enda arvates parimaid postitusi. ja nii te näetegi asju, mida olete näinud-laikinud ja mis on 5 päeva vanad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Hobinurk Mis FBga toimub?