Esileht Kodunurk Mis firma kodutehnika

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 128 )

Teema: Mis firma kodutehnika

Postitas:
Kägu

Räägime siis imagost. Ütlen siis nii, et ehkki ma saan täiesti vabalt endale lubada argipäevarõivastust, mis pesust kuni ehete, parfüümi, käekoti, prillide, prilitoosi, rahakoti, mantli ja kingadeni maksab kokku viiekohalise numbri, siis KUI ma otsustan seda osta ja kanda, siis ainult juhul, kui see raha on kvaliteedis. See tähendab teisisõnu – ma ei paneks eales argipäeval selga komplekti, mis näeb välja, nagu see maksaks 10 000 – 15 000. Ka kui maksab. Olen täiesti kindel, et ainus sõrmus peale abielusõrmuse, mida kannan, on kõigi inimeste arvates hõbe mäekristalli või klaasitükiga. Välja arvatud ehk mõni vilunud gemmoloog või juveliir. Ning see oligi autoriehte tellimisel eesmärk.

Mul on kõik samad võimalused, aga komplekse ei põe ning teiste arvamusest on ükskõik. Ei arva, et peaks rikkana meelega odav välja nägema. Sul on peas ikka kõvad kiiksud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kõik samad võimalused, aga komplekse ei põe ning teiste arvamusest on ükskõik. Ei arva, et peaks rikkana meelega odav välja nägema. Sul on peas ikka kõvad kiiksud.

Aga ma ei ole rikas. Meil on lihtsalt veidike keskmisest rohkem võimalusi, see pole ju rikkus. Sellest on asi ikka väga kaugel.
RAV4 on täiesti piisavalt mugav ja oma keha järgi õmmeldud kvaliteetne rätseparõivas tõsioskaja rätsepa näppude alt istub lihtsalt paremini ja tundub omam, kui butiigikraam. Mitte, et ma seda halvustaksin – lihtsalt ei taha, kuigi palju sellest on ka objektiivselt kaunis. Raske seda selgitada. Võib olla täiesti objektiivne tõde, et mulle sobivad näiteks helesinine siidist top, volangiga miniseelik, liblikakujulised kõrvarõngad, päevitunud nahk, vaarikapunane suu ja nisukarva sirged läikivad juuksed. Kui ma aga EI TAHA endale seda imagot, siis kannan näiteks neetidega tagi, musti teksaseid ja sr martenseid. Tegu muidugi ainult näitega. Sama ka BMWga. Ei taha enda jaoks iseendale seda imagot ja kõik, kuigi objektiivselt on tegu VÄGA hea autoga ning muidugi on inimesi, kellele see sobib nii objektiivselt kui ka nende enda jaoks. Mina selles aga mõjun enda jaoks kui võõrkeha.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodutehnikat valin funktsionaalsuse järgi. Päris rõvedalt koledat kaasaegset kvaliteetset kodumasinat pole kohanud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama ka BMWga. Ei taha enda jaoks iseendale seda imagot ja kõik, kuigi objektiivselt on tegu VÄGA hea autoga ning muidugi on inimesi, kellele see sobib nii objektiivselt kui ka nende enda jaoks. Mina selles aga mõjun enda jaoks kui võõrkeha.

Tundub ikka väga imelik jutt, et kõigepealt ostsite endale 70-100 tuhat maksva BMW, aga kuna inimesed vaatasid imelikult, siis müüsite selle 5 kuud hiljem seetõttu maha(no kujutan ette, et paarkümmend tuhat odavamalt kui salongihind) ning ostsite endale hoopis 25K maksva RAV.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama ka BMWga. Ei taha enda jaoks iseendale seda imagot ja kõik, kuigi objektiivselt on tegu VÄGA hea autoga ning muidugi on inimesi, kellele see sobib nii objektiivselt kui ka nende enda jaoks. Mina selles aga mõjun enda jaoks kui võõrkeha.

Tundub ikka väga imelik jutt, et kõigepealt ostsite endale 70-100 tuhat maksva BMW, aga kuna inimesed vaatasid imelikult, siis müüsite selle 5 kuud hiljem seetõttu maha(no kujutan ette, et paarkümmend tuhat odavamalt kui salongihind) ning ostsite endale hoopis 25K maksva RAV.

Põhimõtteliselt nii jah, mõningate erinevustega detailides. Jätkaks siiski nüüd köögitehnika teemaga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, kui asi on näiteks nii lihtsas asjas kui näiteks tolmuimeja või sügavkülmakirst, siis annab ikka otsida meeletut vahet ilus, mis saaks määravaks ja jätaks tahaplaanile võimsuse või mahutavuse.

Tegelikult võib kodumasinad jagada mõttes kaheks. Ühed on need, mis on kuskil panipaigas ja kasutamise hetkel võtad välja. Nende puhul ei ole disain ja mõne jaoks ka bränd oluline. Need on näiteks tolmuimeja, sügavkülmakirst, pesumasin, mikser. Teised on seotud näiteks köögimööbliga ehk integreeritav kodutehnika. Siin tuleb juba minu jaoks mängu disain ja silmailu. Külmkapp, ahi, pliidiplaat, nõudepesumasin, õhupuhasti, espressomasin. Näiteks espressomasin võiks värvi poolest kuidagi harmoneeruda ülejäänud köögimööbliga ja võiks välja näha ilus. See jutt ei kehti sellise kodu kohta, kus köök on eraldi suletava ukse taga ja köögitehnika on valge ning eraldiseisev.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kõik samad võimalused, aga komplekse ei põe ning teiste arvamusest on ükskõik. Ei arva, et peaks rikkana meelega odav välja nägema. Sul on peas ikka kõvad kiiksud.

Kaks über-rikast on omavahel kaklema läinud:)

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks espressomasin võiks värvi poolest kuidagi harmoneeruda ülejäänud köögimööbliga ja võiks välja näha ilus.

Aga kas ta võib olla soodne ja harmoneeruv ja ilus ning näiteks teise tootja oma kui veekeedukann?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suurem kodutehnika on integreeritud, siis pole ju vahet kui ilus või kole see nõudepesumasin või külmkapp on, kuni superhästi töötab. Ta pole ju näha.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suurem kodutehnika on integreeritud, siis pole ju vahet kui ilus või kole see nõudepesumasin või külmkapp on, kuni superhästi töötab. Ta pole ju näha.

Seda ometi avatakse ka, ei?

Ms ostan kalleid kaubamärke ikka endale, mitte teistele. Luksus tekitab hea tunde.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas ta võib olla soodne ja harmoneeruv ja ilus ning näiteks teise tootja oma kui veekeedukann?

See on hea küsimus! Ideaalis võiks ju olla suured integreeritavad kodumasinad ja väikesed olla samast brändist, aga võib ka teisiti. Mul näiteks on röster ja veekeedukann sama bränd mis suured kodumasinad, aga espressomasin on teine bränd. Selle valisin pigem köögimööbli värvi järgi. Röster ja veekeedukann on ühed kallimad, mida poest leida võib. Minu jaoks tähendab kallim hind ilusamat disaini ja ka ilmselt kvaliteeti.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ometi avatakse ka, ei?

Eeee….minul on integreeritud kodutehnika. Mitte kappi peidetud külmkapp. Seega kui avan köögikapi uksi, siis ühe tagant avaneb külmik, teise tagant nõudepesumasin, kolmanda tagant sügavkülmik, neljanda tagant veinikülmik. Justnimelt nad avanevad – nendel ei ole veel omakorda ust. Seda asja m integreeritud tehnikaks. Kappi pressitud nõudepesumasinat võid sa integreerituks kutsuda, aga mõtlesin ikka seda, mis on sisuliselt ja päriselt integreeritud. Tal EI OLE oma ust, mis saaks olla kole või ilus. Kohe avaneb sisevaade 🙂 Ja see, kas tead, on suht sarnane odaval ja kalleimal nõudepesumasinal.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eeee….minul on integreeritud kodutehnika. Mitte kappi peidetud külmkapp. Seega kui avan köögikapi uksi, siis ühe tagant avaneb külmik, teise tagant nõudepesumasin, kolmanda tagant sügavkülmik, neljanda tagant veinikülmik. Justnimelt nad avanevad – nendel ei ole veel omakorda ust. Seda asja m integreeritud tehnikaks. Kappi pressitud nõudepesumasinat võid sa integreerituks kutsuda, aga mõtlesin ikka seda, mis on sisuliselt ja päriselt integreeritud. Tal EI OLE oma ust, mis saaks olla kole või ilus. Kohe avaneb sisevaade ???? Ja see, kas tead, on suht sarnane odaval ja kalleimal nõudepesumasinal.

Ee, mida sa nüüd sogad. Mul avanevad samamoodi. Milleks selline pikk jura? Kui tehnika on lahti, on ilmselt sisu näha, sul ei?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eeee….minul on integreeritud kodutehnika. Mitte kappi peidetud külmkapp. Seega kui avan köögikapi uksi, siis ühe tagant avaneb külmik, teise tagant nõudepesumasin, kolmanda tagant sügavkülmik, neljanda tagant veinikülmik. Justnimelt nad avanevad – nendel ei ole veel omakorda ust. Seda asja m integreeritud tehnikaks. Kappi pressitud nõudepesumasinat võid sa integreerituks kutsuda, aga mõtlesin ikka seda, mis on sisuliselt ja päriselt integreeritud. Tal EI OLE oma ust, mis saaks olla kole või ilus. Kohe avaneb sisevaade ???? Ja see, kas tead, on suht sarnane odaval ja kalleimal nõudepesumasinal.

Mis jamps see veel on?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis jamps see veel on?

Millest sa aru ei saanud?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest sa aru ei saanud?

Et mis selle jutu mõte oli? Igaüks teab, mis on integreeritud tehnika.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eeee….minul on integreeritud kodutehnika. Mitte kappi peidetud külmkapp. Seega kui avan köögikapi uksi, siis ühe tagant avaneb külmik, teise tagant nõudepesumasin, kolmanda tagant sügavkülmik, neljanda tagant veinikülmik. Justnimelt nad avanevad – nendel ei ole veel omakorda ust. Seda asja m integreeritud tehnikaks. Kappi pressitud nõudepesumasinat võid sa integreerituks kutsuda, aga mõtlesin ikka seda, mis on sisuliselt ja päriselt integreeritud. Tal EI OLE oma ust, mis saaks olla kole või ilus. Kohe avaneb sisevaade ???? Ja see, kas tead, on suht sarnane odaval ja kalleimal nõudepesumasinal.

Ee, mida sa nüüd sogad. Mul avanevad samamoodi. Milleks selline pikk jura? Kui tehnika on lahti, on ilmselt sisu näha, sul ei?

Sisu on näha jah. Ja selle sisu järgi ei ütle sa mitte üks teps, mis hinnaklassi nõudepesumasin see on. Kõik uued samas mõõdus masinad näevad sama säravad ja kenad seest välja. Korvide paigutus on erinev, aga on nii odavaid, kus kahvlid on ülarestil kui kalleid, kus kahvlid on korvis. Kuule, suvila ja kodu ja üürikorterite peale on meil korraga 5 nõudepesumasinat, integreeritud. Nende hinnnavahe on kaks korda ja sisse vaadates ei saa sa mitte tunda luksusest rõõmu kallima masina puhul.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sisu on näha jah. Ja selle sisu järgi ei ütle sa mitte üks teps, mis hinnaklassi nõudepesumasin see on. Kõik uued samas mõõdus masinad näevad sama säravad ja kenad seest välja. Korvide paigutus on erinev, aga on nii odavaid, kus kahvlid on ülarestil kui kalleid, kus kahvlid on korvis. Kuule, suvila ja kodu ja üürikorterite peale on meil korraga 5 nõudepesumasinat, integreeritud. Nende hinnnavahe on kaks korda ja sisse vaadates ei saa sa mitte tunda luksusest rõõmu kallima masina puhul.

Firma nimi on ju ometi näha ja küll on ikka vahe sees, kas Beko/Hisense või Bosch/Miele

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sisu on näha jah. Ja selle sisu järgi ei ütle sa mitte üks teps, mis hinnaklassi nõudepesumasin see on. Kõik uued samas mõõdus masinad näevad sama säravad ja kenad seest välja. Korvide paigutus on erinev, aga on nii odavaid, kus kahvlid on ülarestil kui kalleid, kus kahvlid on korvis. Kuule, suvila ja kodu ja üürikorterite peale on meil korraga 5 nõudepesumasinat, integreeritud. Nende hinnnavahe on kaks korda ja sisse vaadates ei saa sa mitte tunda luksusest rõõmu kallima masina puhul.

Firma nimi on ju ometi näha ja küll on ikka vahe sees, kas Beko/Hisense või Bosch/Miele

Et sul tekib kohe soe luksuslik tunne sisse, kui näed, et su nõudepesumasina sisu sarnaneb üks ühele Bekoga, aga nimi on Miele? Käisin kohe vaatamas, tööl olen. Meie kontori intgreeritava masina avamisel pole nime kuskil juhtpaneelil, on mingid numbrid, ilmselt reerianumber või mudeli number. Aga ei silpigi ega tähtegi tootjast ega margist. Päriselt. Et kui on näiteks number 564_E_17, siis tunned end luksuslikult, aga kui on E_7_165, siis ilge vaesusvastikus, kuigi sisu on sarnane? Sind on siis tõesti lihtne luksusega hellitada…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et sul tekib kohe soe luksuslik tunne sisse, kui näed, et su nõudepesumasina sisu sarnaneb üks ühele Bekoga, aga nimi on Miele? Käisin kohe vaatamas, tööl olen. Meie kontori intgreeritava masina avamisel pole nime kuskil juhtpaneelil, on mingid numbrid, ilmselt reerianumber või mudeli number. Aga ei silpigi ega tähtegi tootjast ega margist. Päriselt. Et kui on näiteks number 564_E_17, siis tunned end luksuslikult, aga kui on E_7_165, siis ilge vaesusvastikus, kuigi sisu on sarnane? Sind on siis tõesti lihtne luksusega hellitada…

Ei tea, minu kallistel asjadel on kõigil brändinimi nähtaval. Nõudekal kohe juhtpaneelil.

Loomulikult on see oluline. Eriti õnnelikud on mu korterite üürilised, kes on selle ära maininud, et eelmises kohas oli odav Beko tehnika, siin on hea tehnika.

Aga laske käia, kui eesmärk on koonerdada. Mul pole.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie kontori intgreeritava masina avamisel pole nime kuskil juhtpaneelil, on mingid numbrid, ilmselt reerianumber või mudeli number

Äkki sa tegid mingi tavalise köögikapi ukse lahti? Sellel ei ole brändi nime peal. Kas sa oled võimeline nõudepesumasina ära tundma peale ukse avamist? Ma vaatasin köögis oma integreeritavat nõudepesumasinat. Kitsa ülemise serva peal oli start nupp, programmi nupp ja ilus Bosch logo. Tegin veel külmkapi ukse lahti. Seal ilusti kiri vastas-Siemens. Seega korralikud brändid ikkagi kirjutavad kuhugi oma brändi nime.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Firma nimi on ju ometi näha ja küll on ikka vahe sees, kas Beko/Hisense või Bosch/Miele

Muidugi on vahe. Beko see on nagu Dacia ja Miele see on Ferrari.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodumasinad Miele, Jura, tehnika Bosch, Sony ja Gorenje.

Arvutid ja telefonid Apple.

Auto BMW.

Elus ei osta mingit Bekot või Hisenset, Electroluxi vms suvalist.

Olles kaks esimest rida läbi lugenud, on lausa selge, et auto on BMW…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Firma nimi on ju ometi näha ja küll on ikka vahe sees, kas Beko/Hisense või Bosch/Miele

Muidugi on vahe. Beko see on nagu Dacia ja Miele see on Ferrari.

Et miele maksab kuurkohalise summa?

Ei tasu nüüd lolliks ka minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olles kaks esimest rida läbi lugenud, on lausa selge, et auto on BMW…

Hetkel Porschele liikumas. Kui see nüüd sulle jälle mingit selgust andis.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kitsa ülemise serva peal oli start nupp, programmi nupp ja ilus Bosch logo. Tegin veel külmkapi ukse lahti. Seal ilusti kiri vastas-Siemens. Seega korralikud brändid ikkagi kirjutavad kuhugi oma brändi nime.

Sa oled vist tõesti vaid nimele keskendunud. Ma olen 15 aasta jooksul juba juba 2 Boschi pesumasinat välja vahetanud. Viimane remondimees ütles, et Bosch kasutab juba nii odavat ja viletsat sisu, et müübki veel vaid nimi. Beko kohta rääkis, et veel paar aastat tagasi tootis väga kvaliteetseid masinaid, aga nüüd pole ka enam midagi head rääkida. Mõlemad uuemad tulevad võrdselt parandusse. Ostsin asemele Samsungi masina, mil on üks minu jaoks väga mugav funktsioon lisaks. Odavam ca 200 €, peseb vägagi hästi. Eks näis, kas peab üle 4 aasta vastu, Boschid ei pidanud. Kui väikestest kodumasinatest rääkida, siis mu tütre 55-eurone Bosch pidas vastu 3 aastat, mu 17-eurone nimetu Prismast ostetu kestab juba 10 aastat, vähemalt ülepäeva kasutan. Eelmine röster maksis ka ca 12 eurot, pärast 8 aastat andsin ta tuttavale tudengile, ikka töötab. Ostsin endale uue, maksis palju, no ega ta nüüd kvaliteetsemaid röstsaiu ei tee küll, ikka ju sama head.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui väikestest kodumasinatest rääkida, siis mu tütre 55-eurone Bosch pidas vastu 3 aastat, mu 17-eurone nimetu Prismast ostetu kestab juba 10 aastat, vähemalt ülepäeva kasutan.

Vabandust, aga jutt käsimikserist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pliidi ja ahju vahetasin hiljuti välja, siiani oli Electrolux. Töötas 10+ aastat, andsin töötavana ära. Asemele otsisin 60-cm laiust induktsioonpliiti koos ahjuga ja ostsin Boschi vaid seepärast, et tahtsin tingimata üleni musta. Muud firmad sellist laiust musta ei müünud. Kahtlesin küll, et just Bosch, et kas elab ikka vähemalt 3 aastat, kuna eriti uusi ei kiideta. Eks näis, 2 aastat on töötanud. Aga mõni ahju seadistus ei meeldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled vist tõesti vaid nimele keskendunud. Ma olen 15 aasta jooksul juba juba 2 Boschi pesumasinat välja vahetanud. Viimane remondimees ütles, et Bosch kasutab juba nii odavat ja viletsat sisu, et müübki veel vaid nimi.

Ju oststid miski odava. Mul kestab 12 aastat tagasi ostetud tollal 1200 eurot maksnud Bosch nii hästi, et pole isegi pisiparandust vajanud.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled vist tõesti vaid nimele keskendunud. Ma olen 15 aasta jooksul juba juba 2 Boschi pesumasinat välja vahetanud. Viimane remondimees ütles, et Bosch kasutab juba nii odavat ja viletsat sisu, et müübki veel vaid nimi.

Ju oststid miski odava. Mul kestab 12 aastat tagasi ostetud tollal 1200 eurot maksnud Bosch nii hästi, et pole isegi pisiparandust vajanud.

No hindu ei tasu küll enam võrrelda. Need on euro tulekust kerinud end vägagi palju siia- ja sinnapoole. Enne seda olid ka hoopis teised.

Mis seeria Bosch sul on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 128 )


Esileht Kodunurk Mis firma kodutehnika