Esileht Kodunurk Mis firma kodutehnika

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 128 )

Teema: Mis firma kodutehnika

Postitas:
Kägu

Olles kaks esimest rida läbi lugenud, on lausa selge, et auto on BMW…

Hetkel Porschele liikumas. Kui see nüüd sulle jälle mingit selgust andis.

Ikka. Sa oled mingisse nõukaaegsrsse unelmasse kinni jäänud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka. Sa oled mingisse nõukaaegsrsse unelmasse kinni jäänud.

???Erinevalt sinust mul pole unelmaid vaid saan, mida soovin. Päris imelik oled ikka.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka. Sa oled mingisse nõukaaegsrsse unelmasse kinni jäänud.

???Erinevalt sinust mul pole unelmaid vaid saan, mida soovin. Päris imelik oled ikka.

Sa soovid Porchet. No vähe soovid. Samas käid siin kekkamas. No ei avalda see Porche muljet.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa soovid Porchet. No vähe soovid. Samas käid siin kekkamas. No ei avalda see Porche muljet.

See, et teise inimese asjad tunduvad sulle kekkamisena, näitab muidugi su taset. Oled kade ja õel. Sa oled seesama imelik, kelle jaoks on kõik kallimad asjad, kui sina ostad, kekkamine, eks. Jälestan sinusuguseid.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen 15 aasta jooksul juba juba 2 Boschi pesumasinat välja vahetanud. Viimane remondimees ütles, et Bosch kasutab juba nii odavat ja viletsat sisu, et müübki veel vaid nimi.

Eks Boschil ole ka odavamaid ja kallimaid pesumasinaid. Kui ostad odavama otsa masina, siis võib kõike juhtuda. Ma ise olen kasutanud Boschi kallima otsa masinaid ja midagi erilist 10 aasta jooksul ei ole nendega juhtunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa soovid Porchet. No vähe soovid. Samas käid siin kekkamas. No ei avalda see Porche muljet.

Porsche on see sõna.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin asemele Samsungi masina, mil on üks minu jaoks väga mugav funktsioon lisaks. Odavam ca 200 €, peseb vägagi hästi

Kui palju see Samsung maksis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa soovid Porchet. No vähe soovid. Samas käid siin kekkamas. No ei avalda see Porche muljet.

Porsche on see sõna.

Las ta olla. Üldse ei huvita.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa soovid Porchet. No vähe soovid. Samas käid siin kekkamas. No ei avalda see Porche muljet.

See, et teise inimese asjad tunduvad sulle kekkamisena, näitab muidugi su taset. Oled kade ja õel. Sa oled seesama imelik, kelle jaoks on kõik kallimad asjad, kui sina ostad, kekkamine, eks. Jälestan sinusuguseid.

Pane endale dollaripakid kaela, muidu ei saa teised aru, kui rikas sa oled.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane endale dollaripakid kaela, muidu ei saa teised aru, kui rikas sa oled.

Päris haige inimene oled ikka. Räägi veel midagi, kuidas kadedus elada ei lase. Huvitav, miks? Keskmine palk ületas 1900 eurot, aga sul on ikka uss sees.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa soovid Porchet. No vähe soovid. Samas käid siin kekkamas. No ei avalda see Porche muljet.

See on seesama veidrik vist, kes kusagil muus teemas ütles, et 2000 neto teenimine ja selle välja ütlemine on palgaga kekkamine 😀 Täiega imelik mutike.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi omaette lõbu pakkus see küll, kui sai kuskil kaubanduskeskuse ees sellisest autost välja ronida väljaveninud dressipükste ja odaivamate kummikutega, käes tollase Maksimarketi kulunud kilekott.

See sõna on ‘odavamaite’.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei ostaks Daciat välimuse pärast – sest see on lihtsalt nii kole. Odavus selles mõttes, et näe – vaene sõidab, ei huvita mind üldse

Paneme 1+1 kokku. Odavad asjad ongi reeglina koledamad kui kallid asjad. Eriti kehtib see autode juures. Porsche lihtsalt on ilusa disainiga ja samas ka kallis. Dacia on tehtud odavatest materjalidest ja ilmselt disainerid on ka vähem vaeva näinud, et ta ilus oleks. Samas odav koostekvaliteet annab auto puhul ka sõites tunda. Ukse sulgumise heli odaval ja kallil autol on sootuks teistsugune.

https://www.porsche.com/germany/aboutporsche/christophorusmagazine/archive/368/articleoverview/article01/

See on ikka päris kole auto, olgem ausad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ikka päris kole auto, olgem ausad.

No see on sinusuguse maitselageda arvamus.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi omaette lõbu pakkus see küll, kui sai kuskil kaubanduskeskuse ees sellisest autost välja ronida väljaveninud dressipükste ja odaivamate kummikutega, käes tollase Maksimarketi kulunud kilekott.

See sõna on ‘odavamaite’.

Tõesti? Tundub, et ei olegi nii kerge sellele õigele i kohale pihta saada 😉

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin asemele Samsungi masina, mil on üks minu jaoks väga mugav funktsioon lisaks. Odavam ca 200 €, peseb vägagi hästi

Kui palju see Samsung maksis?

Päris täpset numbrit ei mäleta, aga  alla 800 € oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin asemele Samsungi masina, mil on üks minu jaoks väga mugav funktsioon lisaks. Odavam ca 200 €, peseb vägagi hästi

Kui palju see Samsung maksis?

Päris täpset numbrit ei mäleta, aga alla 800 € oli.

No sellises hinnaklassis paar-kolm aastat päris okei kestvus.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi omaette lõbu pakkus see küll, kui sai kuskil kaubanduskeskuse ees sellisest autost välja ronida väljaveninud dressipükste ja odaivamate kummikutega, käes tollase Maksimarketi kulunud kilekott.

See sõna on ‘odavamaite’.

Tõesti? Tundub, et ei olegi nii kerge sellele õigele i kohale pihta saada ????

Nii on. Odavaimate on õige, palun vabandust ette, taha ja külje peale.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka valdavalt Miele. Kohvimasin on Jura ja veekann Boch, aga suurtehnika Miele. Seda mitte kinnisideest, vaid kogemustest ja harjumusest.
Lapsi pole, HM riideid ei osta põhimõtteliselt – ma ei toeta lapstööjõu ärakasutamist.
Ikeast ei ole midagi ja Lidlis ei käi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

veekann Boch,

Mis asi?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohvimasin on Jura ja veekann Boch, aga suurtehnika Miele.

Siin on ilgelt rikkad tuusad koos, aga lihtsaid saksa brände kirjutada ei mõista. Kordame siis koos üle.

Porsche ja Bosch on need brändid. Saksa keeles on “sch” kõrvuti üpris sagedane nähtus. Jätke see endale meelde rahatuusad!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on ilgelt rikkad tuusad koos, aga lihtsaid saksa brände kirjutada ei mõista. Kordame siis koos üle. Porsche ja Bosch on need brändid. Saksa keeles on “sch” kõrvuti üpris sagedane nähtus. Jätke see endale meelde rahatuusad!

Need, kes kirjutada ei osanud, olid ju need, kes rottisid 😀 Sel viimasel Mielemutil oli vast näpukas.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hinmavahed nüüd küll eriti suured pole, Miele on jõukohane väga paljudele. Imelikud arusaamad hinnaklassist. Ja Porsche pole ju ka teab mis kallis, linnapildis on neid juba väga palju, nagu rahvaauto oleks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja Porsche pole ju ka teab mis kallis, linnapildis on neid juba väga palju, nagu rahvaauto oleks.

Sada tonni ja enam on ikka päris kallis.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja Porsche pole ju ka teab mis kallis, linnapildis on neid juba väga palju, nagu rahvaauto oleks.

Sada tonni ja enam on ikka päris kallis.

Või max paarkümmend tuhat. Neid veerandmilliseid ikka väga ei vura siin ringi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või max paarkümmend tuhat. Neid veerandmilliseid ikka väga ei vura siin ringi.

Jutt on uutest sõidukitest. Kas kodutehnikast räägime ka 15 a vana ostust?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või max paarkümmend tuhat. Neid veerandmilliseid ikka väga ei vura siin ringi.

Jutt on uutest sõidukitest. Kas kodutehnikast räägime ka 15 a vana ostust?

Hinnakkassid on tsipa erinevad, kas sa ei arva?

Loomulikult ostetakse Eestis paljud autod kasutatuna. Uusi Porchesid ca 150 aastas ja needki on alla 100 000 hinnaga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või max paarkümmend tuhat. Neid veerandmilliseid ikka väga ei vura siin ringi.

Jutt on uutest sõidukitest. Kas kodutehnikast räägime ka 15 a vana ostust?

Kodutehnika puhul mina rääkisin uutest. Autod on siiski paljud kasutatud. Need Porsched, mis linnapildis on, ei ole kohe kindlasti enamus uuteks ostetud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodutehnika puhul mina rääkisin uutest. Autod on siiski paljud kasutatud. Need Porsched, mis linnapildis on, ei ole kohe kindlasti enamus uuteks ostetud.

Kuna olen ise varsti ostmas, siis Panamera hind algab 98 000. Mis on päris suur raha.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see on sinusuguse maitselageda arvamus.

Porsche Cayenne on ikka päris mitmel korral valitud koledaimaks autoks ja ega teisedki paremad pole. Pealegi pole see nüüd “kekkamiseks” sobilik mark, seega ma usun, et ta räägib tõtt, kekkamiseks valiks ikka midagi vähe esootilisemat ja kallimat 😀 Küllalt on neid Porshääääsid (vt Joey) ka külavaheteedel nähtud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 128 )


Esileht Kodunurk Mis firma kodutehnika