Esileht Kodunurk Mis firma kodutehnika

Näitan 8 postitust - vahemik 121 kuni 128 (kokku 128 )

Teema: Mis firma kodutehnika

Postitas:
Kägu

Porsche Cayenne on ikka päris mitmel korral valitud koledaimaks autoks ja ega teisedki paremad pole. Pealegi pole see nüüd “kekkamiseks” sobilik mark, seega ma usun, et ta räägib tõtt, kekkamiseks valiks ikka midagi vähe esootilisemat ja kallimat ???? Küllalt on neid Porshääääsid (vt Joey) ka külavaheteedel nähtud.

Jälle mingi kekkamise teema. Kuidas te kõike kekkamiseks peate, mis teistele on tavaline elu? Et kui mõni ostab keeduvorsti, aga teine ostab serrano sinki, siis see, kes serranot ostab, on kekkaja? Üldse ei saa sinusugustest inimestest aru.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suurem kodutehnika on integreeritud, siis pole ju vahet kui ilus või kole see nõudepesumasin või külmkapp on, kuni superhästi töötab. Ta pole ju näha.

Nähtavatsi mõnel on külmkapi fimamärk köögikapi peale tõstetud, ikka kõik teaksid, mis tal seal avaneb 😀 😀 Nagu hästi ei usu, et tänapäeva inimene ühtegi integreeritud kööki näinud pole, et sellist jahu suust välja ajada… (samas, ahjuuksel ikka on näha nt)

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulge Porsche sõbrad ja vastased, tehke endale uus teema. See teema oli siiski kodutehnikast, kodutehnika alla loetakse nii köögimasinad kui ka muu tenika mis kodus kasutusel (telerid, muusikakeskus jms). Autod on liikusvahendid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul suured kodumasinad on juba 15 aastat vanad Electroluxid väike kodutehnika on Philipsi oma. Televiisorid, muud ekraanid samsung ja LG.

Remontima pole neid pidanud.

Oleme tavaline kesklassi pere.

Kui mõni masin või ekraan töötamast keeldub, vaatan omadusi.

Samas mul on maakodus mingi odavbrändi pliit , suht uus . Mulle ta väga ei meeldi kui võrdlen seda linnakodu 15 a vana Elektroluxi pliidiga kasutusmugavuse tõttu. Elektroluxiga on tunduvalt mugavam süüa teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõidan Opeliga. Auto on igati aus ja pole nende pikkade aastate jooksul, kui ma sellega sõitnud olen, veel kordagi mingit suuremat remonti vajanud. Pesumasin ja kuivati on Beko. Kuivatiga olen väga rahul, parem kui vana kallima otsa Electolux oli. Kohvimasin on Bosch 7a tagasi ostetud ja endiselt ilusti töökorras. Arvutid peavad mul olema Microsoft ja telefonid Android. Mehel on kõik Apple asjad ja iga kord kirun, kui pean midagi tema arvutiga tegema. Minu jaoks ebaloogilised ja MacBooki hiir on väga ebamugav võrreldes mu Samsungi läpakaga, sest seda peab nii kõvasti vajutama. Oleks rikas, siis vb ostaks Mersu ja Miele, aga paraku ma teenin keskmist palka ja seetõttu ostan Electroluxi ning Opeli ja ülejäänud raha panen pensioni- ja reisifondi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks rikas, siis vb ostaks Mersu ja Miele, aga paraku ma teenin keskmist palka ja seetõttu ostan Electroluxi ning Opeli ja ülejäänud raha panen pensioni- ja reisifondi.

Kuldsed sõnad. Opel ja Electrolux käivad kokku nagu sukk ja saabas. Nagu ka Mercedes ja Bosch.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma otsesest brändi pole vaadanud, loen soovitusi, arvustusi ja selle põhjal otsustan. Pesumasin, kuivati on Bosch, head tööloomad. Teler ja külmik Samsung. Külmik on häirivat vali, muidu ok.

Mind pigem huvitab, kes neid hirmkalleid SMEG röstreid ja veekannu ostavad, milles nende fenomen seisneb?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõike on. Pesumasin, nõudepesumasin ja ahi AEG. Külmik Bosch, telekad Samsung ja Philips. Veekann Kenwood, kohviveski Wilfa, saumikser Philips (vist). Tavaline mikser on ka, kuid pole aimugi, mis marki. Tolmuimeja Numatic.

Kuid kõige vanem kodumasin on metallkorpusega röster Clatronic, 25+ aastat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 121 kuni 128 (kokku 128 )


Esileht Kodunurk Mis firma kodutehnika