Esileht Kodunurk Mis firmal lasite teha enda soovide jargi diivani?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mis firmal lasite teha enda soovide jargi diivani?

Postitas:

KÕIK Tallinna mööblipoed sai läbikammitud (ka kasutatud mööbel) ja no ei leidnud sellist, mis meile mõlemale mehega meeldinuks. Küll oli hind liiga kirves, küll mõõdud meie toaga mittesobivad- ühesõnaga 100 häda:)

Mis firmal lasite teha ja läks väga kalliks?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A sa arvad, et kui sa lased teha, siis on odavam kui valmistoodang? 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda soovide järgi lasta teha on tõesti tõenäoliselt kallim. Keegi ei oska ju soovitada, kui sa ei ütle, mis see “liiga kirves” hind on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A sa arvad, et kui sa lased teha, siis on odavam kui valmistoodang? ????

vabalt vöib olla, sest kõik oleneb ju sellest, millega võrrelda – vepsäläineni diivanitest odavamalt saada ei tohiks olla kuigi keeruline.

aga ootan huviga soovitusi, sest ka mina ei ole poest midagi sobivat leidnud. kui isegi olen, siis pole olnud kangavalikus sobivaid värve. mis on äärmiselt kummaline, sest olen kogu aeg arvanud, et tänapäeval on kõigi tootjate kangavalik pea piiritu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mööblimaailmast tellisin 1,5 aastat tagasi oma mõõtude ja soovide järgi diivani. Kuskil Kose kandis tehases valmistati vist. Ja täitsa mõistlik hind oli, 270cm laiune leboosaga kvaliteetse kangaga ja väljatõmmatava magamisosaga diivan läks maksma u. 800 eurot. Ei ole ära vajnud ega midagi, kvaliteetne töö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Softrendil saab nt Newmani mudelil moodulite laiuate ja arvuga mängida. Mul Newman endal, väga rahul. Meeldis, et oli erineva istesügavusega ka. Vihkan diivaneid, millel kitsad isteosad, niiet istud nagu toolil.
Meie omal hea lao leboosa ka. Maksis küll 2000 eurot. Konstruktsioonil on 20 aastat garantiid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KÕIK Tallinna mööblipoed sai läbikammitud (ka kasutatud mööbel) ja no ei leidnud sellist, mis meile mõlemale mehega meeldinuks. Küll oli hind liiga kirves, küll mõõdud meie toaga mittesobivad- ühesõnaga 100 häda:)

Mis firmal lasite teha ja läks väga kalliks?

Käsitöö on vähemalt 3 korda kallim kui poest ostetu. Nii et 3 kirve hinnaga arvesta.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Softrendist 4500 eurot. Väga ilus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mōōdud oleks? Ma vōin sulle hinna pakkuda. Teha praegu ei viitsi. Liiga palju muid tegemisi endal käsil. Ehk paari aasta pärast vōtaks isegi ette. Samas mul on ka alltöö ostu kogemus ja saaksin ka lasta kellelgi valmis teha, kui näeks, et tōotaks kasumlik projekt olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui just mingit väga erilist soovi pole, siis soovitan uurida mooduldiivanite variante – erinevaid mooduleid kombineerides saate loodetavasti sobiva suuruse kokku, katteriiet, käetugesid jms saab ka ise valida. Meie otsisime sellist, mis ei oleks väga pehme ja mille seljapadjad püsiksid paigal, Askost saime enam-vähem sobiva. Aega läks küll üsna palju, tellimuse esitamisest kättesaamiseni isegi paar kuud vist. Maksis veidi üle 2000, aga meie oma on üsna suur ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Mis firmal lasite teha enda soovide jargi diivani?