Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis firmas oleks sul piinlik töötada ja miks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Teema: Mis firmas oleks sul piinlik töötada ja miks?

Postitas:
Kägu

Puhtalt ajaviiteteema.
Mis firmas/ettevõttes oleks sinul piinlik töötada ja miks?
Minu esikolmik:
1. Omniva, sest sellel on nii halb maine: pakid kaovad ja hilinevad, tellitu ei jõua kliendini, kliente aetakse omavahel segamini, vastutust ei võeta, kullerid ei too pakke ära jms.
2. EAS: oksendav siil, mõttetu rahalaristamine, rumalad töötajad ja juhtkond.
3. ATKO bussifirma: bussid hilinevad või ei saabu üldse, sõidavad kraavi ja on muidu tehniliselt katki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas just firmas, aga Riigikogus ja Valitsuses oleks küll hetkel väga piinlik töötada, nii paksu nahaga ma veel pole, et ma oleksin võimeline end laskma lausrumalusega seostada ja neid lausrumalaid teenindama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

nii paksu nahaga ma veel pole, et ma oleksin võimeline end laskma lausrumalusega seostada ja neid lausrumalaid teenindama.

Aga kas eestlane oled nõus olema või on emigreerumis- ja kodakondsuse vahetuse plaan juba paigas?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Theea

Telefonimüügiga tegelevas firmas. Ükskõik mida siis müüakse, kas vitamiine või tolmuimejaid või mida iganes. Õudne töö ja tüütud firmad, inimestele päevast päeva lihtsalt pinda käia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

nii paksu nahaga ma veel pole, et ma oleksin võimeline end laskma lausrumalusega seostada ja neid lausrumalaid teenindama.

Aga kas eestlane oled nõus olema või on emigreerumis- ja kodakondsuse vahetuse plaan juba paigas?

Ei saa küsimusest absoluutselt aru. Et omal ajal emigreerunud või muudel põhjustel mujale elama sattunud eestlastel ei tohi olla Eesti kodakondsust või mida sa öelda tahtsidki?

Please wait...
Postitas:
Kägu

LHVs pensioni pähemäärijana.
Vms firmad, kes oma saasta kaubanduskeskustes agressiivselt peale suruvad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mingi reatöötajana mul ei oleks vast piinlik kuskil töötada, kui on vaja mingitki sissetulekut, et elus püsida.

Kui me räägime juhtivatest kohtadest, siis on juba teine lugu, sel juhul oleks küll terve rida ettevõtteid, kus ei tahaks töötada. Keskastme juht on sageli suluseisus, alluvad kiruvad omanikud käsevad, tuleb teha palju ebapopulaarseid otsuseid ja endal ei ole mingit vabadust midagi paremaks muuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Innoves. Mõttetu asutus, mis on täis inimesi (vist kusagil 300 ringis), kes ise pedagoogiks ei kõlba ja kelle amet on pidevalt midagi uut välja mõelda, et oma olemasolu õigustada. Tundub, et mõni tädi seal on pikkade aastate jooksul ise ka oma luulusid uskuma hakanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maximas, ei teagi miks

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kiirlaenufirmas ei tahaks töötada ega üheski teises kohas, kus inimesi meelitatakse laenutooteid ostma (Kirby, kosmeetikakohvrid jmt)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kiirlaenufirmas ei tahaks töötada ega üheski teises kohas, kus inimesi meelitatakse laenutooteid ostma (Kirby, kosmeetikakohvrid jmt)

Nõus. Samuti mingeid toimeta imeravimeid või esoteerikakaupu tootvates/müüvates ettevõtetes, mille eesmärk on hädasolijad rahast lagedaks teha.
Veidi laiemalt võttes: mul oleks piinlik müüa või toota midagi, millesse ma ise ei usu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Konkurentsitult kõige piinlikum oleks mul töötada pangas pensionifondide haldurina – kogu aeg anna inimestele võltslootust, et “jah-jah saate-saate oma hea pensioni”. Mina ei suudaks sellist tööd tehes enam endast hästi arvata.

Kiirlaene väljastavas firmas, pandimajas või kasiinos ei tahaks ka väga töötada – tundub nagu niigi armetus seisus inimeste pealt teenimine, nende veel sügavamale mülkasse tirimine.

Atko-s, Omnivas jms. firmades, kus põhitöö tegijad (esimeses siis bussijuhid, teises postiljonid) on krooniliselt alamakstud ning korralagedused pidevalt, oleks muidugi ka suhteliselt jama töötada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selliseid ettevõtteid, kus mul oleks piinlik töötada, ei ole. Kuni neil ei ole illegaalseid kõrvalärisid inimkaubandusest narko ja rahapesuni.

Pigem on ametikohad, kus ma ei tuleks toime. Piinlik oleks nt bussikontrolör olla, kah ei teagi miks, aga oleks, peaks põrsamaski pähe tõmbama, et tööle minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Innoves. Mõttetu asutus, mis on täis inimesi (vist kusagil 300 ringis), kes ise pedagoogiks ei kõlba ja kelle amet on pidevalt midagi uut välja mõelda, et oma olemasolu õigustada. Tundub, et mõni tädi seal on pikkade aastate jooksul ise ka oma luulusid uskuma hakanud.

Innove Rajaleidjast on väga paljud erivajadustega lapsed (ja nende vanemad) abi saanud. Vähemalt Põhja-Eesti Rajaleidjast on küll väga asjalikud inimesed ja igakülgset abi saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maximas

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oeh sellises ettevõttes kus peab inimestele müües midagi “pähe määrima”, veel hullem kui see toimuks ukselt uksele käies..No ongi näiteks need Kirby ja Aurupuhasti asjad.
Samuti telefonimüüja töö(olen kunagi kooli kõrvalt seda teinud).
Ja sinna alla läheb ka see Viasat,LHV,Elisa mis iganes nad oma lauakestega igas erinevas kaubanduskeskuses ei paku ja mille eest inimesed ära jooksevad (ka seda tööd olen teinud 2 või 3 nädalat) 😀
Kuna ise seal sees olles sain aru kui palju peab inimestele valetama ja asju ilustama…jube piinlik….

ja nagu eelnevalt keegi ütles: piinlik on müüa tooteid millesse ma ise ei usu 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kanal2 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oeh sellises ettevõttes kus peab inimestele müües midagi “pähe määrima”, veel hullem kui see toimuks ukselt uksele käies..No ongi näiteks need Kirby ja Aurupuhasti asjad.

Samuti telefonimüüja töö(olen kunagi kooli kõrvalt seda teinud).

Ja sinna alla läheb ka see Viasat,LHV,Elisa mis iganes nad oma lauakestega igas erinevas kaubanduskeskuses ei paku ja mille eest inimesed ära jooksevad (ka seda tööd olen teinud 2 või 3 nädalat) 😀

Kuna ise seal sees olles sain aru kui palju peab inimestele valetama ja asju ilustama…jube piinlik….

ja nagu eelnevalt keegi ütles: piinlik on müüa tooteid millesse ma ise ei usu 🙂

Huvitav, et kas neist lauakestega kaubanduskeskustes veel peksa pole saanud mõnelt kliendilt. Eesti inimesed on ikka väga kannatlikud, ahvikannatusega. Mõni neist on ikka väga nagla, et kui välja ei tehta, tuleb silme ette käega vehkima jne. Mõtlen küll, et panevad oma ihu ohtu seal ja kas tõesti häbi pole selline pealetükkiv olla ja mingi mõttetu töö pärast veel.
Muidu nimetaks samu firmasid, mis siit läbi käinud. Omnivas sai ka ise nähtud seda “süsteemi” ja pole normaalseid töötajaidki. Enamus paduvenelased või tigedust täis. Mida imestada ka kui palku vaadata muidugi. Mark oli töötada seal, aga sos korras proovisin. Kõikides kohtades, kus töötajatele palka ei raatsita maksta, aga tööd on üle pea, oleks häbi töötada. Enesehinnangule mõjuks hävitavalt ja lõpuks oleks raske depressioon jälle.
Perearst oleks ka masendav olla. Nagu oleks arst, aga pole ka. Eriarstid vaatavad ülevalt alla ja ei viitsi kõik nende mulajuttu ka lugeda (õnneks). Vitamiinid leian ise ka apteegist ülesse ja vere lähen annan ise kuskil kontrolliks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei sooviks olla asjade pähemäärija, eriti haige oleks tegeleda selle püramiidskeemi asjaga.
Siis ma ei sooviks töötada kuskil liinipeal.
Ja nõudepesijana.
Koristamisel pole mudagi hullu, see on mingiks jõhkraks teaduseks muutunud.
Siis ma ei tahaks olla täiskohaga maskott(mingi selveri tibu või nii).
Ma arvan, et kõige rohkem olekski mul on häbi olla täiskohaga pähemäärija ja maskott.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

turvamees kaupluses

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlasti mõjutab valikuid natuke ka enda eriala. Nt Omniva oleks mulle vägagi ok ja ilmselt minu erialal ka cv-s ei näeks kehv välja.

Kus ma ei tahaks töötada ja ei olegi kandideerinud, isegi kui on muus osas sobiv kuulutus – Maxima. Ma lihtsalt tunnen, et minu jaks on tema maine nii kehv, et isegi cv-s näeks see kehv välja.

Tallinna linnavalitsus. liiga palju korruptsiooniteemasid, sh kasvõi lihtsalt kahtlusi ja vähemalt näilist poliitilist kallutatust igal ametikohal (isegi kui see nii ei ole)

Viimasel ajal ka Bolt, üha enam on negatiivset kuvandit taksojuhtide tööandjana (ma ise küll pole taksojuht, aga ikka näitab üleüldist suhtumist töötajatesse)

Sotsiaalkindlustusamet. Ei oskagi selgitada.

Igasugused väikesed (kiir)laenuandjad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Telefonimüügiga tegelevas firmas. Ükskõik mida siis müüakse, kas vitamiine või tolmuimejaid või mida iganes. Õudne töö ja tüütud firmad, inimestele päevast päeva lihtsalt pinda käia.

Kahjuks olen pidanud seal töötama olude sunnil mõned aastad tagasi ja see oli tõesti ÕUDUS! Mõttetud tooted, ühelt poolt pahurad kliendid, teiselt poolt absurdsed nõudmised firma juhtkonnalt ja pidev konkurents kolleegide seas…see on tõesti töö, mida ei soovitaks vihavaenlasele ka mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Circle K, Olerex, Omniva, ükskõik millises firmas kuskil kaubanduskeskuses asju/teenuseid pähe määrida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võrdsustan need telefonimüüjatega. Suhtun nendesse “aktiivse müügi spetsialistidesse” kõigisse ühtemoodi- mul on neist kahju, kuid nad ajavad tegelikult ikka jubedalt närvi ja nii mõnigi kord saavad minult ülbema vastuse, kui vaja oleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võrdsustan need telefonimüüjatega. Suhtun nendesse “aktiivse müügi spetsialistidesse” kõigisse ühtemoodi- mul on neist kahju, kuid nad ajavad tegelikult ikka jubedalt närvi ja nii mõnigi kord saavad minult ülbema vastuse, kui vaja oleks.

Mõni ülbitseb ise või vastu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sarnaselt mitmega siin teemas ei tahaks ma töötada nende “pähemäärimislauakeste” taga kaubanduskeskustes. Mitte keegi ei taha ju, et teda keset koridori rajalt maha võetakse ja uut internetipaketti või pensionisammast pähe määritakse.

Samuti ei tahaks ma töötada välipeldikuid paigaldavas firmas. Saan aru, et vajalikud putkad, aga no ei tahaks päevast päeva mingi sitamajandusega tegeleda ja klassikokkutulekul ei kipuks kindlasti ka kõlava ja selge häälega ütlema, et “Mina tegelen välikemmerguäriga.”

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sarnaselt mitmega siin teemas ei tahaks ma töötada nende “pähemäärimislauakeste” taga kaubanduskeskustes. Mitte keegi ei taha ju, et teda keset koridori rajalt maha võetakse ja uut internetipaketti või pensionisammast pähe määritakse.

Samuti ei tahaks ma töötada välipeldikuid paigaldavas firmas. Saan aru, et vajalikud putkad, aga no ei tahaks päevast päeva mingi sitamajandusega tegeleda ja klassikokkutulekul ei kipuks kindlasti ka kõlava ja selge häälega ütlema, et “Mina tegelen välikemmerguäriga.”

Omg😂😂😂😂. Ja ma mõtlesin, et maskott on kõige hullem, aga välivetsuga tõmbasid sa joone alla 😂
Nii kui ma seda lugesin, ma hakkasin täiega naerma 😂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

klassikokkutulekul ei kipuks kindlasti ka kõlava ja selge häälega ütlema, et “Mina tegelen välikemmerguäriga.”

fekaali operaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

klassikokkutulekul ei kipuks kindlasti ka kõlava ja selge häälega ütlema, et “Mina tegelen välikemmerguäriga.”

fekaali operaator

Euroopast vähekasutatud luksusautosid maaletooja autosalong.

Kümmekond autot esinduslikus saalis, soliidsed kliendid, müügimehed püüdlikumad kui seriaalis Alo.

Üks eriti soliidne vanahärra, alati heas ülikonnas, jäme kuld, Rolex, kallis king, hea lõhn.
Lõpuks sai auto välja valitud, ettemaks (sulas!) tehtud ja auto ära tellitud – 20 tuhat sõitnud pikendatud kerega S klassi Mercedes.
Aasta vana ja tehasegarantii olemasolu tunnistas ka meie MB esindus Silberauto.

Sekretär helistas talle ootamatult, et “Teie ID kaardi koopiat oleks vaja” vms. sellist tühiasja; mees lubas tunni jooksul kohe läbi tulla.

——-

Ta sõitis vana vene päritolu sibiautoga (suure pütiga) ja kandis tunkesid, kui ta tuli.
Tal ei olnud piinlik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kõige piinlikum oleks töötada SA TÜK-s (SA Tartu Ülikooli Kliinikum).
<arst>

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis firmas oleks sul piinlik töötada ja miks?