Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis firmas oleks sul piinlik töötada ja miks?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Teema: Mis firmas oleks sul piinlik töötada ja miks?

Postitas:
Kägu

klassikokkutulekul ei kipuks kindlasti ka kõlava ja selge häälega ütlema, et “Mina tegelen välikemmerguäriga.”

fekaali operaator

Euroopast vähekasutatud luksusautosid maaletooja autosalong.

Kümmekond autot esinduslikus saalis, soliidsed kliendid, müügimehed püüdlikumad kui seriaalis Alo.

Üks eriti soliidne vanahärra, alati heas ülikonnas, jäme kuld, Rolex, kallis king, hea lõhn.

Lõpuks sai auto välja valitud ja tellitud – 20 tuhat sõitnud pikendatud kerega S klassi Mercedes. Aasta vana.

Sekretär helistas talle ootamatult, et “Teie ID kaardi koopiat oleks vaja” vms. sellist tühiasja mees lubas tunni jooksul kohe läbi tulla.

——-

Ta sõitis vana vene päritolu sibiautoga (suure pütiga) ja kandis tunkesid, kui ta tuli.

Omanik, mitte lihtsalt töötaja. Siin on vahe.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Samuti ei tahaks ma töötada välipeldikuid paigaldavas firmas. Saan aru, et vajalikud putkad, aga no ei tahaks päevast päeva mingi sitamajandusega tegeleda ja klassikokkutulekul ei kipuks kindlasti ka kõlava ja selge häälega ütlema, et “Mina tegelen välikemmerguäriga.”

Vanasõna ” Sitt on leiva ema”. Mina olen nii julge ja enesekindel naine küll, et ei häbeneks seda ka kõva häälega öelda kui sellise äriga tegeleks. Vist ei häbeneks midagi, mina olen ikka mina ise, sõltumata firmast kus ma töötan. Eespolloetletud töid Omnivas, Maximas, LHV, telefonimüük jne ma ei taha teha, aga kui muud väljapääsu pole, siis küll ma teeks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, seal firmas oligi vaid üks töötaja. Kes oli ka omanik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah, seal firmas oligi vaid üks töötaja. Kes oli ka omanik.

No see on muidugi teine teema, aga kui ma peaks olema lihtsalt töötaja, siis ma vast ei räägiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlasti oleks piinlik olla mingi sellise telefoniliini teenindaja nagu “Igatsed vallatut seiklus” vms
Eskorttibide vahendaja oleks suht nõme olla.
Kuusekaunistaja mingis disainifirmas ning kärbsekoputaja laboris.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Samuti ei tahaks ma töötada välipeldikuid paigaldavas firmas. Saan aru, et vajalikud putkad, aga no ei tahaks päevast päeva mingi sitamajandusega tegeleda ja klassikokkutulekul ei kipuks kindlasti ka kõlava ja selge häälega ütlema, et “Mina tegelen välikemmerguäriga.”

Vanasõna ” Sitt on leiva ema”. Mina olen nii julge ja enesekindel naine küll, et ei häbeneks seda ka kõva häälega öelda kui sellise äriga tegeleks. Vist ei häbeneks midagi, mina olen ikka mina ise, sõltumata firmast kus ma töötan. Eespolloetletud töid Omnivas, Maximas, LHV, telefonimüük jne ma ei taha teha, aga kui muud väljapääsu pole, siis küll ma teeks.

Jah, sama siin. Teeks kõike kui vaja oleks ja ei häbeneks. Töö tegemist pole vaja häbeneda. Häbiväärne oleks minumeelest pigem abirahadest elamine, juhul kui endal käed-jalad terved.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Taivo Piller (kuusekaunistaja) oleks sul piinlik olla?
Temal endal küll piinlik ei ole, isegi USA-sse on neil vist plaan laieneda…

Marika Mikelsaar on “kärbsekoputaja”, praegu Tartu ülikooli mikrobioloogia instituudi juhataja, professor. Avaldanud üle 80 teadusartikli, monograafia Lactic Acid Bacteria (New York 1993, 1998) kaasautor, kirjutanud kaks eestikeelset meditsiinilise mikrobioloogia õpikut. jne.
Ilmselt ka temal pole oma elutöö või ameti pärast piinlik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Taivo Piller (kuusekaunistaja) oleks sul piinlik olla?

Temal endal küll piinlik ei ole, isegi USA-sse on neil vist plaan laieneda…

Marika Mikelsaar on “kärbsekoputaja”, praegu Tartu ülikooli mikrobioloogia instituudi juhataja, professor. Avaldanud üle 80 teadusartikli, monograafia Lactic Acid Bacteria (New York 1993, 1998) kaasautor, kirjutanud kaks eestikeelset meditsiinilise mikrobioloogia õpikut. jne.

Ilmselt ka temal pole oma elutöö või ameti pärast piinlik.

Kuule, teema on midagi muud, eksole?
Minul pole kärbsekoputaja jutumärkides.
See on reaalne amet sinu õhatud Ameerikas.

OÜ Kuusekaunistajad tegi rahvusvahelisel aktsiaturul suure hüppe – jõulude ajal on tal palju tööd….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Telefonimüüja ei tahaks olla, aga mitte ükski siin nimetatud firmadest, asutustest ei ole minu jaoks küll nii piinlik oht, kus töötada ei kõlbaks.

Piinlik oleks töötada stripiklubis. Varahommikuti tööle minnes vahel näen aknast strippareid koju minema ja taksosse istumas. Väga üles löödud viimse karvani ja tunduvad oma eluga rahul olema, aga vot ei kadesta nende töökohta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

LHVs pensioni pähemäärijana.

Kusjuures, lhv pensioni graafik on vaieldamarult parim. Pensionikeskise leht näitab.

Teemast: kui ma oma tööd hästi teen, siis pole piinlik kusagil töötada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

piinlik? no ma ei tea – häda ajab härja kaevu. aga kuna mul erilist häda ei ole, siis jäävad ära: telefonimüügifirmad, maxima ja muud toidupoed, omniva, inkassofirmad. vanglad, turvafirmad, sõjavägi ja politsei – kuna ma olen patsifist, siis need mulle lihtsalt ei sobi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Patsifist. Ja kuidas see politseiga seostub? Politseinik ju püüab tagada seda rahuseisundit, mida sa soovid. Või sinu arvates on ok kui keegi märatseb, lärmab, sigatseb või vägivallatseb? Ei ole vaja neid ohjeldada. Las peksab su kodu segi ja vägistab su lapsi. Peaasi, et keegi vägavallatsejat korrale ei kutsuks, sest see on ju vägivald tema vastu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Puhtalt ajaviiteteema.

Mis firmas/ettevõttes oleks sinul piinlik töötada ja miks?

Minu esikolmik:

1. Omniva, sest sellel on nii halb maine: pakid kaovad ja hilinevad, tellitu ei jõua kliendini, kliente aetakse omavahel segamini, vastutust ei võeta, kullerid ei too pakke ära jms.

2. EAS: oksendav siil, mõttetu rahalaristamine, rumalad töötajad ja juhtkond.

3. ATKO bussifirma: bussid hilinevad või ei saabu üldse, sõidavad kraavi ja on muidu tehniliselt katki.

Sa ajad ju kaks asja segamini. Firma kui selline ja tööstiil. Kui sa teed oma tööd halvasti, siis ole kus tahad, see on häbiväärne. Mis on aga häbiväärset selles, et pakkide kojuakanne on võimalik või et bussiliinid on olemas. Ole kena tee endale selgeks, et halvasti töötamine on häbiasi, mitte idee millel firma püsib iseenesest. Tahad edaspidi jala käia nagu vanasti käidi. 20 km sinna ja tagasi oli täiesti jõukohane. Tahad ise oma pakke kohale viia, aga palun. Ja on häbiväärne halvustada ettevõtluse arengut.
Et küsimusele ka vastata, siis ilmselt ei tahaks ma töötada ettevõttes, mis toodab sõjapidamiseks mõeldud vahendeid. Teada, et minu tööga tapetakse inimesi, paneks mind sellisest töökohast lahkuma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koristusfirma, mis töö peal ma juba viimased 7a ka tegelikult olen. Mulle meeldib see töö, sest ma reaalselt koheselt näen oma töö tulemust.
Aga kahjuks tõesti häbiväärne tundub ühiskonna poolt see amet, ometi tööd on pidevalt ning kahjuks palk ka alaväärne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pooled on vist küsimusest valesti aru saanud – küsiti ju millises ettevõttes ei soovi töötada, mitte millisel ametikohal. Mina ei töötaks ka nt LHV “pähemäärijana” või ei tahaks telefoni teel Teliat pakkuda, aga nendes firmades raamatupidaja või personalijuht olla poleks ju häda midagi? Kui ma endale mõtlen (olen raamatupidaja), siis ma põlgaks võibolla ära nt Danske pangas antud ametikoha aga Omnivas, LHV-s või Kemmerlingis ei oleks klienditeeninduse tase või teiste tööliste ametikoha mainekus küll kuidagi minusse puutuv ja teeksin seda tööd ilma igasuguse häbita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pooled on vist küsimusest valesti aru saanud – küsiti ju millises ettevõttes ei soovi töötada, mitte millisel ametikohal. Mina ei töötaks ka nt LHV “pähemäärijana” või ei tahaks telefoni teel Teliat pakkuda, aga nendes firmades raamatupidaja või personalijuht olla poleks ju häda midagi? Kui ma endale mõtlen (olen raamatupidaja), siis ma põlgaks võibolla ära nt Danske pangas antud ametikoha aga Omnivas, LHV-s või Kemmerlingis ei oleks klienditeeninduse tase või teiste tööliste ametikoha mainekus küll kuidagi minusse puutuv ja teeksin seda tööd ilma igasuguse häbita.

Ma sain aru küll, aga ma ei taha siin oma konkreetset töökoha firmat reeta, kuna siis saaksin veel rohkem “puid alla”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis firmas/ettevõttes oleks sinul piinlik töötada ja miks?

• Võlgade sissenõudmisega tegelevad firmad.

• SMS-laene andvad firmad.

Isiklik kokkupuude mõlemaga puudub, aga nii palju, kui ajakirjandusest olen lugenud, siis toovad mõlemad vaid pisaraid ja ängistust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tahaks töötada riigiasutustes. Olen ühes töötanud ja nägin, milline raha raiskamine riigisektoris toimub. Häbi oli!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Piinlik oleks töötada neis asutustes või töökohtadel:
*Tallinna Linnavalitsus – juba Savisaare aegadest jubeda mainega asutus minu arvates

*Postimees Grupp (vms ta nimi nüüd on) juht, ajakirjanik, reklaamimüüja, Kanal2 telenägu jne – uudised, lood ja jutud sealsest sisekliimast panevad õudusest värisema

*LHV jt agent kaubanduskeskuses

*Maxima ja Rimi kassa või lett (aga näiteks Coopis või Selveris võiksin hädapäraselt rahahädas mingi aja töötada küll)

*küünetehnik

*turundusspetsialist enamikus asutustest (iga tibu on tänapäeval turundust õppinud, võta üks ja viska teist ning see tase haavab silma)

*kirjanik (rõhuv enamik Eesti kirjanikke – eriti vanuses 30-50 naiskirjanikke – on kehvad või max keskmised, mul oleks ülipiinlik olla sel tasemel kirjanik, aga ma kardetavasti oleksin nendega samal tasemel)

*piinlik oleks ka osaleda ükskõik millises meelelahutuslikus tõsieluseriaalis a la Rannamaja või Baar vms

*paaripanija perekonnaseisuametis

*massõmbleja, kes päevad otsa üht ja sama detaili õmbleb (päris õmbleja või rätsep olla oleks okei)

*müügimees, kes müüb midagi eraisikutele (asutustele müümine tuleks olenevalt tootest-teenusest ehk kõne alla)

*ilmatüdruk (meil, Eestis, kus need inimesed üldiselt ilmast ega kliimast ei tea midagi. Riikides, kus seda tööd teevad meteoroloogid, oleks okei)

*prostituut

Piinlik just ei oleks, aga ei läheks vabatahtlikult muudel põhjustel, ei suudaks ja ei tahaks:
*krematoorium
*hospiits
*arst-patoloog
*võistlussportlane
*lihakombinaat (ei, ei ole vegan)
*(aju)kirurg (liiga palju vastutust)
*juuksur (kellegi kõõmastes karvades sorimine ja jalapeal sundasendis töö)
*lasteadnik (see jube kisa + helikoptervanemad)
*kõrgtööd
*kaevur
*sukelduja
*prügisorteerija (lõhnameel ei luba)
*massöör
*strippar

Please wait...
Postitas:
Kägu

uudised, lood ja jutud sealsest sisekliimast panevad õudusest värisema

Sa ei pea muretsema, sest õudusest värisevat tegelast ei taha keegi tööle võtta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

uudised, lood ja jutud sealsest sisekliimast panevad õudusest värisema

Sa ei pea muretsema, sest õudusest värisevat tegelast ei taha keegi tööle võtta.

Mis sinuga juhtus, et sa selliseks muutusid?

Einoh, töökoht mul on. Oma praeguses töökohas ma ei pea PMG sisekliima pärast kohe kuidagi värisema. Kui aga jälle loen või kuulen, ajab judinad sisse küll. Ja see pole kujundlik väljend.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meenus ühe sõbranna lugu ajast, kui ta oma tulevase abikaasaga alles tutvus. Jutuks tuli amet ja mees öelnud, et ta töötab logistikavaldkonnas, täpsemalt jäätmekäitluses.
Sõbranna järeldas siis, et ee prügivedaja?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vms firmad, kes oma saasta kaubanduskeskustes agressiivselt peale suruvad.

Sa tõesti arvad, et need inimesed töötavad LHVs? Nad on promootorid- täna pakuvad LHVd, homme Elisat, ülehomme Luminori. Või lähevad hoopid Tallinki laevale Pafi tutvustama. Ega nad siis ühest ettevõttest teise tööle ei lähe. Enne ohkimist tutvu natuke teemaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa tõesti arvad, et need inimesed töötavad LHVs? Nad on promootorid- täna pakuvad LHVd, homme Elisat, ülehomme Luminori. Või lähevad hoopid Tallinki laevale Pafi tutvustama. Ega nad siis ühest ettevõttest teise tööle ei lähe. Enne ohkimist tutvu natuke teemaga.

See pole minule oluline, kas nad töötavad LHVs või mingis muus asutuses. LHV nad on palganud ja LHV soosib sellist müügistiili. Seega minul oleks häbi LHVs töötada. Firmas, mis peab normaalseks ja tellib lausa teenust – inimeste tülitamist kaubanduskeskuses….tänan, ei.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Piinlik oleks töötada neis asutustes või töökohtadel:
*Tallinna Linnavalitsus – juba Savisaare aegadest jubeda mainega asutus minu arvates

*Postimees Grupp (vms ta nimi nüüd on) juht, ajakirjanik, reklaamimüüja, Kanal2 telenägu jne – uudised, lood ja jutud sealsest sisekliimast panevad õudusest värisema

*LHV jt agent kaubanduskeskuses

*Maxima ja Rimi kassa või lett (aga näiteks Coopis või Selveris võiksin hädapäraselt rahahädas mingi aja töötada küll)

*küünetehnik

*turundusspetsialist enamikus asutustest (iga tibu on tänapäeval turundust õppinud, võta üks ja viska teist ning see tase haavab silma)

*kirjanik (rõhuv enamik Eesti kirjanikke – eriti vanuses 30-50 naiskirjanikke – on kehvad või max keskmised, mul oleks ülipiinlik olla sel tasemel kirjanik, aga ma kardetavasti oleksin nendega samal tasemel)

*piinlik oleks ka osaleda ükskõik millises meelelahutuslikus tõsieluseriaalis a la Rannamaja või Baar vms

*paaripanija perekonnaseisuametis

*massõmbleja, kes päevad otsa üht ja sama detaili õmbleb (päris õmbleja või rätsep olla oleks okei)

*müügimees, kes müüb midagi eraisikutele (asutustele müümine tuleks olenevalt tootest-teenusest ehk kõne alla)

*ilmatüdruk (meil, Eestis, kus need inimesed üldiselt ilmast ega kliimast ei tea midagi. Riikides, kus seda tööd teevad meteoroloogid, oleks okei)

*prostituut

Piinlik just ei oleks, aga ei läheks vabatahtlikult muudel põhjustel, ei suudaks ja ei tahaks:
*krematoorium
*hospiits
*arst-patoloog
*võistlussportlane
*lihakombinaat (ei, ei ole vegan)
*(aju)kirurg (liiga palju vastutust)
*juuksur (kellegi kõõmastes karvades sorimine ja jalapeal sundasendis töö)
*lasteadnik (see jube kisa + helikoptervanemad)
*kõrgtööd
*kaevur
*sukelduja
*prügisorteerija (lõhnameel ei luba)
*massöör
*strippar

Ega siin suurt muud üle jää kui täiskohaga emme olla.
Telefoni teel müügitöö on täiesti tore töö, tasu sõltub endast ja vähegi pingutades on perekolikate unistustepalk (3000 €/neto) täiesti võimalik. Aga jah, suhtlemispuudelised seda teha ei saa. Samas kui te ei suuda Teliat/LHV-d müüa, siis te ei suuda ka ennast parematele töökohtadele “müüa”.

Please wait...
Postitas:
ninakaspreili

Sellises firmas, kus mind kui töötajat ei väärtustata. Näiteks töökoht, kus jõulu- ja sünipäevakinke ei tehtud, välja sööma viidi aastas korra eriti säästukalt ja igasugu koosviibimistel oli laulal kõik kõige odavam. Nendel hetkedel oli väga piinlik. Ei kujuta hästi ette, et ise juhina paneksin hommikusel koosolekul, kus on hommikusöök eelnevalt välja reklaamitud, lauale kilo odavat atleeti, pätsi kirde saia, kimbu suuri pooltooreid tomateid, karbi margariini ja ilmselt ka paki mingit konsentreeritud mahlajooki. Ma olin ka suht ainus, keda selline käitumine hämmastas. Tegu oli suure ettevõttega ja kasuminumbrid olid meeletud.

/ninakaspreili

Please wait...
Postitas:
Kägu

arst-patoloog

Minul on siiani siiralt kahju, et ma ei julgenud kehva teadmiste baasi pärast ühes olulises aines arstiteaduskonda õppima minna. Just nimelt patoloogiks või patoanatoomiks saada, eriti kohtumeditsiiniline patoloogia oleks eesmärk olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pensioni pähemäärijad ei tööta LHV-s, LHV ostab sisse teenust. Ja kui sa teaks, palju need pähemäärijad teenivad, äkki siis mõtleks üleüldse ümber ja tahaks isegi nende pähemäärijate hulka saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teate, see Omniva postiljon, kes meie külla kirju toob on väga lahe tüüp. Miks tal peaks häbi olema? Hoopis mul on imelik, et ma oma kontoritööd ei suuda sellise entusiasmiga teha nagu tema enda oma teeb.

Ning ma olen teinud telefonimüüki. Müüsin telefoniraamatu kollastele lehtedele reklaami, kui see veel teema oli. Täitsa omapärane kogemus, küllaltki paljud kliendid on huvitavad ja viisakad ja telefoniraamatu reklaamid müüsid hästi ka. Ning mul pole selle pärast piinlik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oleks piinlik töötada Sputnik-Newsis.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis firmas oleks sul piinlik töötada ja miks?