Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis firmas oleks sul piinlik töötada ja miks?

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Mis firmas oleks sul piinlik töötada ja miks?

Postitas:
Kägu

No pole see Swedbank ka parem! Käisin hiljuti üle hulga aja pangakontoris, asjad korda aetud, hakkas agressiivne pealesurumine pensionifondi osas, mis ongi mul LHVs. Tibi hoidis mu id-kaardi sõrmedega laua küljes kinni,et ma ära ka ei saaks minna. Ütlesin,et ma tõesti ei viitsi hakata seda fondi vahetust praegu arutama ja mul on kiire. Väga salvavalt kähvati,et aga millal sa plaanid sellele mõtlema hakata. Vastik, ei taha jupp aega kuhugi kontorisse minna. LHV omad on vähemalt viisakad ja neist saab mööda kõndida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ilmatüdruk (meil, Eestis, kus need inimesed üldiselt ilmast ega kliimast ei tea midagi. Riikides, kus seda tööd teevad meteoroloogid, oleks okei)

eesti sobib sulle siis igati, sest etv-s teevad seda justnimelt meteoroloogid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui me nüüd ikka ettevõtetest räägime, mitte ametikohtadest, siis kandideerimisel olen välistanud kiirlaenufirmad ja online/muidu kasiinod. Nende tegevus läheb minu eetiliste tõekspidamistega nii lahku, et mina sellises organisatsioonis töötada ei suuda.

Muud ettevõtted häbi ei tekita. Ametitest välistan erootilise tantsu ja aktiivse müügitöö. Kõige muuga on nii, et kui tuleb teha ja ma sellega hakkama saan, siis teen.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on välistatud kõik metsafirmad. Tere! Kas tahaksite oma metsa maha müüa. Me hea meelega võtaks selle maha ja teeks rahaks!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiskohaga blogija ei tahaks olla, kogu aeg midagi reklaamida, elada mingist nännist ja kiusu õhutada.
Vot see oleks küll viimane asi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Igal firmal on omad plussid ja miinused .Ühele sobib üks ,teisele teine .Ma ei tea ühtegi häbiväärset firmat .Miks peaks mul häbi olema ? . kelle ees ? Olen praegu reatõõtaja ja ei häbene midagi .On elus vaja olnud ja olen töötanud ka koristajana. Peaasi,et oleks ikka nina vee peal .

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega siin suurt muud üle jää kui täiskohaga emme olla.
Telefoni teel müügitöö on täiesti tore töö, tasu sõltub endast ja vähegi pingutades on perekolikate unistustepalk (3000 €/neto) täiesti võimalik. Aga jah, suhtlemispuudelised seda teha ei saa. Samas kui te ei suuda Teliat/LHV-d müüa, siis te ei suuda ka ennast parematele töökohtadele “müüa”.

Kui sa tahad olla täiskohaga emme, ole. Minu emme-aastad olid ülikooli aegu, ülikooli kõrvalt ja eelmisel sajandil. Müügutööd olen ka teinud, asutustele ja tõesti teenis hästi. Miks sa mulle kallale kargasid, on pehmelt öeldes arusaamatu.
Töökoht on mul juba 12 aastat samas asutuses, liikudes ülespoole ja palga üle ei kurda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis firmas oleks sul piinlik töötada ja miks?