Esileht Ajaviite- ja muud jutud mis graveering mehele kingiks minevale käekellale?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: mis graveering mehele kingiks minevale käekellale?

Postitas:
ole4onnelik

Ideid?

Mütlesin et oleks tore kinkida mõni eesti tootja käekell, aga mis sinna peale graveerida lasta*?

+1
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
kassike123

Mitte midagi. Graveeringud on jubedad va. spordikarikate puhul.

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Tervist

Kui mehele ei meeldi graveeringud, siis ära hakka teda graveeringuga solvama. Kanda midagi, mis ei meeldi, on julm. Kui mehel on kell olemas, siis teist kella pole talle vaja. Ja kui kella ei kanna, siis võimalik, et põhjusega ei kanna. Aga kui teemasse, siis võiks sobida – Aeg eduks!

+3
-3
Please wait...

Postitas:
billa

Kui mehele ei meeldi graveeringud, siis ära hakka teda graveeringuga solvama. Kanda midagi, mis ei meeldi, on julm. Kui mehel on kell olemas, siis teist kella pole talle vaja. Ja kui kella ei kanna, siis võimalik, et põhjusega ei kanna. Aga kui teemasse, siis võiks sobida – Aeg eduks!

Minu jaoks kõlab see umbes nii, et aitab looderdamisest, on aeg end kokku võtta…

Ise ei laseks graveerida midagi.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
kana23

Ma ei kingikski kella. Ebausk.

+7
-9
Please wait...

Postitas:
Alfa

Kella kinkida ei tohi. See sümboliseerib aja kadumist, elu lõppemist ja suhte surma.

+3
-12
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

Kui Sul midagi päriselt ja südamest talle selle graveeringuga öelda ei ole ja ilmselgelt ei ole kui siit küsid, siis jäta graveerimata. Mingid võltsid klišeed võiksid küll pigem olemata olla. Kella ebausu kohta ei oska ma midagi öelda, mina sellesse ei usu ja olen saanud ise kella kingiks ja kinkinud ka ja mingeid traagilisi tagajärgi ei ole sellel küll olnud 😃

+6
-1
Please wait...

Postitas:
elenna

Kinkimise daatum/põhjus, kinkija nimi

+5
0
Please wait...

Postitas:
Lisberg

Graveerisin pojale lõpulingiks kellale ladina keeles, kuna ta seda koolis õppis. Kellal on eesti maakontuur, ta mul väga patriootlik kaitseliitlane, seega  “Kogu südamega” kellale ja karbile, et “Teadmistes on vägi”.

Ei ta ei kanna seda. Igal asjal on lihtsalt oma aeg. Mõni asi võib ka hellalt karbis hoitud olla.

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Alfa

Graveerisin pojale lõpulingiks kellale ladina keeles, kuna ta seda koolis õppis. Kellal on eesti maakontuur, ta mul väga patriootlik kaitseliitlane, seega “Kogu südamega” kellale ja karbile, et “Teadmistes on vägi”.

Ei ta ei kanna seda. Igal asjal on lihtsalt oma aeg. Mõni asi võib ka hellalt karbis hoitud olla.

Nii et mõttetu kink, mida ei hinnata ega taheta .

+7
-5
Please wait...

Postitas:
moorike

Mina lasin graveerida kellele ja kellelt. Võid ju panna ka “armastusega” vmt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kathryyne

Time to fuck , time to suck.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Lisberg

Graveerisin pojale lõpulingiks kellale ladina keeles, kuna ta seda koolis õppis. Kellal on eesti maakontuur, ta mul väga patriootlik kaitseliitlane, seega “Kogu südamega” kellale ja karbile, et “Teadmistes on vägi”.

Nii et mõttetu kink, mida ei hinnata ega taheta .

Ta kannab metallist kella hetkel jah.  Koolilõpukink ei peaks olema selle hetke vajatav moevärk, vaid püsiv ja ajatu seda hetke meenutav.

Ka mina kannan oma lõpukingitust alles nüüd 40sena teatris või muul üritusel.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Galileah

Kui mehel on kell olemas, siis teist kella pole talle vaja.

.

Mis rumal jutt????

Isegi nö. “tavalisel mehel” (kes ei ole Koit Toome sugune kelladefänn) on tavline, et on mitu kella.
Midagi G-shocki stiilis ja tankiroomiku alt läbi käinud, mõni elegantne kronograaf, siis mõni lihtsam (aga see.eest nimekas) ajanäitaja jne. Lisaks vblla ka veel see suur nutikas moeröögatus.

PS: Kas sinu mehel on üks lips, üks pintsak ja ühed aluspüksid?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
sokisahtel

Mina kinkisin mehele kullast lipsunõela meie kihlumise puhul, oma nime lasin graveerida, loomulikult mitte kohe esiküljele. Ei olnud kahju. Isegi kui ei kanna on selles midagi sümboolset. Kõik ei peagi nö büünel olema.

0
0
Please wait...

Postitas:
hulahula

Esimese asjana tuli meelde “Me and you, just us two”😄

0
-1
Please wait...

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud mis graveering mehele kingiks minevale käekellale?