Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mis hetkel esitada lahkumisavaldus? Uus leping allkirjastamata.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mis hetkel esitada lahkumisavaldus? Uus leping allkirjastamata.

Postitas:

Sain uuest kohast kirjaliku pakkumise ja ka lepingu koopia tutvumiseks, kuhu olid sisestamata alguse kuupäev ja minu isikuandmed. Saatsin puuduvad andmed. Sain vastuse et alguskuupäev sobib ja saadame lepingu allkirjastamiseks “homme hommikul”, seda aga ei juhtunud. Siis tuli vastus, et ta “olen puhkusel” ja saadan homme jne. Aga seda pole juhtunud. Andsin vanas kohas pahkumisavalduse niipea kui kirjalik pakkumine tuli. Ja nüüd on veidi ebakindel tunne. Mida teha? Ei taha kogu aeg pommitada neid. Vanasse kohta tagasi ei saa eg taha ja uut ka ei jaksa otsima hakata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsid, mis hetkel esitada lahkumisavaldus ja siis kirjutad, et oled selle juba esitanud. Mida sa teada tahad üldse?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui uus tööleping allkirjastatud, siis võib vana kohaga tegeleda, sest 30 päevase etteteatamisega pole küsimustki firmast põgenemisega. Lepinguga tekib uuel kohal kohustus sind reaalselt ka tööle võtta. Mina pigem otsiksin juba uut töökohta, sest ei tahaks tegeleda firmaga, kus lükatakse asju niimoodi edasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

VÕS-i alusel on ka suuline leping leping. Sinul kindlasti nii ei lähe, aga mulle öeldi nii, et lepingu draftiga saad kohapeal tutvuda ja leping sõlmitakse siis kui tööle asun. Asjade täpsustamine toimus e kirja teel. Läks aga nii, et uude kohta kohale minnes teatati, et majanduse seis on selline ja, et neil pole mulle tööd pakkuda. Asi ikkagi lõppes sellega, et mind vormistati tööle ja kohe ka koontati. Sain ka mitme kuu hüvitise.

Asi toimus üle 10 aasta tagasi ja tegemist oli väga tuntud ettevõttega. Ilmselt kaalusid  ja leidsid, et tasub pigem see paar tonni ära maksta ja edasi minna.

Ma ilmselt helistaks esmaspäeval ja uuriks, et millal võiks asi edasi liikuda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen lepingu iga kord allkirjastanud tööle asumise päeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe põhjust karta ja kahelda, kui suuliselt kokulepe tehtud ja vist isegi e-maili teel kuupäevad kirjalikutl vahetatud. Küll jõuab selle lepingu allkirjastada (see ju algab millalgi tulevikus).
Lahkumisavaldus esitada sellisel hetkel, mis on vastavuses soovitava lahkumise tähtaja ja töölepingus ette nähtud tingimustega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mis hetkel esitada lahkumisavaldus? Uus leping allkirjastamata.