Esileht Pereelu ja suhted Mis hetkest üksi elades enam ei kohane kooseluga

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 225 )

Teema: Mis hetkest üksi elades enam ei kohane kooseluga

Postitas:
Kägu

Ja miks sa siis passid siin teemas? Sa ei pea kaaslase räpaseid püksikuid  masinasse toppima.

Loe uuesti. Mõlemad vastasime teemast mööda. Ta ütles, et peseb väiksema lapse ja enda pesu ja see tsükli lõppemise aeg läheb meelest, soovitasin äratuskella. Arvad, et väikelaps peseb üksi pesu masinaga? Või peab mees naise pükse pesema?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehele küll meeldib, et tema trussikutes sobrad? Tegelikult ongi ebameeldiv teise mustas pesus sobrada, kaua see kellelgi aega võtab ei oma tähtsust.

Mehel on ka voolus ja päevad? Tahab mu kallist pesu kraani all õrnalt pesta?

Ma pole kunagi voolusel niisama püksikutesse voolata lasknud, tänapäeval eriti kui on kõik olemas selle jaoks. Kui on suur voolus, siis tuleb pesukaitset kasutada, mitte ligase hargivahega ringi tuuseldada.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja miks sa siis passid siin teemas? Sa ei pea kaaslase räpaseid püksikuid  masinasse toppima.

Loe uuesti. Ta ütles, et peseb väiksema lapse ja enda pesu ja see tsükli lõppemise aeg läheb meelest, soovitasin äratuskella. Arvad, et väikelaps peseb üksi pesu masinaga? Või peab mees naise pükse pesema? Sina ju väidad, et mitte ja tema peres nii ongi, et ta ei pese mehe boksereid.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehel on ka voolus ja päevad? Tahab mu kallist pesu kraani all õrnalt pesta?

Mees selle vooluse sees sumpab ja päevad lekkimise puhul külm vesi ainult ja käsitsi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui pesupesemine kodus masinaga on tänapäeval suur töö, mille pärast olmetülid tekivad ja vaidlused, siis ei imesta, kui tühiste asjadega tegeletakse üldse probleemide nime all. Täitsa asjad käest ära ikka ilmas. Sama nõudemasinaga. Kas siis juuksekarva lõhkiajajaid on nii palju? Kas mehel ei ole vastukaaluks automaatmasinaga toimetamisele siis ühtegi sellist tegemist, mida mees selle asemel, sel ajal, tasakaaluks teeks? Ka masinaga midagi sarnast? Kõiki tehakse mõõdupulga järgi võrdselt? Pesumajas saadakse jah palka, kokad saavad ka palka söögi tegemise eest, koristajad koristavad ka kuskil poes terve päeva, saavad palka, lapsehoidjad on ka olemas, aga enda pesu ei pesta ju terve päeva, või on siis asju nii palju kokku aetud? Ülearu või nojah, eks leidub neidki, kes ülearu klanivad ja pesevad. Siiski on see üks kergemaid kodutõid, kuid eks mõni oskab selle ka nii raskeks rääkida.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole kunagi voolusel niisama püksikutesse voolata lasknud, tänapäeval eriti kui on kõik olemas selle jaoks. Kui on suur voolus, siis tuleb pesukaitset kasutada, mitte ligase hargivahega ringi tuuseldada.

Pole mingit suurt voolust, tavapärane voolus, mille jaoks pesukaitset kindlasti ei kasuta.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehele küll meeldib, et tema trussikutes sobrad? Tegelikult ongi ebameeldiv teise mustas pesus sobrada, kaua see kellelgi aega võtab ei oma tähtsust.

Su mees ei pane iga päev puhast pesu?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehele küll meeldib, et tema trussikutes sobrad?

Mees peseb end peale igat kakamist, lisaks vahetab igapäevaselt pesu, seega minul pole ebameeldiv. Ega ma ei sobra, võtan sõrmede vahele mingi ääre ja viskan masinasse. Ega ma seda musta pesu ju endale pihku ei võta ja käes nätsuta.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehele küll meeldib, et tema trussikutes sobrad? Tegelikult ongi ebameeldiv teise mustas pesus sobrada, kaua see kellelgi aega võtab ei oma tähtsust.

Su mees ei pane iga päev puhast pesu?

Sinu arvates ei peaks ju panema, sest mehe kantud pesu pole su meelest ju “must”.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu arvates ei peaks ju panema, sest mehe kantud pesu pole su meelest ju “must”.

Minu arvates just peab panema, et pesu ei saaks mustana defineerida.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega ma ei sobra, võtan sõrmede vahele mingi ääre ja viskan masinasse.

No vaata, mina pesen aastaid juba käsitsi aluspükse ja pole kordagi mingeid tõbesid saanud, et peaks neid sõrme vahel puudutama. Käsi tuleb pesta korralikult.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui pesupesemine kodus masinaga on tänapäeval suur töö, mille pärast olmetülid tekivad ja vaidlused, siis ei imesta, kui tühiste asjadega tegeletakse üldse probleemide nime all. Täitsa asjad käest ära ikka ilmas. Sama nõudemasinaga. Kas siis juuksekarva lõhkiajajaid on nii palju? Kas mehel ei ole vastukaaluks automaatmasinaga toimetamisele siis ühtegi sellist tegemist, mida mees selle asemel, sel ajal, tasakaaluks teeks? Ka masinaga midagi sarnast? Kõiki tehakse mõõdupulga järgi võrdselt?

Just. Täitsa haige. No kui tõesti siin tunde pesupesemiseks kulutatakse, ma ei mõista, kuidas saab niiviisi uimerdada üldse.

Mees tehku siis samal ajal süüa või koristagu maja. Pole siis tõesti mingit tegevust? Rookigu lund kasvõi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole mingit suurt voolust, tavapärane voolus, mille jaoks pesukaitset kindlasti ei kasuta.

Miks sa siis põed, kui mees neid käsitsi ei pese ja masinasse paneb?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vaata, mina pesen aastaid juba käsitsi aluspükse ja pole kordagi mingeid tõbesid saanud, et peaks neid sõrme vahel puudutama. Käsi tuleb pesta korralikult.

Mulle ei meeldi võõraste alukatega jahmerdada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa siis põed, kui mees neid käsitsi ei pese ja masinasse paneb?

Rõve ju mingi väike laiguke vms, väkk.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui pesupesemine kodus masinaga on tänapäeval suur töö,

Katsu aru saada, et töö on töö, olgu teda nii kerge kui tahes teha, siiski ei ole see tänapäeval enam naise kohustus ainult. Tülid tulevad just sellest, et eeldatakse, et see on ainult ja ainult naise rida. Ja ütle mulle, millist kodutööd teeb nt. korteris elav mees kui ta isegi pesu ei suuda masinaga pesta? Üksi elades suudavad, aga kooselus enam mitte. Minu jaoks on väga vastik nt. higiste sokkide lahti keeramine, võetakse jalast rullina ja tagurpidi ja mina pean nad siis enne õigeks ajama, sest muidu jäävad varbaosad topelt ja puhtaks ei saa pestes. Meestel pole kodus ammuilma midagi teha, isegi kodumasinaid ei osata enam kasutada.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi võõraste alukatega jahmerdada.

Ohjah, ma teeks vabalt. Peseks nii vanaisa, isa, ema, vanaema, laste, õdede, vendade pesu. Ma ei märkagi sellist asja. Põevad ka osad inimesed, kes lähevad arsti juurde, et kuidas ikka ja mis asendis, no vabandage, arstid ja medtöötajad ei märka neid asju.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rõve ju mingi väike laiguke vms, väkk.

Su mees SUMPAB sinu sees. Saad aru? Tal on su voolusest ükskõik. Kui tegu pole perverdiga, kes musta pesu ostab, siis milleks põdeda.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu arvates ei peaks ju panema, sest mehe kantud pesu pole su meelest ju “must”.

Minu arvates just peab panema, et pesu ei saaks mustana defineerida.

Et siis kuna pole mustad, siis polegi vaja masinasse panna või mis sul puudu on? Must või kantud, see ei muuda ju midagi, ära peab ikka pesema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja ongi hea teema rikutud. kuidas te aru ei saa, et oluline pole see, kui raske või kerge mingi töö on, vaid vastutuse võtmine ühises kooselus. mehe mustade sokkide maast kokku korjamine pole ju ka kuigi raske töö, aga palju neid naisi on, kes sellise asjaga rõõmsalt nõus on.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja ongi hea teema rikutud. kuidas te aru ei saa, et oluline pole see, kui raske või kerge mingi töö on, vaid vastutuse võtmine ühises kooselus. mehe mustade sokkide maast kokku korjamine pole ju ka kuigi raske töö, aga palju neid naisi on, kes sellise asjaga rõõmsalt nõus on.

No siis saidki vastuse, et abielumehed pole nõus sokke maast korjama, mis siis veel üksi elavad. Kuigi võib olla vastupidi, üksielajad teevad kõik ise ära ja oma äranägemise järgi ja ei taha, et keegi nende sokke korjab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su mees SUMPAB sinu sees. Saad aru? Tal on su voolusest ükskõik. Kui tegu pole perverdiga, kes musta pesu ostab, siis milleks põdeda.

Ei sumpa ta midagi. Kas oled selline pervertnaisterahvas, kes peeratab ja vahetab tampoone mehe ees ning vannitoas on tampoonid-sidemed kenasti ripakil?

Mees peseb oma kodus nagunii oma pesu. Kui ta tuleb minu juurde nädalavahetuseks, siis ma ei aja teda pesu pesema. Et davai, trussipesu järgmiseks, olen sulle neid juba nädal aega korjanud! Need üksikud esemed, mis ta kasutab, pesen ise ära. Ei võta isegi lisaminutit.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mehe mustade sokkide maast kokku korjamine pole ju ka kuigi raske töö, aga palju neid naisi on, kes sellise asjaga rõõmsalt nõus on.

Pole midagi sellist kunagi teinud, mis sul viga on, et sa teed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on väga vastik nt. higiste sokkide lahti keeramine, võetakse jalast rullina ja tagurpidi ja mina pean nad siis enne õigeks ajama, sest muidu jäävad varbaosad topelt ja puhtaks ei saa pestes.

What? Ma ei aja mingeid sokke õigeks. Mismõttes masin ei pese ära?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei sumpa ta midagi. Kas oled selline pervertnaisterahvas, kes peeratab ja vahetab tampoone mehe ees ning vannitoas on tampoonid-sidemed kenasti ripakil?

Kui su mees sinuga seksib ilma kondoomita ja sul Bartholini näärmed töötavad (pole tsüste, mis need ära blokib ntx), siis su keha libestab iseennast. Kui sa tegeled seksiga, siis see ongi perverssne kõrvaltvaatajale. Näiteks lasteaiaõpetajale, emale või lastele, kes seda pealt peaks nägema, mitte sinule ja sinu mehele. Peeretamine on normaalne kehaline funktsioon ja koos elavad inimesed raudselt peeretavad, kasvõi unes, nad ei pruugi seda kuulda.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peseb oma kodus nagunii oma pesu. Kui ta tuleb minu juurde nädalavahetuseks, siis ma ei aja teda pesu pesema. Et davai, trussipesu järgmiseks, olen sulle neid juba nädal aega korjanud! Need üksikud esemed, mis ta kasutab, pesen ise ära. Ei võta isegi lisaminutit.

No see on loogiline, et ei pea kedagi ajama pesema, aga kui kaks inimest elavad koos ja ei suuda aluspükse normaalselt kätte võtta, et masinasse visata, siis mis ma ikka oskan öelda.
Jutt algas sellest, et naine ütles, et tema mees peseb pesu eraldi ja suur laps ka. Seega see ei puutu asjasse üldse, et naine peaks mehe pesu pesema või suure lapse ja vastupidi, et suur laps peaks ema aluspükse pesema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui su mees sinuga seksib ilma kondoomita ja sul Bartholini näärmed töötavad (pole tsüste, mis need ära blokib ntx), siis su keha libestab iseennast. Kui sa tegeled seksiga, siis see ongi perverssne kõrvaltvaatajale. Näiteks lasteaiaõpetajale, emale või lastele, kes seda pealt peaks nägema, mitte sinule ja sinu mehele. Peeretamine on normaalne kehaline funktsioon ja koos elavad inimesed raudselt peeretavad, kasvõi unes, nad ei pruugi seda kuulda.

Seksi ajal on libedus seksikas, muul ajal mitte. Sa tahaksid oma mehe valgeksonaneeritud ja täislastud pükse imetleda, sest seksi ajal tal ju tuleb samamoodi? Nojah siis.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samamoodi peaks ju rõve olema laste mähkmeid vahetada või laste peput pesta või lapsi pühkida, sest nad ei tee seda ise. Kaka on kaka, täiskasvanu või suure inimese oma, kui inimene on selline fui ja iu, siis ta ei saa kunagi ntx leppida sellega, et ta peab oma last pesema või sellega, et vanas eas hakatakse sind võhivõõraste poolt keerama, pöörama ja mähkmeid vahetama (haiglas või hooldekodus).

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seksi ajal on libedus seksikas, muul ajal mitte. Sa tahaksid oma mehe valgeksonaneeritud ja täislastud pükse imetleda, sest seksi ajal tal ju tuleb samamoodi? Nojah siis.

No ära mängi pedanti. Kui lased juhumehe enda sisse kondoomita, siis sul on palju rohkem baktereid ja viirusi võimalik saada, kui omaenda aluspükse pestes, kus on alati kolibakterit. Mina olen see käsitsi pesija. Mingeid probleeme pole olnud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa just pärast igat seksi oma voodipesu ära ei vaheta, siis need linad on sul ka võõrast kehast rikutud. Väljaspool seksi muide.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 225 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis hetkest üksi elades enam ei kohane kooseluga