Esileht Pereelu ja suhted Mis hetkest üksi elades enam ei kohane kooseluga

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 225 )

Teema: Mis hetkest üksi elades enam ei kohane kooseluga

Postitas:
Kägu

Kunagi käisin külas mitme lapse emal, kelle pesuhunnikud olid taevani, mees ei oskavat masinat käima panna. No mis ma oskan selle peale öelda? Pole minu asi ju, lihtsalt silma jäi.

Sulle oleks meeldinud, et naine ikkagi oleks selle lastekarja kõrvalt need pesud kasvõi käsitsi ära pesnud? Peaasi, et mees midagi ei teeks. Mu oma vanamees üritab ka vahel mulle selgeks teha, et ta ei oska seda või teist kodumasinat kasutada, aga no piisab vastavast pilgust ja selgub, et polegi nii raske.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sulle oleks meeldinud, et naine ikkagi oleks selle lastekarja kõrvalt need pesud kasvõi käsitsi ära pesnud? Peaasi, et mees midagi ei teeks. Mu oma vanamees üritab ka vahel mulle selgeks teha, et ta ei oska seda või teist kodumasinat kasutada, aga no piisab vastavast pilgust ja selgub, et polegi nii raske.

Ei. Mulle oleks meeldinud, kui see naine oleks eeskujuks oma lastele ja iseendale sellega, et mehel poleks sellist probleemi olnud ja oleks saanud masinat kasutada. Nad lahutasid hiljem muidugi mitte nendel põhjustel, aga mees on vist rikas ja tal on ammu uus abikaasa ja lapsed, ei tea, kuidas siis nüüd seal kodus on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja too mees muide toetas rahaga naist, naine sai käia kodust ära, istuda sõbrannadega kohvikutes, ei käinud tööl.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga nagu ütlesin, loodus tühja kohta ei salli ja kui on lahutus, siis mehed saavad ALATI uue naise, isegi siis, kui neil enne kari lapsi ja pesuhunnikud taevani.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja too mees muide toetas rahaga naist, naine sai käia kodust ära, istuda sõbrannadega kohvikutes, ei käinud tööl.

Kas see, et mees võimaldab naisel kodust vahest välja minna, on mehele põhjus mitte teha kodutöid? Miks see naine tööl peaks käima kui ta lapsi muudkui saab, tal ju seaduslik õigus kodus olla. Ei salli ma selliseid mehi, kes istutavad naise lastega koju ja siis naine tehku kõik kodutööd ja olgu õnnelik, et kohvikusse lubatakse. Keegi ei taha tegelikult sellist elu, aga usun, et pooled naised ei saa esimese hooga arugi, et nii on läinud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see, et mees võimaldab naisel kodust vahest välja minna, on mehele põhjus mitte teha kodutöid? Miks see naine tööl peaks käima kui ta lapsi muudkui saab, tal ju seaduslik õigus kodus olla. Ei salli ma selliseid mehi, kes istutavad naise lastega koju ja siis naine tehku kõik kodutööd ja olgu õnnelik, et kohvikusse lubatakse. Keegi ei taha tegelikult sellist elu, aga usun, et pooled naised ei saa esimese hooga arugi, et nii on läinud.

Ma ei hakka teise inimese elu siia kirja panema, aga juttu on kõvasti rohkemast kui vahest. Me räägime 4-5 päeva nädalas mitu kuud järjest, eksole, igal õhtul.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me räägime tundidest siin igal õhtul, mitte 1h, eksole. Et sa ära räägi asjadest, mida sa ei tea. Lisaks naisel endal ei paistnud mingit probleemi sellega olevat, oli õnnelik, heas tujus ja kena välimusega. Terve pere tegelikult olid rõõmsad ja toredad, nii et… jutt käib praegu sellest, et inimesed ei kohane kooseluga ja sealt tulevadki tülid. Et üks tahab, et naine tema sokke maast korjaks (klassikaline näide perekoolist) ja teine tahab puhata… aga need probleemid oleksid ära, kui naine elaks ilma meheta. Võta võrrandist üks osa ära ja saab kohe lahedam elu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei hakka teise inimese elu siia kirja panema, aga juttu on kõvasti rohkemast kui vahest. Me räägime 4-5 päeva nädalas mitu kuud järjest, eksole, igal õhtul.

See ongi normaalne. Naine on lastega päeval, mees õhtul. Kõik aus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi normaalne. Naine on lastega päeval, mees õhtul. Kõik aus.

Jajah, aga päeval ei olnud kodus, vaata selles on asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ometi on kõigil naistel võimalus saada spermadoonoriga lapsed, aga ei… ikka võtate mehed ja siis vingute.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi normaalne. Naine on lastega päeval, mees õhtul. Kõik aus.

Jajah, aga päeval ei olnud kodus, vaata selles on asi.

Sa olid ta “rikas” mees, kes ei oska pesumasinat tööle panna?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa olid ta “rikas” mees, kes ei oska pesumasinat tööle panna?

Muidugi polnud, aga see on tema pere ja tema otsused. Mis minu asi on, kui tihti seal pesu pesevad?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jajah, aga päeval ei olnud kodus, vaata selles on asi.

Juba ei olnud päeval ka. Enne oli jutt, et õhtul ei olnud. Tited kasvasid kõik siis ise, nagu aru saan, üksi kodus olles ja?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See teema on täiesti ära solgitud. 7 lehekülge valdavalt täiesti teemasse mitte puutuvat mõttetu möla jätkuvalt PESU PESEMISE TEEMAL. Kohutavalt tüütu.

Huvitav teema ja tahaks lugeda inimeste kogemusi ja arvamusi, kuidas pärast pikaaegset üksiolekut kooseluga kohanetud on. Ei huvita absoluutselt, kuidas keegi oma pesu peseb.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav teema ja tahaks lugeda inimeste kogemusi ja arvamusi, kuidas pärast pikaaegset üksiolekut kooseluga kohanetud on. Ei huvita absoluutselt, kuidas keegi oma pesu peseb.

Pesupesemine ja kõik muud ” kaheminutilised” kodutööd näitavadki ära, kas inimesed sobivad koos elama või mitte. Kui mees on lohakas, aga naine fännab koristamist, siis sobivad koos elama nagu ka siis kui mees ei oska pesumasinat tööle panna, aga naine naudib käsitsi nühkimist nagu pesukaru. Kui mõlemad on lohakad, siis ka sobivad, probleem tuleb siis kui ühele ei meeldi teise suhtumine kodutöödesse. Nii et palun, ongi kogu kogemus sulle.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba ei olnud päeval ka. Enne oli jutt, et õhtul ei olnud. Tited kasvasid kõik siis ise, nagu aru saan, üksi kodus olles ja?

Erinevalt mõnest ma ei tee teistest inimestest ja nende perest teemasid nagu too roosteplekiteema oli. Ma vastasin teemasse, et olen käinud lastega naiste kodus ja kogemused on olnud seinast seina, ühest otsast on mehed hands on ja teised mehed jälle paistavad, et kasutavad ise masinat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, teisest otsast paistab, et ei kasuta ise masinat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevalt mõnest ma ei tee teistest inimestest ja nende perest teemasid

Sa juba tõid ju teiste elu mängu ja oli näha kui riivav sulle oli, et see mitme lapse ema pesupesemise asemel ööd ja päevad kodunt ära oli. Tõesti tublid lapsed, kes omapäi hakkama said või mees, aga näe nii ohmu, et pesumasinat käima panna ei osanud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa juba tõid ju teiste elu mängu ja oli näha kui riivav sulle oli, et see mitme lapse ema pesupesemise asemel ööd ja päevad kodunt ära oli. Tõesti tublid lapsed, kes omapäi hakkama said või mees, aga näe nii ohmu, et pesumasinat käima panna ei osanud.

Mitte ööd ja päevad ja ei saanud nad midagi omapäi hakkama, mees tuli töölt ja tegeles.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte ööd ja päevad ja ei saanud nad midagi omapäi hakkama, mees tuli töölt ja tegeles.

Vaat, kui tublid tited, kes terved päevad üksi elasid, süüa tegid ja koristasid.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega emad ei saa elada sama elu nagu enne lapsi. Samuti, teema on KOOSELUST. Ega ei saa võrrelda üksielavat ja perega elavat inimest. Ühel on vastutusi kordi rohkem, kui mitte mehe, siis laste ees ja vastupidi, mehel naise ja laste ees. Aga paistab, et elatakse teisega arvestamata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaat, kui tublid tited, kes terved päevad üksi elasid, süüa tegid ja koristasid.

Naine käis päeval koolis ja lapsed olid lasteaias, koolis. Point selles, et oleks võinud kohe koju minna, aga tema istus sõbrannadega kohvikus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olin üks sõbrannadest muide.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mul polnud lapsi 😉 ega meest. See vahe! Kogu teema ongi see: üksi või kooselus.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaat, kui tublid tited, kes terved päevad üksi elasid, süüa tegid ja koristasid.

Naine käis päeval koolis ja lapsed olid lasteaias, koolis. Point selles, et oleks võinud kohe koju minna, aga tema istus sõbrannadega kohvikus.

Miks ta oleks pidanud? Tavaliselt on mees see, kes kohe peale tööd koju ei jõua, nüüd siis vastupidi, pealegi ei usu ma, et see nii iga päev nii oli.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ometi on kõigil naistel võimalus saada spermadoonoriga lapsed, aga ei… ikka võtate mehed ja siis vingute.

Saavad paljud just spermadoonoriga ja järjest rohkem (kui lapsi üldse tahavad), naised ka õpivad (teiste) vigadest! 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaat, kui tublid tited, kes terved päevad üksi elasid, süüa tegid ja koristasid.

Naine käis päeval koolis ja lapsed olid lasteaias, koolis. Point selles, et oleks võinud kohe koju minna, aga tema istus sõbrannadega kohvikus.

Miks ta oleks pidanud? Tavaliselt on mees see, kes kohe peale tööd koju ei jõua, nüüd siis vastupidi, pealegi ei usu ma, et see nii iga päev nii oli.

Ära siis usu, see pole teemaks. Inimesi tuleb vaadata inimesena, mitte sugu, et teema mittekohanemine puudutab alati mehi. Ema on ema ja isa on isa, uus roll ja uus elu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ometi on kõigil naistel võimalus saada spermadoonoriga lapsed, aga ei… ikka võtate mehed ja siis vingute.

Saavad paljud just spermadoonoriga ja järjest rohkem (kui lapsi üldse tahavad), naised ka õpivad (teiste) vigadest! ????

Ei õpi teiste vigadest. Õpitakse ise inimesi tundma. Iial ei teeks spermadoonoriga lapsi, eeskuju või mitte.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahekümnendad ei lähe arvesse. Kolmekümnendatel kümme aastat üksi olla pole probleem aga neljakümnendatel läheb juba päris raskeks ning viiekümnendatel ikka väga raskeks. Eriti 40+ naistel. Üldiselt on nii, et mehed on need keda kodustatakse ja naised need kes kodustavad. Sõltumata sellest, kas koos hakatakse elama mehe, naise või uuel pinnal. Küll aga on elu näidanud, et pikalt üksi elanu on oma isikliku ruumi ja vabadusega nii harjunud, et kokku kolides tekitab see alati pingeid. Sa lihtsalt väsid sotsiaalselt ära ja tahad omaette olla aga ei saa. See vajab eraldi tegelemist. Siin muutub oluliseks, kuidas osatakse oma vajadusi omavahel rahulikult selgitada, ilma et teine pool ei läheks närvi. Samuti, et ei neelaks alla ja ei jätaks rääkimata, nii et see kuhjub. Eks sellepärast ongi loodus seadnud armumise ajaks endorfiini jm ajukeemia selliseks, et oleks roosa udu mis ei lase häirida tühjast-tähjast.

Kui see tunne on vastastikune siis saab kooselust asja, sest mõlemad püüavad aga kui ühepoolne siis läheb nii nagu eelmine kord …

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahekümnendad ei lähe arvesse. Kolmekümnendatel kümme aastat üksi olla pole probleem aga neljakümnendatel läheb juba päris raskeks ning viiekümnendatel ikka väga raskeks. Eriti 40+ naistel. Üldiselt on nii, et mehed on need keda kodustatakse ja naised need kes kodustavad. Sõltumata sellest, kas koos hakatakse elama mehe, naise või uuel pinnal. Küll aga on elu näidanud, et pikalt üksi elanu on oma isikliku ruumi ja vabadusega nii harjunud, et kokku kolides tekitab see alati pingeid. Sa lihtsalt väsid sotsiaalselt ära ja tahad omaette olla aga ei saa. See vajab eraldi tegelemist. Siin muutub oluliseks, kuidas osatakse oma vajadusi omavahel rahulikult selgitada, ilma et teine pool ei läheks närvi. Samuti, et ei neelaks alla ja ei jätaks rääkimata, nii et see kuhjub. Eks sellepärast ongi loodus seadnud armumise ajaks endorfiini jm ajukeemia selliseks, et oleks roosa udu mis ei lase häirida tühjast-tähjast.

Kui see tunne on vastastikune siis saab kooselust asja, sest mõlemad püüavad aga kui ühepoolne siis läheb nii nagu eelmine kord …

Olen 46 aastane, 5 aastat tagasi lahutasin düsfunktsionaalse abielu kust teismeline poeg jäi minu juurde elama. Peale paari ebaõnnestunud katset uuesti abielluda otsustasin jääda üksikuks aga visiitsuhtes olin ühe mehega. Kooselu tundus liiga keeruline, arvasin, et ei suuda kedagi oma eluruumi mahutada.

Mõned kuud tagasi tutvusin toreda endavanuse mehega, kes oli ise paar aastat varem lahutanud ja seni lõbusat poissmeheelu elanud. Arvasin, et jääb ajutiseks sekssuhteks aga mehele väga meeldis ka  minu juures olla, nii et väga sujuvalt paari nädalaga tekkis mõnus kooselu, ilma mingite probleemideta. Anname üksteisele seda mida kumbki vajab. Vahel elame mõned päevad eraldi, et hingamisruumi anda. Naerame üksteise naljakate kommete ning harjumuste üle ning oleme kindlad, et see on parim kooselu, mida oleme elus kogenud.

Nii et kõik võib juhtuda, ka 40 plussis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 225 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis hetkest üksi elades enam ei kohane kooseluga