Esileht Pereelu ja suhted Mis hetkest üksi elades enam ei kohane kooseluga

Näitan 15 postitust - vahemik 211 kuni 225 (kokku 225 )

Teema: Mis hetkest üksi elades enam ei kohane kooseluga

Postitas:
Kägu

Ma elan juba 18 aastat koos mehega kellel on see esimene pikem kooselu. Kokku kolisime kui olime 30ndate lõpus. Mul olid lapsed ja selja taga 10 aastat abielu.

Küsimus on soovis ja isiksuste sobivuses. Meil ei tekkinud küsimustki kas kolida kokku või mitte. Kokku kolisime alles pool aastat peale tutvumist kuna mu lastel oli vaja harjuda. Mõlemal oli  oma elukoht olemas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil ei tekkinud küsimustki kas kolida kokku või mitte. Kokku kolisime alles pool aastat peale tutvumist kuna mu lastel oli vaja harjuda. Mõlemal oli oma elukoht olemas.

Ahah, et alles pool aastat, nojah.. Ilmselt siis kellegi pind anti üürile ja asi vask.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahah, et alles pool aastat, nojah.. Ilmselt siis kellegi pind anti üürile ja asi vask.

Mismoodi siis teisiti on võimalik?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu emal oli kunagi selline suhe – kestis ikka 10-15 aastat või nii. Nad hakkasid suhtlema kui mõlemad olid ehk 35?

Ema oli olnud üksi minu sünnist saati ja mehel polnud varasemaid pikaajalisi suhteid.

Kooselu polnud nende kahe vahel võimalik. Nad proovisid aga see oli üks paras räuskamine ja vaidlemine. Eraldi, oma kodudes elades, oli suhe viljakas. Mina olin õnneks piisavalt vana, et aru saada, mis toimus ja miks eraldi elamine oli parim lahendus.

Kokkuvõttes küll suhe pidama ei jäänud.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahah, et alles pool aastat, nojah.. Ilmselt siis kellegi pind anti üürile ja asi vask.

Oleks pidanud teise elukoha maha müüma või milles probleem? Mõistlik on igakuiselt pappi teenida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No seletame siis lahti, et ei jääks osadele arusaamatuks. Vaadake, normaalne inimene ei tee maratone kuidas kellegiga kiiremas korras kokku kolida, lähtudes siis põhieesmärgist oma üüris säästa ehk igakuiselt ‘pappi teenida’. 6 kuud pole mingi aeg et inimest korralikult tundmagi õppida, iseäranis kui veel lapsed kah mängus nagu mõnel eelkõnelejal siin. Ja kui keegi teatab et neil läks veel lühem aega kokkukolimiseks, siis nojah, ‘olgu see parem sina kui mina’.  Või äkki leidsite kellegi samast suguseltsist, siis on jah küll kõik juba teada inimese kohta, juba sünnist saadik, ha ha. Miks küll panna endid ja oma lähedasi ohtu?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No seletame siis lahti, et ei jääks osadele arusaamatuks. Vaadake, normaalne inimene ei tee maratone kuidas kellegiga kiiremas korras kokku kolida, lähtudes siis põhieesmärgist oma üüris säästa ehk igakuiselt ‘pappi teenida’. 6 kuud pole mingi aeg et inimest korralikult tundmagi õppida, iseäranis kui veel lapsed kah mängus nagu mõnel eelkõnelejal siin. Ja kui keegi teatab et neil läks veel lühem aega kokkukolimiseks, siis nojah, ‘olgu see parem sina kui mina’.  Või äkki leidsite kellegi samast suguseltsist, siis on jah küll kõik juba teada inimese kohta, juba sünnist saadik, ha ha. Miks küll panna endid ja oma lähedasi ohtu?

6 kuud? Pilt on selge juba kuu-paariga. Maja renti 1000-1500 eest, saab ringi tsillida. Alati saab oma koju ju tagasi kolida.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuud

Paari kuuga on selge 15aastastel. Vanematel (täisiga pluss) on kujunenud välja aga oma sõbrad, isiksus, harjumused, vaated ja kiiksud. Kui inimesed on nii heal järjel, et kõigil oma Eesti mõistes head majad, siis tõenäosus, et need mõlemad tahavad kokku kolida – nullilähedane.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

6 kuud? Pilt on selge juba kuu-paariga. Maja renti 1000-1500 eest, saab ringi tsillida. Alati saab oma koju ju tagasi kolida.

Kas juba koolivaheaeg jälle, et on nii palju vaba aega siia narrusi laduda?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

6 kuud? Pilt on selge juba kuu-paariga. Maja renti 1000-1500 eest, saab ringi tsillida. Alati saab oma koju ju tagasi kolida.

Kas juba koolivaheaeg jälle, et on nii palju vaba aega siia narrusi laduda?

Need on ilmselt Nõmme või Viimsi jõukurid siin.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paari kuuga on selge 15aastastel. Vanematel (täisiga pluss) on kujunenud välja aga oma sõbrad, isiksus, harjumused, vaated ja kiiksud. Kui inimesed on nii heal järjel, et kõigil oma Eesti mõistes head majad, siis tõenäosus, et need mõlemad tahavad kokku kolida – nullilähedane.

Ole normaalne. Õige inimese tunned kohe ära.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ole normaalne. Õige inimese tunned kohe ära.

Loll jutt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loll jutt.

Loll oled sa ise, kui inimestest sotti ei saa. Mingi kinnine Perekooli introvert jälle.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ole normaalne. Õige inimese tunned kohe ära.

Jep, olen 17 päeva pärast esmakohtumist kokku elama läinud ja elasime 10 aastat, kuu peale esmakohtumist(ta pidi jõudma ka oma naise maha jätta) 8 aastat. Kummalgi korral seksi enne kooselu polnud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahekümnendad ei lähe arvesse. Kolmekümnendatel kümme aastat üksi olla pole probleem aga neljakümnendatel läheb juba päris raskeks ning viiekümnendatel ikka väga raskeks. Eriti 40+ naistel. Üldiselt on nii, et mehed on need keda kodustatakse ja naised need kes kodustavad. Sõltumata sellest, kas koos hakatakse elama mehe, naise või uuel pinnal. Küll aga on elu näidanud, et pikalt üksi elanu on oma isikliku ruumi ja vabadusega nii harjunud, et kokku kolides tekitab see alati pingeid. Sa lihtsalt väsid sotsiaalselt ära ja tahad omaette olla aga ei saa. See vajab eraldi tegelemist. Siin muutub oluliseks, kuidas osatakse oma vajadusi omavahel rahulikult selgitada, ilma et teine pool ei läheks närvi. Samuti, et ei neelaks alla ja ei jätaks rääkimata, nii et see kuhjub. Eks sellepärast ongi loodus seadnud armumise ajaks endorfiini jm ajukeemia selliseks, et oleks roosa udu mis ei lase häirida tühjast-tähjast.

Kui see tunne on vastastikune siis saab kooselust asja, sest mõlemad püüavad aga kui ühepoolne siis läheb nii nagu eelmine kord …

Loodus on nii loonud? Ise lõi? Ära solva Jumalat!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 211 kuni 225 (kokku 225 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis hetkest üksi elades enam ei kohane kooseluga