Esileht Väikelaps mis hind po.p riietele?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: mis hind po.p riietele?

Postitas:

Mis hinnaga müüa po.p kaubamärgi talve jopet ja pükse? Kasutatud ühe lapse poolt eelmine talv. Jope lume tokkega ja väga soe. Kulumismärke pole ühelgi asjal,kuisiis vaid varrukate sisevooder,see,mis käte peale tõmbad ehk lumetõkke käisetel. See veidike topiline,kuid see osa ei paista välja. Jope meresinine ja püksid mustad,traksidega,kõrge pihaga. Ostetud poest eelmine november 3000eek
Suurus 2-3a. Minu poiss, 3,5a. kes kaalus 17,5 kg ja oli 104 cm pikk, kandis seda ja oli veel paras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.02 14:30; 02.02 18:45; 02.02 18:46; 02.02 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1500 EEK vanas rahas ehk. Ilmselt ka sellega ei leia ostjat. Oleneb ka suurusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]1500 EEK vanas rahas ehk. Ilmselt ka sellega ei leia ostjat. Oleneb ka suurusest. [/tsitaat]

ole nüüd normaalne … müügirubriigis pidevalt kuulutused, kus müüakse UUSI komplekte 90 euriga.

ja üldse, milleks selline eraldi teema?? tee parem pildid ja hakka müüma – kui ei osteta, on järelikult hind vale ning hakkad jupihaaval alla laskma – ei ole just raketiteadus või mis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb numbrist ka. 1500 ei ostaks ka tegelt.
Mul oleks müüa uued 100¤, tüdrukule 104.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.02 14:56; 02.02 16:55; 02.02 21:13; 02.02 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle järgi millega ostsid sa nüüd küll võtta ei saa, kuna neid saab ka allahindlusega -70%, esialgul soovitangi seda hinda panna. ise müüsin korralikku komplekti 50eur sügisel, müüsin sügsel, siis oli suurem nõudlus kuna talv oli ees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 14:58; 02.02 22:15; 03.02 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleksin tõenäoliselt kuni 60-70 euri maksma, aga seda siiski suve lõpus-sügisel. Ning müügi kiirus sõltub ka suurusnumbrist – väikseid nr-d on ka suure alega saada ja nii on neid ette ostetud.
Tõesti liigub viimasel ajal siin üllatavalt palju uusi komplekte kõigest 90.-ga, kuid vaevalt sellega sügisel väga arvestada saab.
Ise müüsin sügisel väikse nr-ga kombe, millel natuke põlved heledad. Täitsa pablasin, kui algseks hinnaks 50.-panin, aga oli poole tunniga ostja olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 15:01; 02.02 22:05; 02.02 22:41;
To report this post you need to login first.

mina pakun ka, et ca 100eur norm küsida, kui kulumisjäljed puuduvad, aga jah seda sügisel!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

90nega müüakse ilmselt Skandivaaviast soodukatelt ostetud komplekte. Praegugi saab uued talvetraksid poest 39 euroga. Aga jah, nagu eelpool mainitud oleneb suurusest. Sügisel mõistlikum müüa. Samas inimesed osatvad ka ette. Minu isiklikult üle 80ne euro, sobivas suuruses ühe lapse poolt kasutatud komplekti eest ei maksaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mhm, no mul ka seisab lapse eelmise aasta komplekt. Aga mul lihtsalt ei olnud südant seda müüki panna, sest jope taskul on imepisike auguke (jäi liumäel kuhugi kinni) ja lisaks on jope no nii ära pleekinud, et minu mõistus ei võta, mismoodi see võimalik on. Ainult kapuutsi alt on võimalik näha jope tegelikku värvi, mis on nii ilus erkroheline. Ma saan aru, et mul on tõesti trööbeldis laps, kellele ostan edaspidi riideid ainult suurte alede ajal (no ntx nüüd sportlandist -60%), kuid mismoodi on võimalik riided üldse ilma kulumisjälgedeta hoida?
Kasutatud ulumisjälgedeta po.pi komplekti eest ma vast üle 60 euro ei masaks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oleks tarvis 110 roosasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.02 14:56; 02.02 16:55; 02.02 21:13; 02.02 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Musja2 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mhm, no mul ka seisab lapse eelmise aasta komplekt. Aga mul lihtsalt ei olnud südant seda müüki panna, sest jope taskul on imepisike auguke (jäi liumäel kuhugi kinni) ja lisaks on jope no nii ära pleekinud, et minu mõistus ei võta, mismoodi see võimalik on. Ainult kapuutsi alt on võimalik näha jope tegelikku värvi, mis on nii ilus erkroheline. Ma saan aru, et mul on tõesti trööbeldis laps, kellele ostan edaspidi riideid ainult suurte alede ajal (no ntx nüüd sportlandist -60%), kuid mismoodi on võimalik riided üldse ilma kulumisjälgedeta hoida?
Kasutatud ulumisjälgedeta po.pi komplekti eest ma vast üle 60 euro ei masaks…[/tsitaat]

Ma olen seda jopet koguaeg oma lapsele soovinud, aga nüüd ajasid küll igasuguse isu seda osta ära:) Tänud, ma olen koguaeg arvanud, et Po.P firma väheke ülehinnatud:) Aledega selle firma riiete soetamist silmas ei pidanud:) Mis mõttes pleekib ära?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel on nii kevad kui talveriided Po.p omad, ja siiani ei ole kuskil midagi ära pleekinud. Väga rahul olen nende õueriietega. Aga jah, uuena saab osta ainult 98 ja 104 siit perekoolist 90 Euroga. Suuremid numbreid tüdrukule sobivates toonides ei ole üldse liikunud (ega ka väiksemaid), ja kui on, siis mingid mitme aasta tagused mudelid ja maksab hingehinda. Kui keegi pakuks 90 eurot eelmise hooaja komplekti, siis ostaksin küll. Poest ei olnud ka juba ammu jopesid võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 18:32; 02.02 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ole nüüd normaalne … müügirubriigis pidevalt kuulutused, kus müüakse UUSI komplekte 90 euriga.

ja üldse, milleks selline eraldi teema?? tee parem pildid ja hakka müüma – kui ei osteta, on järelikult hind vale ning hakkad jupihaaval alla laskma – ei ole just raketiteadus või mis? [/tsitaat]

Uus PO.P talve komplekt 90 euroga? Palun näita sellist kuulutust! Palun! Ostaks KOHE ära!Poes on siiski 150 eur jope ja püskid ka mingi 90 eur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.02 14:30; 02.02 18:45; 02.02 18:46; 02.02 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oleneb numbrist ka. 1500 ei ostaks ka tegelt.
Mul oleks müüa uued 100¤, tüdrukule 104.[/tsitaat]

Kas Po.p?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.02 14:30; 02.02 18:45; 02.02 18:46; 02.02 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun tänane kuulutus:
http://www.perekool.ee/index.php?id=876&class=forum_schnell&action=view_post&post=8867258

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 19:11; 02.02 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Palun tänane kuulutus:
http://www.perekool.ee/index.php?id=876&class=forum_schnell&action=view_post&post=8867258%5B/tsitaat%5D

on tõesti 90 eur jope+püksid, ma arvan, et kasutatult ostaks siis 40-50 eur mitte rohkem.

mulle isiklikult pop ei meeldi, liiga kõva ja puine nagu skafander lapse seljas, käisime poes proovimas. eelistan reimateci aga ostan alati uuena kuna oluline on hooldus(et ei oleks pestus ega kuivatatud kõrgel kuumusel) ja kasutatud asja puhul ei saa kindel olla, et on õigessti hooldatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kuulutus on ERAND. Ega ikka ei müüda uut PO.P komplekti iga päeva 90 euroga. Ja veel, hind oleneb ka konkreetsest mudelist. Ka poes me ju leiame talvejopesid samalt kaubamärgilt ewri hindadega, seega ei saa niisama lapmi võrrelda.
mersut saab 800 euroga ja ka 10000 euroga 🙂 Parem, lisadega, uuem, korralikum ONGI kallim. Nii ka riietega paraku. POP poes ise leian nii 100 eur jope kui ka 150 eur jope. Sisu on ka oluline. Tuuletõkke, hingavus, eemaldatav fliis, lumetakistused jne jne jne. Teate ju isegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.02 14:30; 02.02 18:45; 02.02 18:46; 02.02 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlemata ei müüda iga päev uusi Po.p komplekte 90 euroga. Kuigi alles eile ostsin oma lapsele Perekooli vahendusel Po.p tuliuue komplekti 90 euroga. Ja minu arvamus on see, et kasutatud komplekti päris kindlasti ei ostaks ma 100 euroga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 19:11; 02.02 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

on jah erand. Soovisin ka osta, kuid ma ise kahjuks ei ole sellelt müüjalt juba mitu päeva vastust saanud. Tore kuulda, et eile alles keegi ostis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 18:32; 02.02 20:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No pop.i poes ju talveriided 50 protsendi alega… Arvutage ise. Igatahes saaks 80-90ga kätte, nüüd enam muidugi suurusi palju valida pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

50% alega ei ole riideid just palju ja kaua võtta, üldjuhul -50% ajaks on pood tühi:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.02 14:56; 02.02 16:55; 02.02 21:13; 02.02 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit jääb vägisi mulje, et vabalt saab 90-100.- ga tuliuue komplekti kas perekoolist või Po.p kauplusest. No ei saa! Olin tol päeval lõuna ajal poes kohal, kui -50% algas, ei saanud ma oma soovitud asju – 104 või 110 kombet ega tuuletõkkefliisi, kõik oli otsas. Väikseid või väga suuri nr-d rippus ainult, aga ega needki pruukinud sinna kauaks jääda. Mina pükse eriti ei vaadanud, aga ka jopet polnud soovitud suurust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 15:01; 02.02 22:05; 02.02 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kesklinnas oli ka -50ga valikut, seega tõesti kasutatud eest üle 50eur ei maksaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 14:58; 02.02 22:15; 03.02 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kesklinnas oli ka -50ga valikut, seega tõesti kasutatud eest üle 50eur ei maksaks.[/tsitaat]

Mina kesklinna poes käisingi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 15:01; 02.02 22:05; 02.02 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin ka siit Perekoolist uue komplekti 90ga, olen väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas Po.p?[/tsitaat]
polarn o pyret jah

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.02 14:56; 02.02 16:55; 02.02 21:13; 02.02 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu lastel on nii kevad kui talveriided Po.p omad, ja siiani ei ole kuskil midagi ära pleekinud. Väga rahul olen nende õueriietega. Aga jah, uuena saab osta ainult 98 ja 104 siit perekoolist 90 Euroga. Suuremid numbreid tüdrukule sobivates toonides ei ole üldse liikunud (ega ka väiksemaid), ja kui on, siis mingid mitme aasta tagused mudelid ja maksab hingehinda. Kui keegi pakuks 90 eurot eelmise hooaja komplekti, siis ostaksin küll. Poest ei olnud ka juba ammu jopesid võtta. [/tsitaat]

Minu jaoks ka täielik müstika. Lapsel mitu aastat po.pi õueriided olnud, nii k/s kui talve omad ja siiani olen superrahul nendega olnud. Aga jah, see jope oli küll üllatus kuubis. Lasteaiajopena iga päev kasutuses ja kas siis tõesti meie talvine päike oli nii ere, et pleegitas jope ära?? Sest kuskil mujal päikese käes ta küll seisnud ei ole, esikusse, kus õueriided kodus seisavad, ka ei pääse otsene päikesevalgus kusagilt sisse. Nii et jah, minu jaoks pettumus, kuigi jope oma omadustelt oli lihtsalt suurepärane:) Sel aastal enam po.pi ei ostnud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et Po.P kvaliteet on langenud ja hind ainult tõusnud, minul on olnud kasutuses vanem komplektja see tõesti (püksid) ei ole kuskilt kulunud, jopel vahetasin välja helkurkandid, nii et nüüd on ka jope suht uue välimusega, lisaks fliis ja soojad fliisist pikad püksid; nüüd kahjuks on väikseks jäänud see komplekt 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kvaliteedi kohta ei saa üldse kurta, olen ülirahul 🙂 aga meil ka see rohelist värvi jope olemas, nüüd nimelt ootab nooremat ja meil on see k/s oma ja samuti pleekinud :S pakun , et see neil oligi mingi praakkangas, aga ainuke viga ongi see pleekimine, kõik muu on korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 14:58; 02.02 22:15; 03.02 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühel aastal oli rohelist värvi jope pleekimisega probleeme. See oli konkreetse kanga viga. Rohkem sellelaadseid probleeme ei ole kohanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Väikelaps mis hind po.p riietele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.