Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mis hinnaga ja kus soodsam Emmaljunga Mondial ja Edge Duo

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Mis hinnaga ja kus soodsam Emmaljunga Mondial ja Edge Duo

Postitas:
Kägu

Paljudel kindlasti vankrirallid juba tehtud, ise kahjuks väga hästi Tallinnas liikuma ei pääse. Tahaksin teada, kas on poodides hinnaerinevusi või on kõige soodsam otse Beebikeskusest osta. Ja kui palju üldse maksab uus vanker?

Mind huvitavad Mondial ja Edge duo sportraamil pigem. Mõni aeg tagasi püüdsin telefonitsi infot saada poest, siis Beebikeskuse müüja ei soovinud minuga eriti rääkida:(

Tänan vastajaid

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Punanepipar24

RE: Mis hinnaga ja kus soodsam Emmaljunga Mondial ja Edge Duo

Nii palju kui olen kuulnud jäävad hinnad 1000 ¤ kanti, endal plaanis ka emmaljunga soetada, kuid pole veel vaatam jõudnud minna.
Hindade kohapealt usun, et need on emmaljungade puhul enamvähem samad igalpool

Please wait...
Postitas:
Kägu

hmm… aga punapipar, lastemaa lehel on paar 518eurost tavalise raamiga vankrit. MIks need nii odavad on? sportraam on küll kallim, aga mitte 500 euro võrra ju. Äkki oled kursis..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina uurisin mingist poest…ei mäletagi kust internetist et kokku läheb ikka mingi 900+ euro kanti…
need mis soodsamad on, on tõenäoliselt vanemad seismajäänud mudelid.
Ise vaatasin ka sportraamil.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tänan teid:)

Please wait...
Postitas:
Tibu5

Edge Duo ja Smarti vahel on mõned erinevused, sest Smart on lihtsam ja soodsam mudel.
Smartil puudub näiteks:
1. Katuseraamis avatav aknake,
2. Katuseraamis integreeritud sääsevõrk.
3. Eraldi jalakate isteosa jaoks. Vakrikorvi kattel on lukuga avatav riidest pikendus, et saaks isteosale peale panna. See kahjuks ei ole väga soe ja mul isiklikult tuli juurde osta soojakott, muidu lapse jalad külmetasid:(

Aga iseenesest oli väga mugav ja hea vanker.

Ehk on abiks!

Please wait...
Postitas:
Kägu

2012 aasta Edge duo combi sportraamil maksab beebikeskuses 900 eurot. Lastemaa kaupluses ning internetipoest tellides on hind sama, kuid kliendikaardi olemasolul on võimalik saada 10% allahindlust.

Please wait...
Postitas:
kuukiri

Meie ostsime sportraamil ja maksis 900 euri.
Tavalise oleks saanud 500 euriga. Need lisad (putukavõrk ja mingi hingav madats), mis 400 euri juurde maksavad, ei ole minu meelest seda raha väärt, aga samas tavalisel raamil ei saa sõidusuunda muuta ja seda ma küll ette ei kujuta kui peaks enda taga tirima seda vankrit. Esimese lapsega oli kogu aeg vaja muuta sõidusuunda vastavlt tuulele

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]kuukiri kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie ostsime sportraamil ja maksis 900 euri.
Tavalise oleks saanud 500 euriga. Need lisad (putukavõrk ja mingi hingav madats), mis 400 euri juurde maksavad, ei ole minu meelest seda raha väärt, aga samas tavalisel raamil ei saa sõidusuunda muuta ja seda ma küll ette ei kujuta kui peaks enda taga tirima seda vankrit. Esimese lapsega oli kogu aeg vaja muuta sõidusuunda vastavlt tuulele[/tsitaat]
Sportraami ja klassikalise raami hinnavahe ei ole never ever 500 EUR-i. Või mida sa selle \”tavalise\” all mõtled, mille oleks 500 EUR-ga saanud? Uut Mondial-i või Edge Duo Combi-t selle raha eest küll ei saa. Vahet pole, mis raam.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]hmm… aga punapipar, lastemaa lehel on paar 518eurost tavalise raamiga vankrit. MIks need nii odavad on? sportraam on küll kallim, aga mitte 500 euro võrra ju. Äkki oled kursis..[/tsitaat]
See on ju teine mudel hoopis – SMART Duo Combi, mitte Edge Duo Combi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
kuukiri

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]kuukiri kirjutas:[/small]

Sportraami ja klassikalise raami hinnavahe ei ole never ever 500 EUR-i. Või mida sa selle \”tavalise\” all mõtled, mille oleks 500 EUR-ga saanud? Uut Mondial-i või Edge Duo Combi-t selle raha eest küll ei saa. Vahet pole, mis raam. [/tsitaat]
Jah, ju võrdlesin ka Smart ja Edge Duot nagu Tibu 5 seda tegi

Please wait...
Postitas:
paikesejanku77

Võiksid korra mõelda ka kasutatud vankri peale. Emmaljunga kvaliteet on väga hea, kasutatud vanker on justkui uus ning hind keskmiselt poole soodsam. Mina ostsin netist kasutatud ja olen väga rahul. Mingeid kriime ja kulumisjälgi ei ole, pleekinud pole, seest-väljast absoluutselt puhas ja kõik süsteemid toimivad ideaalselt.
Praegu ootan vaid aega, et saaks juba rallima minna 🙂
Mainin vaid nii palju, et sportraamil vankreid on raske kätte saada. Kui netti müüki tuli, siis oli tahtjaid väga palju ja tuli kiirelt tegutseda..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just paar nädalat tagasi käisin Emmaljungade hindasid uurimas ja panin ka endale kirja. Emmaljunga Edge Duo Combi klassikraamil maksab 860 euri, sportraamil 940 euri. Mondial Duo Combil oli konkreetselt üks mudel väljas, mis oli klassikraamil ja nahast korviga, selle hinnaks oli 900 euri. City Crossi hinnaks tuli umbes 840 euri (riidest). Kõige odavam mudel on Smart Duo, mille hinnaks ainult 556, aga sellel pole ei termopõhja, ega sisseehitatud sääsevõrku. Need hinnad siis Beebikeskusest, teistes poodides jäävad enam-vähem samale tasemele, kuna Beebikeskus varustab ka teisi poode. Võimalik saada kleindikaardiga ka allahindlust. Järelturult võib saada normaalse hinnaga Emmaljunga küll,kuid tuleb pingsalt jälgida. Paljud küsivad ebanormaalselt kõrget hinda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]paikesejanku77 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Võiksid korra mõelda ka kasutatud vankri peale. Emmaljunga kvaliteet on väga hea, kasutatud vanker on justkui uus ning hind keskmiselt poole soodsam. Mina ostsin netist kasutatud ja olen väga rahul. Mingeid kriime ja kulumisjälgi ei ole, pleekinud pole, seest-väljast absoluutselt puhas ja kõik süsteemid toimivad ideaalselt.
Mainin vaid nii palju, et sportraamil vankreid on raske kätte saada. Kui netti müüki tuli, siis oli tahtjaid väga palju ja tuli kiirelt tegutseda..[/tsitaat]

Ma pean om avankrile mitu last peale panema, mõtlesin, et uus kannatab selle koorma ehk paremini välja, aga eks uurin ka vähekasutatuid

Please wait...
Postitas:
kuukiri

[small]paikesejanku77 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Võiksid korra mõelda ka kasutatud vankri peale. Emmaljunga kvaliteet on väga hea, kasutatud vanker on justkui uus ning hind keskmiselt poole soodsam. Mina ostsin netist kasutatud ja olen väga rahul. Mingeid kriime ja kulumisjälgi ei ole, pleekinud pole, seest-väljast absoluutselt puhas ja kõik süsteemid toimivad ideaalselt.
Mainin vaid nii palju, et sportraamil vankreid on raske kätte saada. Kui netti müüki tuli, siis oli tahtjaid väga palju ja tuli
kiirelt tegutseda..[/tsitaat]
Tere Päikesejanku! (vabandan, kes seda lugeda ei soovi)
Saimegi taas siin allpool foorumis kokku
Käisin täna üle pika aja ka IVF-kaid ja sind tervitamas!
Kirjutasin sinna ka oma üllatusliku rasedusloo -lõpuks ei läinud IVF vajagi.
Sul juba viimane nädal käsil seega ilusat lapsesaamist!
Kuukiri 16 nädalat

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitan soojalt, võimaluse korral see vanker soomest osta. Seal mõlema raamiga hind odavam ja kui osata rääkida, siis on veel kauplemisruumi ka. Hinnavahe tuleb u 75euri ja kui soome veel muud asja ka on, siis tasub igati ära. Pean veel nentima, et Beebikeskuses on need müüjatädid kuidagi ebaviisakaks, pealesuruvaks läinud. Jätavad endast eemaletõugatava mulje. Vähemalt minu paar viimast korda, mil seal käinud olne, on lõppenud minu jaoks ebameeldivalt. Umbes nii, et osta vanker kohe ära või tõmba uttu. Ja kui vankri kohta lisaküsimusi oli, siis vastas, et oleksime pidanud internetis eeltöö ära tegema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jaa vot keegi võiks nende tädide teemal selle poega suhelda. Ma olen sealt paar korda tahtnud uurida ja tädid on tõesti täpselt sellised nagu eelkõneleja rääkis, aga telefonis on ERITI nõmedad-selline, et kohe panen toru ära, kui sa veel midagi küsid.
Minust ei ole sellist märguandjat, mina lihtsalt eelistan sinna mitte minna enne, kui ostuks läheb.

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mis hinnaga ja kus soodsam Emmaljunga Mondial ja Edge Duo

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.