Esileht Kodunurk Mis hinnaga taimed…

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mis hinnaga taimed…

Postitas:

Tuttav kasvatab taimeid ja pakkus mullegi. Mida arvate hindadest – tomat 1 eur tk. , varane kapsas 20 senti tk., pikk kurk 1,2o eur tk. , avamaa kurk 40 senti tk. , ripp-petuunia taimed alles väikesed, maks 3 õit hind 2 eur tk. ,võõrasemad ka 1-2 õiega 40 senti. Hetkel kindlasti kõike maha ju panna veel ei saa, aga inimene tahab teada minu ostusoovist. Siis oskab omal kasvuhoones ruumi planeerida. Tänan juba ette , kes oskavad vastata. Ise suurt liikuma ei saa , kuna kõrval toas nohisevad 1,5 kuused pisipoisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täiesti ok hinnad ja eriti kuna sul nohisejad kõrvaltoas, siis võta ära ning ära hakka senti pooleks saagima

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostsin ise samuti tuttava taimekasvataja käest \”sõbrahinnaga\” u samade hindadega. Turuhindu ei tea. Arvan ka, et kui sul nagunii pole võimalust mööda turge jahtida odavaimaid, siis võta. Sul nohisejatega niigi tegu, palju jõudu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

horteses on tomat 1.25, kurk sama, petuunia oli 10 taime kaks millegagi. Vaatan, et sul umbes samad hinnad. Siis võib juba suurest aiandist osta. Saab laiema sortimendi hulgast ilusamaid taimi valida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ta ise pakub ja sellepärast, et tal jääb üle, siis minu meelest on kallid. Aga kaksikute emana tean, et see esimene suvi nendega on nii kaootiline, et kui ta pakub ja toob sulle ise koju ära ka näiteks, siis ikkagi võta. On lihtsalt kõige mugavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtaks ka ära. Lilletaimed on võibolla aiandites ilusamad, aga köögivilju oskab eesti inimene paremini kasvatada. No nii närud, kui olid eile Bauhofis tomatitaimed, ei ole minul isegi nö. jääid, millest ma mõtlen, et äkki viskan üldse ära.

1,5-kuused nohisejad panevad asjad paika 🙂

Ja tegelikult võib ilmasid arvestades juba peaaegu kõik taimed maha ka panna. Avamaale veel kurki ei paneks (ma ise tegelikult eile alles külvasin), aga neid saab seni ju kasvuhoones hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama hinnaga ka laatedel pakutakse, aga ehk on siis hingega kasvatatud. alla euro taime eest küsida ongi ju nii vähe, asi ise ju ikka rohkem väärt ja vaeva on sellega ju mitu kuud nähtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga laadale peab ju kohale sõitma, neid taimi siis kilomeetri kaugusele tassima, laadapileti ka veel ostma…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Mis hinnaga taimed…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.