Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis hobid võiks olla 40-45aastasel mehel?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Mis hobid võiks olla 40-45aastasel mehel?

Postitas:
Kägu

Küsimus pealkirjas.
Jahil käimine ei sobi, üldse kõik püssiteema on välistatud. Aga ei suuda nuputada midagi põnevat välja… Tahaks mehele leida mingi tegevuse,mis oleks töökõrvalt vaheldust pakkuv. Kui temalt endalt küsida, laiutab vaid käsi,et ta ei tea.
Millega perekoolikate mehed tegelevad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Mis hobid võiks olla 40-45aastasel mehel?

Minu mees tegeleb muusikaga, laulab kooris ja mängib bändis. Kahjuks on selliseks hobiks vaja annet ja oskusi. Veel on hobiks kodus ehitada ja lastega tegeleda! Lisaks veel merel ja autodega meeldib ka tegeleda.Ups, ta pole veel 40 kah! Aastake veel puudu.
Minu arvates peab mees ikka ise sisemiselt tundma, mida teha tahab! Ei kujuta ette, et ma oma mehele hakkaks hobisid kandikul ette serveerima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

selles eas mehe hobi võiks olla sport. 40+ mehed hakkavad kõhukest kasvatama, kui midagi ei tee. isegi paljus nooremad mehed on vormist väljas ja füüsiliselt laisad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ega sinu mees ei pea jahil püssiga käima.ajujahis saab ajaja olla ja see on nagu trenni asemel ja palju parem värskes puhtas õhus jalutada,kui kuskil klubis.
minu mees tegeleb nt. hobi korras pokkeri mängimisega.
las käib ujumas kasvõi,aga kui mees ise ei taha midagi teha,siis pole mõttekas sul talle tegevusi välja mõelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt talle sobiks seks ja võibolla ka tugitooli sport.Paljude hobidega tegelemiseks on hea omada sõpru,kes siis utsitavad ja organiseerivad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Issand, sa mängid keskealisele mehele emmet? Otsid talle hobisid? Pane ta siis kuskile kultuurikeskuse huviringi.
Anna andeks, aga see tundub ikka NII veider, et naine otsib mehele hobisid…

Minu mees ei ole nii vana veel, aga hobideks on kalastus nii suvel, kui talvel, sellega seoses kalastustarvete tegemine ja müük, fotograafia, tervisesport, ajaloolised raamatud väejuhtidest, sõdadest jne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui mehel siiani hobisid ei ole olnud, siis on kahtlane, et neid tekitada saab. Mul mees ligi 50, hobideks elektroonika ja raadioside (viimased 30 aastat)ning harrastuslennundus (viimased 20 aastat).Viimasel ajal on hobiks ka muusika: ostis omale süntesaatori ja mängib seda õpikute ja Interneti järgi kõrvaklappidega, tähtis ei ole suur muusikaanne, vaid huvi asja vastu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jõusaal või mingi muu sport võiks olla mehe hobiks. Sinna juurde võib ka kultuurilisi hobisid leida, aga tervis ja heas toonuses püsimises peaks olema tema peamine mure.

Olen 35-a naine. Terve elu polnud spordiga tegelenud. Nüüd olen aasta aega teinud ja tunne on nii hea, et soovin eluaeg jätkata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

\”Tahan\” leida mehele hobi/tegevust?
Not vot hobi on nüüd küll viimane asi, mida saab üks teine inimene teisele leida!
Hobi on asi, mis pakub rahuldust ja naudingut. Meie ju ei tea, mida sinu mehe hing ihkab- äkki hoopis targemat naist?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jaht on ka minu jaoks täiesti vastuvõetamatu.

Kui ma vaatan enda tutvusringkonna meessoost eakaaslaste hobisid, siis esikohal on kalastamine. Siis on veel (poti)põllundus, kokandus ja selle eriliigina tubli potipõllumehe kirg oma saaki hoidistada, rahvasport (suusatamine, sörkimine, tavaline kõndimine, ujumine), elektroonika remontimine ja ehitamine, auto- ja lennumudelism, koorilaul ja muu muusikaalane tegevus, lugemine, teatris ja kontserditel käimine, lastega tegelemine (nt nendega koos erinevates huvitavates kohtades käimine), laste huvitegevuse toetamine (nt kardisõitja kuigi kaugele ei jõua, kui issi tubli mehhaanik ei ole jmt), koeramine (selle all pean silmas koerapidamist, temaga tegelemist, treenimist, võistlustel ja näitustel käimist), erinev matkamine, reisimine, küttepuude tegemine alates metsatööst kuni riitaladumiseni (jah, ka see võib olla hobi!), iluaiandus, kaktusekasvatus, puu- või metallitöö. Tean, et leidub ka kuduvaid või heegeldavaid või kangast kuduvaid või tikkivaid mehi, aga ise tunnen ainult hobikorras õmblejat. Ja muidugi tunnen õige mitut meest, kelle hobiks on ringitõmbamine ja/või liigjoomine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Küsimus pealkirjas.
Jahil käimine ei sobi, üldse kõik püssiteema on välistatud. Aga ei suuda nuputada midagi põnevat välja… Tahaks mehele leida mingi tegevuse,mis oleks töökõrvalt vaheldust pakkuv. Kui temalt endalt küsida, laiutab vaid käsi,et ta ei tea.
Millega perekoolikate mehed tegelevad?[/tsitaat]

Oot oot ja sina otsid nüüd mehele hobisid? Minu arvates natsa nõme.Mees peaks ise omale hobid leiutama, mitte naise pilli järgi tantsima. Kui selles vanuses mingeid hobisid pole siis ma pigem imestaksin selle üle kui need veel tekiksid. No muidugi 1 huvi on sellises eas meestel kindlasti – nooremad naised. 😉 Aga ehk sa sellepärast nii kiivalt valvadki, et selline hobi mehel ei tekiks!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Millega perekoolikate mehed tegelevad?[/tsitaat]
Minu mees valmistab toitu, see pakub talle suurt naudingut ja ta on suur katsetaja, kasvatab ürte jne. Siis meeldib talle parfüüme segada. Mul on kõik lõhnaõlid tema segatud. Tellib välismaalt väikestes pudelites õlisid, korjab taimi, timmib neid. Siis on ta suur melomaan, ostab alati välismaalt plaate, plaadipoodides võib tunde ja tunde veeta ja rõõmustab nagu laps, kui midagi head leiab, mõne rariteedi vmt, eriti armastab progerokki. Kunst huvitab teda, meeldib näitustel käia ja on kursis ka nii kaasaegsete kunstnike kui ajalooliste voolude ja muu taolisega. Need on vist peamised hobid. Mees on 43.

Please wait...
Postitas:
ahv

Kallis teemaalgataja, äkki sinu mehe hobiks on \”noor armuke\”, et mees millegi vastu huvi ei ilmuta ning vaid väsinuna diivanil lesib?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ma ei tea…kui mu mees tuleks mu juurde jutuga, et kallis, ma vaatan, et sul pole ühtegi hobi, äkki oleks näiteks triikimine midagi sinu jaoks? Eee…mul hakkaks imelik, keha hakkaks kihelema ja erinevad kenad sõnad suu kaudu väljapääsu otsima.
Oma mees käib kalal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minu mees valmistab toitu, see pakub talle suurt naudingut ja ta on suur katsetaja, kasvatab ürte jne. Siis meeldib talle parfüüme segada. Mul on kõik lõhnaõlid tema segatud. Tellib välismaalt väikestes pudelites õlisid, korjab taimi, timmib neid. Siis on ta suur melomaan, ostab alati välismaalt plaate, plaadipoodides võib tunde ja

tunde veeta ja rõõmustab nagu laps, kui midagi head leiab, mõne rariteedi vmt, eriti armastab progerokki. Kunst huvitab teda, meeldib näitustel käia ja on kursis ka nii kaasaegsete kunstnike kui ajalooliste voolude ja muu taolisega. Need on vist peamised hobid. Mees on 43.[/tsitaat]

haah haah haaa su mees teeb sulle lõhnaõlisid!Ükspäev haised raudrohu järgi, teine päev maltsa järgi jne .haah haaah haa

Please wait...
Postitas:
Kägu

Fotograafia näiteks. Kui selle pisiku saad, sis sellest enam lahti ei saa. Ehk siis fotograafia annab samuti võimaluse \”jahil\” käia – veretul jahil.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu 50a käib bowlingu klubis.
Oli nõus ka sulgpalli minema mängima.
Fotohuvist on võimalik lahti saada küll, ise pidevalt teen mitme aastaseid pause.

Please wait...
Postitas:
Kägu

haah haah haaa su mees teeb sulle lõhnaõlisid!Ükspäev haised raudrohu järgi, teine päev maltsa järgi jne .haah haaah haa[/tsitaat]

Kahju, kui linnalaps ei oska looduse lõhnadest enam midagi pidada. Sa pmst raudrohul ja maltsal teed vahet või üks muru kõik?
Isiklikult ma ei näe küll kohta hahaa-tamiseks. Imelik naljasoon sul.
Ilmselt kommenteerija, keda sa siin halvustab, vöib samasuguseid häälitsusi teha teada saades, et sul polegi kedagi kõrval.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahju, kui linnalaps ei oska looduse lõhnadest enam midagi pidada. Sa pmst raudrohul ja maltsal teed vahet või üks muru kõik?
Isiklikult ma ei näe küll kohta hahaa-tamiseks. Imelik naljasoon sul.
Ilmselt kommenteerija, keda sa siin halvustab, vöib samasuguseid häälitsusi teha teada saades, et sul polegi kedagi kõrval.[/tsitaat]

kalla sisi hommikul kohe korvalooli ja palderjani tilku lagipähe siis ei pea mees mõõda põlde uitama et sulle lõhnatinktuuuri teha

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Küsimus pealkirjas.
Tahaks mehele leida mingi tegevuse,mis oleks töökõrvalt vaheldust pakkuv. [/tsitaat]
See on ikka tõeline tase, otsid mehele hobi!? Ema oled talle või?
Las hakkab sokke kuduma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kalla sisi hommikul kohe korvalooli ja palderjani tilku lagipähe siis ei pea mees mõõda põlde uitama et sulle lõhnatinktuuuri teha[/tsitaat]

Ma ei saa aru, miks sa nii kuri ja õelalt meelestatud oled? Kuidas see sinu elukvaliteeti mõjutab, kui kellegi mehel on veidi teistsugusem hobi? Kui sinu jorss klubides jõlgub ja kiirendusvõistlustel kumme vilistab, siis on see teie omavaheline asi. Mulle sümpatiseerib ka inimene (eriti meessoost), kel on huvid looduse vastu. Sa kalla ise omale pott vänget keemiat kraevahele ja tunne ennast ilusana.
OTSI omale kõigepealt keegi, kes su iriseva iseloomuga sobiks ja siis tule kägisema.

Please wait...
Postitas:
kaarel

kiired autod ja noored naised sobivad igas vanuses mehele 🙂

Please wait...
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis hobid võiks olla 40-45aastasel mehel?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.