Esileht Hobinurk Mis hoiaks puugid eemale (kassil)

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Mis hoiaks puugid eemale (kassil)

Postitas:

Meil on hele pikakarvaline kass ja korjame talt iga päev 10+ lahtist puuki karvade vahelt ära. Bravecto täpilahus sai turjale pandud, kuid see kahjuks ei hoia neid eemal, tapab vaid need, kes juba kinnituvad.
Puugirihma toime on vist ka sama?
Meil on ka lühikarvaline kass ja temalt oleme vaid paar puuki selle aja jooksul leidnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 15:10; 08.05 00:27; 16.05 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No niimoodi eemal hoiab ainult ilmselt mingi vahend, millega pead kassikarva üleni kokku tegema…ja hoiab sinu ka kassist eemal siis 😀 Ma ei tea, salvei või lavender pidi vist puuke koduaiast eemal hoidma, äkki kui kassi mingi salvei eeterliku õliga kokku pihustad 😀 Aga ma ei tea, kas su kass siis andestab seda sulle kunagi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, meil sama teema, valge pikakarvaline kass ja iga kord, kui kass tuppa tuleb, vaja teha põhjalik puugikontroll. Saagiks saab 4-10 puuki, kuigi täpilahus on peal. Hulluks ajab juba, kuna majas väikesed lapsed + beebi.
Mõtlesin selle kalli rihma ära proovida, mille toime 7-8 kuud (oli ca 30-40€).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 21:18; 08.05 15:03; 12.05 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, meil sama teema, valge pikakarvaline kass ja iga kord, kui kass tuppa tuleb, vaja teha põhjalik puugikontroll. Saagiks saab 4-10 puuki, kuigi täpilahus on peal. Hulluks ajab juba, kuna majas väikesed lapsed + beebi.

Mõtlesin selle kalli rihma ära proovida, mille toime 7-8 kuud (oli ca 30-40€).

Ma mõtlesin ka, aga suhtlesin täna loomaarstiga ja ta ütles, et selle toime täpselt sama nagu täpilahusel ja kassile midagi puukide eemalepeletamiseks polegi. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 15:10; 08.05 00:27; 16.05 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga koerale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, meil sama teema, valge pikakarvaline kass ja iga kord, kui kass tuppa tuleb, vaja teha põhjalik puugikontroll. Saagiks saab 4-10 puuki, kuigi täpilahus on peal. Hulluks ajab juba, kuna majas väikesed lapsed + beebi.

Mõtlesin selle kalli rihma ära proovida, mille toime 7-8 kuud (oli ca 30-40€).

Ma mõtlesin ka, aga suhtlesin täna loomaarstiga ja ta ütles, et selle toime täpselt sama nagu täpilahusel ja kassile midagi puukide eemalepeletamiseks polegi. ????

Ostsin ära, vaatab kuidas mõjub. Kui tulemust ei ole, siis olen ikka kuri küll, sest 37€ puugirihmale on ikka kallis mu meelest, eriti kui ei mõju ka veel. Nii, et loodan parimat.

Annan paari päeva pärast teada, kuidas igapäevane kontroll on 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 21:18; 08.05 15:03; 12.05 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan siis Foresto puugirihma, ostsin selle kassile eelmisel reedel ja mitte üks puuk siiani peal ei ole. Enne seda kasutasime turjatilka (täpilahus) ja no mingit vahet ei olnud, kassil oli vahest koguni 10 puuki peal, kellest pooled alles kõndisid kasukas ringi. Kuna peres ka väikesed lapsed ja beebi, siis närvid olid täitsa läbi juba.
Seega soovitan!

Kohati hind erinev ja tundub, et mina sain veel soodsalt, 37€.
Toime kestab 7-8 kuud, sügisel saab tagasi karpi panna ja aeg nö peatub siis, et uuel kevadel saab veel kasutada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.05 21:18; 08.05 15:03; 12.05 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Foresto kassile ja koerale on ideaalsed. Puugid ei tule isegi mitte kassi karvale jalutama. Kasutan mis juba aastaid. Olen proovinud igasugu täpilahuseid ja teisi puugirihmasid, aga foresto on ainuke mis toimib päriselt

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 20:53; 19.05 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, meil sama teema, valge pikakarvaline kass ja iga kord, kui kass tuppa tuleb, vaja teha põhjalik puugikontroll. Saagiks saab 4-10 puuki, kuigi täpilahus on peal. Hulluks ajab juba, kuna majas väikesed lapsed + beebi.

Mõtlesin selle kalli rihma ära proovida, mille toime 7-8 kuud (oli ca 30-40€).

Ma mõtlesin ka, aga suhtlesin täna loomaarstiga ja ta ütles, et selle toime täpselt sama nagu täpilahusel ja kassile midagi puukide eemalepeletamiseks polegi. ????

Ostsin ära, vaatab kuidas mõjub. Kui tulemust ei ole, siis olen ikka kuri küll, sest 37€ puugirihmale on ikka kallis mu meelest, eriti kui ei mõju ka veel. Nii, et loodan parimat.

Annan paari päeva pärast teada, kuidas igapäevane kontroll on ????

Kuidas toimib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 15:10; 08.05 00:27; 16.05 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see Foresto ei haise? Ma kunagi proovisin ühte rihma, sellel oli nii räme hais, et ma ei suutnud ise enam kassi kõrval olla.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka kolme erinevat ja odavamat proovinud, mis tõesti haisevad, Foresto aga mitte

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 20:53; 19.05 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ka juba aastaid Forestot ja aitab tõesti väga hästi. Seekord tellisin ebayst, sealt sai pisut odavamalt – mul 3 kassi ja on vahe, kas maksta kolme eest 90 või 120. Eks mõne ajaga näen, kas kvaliteet on sama, mis Eestist ostetul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin eile koerale prooviks Canishield kaelarihma. Katsetan esimest korda ja huvitab ennastki, kas on tõhus. Eile ja täna pole ühtegi puuki täheldanud. Eks on vara veel hõisata…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Needsamad puugi- või kirburihmad mida müüakse. Ma ei mäleta kuidas see nimetus oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Hobinurk Mis hoiaks puugid eemale (kassil)