Esileht Hobinurk Mis jalanõud reisile ?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Mis jalanõud reisile ?

Postitas:
Kägu

Hei,

Oleme kolme liikmeline pere ja varsti reis soojale maale. Küsimus selline, et millised jalanõud on sobivad nii linnas kõndimisiseks, kergeks matkaks jne ? Tahaks eelkõige mugavust aga disainilt peaksid ka normaalsed olema. Kas pigem kinnised või siis sandaalide poolt mingid ecco omad ?
Küsimus selles ka, sest peres 16 aastane poiss ja ei tea tema suhtumist sellesse…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas see 16 aastane ei suuda ise mõelda ega rääkida ? Kas seal piirkonnas on roomajaid või muid mürgiseid putukaid, mis välistab lahtised jalatsid? Millega ta käib Eestis matkamas? Millega metsas? ise võtaks kaasa sissekõnnitud jalanõud, sest uued võivad hakata hõõruma. Aga kõigepealt räägi lapsega. Saa tema suhtumine teada. Aga kindla peale minek on, kui võtate kaasa jalanõud, mida siin suvel kannate ja millest teate, et saab ka matkata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis eriline pinnas seal soojal maal siis on, et tavalised suvejalanõud ei sobi? Me käime kõige mugavamate sissekantud lahtiste kingade/sandaalidega, mis kodust võtta on. Reisi jaoks uusi kohe kindlasti ei osta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kunagi ei lähe reisile ainult ühe paariga. Olen jäänud paduvihma kätte, libisenud jalgupidi ojasse, astunud läbi kärestiku tossudega, sest ei tahtnud paljaidd jalgu kividel ära lõhkuda. Nendesamade märgade jalanõudega oleks siis väga nutune õhtusöögile minna, eriti kui soov kleidikesse rõivastuda. Vahel hakkab palavaga miski hõõruma jne.
Sketchersi riidest tossulaaadsed kingad ja lisaks mingid mitte-liiga-sportlikud sandaalid on ehk minu miinimum.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meil sarnane asi – poiss 15 ja tüdruk 16. Siis küsisin neilt endilt ja nad veits käisid poes ja vaatasid jne ja siis valisid ecco mudelid välja. Ja tõesti, neeed on meeletult mugavad, matkaks ideaalsed ja lisaks sellele on need ka jumala stiilsed. Mitte mingid rõvedad maakate mutikingad… iuu…

Tüdrukul siis sellised:
https://us.ecco.com/on/demandware.store/Sites-US-Site/en_US/Product-Variation?pid=822103&dwvar_822103_color=59530
Ja poisil:
https://us.ecco.com/on/demandware.store/Sites-US-Site/en_US/Product-Variation?pid=822114&dwvar_822114_color=51196

Julgen soovitada, teismelistele ideaalsed, pole vaja stiili üle muretseda, kui juba minu omadele, kes oma arust stiiligurud, sobivad, siis need peavad ikka normaalsed olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oma stiiligurud võid varakult erru saata.
Kui on kole kuum ja palju kõndimist, siis kinnised tennised-tossud. Paljad varbad kõrbevad üllatavalt ruttu ära, kuumavad hullult üle. Ja nagu öeldud, ikka mitu paari.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Crocksi poes on üldiselt lai valik…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mhm ma saan aru jah, et praktilisuse poolest…
Aga mul on küsimus stiili kohta pigem, et kas need ecco sandaalid näevad normaalsed jalas või veidike imelikud noorte puhul ?
Sest seda ka päris ei taha, et minna ja siis vaadataks imelikult

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mul on küsimus stiili kohta pigem, et kas need ecco sandaalid näevad normaalsed jalas või veidike imelikud noorte puhul ?

KES vaataks imelikult? Lapsed, sina? Usu mind, vaid Eestis on kombeks vaadata ja heaks kiita või pahaks panna kellegi kingi, pükse, jopesid, kotte ja nende kombinatsioone ning sellest kusagile teema teha. Natuke ringi reisides näed, milliseid veidrusi, moest väljas või moest ees asju ja kui palju sürreaalseid kooslusi inimesed tänaval kannavad ja mitte kedagi ei huvita, ausalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eriti veel, kui kümneid eri rahvaid on koos, kõigil oma tavad. Kellegi asi pole, mis teistel seljas või jalas.
Küll poeg ise teab, mis talle meeldib. Ega te siis ainult reisil neid jalanõusid kasuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need ei ole stiilsed ega ilusad. Need on ecco sandaalid. Neid kannavad turistid, kes äkitsi peavad jala käima ja arvavad, et matkasandaalid on parim valik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma tahaks teada millised need õiged, stiilsed ja mitteimelikud siis on?
paluks linki

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ma ka nõustun, rõve vaadata kui paksemad inimesed neid kannavad või sellised kosunud soome turistid ja üldiselt kõik, kellel on paksud jalad ( need ei näe üheski sandaalis head välja!!)
Aga kas nagu noortele tüdrukule on need ka koledad, ebastiiilsed ja imelikud ?
Leidsin internetist paar pilti ja minu arust sobivad sandaalid küll ja stiilsed ka veel !?

https://www.footwearetc.com/womens/sandals/_/ecco-yucatan-multicolor-pastel-womens/
https://milled.com/eccousa/24-hours-only-all-orders-ship-free-OrSxj6JOzBVgwPKE

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa oled ise imelik. Keegi ei keela kanda. Kui sinu arust stiilsed, lase käia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ma ka nõustun, rõve vaadata kui paksemad inimesed neid kannavad või sellised kosunud soome turistid ja üldiselt kõik, kellel on paksud jalad ( need ei näe üheski sandaalis head välja!!)

Aga kas nagu noortele tüdrukule on need ka koledad, ebastiiilsed ja imelikud ?

Leidsin internetist paar pilti ja minu arust sobivad sandaalid küll ja stiilsed ka veel !?

https://www.footwearetc.com/womens/sandals/_/ecco-yucatan-multicolor-pastel-womens/

https://milled.com/eccousa/24-hours-only-all-orders-ship-free-OrSxj6JOzBVgwPKE

samasugused nagu eelmistel linkidel ju. mispoolest need stiilsemad on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ma ei ütelgi, et stiilsemad. Lihtsalt tahtsin paari pildiga näidata, et ecco maastikusandaalid võivad ka igati stiilsed olla. Aga jah eks see nii on et ükski noor neid vabatahtlikult just jalga ei pane. Mul tekib siis lõpus küsimus, et need noored, kes kannavad siis kas teda vaadatakse kui ebastiilset inimeset?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arvates on need ecco-d rõvedad. Vabandust muidugi. Kui aga sandaalide puhul stiilsust rõhutada, siis mul on küsimus, et mis stiil see siis on, mida nendest õhkub? Mis stiilist me räägime?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lolliks olete läinud või? Teemaalgataja läheb ilmselt esimest korda kuskile turistikasse päikese kätte ja te siin tõemeeli jahute mingist sandaalide stiilist 😀 Ju see 16-aastane pojuke on ka enne suvel väljas käinud ja ehk on tal ka miskit siiani jalas olnud. Mida paganat siis nüüd erilist vaja oleks?
Kui kodust midagi võtta tõesti pole, ju siis emme annab pojale raha ja ta valib ise, mis meeldib ja millega end mugacalt tunneb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ma ei ütelgi, et stiilsemad. Lihtsalt tahtsin paari pildiga näidata, et ecco maastikusandaalid võivad ka igati stiilsed olla. Aga jah eks see nii on et ükski noor neid vabatahtlikult just jalga ei pane. Mul tekib siis lõpus küsimus, et need noored, kes kannavad siis kas teda vaadatakse kui ebastiilset inimeset?

vaata suvel ringi, küll ja veel panevad. need käivad vbl laiadele massidele rahaliselt üle jõu, aga seda küll öelda ei saa, et noored need mittestiilsuse tõttu ei kanna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tunnistsn, et ma Tallinnast eriti välja ei satu, aga laialdaselt tallinnas noored neiud selliseid sandaale ei kanna. Kohe mitte keegi ei kanna. Ju need jah meie jaoks liiga kallid. Võib-olla mujal on need jah stiiliikoonid.
Laiad massid tallinnas saavad lubada endale vaid vslgeid converse või nike või adi tenniseid/tosse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis see 16aastane ei ole varem sandaale omanud või milles probla on? Kui tal pole vanu sissekantud suvejalanõusid, no siis mingu poodi või ostku netist. Kas su moeteadlik ja überstiilne tibukene poes ise hakkama saab? Ma tahaks ka teada, mis stiili nendest matkasandaalidest eritub nii kangesti, need on seal igal teisel turistil koos lühkarite ja sokkidega, selline stiil? Või mine sportsdirecti, kust need teised adid ja nike suvetossud pärit on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tunnistsn, et ma Tallinnast eriti välja ei satu, aga laialdaselt tallinnas noored neiud selliseid sandaale ei kanna. Kohe mitte keegi ei kanna. Ju need jah meie jaoks liiga kallid. Võib-olla mujal on need jah stiiliikoonid.

Laiad massid tallinnas saavad lubada endale vaid vslgeid converse või nike või adi tenniseid/tosse.

need Tallinna noored neiud ei ole ilmselt ka turistid, kes päev läbi jalgel.
selle teema peale meenus mulle see neiu “Kirsitubaka” filmist, kes rabamatkale tennistega läks. Oli vist ka samasugune stiilipõdeja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nimetatud tossud on kindlasti mugavamadki, kui veel eelpoolnimetatud matkasandaalid. Lisaks ei lähe kivikesi sisse, ei löö varbaid ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Okei mõned ütlevad, et eccod on rõvedad, teiste jaoks normaalsed…
Millised on üldse siis normaalsed ecco sandaalid ? Vaadates ecco poodi…
Sellised, mis on ka siis stiilsed
https://ee.ecco.com/et-EE/Meestele/Jalatsid?producttype=Sandaalide

Ja no tüdrukuk ise käib muidu ka linnas vansidega aga nüüd kui jälle kuhugi sooja kohta minek, tahtis ecco sandaale, mis ka mulle huvitav. ( sest nagu teismelised ja sandaalid ikkagi )

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin ka ise äsja soojemal maal ja võtsin kaasa viisakamad kingad, sandaalid ja käimistossud. Kogu kahe nädalase reisi jooksul ei võtnud kordagi sandaale ja kingi kohvrist väljagi, nii et suht mõtetu tarimine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naljanumber ikka

ise vaata mis jalanõud reisile absurd sellist küsimust siia üles postitada :):):=)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa teiste arvamusest mõtled? Kandke seda mis endale meeldib ja milles end mugavalt tunned! See on jah mingi eestlaste foobia, et “ei tea mis küll teine minust mõtleb??”

Ok, nõustun, et mingite paksude ohkivate seeniorturistide jalas on sandaalid jah ehk khm, ebaesteetilised, ning nad võiks mõelda pigem mingi muu riietuse peale. Kuid noored ja ilusad inimesed kandku mida tahes.
Enda peres on kapis muude jalatsite kõrval mitmed ecco sandaalid ning ei ole küll näinud, et keegi silmi pööritaks või õudusest minema jookseks.

Ei tasu asju enda jaoks nii keeruliseks mõelda 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et need mida juba kandnud oled. Esiteks vōivad uued jalatsid hööruma hakata. Teiseks vōib kohver, kus alles ostetud sandaalid on ära kaduda transpordil ja kolmandaks tunned ennast kantud jätsite kindlalt ja kui need kaotsi lähevad mingi pōhjusel vōi lagunevad saad kohapeal uued osta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ok, nõustun, et mingite paksude ohkivate seeniorturistide jalas on sandaalid jah ehk khm, ebaesteetilised, ning nad võiks mõelda pigem mingi muu riietuse peale. Kuid noored ja ilusad inimesed kandku mida tahes.

palun näiteid, mida üks paks seeniorturist kanda võiks, et oleks mugav ja ühtlasi esteetiline?

/veidi ülekaaluline, 50+ matkahuviline turist/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisin ka ise äsja soojemal maal ja võtsin kaasa viisakamad kingad, sandaalid ja käimistossud. Kogu kahe nädalase reisi jooksul ei võtnud kordagi sandaale ja kingi kohvrist väljagi, nii et suht mõtetu tarimine.

sama siin. saabudes ostsin esimesel päeval putkast plätud ja 2 nädalat kandsin ainult neid. isegi pikemad käigud tegin nendega. palavuses on oluline, et oleks lihtne jalanõust liiv välja saada ja lihtne korraks ära loputa – st ei mingit nahkmaterjali.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Esileht Hobinurk Mis jalanõud reisile ?