Esileht Koolilaps Mis jalanõusid kantakse tõuksides?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Mis jalanõusid kantakse tõuksides?

Poiss hakkas sellel suvel aktiivselt trikitõuksiga sõitma. Paksu talla ja tugevamast kangast mitte päris no name tenniste riideosa on paari kuuga ribadeks kulutatud.

Poiss ise tahaks muidugi Vanse, aga kas need on ka vastupidavad? Kas peale Vanside on veel mõni variant, mis kauem kestaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nike SB, Vans, Converse.. Peaasi, et on korraliku tallaga, et ei põrutaks jalga. Ma ise sõidan longboardiga. Alguses kasutasin suvalisi noname tenniseid. Kui jalg valutama hakkas, otsisin spetsiaalseid skate jalanõusid. Viimasena ostsin nike sb näiteks. Ega üle ühe hooaja ilmselt ei pea midagi vastu, kui sedagi. See kasutus on väga intensiivne. Ma trikke ei tee ega midagi, aga ikka kuluvad läbi. Hinnaklass on mul jäänud umbes 50€ kanti, soodukaga saab mõnikord odavamalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea vastu mitte ükski jalats. See suvi läks poisile 2 paari Vanse, ühed Nike SB-d. Ja veel ühed suvalised Adidase ketsid. Converse ei taha, kuna kanga osa on liiga õhuke. Vansid on aga kuidagi nö trendikad. Enamusel on Vansid. Aga ma tean, et paljud käivad kõvasti Paavlis ja muudes kaltsukates neid jahtimas 🙂

Jalanõude kulu on kökimöki. Tõeline kulu on tõukeratta jupid. Kui esimene tõuks oli keskklassi tõuks siis täna on meil mõlemal lapsel nö custom made tõukerattad, mille hind küündib sinna 600€ juurde. Ja lisaks vedeleb poiste toas hunnik tõuksi juppe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Koolilaps Mis jalanõusid kantakse tõuksides?