Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mis jook see oli?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mis jook see oli?

Postitas:

Mul emal diabeet ja arst saatis mind ka kontrolli, et oleks kindel , et kik korras vms.. Aga täna vaatasin saatekirja ja seal oli järgnev tekst-.söömata joomata annad 1 korra verd…siis pead mingi joogi ära jooma, aga ma ei loe väja mis jook see on.. siis pean tunni jagu ootama ja uuesti andma.. siis ootanm veel tunni ja annan uuesti :D..Joogi suurus oli 330 ml.. Äitäh 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

heh, mul saatelehe peal kirjas, et ise pean apteegist välja ostma ;)..hmm..Ega keegi selle hinnaklassi ei tea? Kas seda müüakse mingis pudelis ? mul muidu olemas kodus see glükoosilahus, aga selles tilguti pakendis :D..Suht imelik ju nii mnna sellega sinna ..Vist.. Tuttav töötab haiglas jne :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]glükoosilahus on see jook. selle teeb sulle see sama tegelane kes verd võtab.[/tsitaat]

Oleneb, kus haiglas (linnas) proov võetakse. ITKs pead ise apteegist välja ostma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maksab 7-8 euri. Kuigi protseduuri käigus seal vahepeal oodates nägin, et segati ka kohapeal pulbrist inimestele. Mul ütles arst (ITK), et eelnevalt välja osta ja verevõtja küsis alguses üle kohe, et kas on kaasas, ilmselt oleks saanud ka ostmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud seda proovi juba kahel korral ITK-s andmas. Ämmaemand käskis kindlasti glükoosi kaasa osta. Apteegis pakuti kahte varianti, kas juba valmis lahust, mis pidavat olema coca-cola maitsega (hind üle 7 ¤) või siis pulbrit pakis (hind midagi üle 1 ¤). Mina võtsin selle pulbri ja ei olnud üldse imelik sellega minna. Kui verd lähed andma, siis õde kohe küsib ja segab sulle joogi valmis ja peale esimest verevõttu 5 min jooksul jood selle ära. Tegelikult pole vahet kas lähed pulbriga või ostad valmis joogi. Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin selle valmis joogi (maksis 6 euri millegagi) ,see maitses nagu pepsi millest on gaasid välja lastud. Kujutasin ette ,et see on vastikuma maitsega ,kuid oli täitsa talutav. Tegin seda u. kuu tagasi. Igal juhul arst ise ütles ,et see pulbrivariant on mitu korda vastikuma maitsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valmis jook peaks olema tunduvalt parema maitsega. See pulbrist tehtud variant on ikka suht rõve. Olen seda saanud päris mitu korda, nüüd rasedana antakse vist varsti jälle.

Mina pole pidanud siiani ise ostma, selle pubrivariandi, mis lahustatud (ja testi läbiviija armust on paar korda ka sidrunihapet sisse pandud, veidi parem nii) olen iga kord pidanud ära jooma. Korra oleks see peaaegu kohe sama targalt tagasi tulnud.

Soovitan pubri kasutajatel kaasa võtta sidrunit või sidrunhapet ning küsida, kas seda võib lisada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostsin just eile selle valmisjoogi, maksis üle 7 ¤, nimeks Glucodyn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<äitähh ;

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mis jook see oli?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.