Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis juhtus Krista Lensiniga?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Mis juhtus Krista Lensiniga?

Postitas:
temake

Ei, mitte Andres Lapeteusega. Vaatasin Ringvaadet, kus vastamisi Lensin ja Reikop ja mul kukkus suu ammuli, kui vanaks on Krista äkki jäänud. Äkki tal on raske aeg, muresid kuhjaga, stress põlvini, sest no nii väsinud ja vanunud välimusega iskikut pole ammu teleekraanil näinud. Teleekraanil lüüakse kõik vanad kingad ju viksi ja särama. Andke andeks, aga Anu Saagim, kes on tast 9a vanem, näeb välja palju parem.

+3
-37
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
paadund perekoolik

Ma saadet ei näinud, aga lugesin kuskilt, et ta on kõvasti kaalu kaotanud, vist selle Stockholmi dieediga, ehk seepärast on rohkem kortsu läinud?

+10
0
Please wait...

Postitas:
temake

Ma saadet ei näinud, aga lugesin kuskilt, et ta on kõvasti kaalu kaotanud, vist selle Stockholmi dieediga, ehk seepärast on rohkem kortsu läinud?

Vist tõesti, sest äkki oli neid kortse rohkem kui ahelsuitsetajal(ülahuulekortsud) ja kaelal sellised õõnsad vaod et vaatasin, nagu 80-al vanainimesel.

+1
-22
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
temake

Saagim on ikka ilukirurgide abiga nii nooruslik. Eks ta ole ka terve elu suht ühes kaslus olnud ja enda eest hoolega hoolitsenud ka. Lensin näeb eakohane välja minu meelest

Palun ära häma, ma olen Lensiniga ühes vanusegrupis, ja neid tohutu naha vanemise tunnusmärke veel pole. Me oleme keskealised!

+2
-23
Please wait...

Postitas:
tervist

Ei, mitte Andres Lapeteusega. Vaatasin Ringvaadet, kus vastamisi Lensin ja Reikop ja mul kukkus suu ammuli, kui vanaks on Krista äkki jäänud. Äkki tal on raske aeg, muresid kuhjaga, stress põlvini, sest no nii väsinud ja vanunud välimusega iskikut pole ammu teleekraanil näinud. Teleekraanil lüüakse kõik vanad kingad ju viksi ja särama. Andke andeks, aga Anu Saagim, kes on tast 9a vanem, näeb välja palju parem.

Osad, kes süstivad, lähevad äkki koledaks.  Süstide mõju eripära kaob. https://youtu.be/D_1w5bttcgg

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Ritabell

Kui see Ilvese suudlemissaaga oli, siis näitas tollase kollase uudistelehe toimetuse tööhoogu ja Lensin oli ka seal ning juba siis ma vaatasin, et on kaks Lensinit – see, kes kaamera ette üles mukitult ja teatud nurga alla istuma pannakse ja teine päris-elu Lensin. Ja et neil kahel ei ole välimuse poolest omavahel suurt midagi ühist.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
talent

Vist tõesti, sest äkki oli neid kortse rohkem kui ahelsuitsetajal(ülahuulekortsud) ja kaelal sellised õõnsad vaod et vaatasin, nagu 80-al vanainimesel.

Sa oled nägematagi inetu inimene.

+5
-8
Please wait...

Postitas:
kurimoor

Saagim on ikka ilukirurgide abiga nii nooruslik. Eks ta ole ka terve elu suht ühes kaslus olnud ja enda eest hoolega hoolitsenud ka. Lensin näeb eakohane välja minu meelest

Palun ära häma, ma olen Lensiniga ühes vanusegrupis, ja neid tohutu naha vanemise tunnusmärke veel pole. Me oleme keskealised!

küsimus on selles, et kumb teist on universaalne ja kohustuslik etalon,  sina või lensin? või jääb siiski nii, et inimesed  võivad olla erinevad. 😉

+4
-3
Please wait...

Postitas:
talent

Issand, nii vana ja nagu pubekas: “Appi, vaadake milline X välja näeb!”?

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Ritabell

Lensin on 51 aastat vana. On ikka ülim optimism nimetada seda keskeaks. Palju neid 102aastaseid meil ikka on…

+4
-47
Please wait...

Postitas:
km70

Lensin on 51 aastat vana. On ikka ülim optimism nimetada seda keskeaks. Palju neid 102aastaseid meil ikka on…

Loomulikult on 51 keskiga – vanem keskiga. Eks inimese elu etappideks jagamisi on erinevaid, ühe arust kestab üks etapp 5 aastat rohkem või vähem, aga põhimõtteliselt on ikkagi jaotus olemas ning üsnagi sümmeetriline – keskiga on keskel
https://www.hariduskeskus.ee/opiobjektid/elukulg/?INIMESE_ARENG___ELUKAAR___Elukaare_etapid

+16
-3
Please wait...

Postitas:
nellikas

Olen sinuga 100 % nõus. Kõik need, kes arvavd, et nad ka vanuses 50+ on võõraste jaoks tütarlapsed ja neiud, saage ometi oma kompleksidest võitu. Vananemine on elu loomulik käik. See, et te siin teisi maha teete, teiste vanust arvustate, ei tee teid nooremaks (paraku need teistele hinnangute andjad on ise samas vanuseklassis). Võõraste jaoks paistate ka teie vananevad naised ja see on loomulik. 50+ ei ole enam neiu ega tütarlaps.

+12
-15
Please wait...

Postitas:
tuti helve

Lensinil on muideks väga kena noor kutt praegu elukaaslaseks:

https://www.facebook.com/martin.sarapu/photos

+2
-2
Please wait...

Postitas:
km70

Olen sinuga 100 % nõus. Kõik need, kes arvavd, et nad ka vanuses 50+ on võõraste jaoks tütarlapsed ja neiud, saage ometi oma kompleksidest võitu.

Enese keskealiseks nimetamine on arvamine, et ollakse tütarlaps?? Mida kõike ei õpi perekoolist.
Sa ju räägid täiesti millestki muust kui Ritabell, kellega sa nii 100% väitsid end nõustuvat.

+23
0
Please wait...

Postitas:
nellikas

Olen sinuga 100 % nõus. Kõik need, kes arvavd, et nad ka vanuses 50+ on võõraste jaoks tütarlapsed ja neiud, saage ometi oma kompleksidest võitu.

Enese keskealiseks nimetamine on arvamine, et ollakse tütarlaps?? Mida kõike ei õpi perekoolist.

Sa ju räägid täiesti millestki muust kui Ritabell, kellega sa nii 100% väitsid end nõustuvat.

Ei räägi, suures plaanis on sama. Tööandja jaoks on vanused 50+ ja 60 + samas kategoorias. (ehk siis pension paistab);  35+ ja 40+ on selles mõistes keskiga, 20+ on noored.

+1
-29
Please wait...

Postitas:
km70

Ei räägi, suures plaanis on sama. Tööandja jaoks on vanused 50+ ja 60 + samas kategoorias. (ehk siis pension paistab); 35+ ja 40+ on selles mõistes keskiga, 20+ on noored.

Normaalne tööandja ei jaota kandidaate keskealisteks ja muudeks, vaid lähtub ikka tervikust, eks ole – kogemused, haridus, saavutused, soovitused. Loomulikult on ameteid, mille jaoks 50-aastane on liiga vana, see ei tähenda aga, et see vanus ei oleks keskiga. Te võite muidugi joonistada igasuguseid enda graafikuid, kus keskiga on 20-40 või 30-37, aga need jäävad siiski teie isiklikeks arvamusteks – üldkehtivad jaotused liigitavad 50-aastased keskealiste hulka, mitte kõrgemasse vanusegruppi.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Mauno

Ma arvan, et Saagimiga ei tasu üldse kedagi võrrelda. Mõelge, kui palju te teate samas vanuseklassis naisi ja kes näeksid sama head välja? Mina ei tea ühtegi.

+15
-3
Please wait...

Postitas:
nellikas

Ei räägi, suures plaanis on sama. Tööandja jaoks on vanused 50+ ja 60 + samas kategoorias. (ehk siis pension paistab); 35+ ja 40+ on selles mõistes keskiga, 20+ on noored.

Normaalne tööandja ei jaota kandidaate keskealisteks ja muudeks, vaid lähtub ikka tervikust, eks ole – kogemused, haridus, saavutused, soovitused. Loomulikult on ameteid, mille jaoks 50-aastane on liiga vana, see ei tähenda aga, et see vanus ei oleks keskiga. Te võite muidugi joonistada igasuguseid enda graafikuid, kus keskiga on 20-40 või 30-37, aga need jäävad siiski teie isiklikeks arvamusteks – üldkehtivad jaotused liigitavad 50-aastased keskealiste hulka, mitte kõrgemasse vanusegruppi.

Tööandja on sunnitud lahterdama, kuna ta peab jälgima  oma ettevõtte vanuselist koosseisu. Kui enamus on 50+, siis on üsna pea olukord, kus tal hakkavad töötajad lühikese aja jooksul  lahkuma  pensionile. Seda ei saa tööandja endale lubada. Seega, kui kuulutame välja konursi ja kandideerivad erinevas vanuses inimesed, kelle oskused on võrdväärsed, siis vananeva töökollektiivi korral eelistame noort jne.

+2
-21
Please wait...

Postitas:
Katza

Ma arvan, et Saagimiga ei tasu üldse kedagi võrrelda. Mõelge, kui palju te teate samas vanuseklassis naisi ja kes näeksid sama head välja? Mina ei tea ühtegi.

Madonna on 63 ja näeb 30 aastat noorem välja.

+1
-12
Please wait...

Postitas:
kurimoor

Kui enamus on 50+, siis on üsna pea olukord, kus tal hakkavad töötajad lühikese aja jooksul  lahkuma  pensionile.

hmm, see hakkab juhtuma nii 15+ aasta pärast…

+21
0
Please wait...

Postitas:
TA

Tööandja on sunnitud lahterdama, kuna ta peab jälgima oma ettevõtte vanuselist koosseisu. Kui enamus on 50+, siis on üsna pea olukord, kus tal hakkavad töötajad lühikese aja jooksul lahkuma pensionile. Seda ei saa tööandja endale lubada. Seega, kui kuulutame välja konursi ja kandideerivad erinevas vanuses inimesed, kelle oskused on võrdväärsed, siis vananeva töökollektiivi korral eelistame noort jne.

Ka tõesti inimesed lähevad tänapäeval nii vara pensionile? Mina arvasin, et alles 65+?

Ja olgem ausad, 15 aastat ühel töökohal on kõigile päris pikk aeg. Vahepeal võiks kas asutusesiseselt või mujal ikka end täiendada ka. Mis ei tähenda oma valdkonnast loobumist. Pigem siis arenemist uute oskustega.

+21
-2
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Näete milline 80-aastane ätt 43-aastane mees välja näeb https://ekspress.delfi.ee/artikkel/94551971/kolme-inimese-morvakatse-harjumaal-mees-pani-armukadedusest-oosel-tule-otsa-elumajale

Nendel saagimitel ja lensinitel ju samamoodi raske elu, pidevalt töised pidud ja pralled

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Nustik

Ma ei saa sellest teemaalgatusest üldse aru, läksin lausa seda ringvaadet vaatama, et milline siis see “vanur” välja näeb. Minu meelest on ta üsna samasugune nagu ta on olnud, ma ei märganud küll mingit drastilist muutumist.

Lisaks toimub vananemine ikka tõesti erinevalt, millest muidugi siinsed paljud aru ei saa – näiteks on minul (pole veel 40 isegi) kaelal ja dekolteel vaod juba aastaid ning need on tekkinud minu keha eripäradest.

Lisaks arvan ma, et ega need kiitlejad siin tegelikult noored välja ei paista, peeglist paistev mina-pilt on suht petlik.

+20
-1
Please wait...

Postitas:
km70

Tööandja on sunnitud lahterdama, kuna ta peab jälgima oma ettevõtte vanuselist koosseisu. Kui enamus on 50+, siis on üsna pea olukord, kus tal hakkavad töötajad lühikese aja jooksul lahkuma pensionile. Seda ei saa tööandja endale lubada.

Vaadaku see tööandja alustuseks, et ta ettevõte üldse ise 15 aasta pärast alles on 😀 See on ikka äärmiselt napakas tööandja, kes suhtub 50-aastastesse kui “kohe pinsile minejatesse”. Jah võrdsete kandidaatide puhul muidugi võib noorema valida või ilusama või saledama või musikaalsema, kes seal ikka järge ajab. Siit aga jäi mulje, nagu vanus oleks miski, mida vaadatakse enne muid kandidaadi omadusi.

Vaimse töö tegijad enamasti ei rutta ka kohe esimesel võimalusel pensionile minema, tõenäoliselt on nad ikka 70-aastaseni veel rivis ja edukad. Ja kuidas, lõppkokkuvõttes, see tööandja vaade üldse käesoleva diskussiooniga ehk mõiste “keskiga” kestusega haakub?

+19
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu007

Oi, mis iluekspert TA on! K. L. näeb väga kena ja särtsakas välja. Ja miks võrrelda inimeste välimust? Osadel on see nagunii ka juba korrigeeritud, mitte enam loomulik.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Katza

Oi, mis iluekspert TA on! K. L. näeb väga kena ja särtsakas välja. Ja miks võrrelda inimeste välimust? Osadel on see nagunii ka juba korrigeeritud, mitte enam loomulik.

Minu meelest näeb samuti Krista väga hea välja.

Paljud teevad 40-ndates juba näo ringlõikuse. Ei ole see nägu 50-ndates ilma sekkumiseta kortsuvaba, kui just ülekaaluline pole.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Ragne

Kortsud jms pisiasjad ei tee ju vanuriks, need on loomulikud loomuliku vanuse osad. Palju olulisem on kehahoiak, ellusuhtumine,  tegevus, hakkamasaamine. Kui need hakkavad muutuma, siis inimene vananeb ja siis tuleb mängu ka tööandja või valija suhtumise muutus. Nt praegune president ookeani taga ajab küll adekvaatset juttu, aga kehahoiak ja kõnnak tekitavad ebakindlust, et kas ikka jaksab ametiaja jooksul seda koormust kanda ja on võrdväärne vastane.

Inimene, kes teise välimust arvustab, on mu meelest väga tühine. Ja tegelikult targad inimesed ei arvusta ka rumalust, kuigi on teinekord väga valus rumalust taluda.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
mallemaret

Madonna on 63 ja näeb 30 aastat noorem välja.

No ta on ikka nii johkralt noa all kainud, et lausa jube vaadata.

+3
0
Please wait...

Postitas:
BeataRatsanik

Ma seisin Krista Lensini taga kodupoe järjekorras. Ilma hääleta poleks teda ära tundnud. Hiljem tuli tema vanus jutuks seltskonnas ja googeldamine võttis küll imestama.

Ja see pole üldse halvustav. Pigem, et näe tema ka tavaline inimene. Mitte alati selline nagu kaamerate ees üles löödud.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
IirHisabella

Olles ise 30ndates ütleksin, et loomulikult on 51 veel keskiga! Inimesel on veel vähemalt 20-30 suhteliselt tegusat aastat ees ju, ikka väga vara end vanurite hulka arvata. See ei tähenda, nagu oleks 51-aastane “tütarlaps” või “noormees”, loomulikult mitte, aga täiesti täisväärtuslik, küps, võimalusterohke eluperiood on ju keskiga ehk siis vanusevahemik 40-60 aastat (kui jaotada täiskasvanuiga u 20-aastasteks tsükliteks, siis 20-39 a on inimene noor, 40-59 keskealine, 60-79 eakas, 80+ vana).

+17
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis juhtus Krista Lensiniga?