Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis Kanal2-ga juhtunud on?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: Mis Kanal2-ga juhtunud on?

Postitas:
Kägu

Kas nende eesmärgiks ongi järjest odavamat ja lihtsakoelisemat meelelahutust pakkuda? Alles olid Malluka saated, nüüd on ekraanil miski teismeline vlogija Hensugusta, kohe tuleb Palja Porgandi “reisisaade” … Samal ajal lõpetati “Kuldvillak” ja “Nädalalõpp Kanal2-ga”. Uskumatu! See pole ju enam üleüldse tõsiseltvõetav telekanal!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, imeline nähtus nimega rebranding. Neil on natuke metsa läinud sellega, sest mulle tundub, et oodatav sihtgrupp otsib youtubest ja twitchist oma meelelahutust, mitte Kanal2st, kus reklaamid on pikemad kui saade ise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rahaga halvasti, nagu kirjutavad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui rahaga on halvasti – siis selliste saadeta eetrisse laskmine ei tee olukorda paremaks, vaatamine veelgi väheneb, reklaamitulu kahaneb jne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui ma blogisid ei loe ega vlogijaid ei jälgi, siis tõenäoliselt ei hakka ma ka telerist nende saateid vaatama. Ma lihtsalt ei ole nende sihtgrupp.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui rahaga on halvasti – siis selliste saadeta eetrisse laskmine ei tee olukorda paremaks, vaatamine veelgi väheneb, reklaamitulu kahaneb jne.

No oleneb, kumb rohkem väheneb, kas tulu või kulu. Kui kulu, siis ju teeb küll paremaks, vähemalt lühiajalises perspektiivis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kana 2 hääbumisest räägitakse juba tükk aega. Eks see mõne aja pärast ka hingusele läheb. Majanduskrahhi ennustatakse viimasel ajal pea iga päev ja kõigile kanaleile lihtsalt ei jagu reklaamiallikaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See pole ju enam üleüldse tõsiseltvõetav telekanal!

Kas Kanal 2 on kunagi varem siis tõsiseltvõetav olnud või? :O

Please wait...
Postitas:
Kägu

See kallekusta on selline moodne ōbluke poiss. Tsikkideld peaks hästi peale minema. Tänapäeval ju lapsed kōik nagu aiateibad vōi tontpaksud. Täiskasvanud inimesed on juba 5a tagasi aru saanud, et Kanal 2 pole mingi normaalne kanal ega uudiste edastaja. Tele”kroonika vōi ōhtuleht”. Loeb ja vaatab vaid piiratud kontingent. Kűll näete, et Ekre ostab selle kanali varsti endale. Pidi ju USA st miljardi jagu pappi saama sōjatehnika jaoks. Televisioon on ka militaarvahend.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas Kanal 2 on kunagi varem siis tõsiseltvõetav olnud või?

Üks saade oli tõsiseltvõetav, Kuldvillak. Loodan, et ära ei kao vaid kolib TV3 üle.
Kanal2 näidaku oma Säästugustasid ja paljaid porgandeid. Välja sureb nendega nagunii. Aru ma ei saa, miks siis asi järsku nii hapuks läks? Ometi reklaami kedratakse järjest rohkem, mis peaks ju raha sisse tooma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mingi aeg tuli sealt päris häid filme, aga muu jah – ei kannata kriitikat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks saade oli tõsiseltvõetav, Kuldvillak. Loodan, et ära ei kao vaid kolib TV3 üle.

Kanal2 näidaku oma Säästugustasid ja paljaid porgandeid. Välja sureb nendega nagunii. Aru ma ei saa, miks siis asi järsku nii hapuks läks? Ometi reklaami kedratakse järjest rohkem, mis peaks ju raha sisse tooma.

Kuldvillak ei saa kuidagi TV3e “kolida” Kuna litsents on Kanal 2 käes ju! Margna lihtsalt rentis seda neilt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uue juhil on uued soovid ja kuna see inimene on enamus telekanalid “üle käinud”, siis võib ainult aimata, kuidas asjad hakkavad käima. Mul on vähe usku, et paremuse poole ja esimesed tulemused on käes – paljud head töötajad on lahkunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuldvillak ei saa kuidagi TV3e “kolida” Kuna litsents on Kanal 2 käes ju! Margna lihtsalt rentis seda neilt.

Kindel, et litsents Kanal2-le kuulub?
Minu mälu ütles, et “Kuldvillak” on varasemalt olnud TV3 ekraanil ja sama väidab ka Margna kodulehekülg.
http://www.margna.ee/kuldvillak/

ja algusaegdae saadet saad vaadata siit: https://tvplay.tv3.ee/tv3-20/kuldvillak-10114929/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindel, et litsents Kanal2-le kuulub?

Minu mälu ütles, et “Kuldvillak” on varasemalt olnud TV3 ekraanil ja sama väidab ka Margna kodulehekülg.

http://www.margna.ee/kuldvillak/

ja algusaegdae saadet saad vaadata siit: https://tvplay.tv3.ee/tv3-20/kuldvillak-10114929/

Just! Kanal2 ostab saadet Margnalt, mitte vastupidi. Margna võib siis lihtsalt ETV’le või TV3’le müüa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellest oli üsna hiljuti juttu küll, et Kanal 2-le kuuluvad Kuldvillaku näitamise õigused. Margna tootis neile.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kunagi oli ju Mart Mardisalu saatejuht, aga kas TV 3 ajal?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellest oli üsna hiljuti juttu küll, et Kanal 2-le kuuluvad Kuldvillaku näitamise õigused. Margna tootis neile.

https://www.err.ee/884525/tv3-juht-kanal-2-otsus-on-julge-aga-meil-laheb-hasti

Juba varem oli teada telekanali otsus osta vähem saateid sisse produktsioonifirmadelt ning nii kaovad ekraanilt Teet Margna toodetud “Nädalalõpp Kanal 2-ga” ning “Kuldvillak”.

ja veel:
https://diktor.geenius.ee/rubriik/uudis/teet-margna-ja-kristjan-joekalda-peavad-labiraakimisi-tv3-ga/

kunagi, kui nad TV3-st Kanal2-te kolisid oli ka suurem lärm selle ümber, aga enam tõesti ei mäleta, mis täpselt ja googles tuhnida ka ei viitsi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi oli ju Mart Mardisalu saatejuht, aga kas TV 3 ajal?

jah TV3 ajal. panin natuke ettepoole ühe lingi TV3 arhiivist, seal on just Mardisalu saatejuht.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Su mälu ei peta, aga teadmised tänapäevasest olukorrast puuduvad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Su mälu ei peta, aga teadmised tänapäevasest olukorrast puuduvad.

aga palun hari siis rumalt. sellest Sinu kirjutatud lausest ma küll targemaks ei saanud 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole loogiline. Kanal2 lõpetas ju Margnalt teenuse ostmise. Kui nad ise litsentsi eest maksavad, mis mõtet neil siis tegemine lõpetada oleks? Või hea küll, leiavad uue rentniku peale, mõne hensugusta või? Siis oleksid nad seda juba teinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nojah, Margna käest ostsidki seda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellest, et õigused kuuluvad Kanal 2-le, oli juttu 5. detsembri Ekspressis. Spekuleeriti ka, et kuigi saade pandi praegu pausile, ehk läheb Kanal 2 millalgi sellega edasi ilma Margnata. Eks neid õigusi ostetakse ja müüakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikka ei saa aru, miks populaarsed saated lõpetavad. Läksid hoopis Margnaga tülli või on kadedad Margna rikkuse peale?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eesti Ekspressi väitel on Kuldvillaku litsents ikka Kanal2 käes:

„Kuldvillaku“ kaotamine on Margnale parajalt raske hoop, sest kuigi tema selle omal ajal Eestisse tõi, siis sarja õigused on Kanal 2, mitte Margna käes.

allikas: https://ekspress.delfi.ee/persoon/teet-margna-rasked-paevad-kas-superprodutsendil-laks-liiga-hasti?id=84653531

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eesti Ekspressi väitel on Kuldvillaku litsents ikka Kanal2 käes:

„Kuldvillaku“ kaotamine on Margnale parajalt raske hoop, sest kuigi tema selle omal ajal Eestisse tõi, siis sarja õigused on Kanal 2, mitte Margna käes.

allikas: https://ekspress.delfi.ee/persoon/teet-margna-rasked-paevad-kas-superprodutsendil-laks-liiga-hasti?id=84653531

No siis saame varsti mõnda hensugustat näha seda tegemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selliste haisukustade ja porganditega kaob ju viimanegi vaatajaskond ära, nende huvilised ei ole enam telekapõlvkond.
Kurb, mina olen küll Kanal2-st aastate jooksul mulle meeldivaid saateid näinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on Eesti Meedia. Seal tavatsetakse sageli süsteeme lammutada ja inimestega kabetada, nagu olen kuulnud. Kas tõde on, ei tea. Väita ei saa.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis Kanal2-ga juhtunud on?