Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis Kanal2-ga juhtunud on?

Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Teema: Mis Kanal2-ga juhtunud on?

Postitas:
Kägu

Kahjuks pole tõsiselt võetav enam ei Kanal2 ega TV3. Imelikud saated, vanad filmid. Vaatan ETV´d, mis järjest paremaks läheb- kvaliteetsed saated, filmid ja rahulik taust, pole idiootlikus stiilis hakitud uudiseid, a la ühe teema teatud lõike korratakse 10 korda nii et aru ei saa, kas on sissejuhatus antud teemasse või teema ise. Vaatan ka filme muudelt kanalitelt ja filmiriiulilt, Netflix pole veel minuni jõudnud 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt ei jõuta Margnale ja Jõekaldale maksta enam?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eesti Ekspressi väitel on Kuldvillaku litsents ikka Kanal2 käes:

„Kuldvillaku“ kaotamine on Margnale parajalt raske hoop, sest kuigi tema selle omal ajal Eestisse tõi, siis sarja õigused on Kanal 2, mitte Margna käes.

allikas: https://ekspress.delfi.ee/persoon/teet-margna-rasked-paevad-kas-superprodutsendil-laks-liiga-hasti?id=84653531

Ilmselt ei oska mina lugeda või saan millestki valesti aru. Ehk parandate?
Tsiteerin artiklit: Kakskümmend viis aastat tagasi alustas(Margna siis) diktori ja saatejuhina toonases EVTSs, siis läks oma teed, tõi Eestisse „Kuldvillaku“ ja hakkas ise saateid tootma. Tsitaadi lõpp.
Kui litsents kuuluks Kanal2 siis oleks neil kasulik ju saadet näidata, vaadatav ja järelikult ka reklaamikasulik saade. Ostavad teenust Margnalt kes toodab saadet neile ja Kanal2 võimaldab eetriaja. Ilmselt küsib Margna liiga suurt tasu ja teiste kanalitega peab ta nüüd kokkuleppele jõudma, et seal edasi näidata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eesti Ekspressi väitel on Kuldvillaku litsents ikka Kanal2 käes:

„Kuldvillaku“ kaotamine on Margnale parajalt raske hoop, sest kuigi tema selle omal ajal Eestisse tõi, siis sarja õigused on Kanal 2, mitte Margna käes.

allikas: https://ekspress.delfi.ee/persoon/teet-margna-rasked-paevad-kas-superprodutsendil-laks-liiga-hasti?id=84653531

Ilmselt ei oska mina lugeda või saan millestki valesti aru. Ehk parandate?

Tsiteerin artiklit: Kakskümmend viis aastat tagasi alustas(Margna siis) diktori ja saatejuhina toonases EVTSs, siis läks oma teed, tõi Eestisse „Kuldvillaku“ ja hakkas ise saateid tootma. Tsitaadi lõpp.

Kui litsents kuuluks Kanal2 siis oleks neil kasulik ju saadet näidata, vaadatav ja järelikult ka reklaamikasulik saade. Ostavad teenust Margnalt kes toodab saadet neile ja Kanal2 võimaldab eetriaja. Ilmselt küsib Margna liiga suurt tasu ja teiste kanalitega peab ta nüüd kokkuleppele jõudma, et seal edasi näidata.

Loe artikkel lõpuni.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tuuli pere ja Roald lähevad mulle veel korda, nii et hetkel ei liitu “ma ei kavatsegi seda kanalit enam vaadata” seltskonnaga, aga marukahju on küll nendest ümberkorraldamistest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust hakkas Kanal2 allakäik pihta juba siis, kui lõpetati ära Võsareporter ja realityshowd, ning hakati järjest sisse ostma Türgi seepe. Nüüd on pool päeva nendega sisustatud, ülejäänud aja mingid järjest korratavate lugudega Reporterid ja filmid, mide ma ei tea, kes enam vaadata viitsiks.
No näiteks homne kava..

10:30
Minu kodu on parim 7
11:30
Kodus ja võõrsil 6931
12:00
Stileto vendeta* 49
13:00
Pöörased nullindad 1
14:00
Tüdruk nimega Elif 568
15:00
Ettevaatust ingliga 186
16:00
Stileto vendeta 50
17:00
Hingesugulased 148
18:30
Reporter 88
20:00
Radar 168
21:00
Krimi 685
21:30
Kaks relva (2 Guns, 2013)
23:40
Varjatud kättemaks (Dead Man Down, 201

Ainus asi mis homsest kavast vaadata kõlbab on Radar. Krimi kah, aga see on ikka võrreldes omaaegse Politseikroonikaga nii ära “suukorvistatud”, et see pole ka enam midagi erilist. Ja no pooletunnised saated, millest poole võtab enda alla üldse reklaam- mis kohaga need teletegijad mõtlevad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Stileto vendeta (mida need sõnad küll tähendavad?) on nüüd venima jäänud, varem oli päris huvitav ussitamine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas nende eesmärgiks ongi järjest odavamat ja lihtsakoelisemat meelelahutust pakkuda? Alles olid Malluka saated, nüüd on ekraanil miski teismeline vlogija Hensugusta, kohe tuleb Palja Porgandi “reisisaade” … Samal ajal lõpetati “Kuldvillak” ja “Nädalalõpp Kanal2-ga”. Uskumatu! See pole ju enam üleüldse tõsiseltvõetav telekanal!

Üldse ei imesta. See kanal pole kunagi normaalne olnudki. See ongi lihtsameelsete meelelahutuseks, inimestele, kes oma peaga mõelda ei suuda ja kes naeravad jalaga-per*e-naljade üle.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ehk siis lühidalt kokku võttes- kommikaupmehed ja tabletipakendajad jäägu oma liistude juurde, meediaäris on eluke keeruline…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma soovitan vaadata ETV+ – sealt tuleb väga häid vene filme ja seriaale, saadeid jne. Avastasin selle ja nüüd huviga vaatan. Ka sellel Lasnagorskil ei ole midagi häda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selliste haisukustade ja porganditega kaob ju viimanegi vaatajaskond ära, nende huvilised ei ole enam telekapõlvkond.

Haige ei ole noort inimest niimoodi mõnitada? Milles Henri süüdi on, et Margna saated lõpetati. Tõesti oled täiskasvanud inimene? Häbi peaks olema!
Keegi ei sunni sind ju vaatama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma soovitan vaadata ETV+ – sealt tuleb väga häid vene filme ja seriaale, saadeid jne. Avastasin selle ja nüüd huviga vaatan. Ka sellel Lasnagorskil ei ole midagi häda.

Ilmselt vanemale generatsioonile. 30selt ei huvita need vene filmid karvavõrdki. Nii palju, kui ise teleka käima panen, siis TV3 peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Reporteri ilmatüdrukud ka vallandatud. Mehed ise võimlevad ilmakaardi ees. Miks neid bikiinidesse ei panda?
Aga sellega olen küll nõus, et neid uusi noori tulijaid pole vaja mõnitada. Nendele tehti lihtsalt ettepanek ja nad nõustusid. Ega nende tuleku pärast Margnat ja Jõekaldat ära ei aetud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selliste haisukustade ja porganditega kaob ju viimanegi vaatajaskond ära, nende huvilised ei ole enam telekapõlvkond.

Haige ei ole noort inimest niimoodi mõnitada? Milles Henri süüdi on, et Margna saated lõpetati. Tõesti oled täiskasvanud inimene? Häbi peaks olema!

Tsau, Meelis!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt vanemale generatsioonile. 30selt ei huvita need vene filmid karvavõrdki. Nii palju, kui ise teleka käima panen, siis TV3 peale.

Tegu on uute ka filmide-sarjadega, mitte ainult nõukaaegseid filme ei näidata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See pole ju enam üleüldse tõsiseltvõetav telekanal!

Kas Kanal 2 on kunagi varem siis tõsiseltvõetav olnud või? :O

Tekkis sama mõte. Kolm aastat, mil Eestis elanud olen, olen sealt kanalult vaid kahte saadet vaadanud – Kuldvillak ja lotokolmapäev. Kogu lugu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sa halised, see totter nimi ei ole tema pärisnimi https://elu24.postimees.ee/6491647/vahur-joa-intervjuu-teleekraanidel-alustav-juutuuber-hensugusta-on-sotsiaalmeedia-soltlane-ja-kasvatab-kodus-sipelgaid

Please wait...
Postitas:
Kägu

Stileto vendeta (mida need sõnad küll tähendavad?) on nüüd venima jäänud, varem oli päris huvitav ussitamine.

stileto on selline pikk terav nuga või midagi sarnast
vendata on verine kättemaks.
siis ilmselt midagi tapmisele viitavat. aga kui oleks nimeks mingi noamõrtsukas, siis sa ei vaataks ju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://sky.ee/margna-ja-joekalda-leidsid-uue-telekodu-meile-oeldi-et-vota-mantel-ja-ara-enam-tule/?fbclid=IwAR1TqJtGZiqjeswEps4KvA0pqtTBfM2QbAHkTeA3GMbj3vyjvvEO_htCRzI

Please wait...
Postitas:
Kägu

stileto on selline pikk terav nuga või midagi sarnast

vendata on verine kättemaks.

siis ilmselt midagi tapmisele viitavat. aga kui oleks nimeks mingi noamõrtsukas, siis sa ei vaataks ju.

Võib-olla tõesti tähendab siletto ka nuga, aga mina tean, et ülipeene ja kõrge kontsaga kingi kutsutakse stiletodeks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võib-olla tõesti tähendab siletto ka nuga, aga mina tean, et ülipeene ja kõrge kontsaga kingi kutsutakse stiletodeks.

see on sobivam. seal ongi kontsadel tigedad/salakavalad naised.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tsau, Meelis!

Nii naljakas oli, et panin ka plussi 😀 Ei, ma ei ole Meelis. Tean, keda sa mõtled. Olen naissoost ja Tartust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks see säästmine ole populaarne. Siin ammugi läbikäinud kui odavalt käod hakkama saavad. Miks telekanal peaks maksma kümmneid tuhandeid saadete/seriaalide eest kui Ladina-Ameerikast, Indiast jne saab 100x odavamalt.
Kägu kes nädal aega ühte kana nosib oma kütmata toas on väga rahul ka palja porgandiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma kuulun ise juba vanemasse generatsiooni, aga vene filme ega sarju vaadata ei taha, vist sain lapsepõlves üledoosi. Telekast vaatan ainult mõnda salvestatud saadet või sarja, väldin reklaame. TTV-st tuleb vahel mõni hea film erinevalt muudest kanalitest, kust ainult igivanad ameerika filmid tulevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ma ei tea, ma olen ka 30-ne aga ometi sobib mulle etv ja etv+ vaat et kõige rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

stileto on youtubist lõpuni vaadatud. seega, pole sellelt kanalilt midagi vaadata.
reporter on ka magedaks läinud. ühesõnaga, sära on puudu. aga mida sa ikka särad, kui asjad halvad on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need mallukad, porgandid ja gustad maksavad ehk kanal2-le peale, et ennast näidata saaks.

Please wait...
Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis Kanal2-ga juhtunud on?