Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis kasu saab inimene tiktokkeriks olemisest?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mis kasu saab inimene tiktokkeriks olemisest?

Postitas:
kriti

Kas see on mingi huvi ennast eksponeerida ainult ja laikide kogumisega oma enesehinnangut kergitada või on seal mingi muu (rahaline) kasu ka taga. Ma täna just kuskilt lugesin mingist tiktokkeriks tädist, kes kiites, kui palju tema video laike saab. Tegemist oli mingi nõmeda videoga, kus ta erinevate kingadega erinevaid asju puruks astub. No kuidas keegi sellist jama vaadata või selle tegemist ise nautida saab. Ma tean, et mõned teevad raha pärast, ok. Aga niisama, no kuidas see sinu maalima muudab, kui palju jälgijad sul on. Ma ei kujuta ettegi sellist avalikku tähelepanu, kui see mind puudutaks. Tahaks vist üksikule saarele põgeneda. Aga mõni naudib seda ja neid on palju. Ei saa aru sellest

+12
-4
Please wait...

Postitas:
Mauno

Ise vastasid ju oma küsimusele – raha!

+3
0
Please wait...

Postitas:
okei

Kas see on mingi huvi ennast eksponeerida ainult ja laikide kogumisega oma enesehinnangut kergitada või on seal mingi muu (rahaline) kasu ka taga. Ma täna just kuskilt lugesin mingist tiktokkeriks tädist, kes kiites, kui palju tema video laike saab. Tegemist oli mingi nõmeda videoga, kus ta erinevate kingadega erinevaid asju puruks astub. No kuidas keegi sellist jama vaadata või selle tegemist ise nautida saab. Ma tean, et mõned teevad raha pärast, ok. Aga niisama, no kuidas see sinu maalima muudab, kui palju jälgijad sul on. Ma ei kujuta ettegi sellist avalikku tähelepanu, kui see mind puudutaks. Tahaks vist üksikule saarele põgeneda. Aga mõni naudib seda ja neid on palju. Ei saa aru sellest

Sa vist ei tea psühholoogiast kuigi palju

+2
-8
Please wait...

Postitas:
kriti

Tean psühholoogiast küllaltki palju, aga ei mõista neid inimesi, kellel on haiglaslik vajadus ennast igal sammul eksponeerida. Mina ei salli üldse tähelepanu, aga mõni läheks või läbi seina, kui sellega kuulsus kaasneks. Minu meelest see on jube nõme, igal sotsiaalmeediakontol figureerimine ja laikide nimel elamine. See on ju lihtsalt pealiskaudne ninnunännutamine, kui keegi su hoolega valitud taustaga ja muudetud välimusega piltidele mingi nummi kommentri kirjutab või südame saadab. See on ju selge, et päris elu seal piltidel ei kajastu,vaid on ilustatud, et näete kui hästi meie elame ja kui nunnud lapsed, loomad, reisid, sõbrad või mis iganes meil on teiega võrreldes.

+8
-9
Please wait...

Postitas:
jarv

Mis nõme komme on öelda lihtsalt ebameeldivate asjade kohta, et “ma ei saa aru”? Ilmselgelt sa ju tegelikult oled suuteline sellest fenomenist väga hästi aru saama. Kirjutad siin ilusti liitlausetega ja ei tundu väga põmmpea olevat.

Lõpetage see “ma ei mõista seda ja toda” inin ja öelge otse välja, mida te öelda tahate – ilma selle sissejuhatava “ma ei saa aru” lollimängimiseta.

Kui sa tõesti siiralt ei saa aru, mis põhjused võivad tõugata inimest liigse edevuse ja tähelepanuvajaduse peale, siis äkki ikka sirvid mõnda raamatut. Ei pea kohe psühholoogia valdkonnast olema, ükskõik milline romaan võib ka aidata inimhingi sügavamalt mõista.

+15
-3
Please wait...

Postitas:
BeataRatsanik

No seal on üks paarike, kes teeb livesid ja iga teine lause on: toetage meid…ja toetage neid kes toetavad meid jms jama. Nenad ükskord avalikustasid, et ühe live “kingituste” eest said kui ma ei eksi 40 eurot. Miks siis mitte oma hapukapsast matsutada kaamera eest kui selle eest peale makstakse?!

+4
-1
Please wait...

Postitas:
xxxxx

Edevus-see pole raha. Saad kaifi sellest, kui kõik kommenteerivad sind. Mõni saab kaifi isegi sellest, kui tulevad negatiivsed kommnentaarid!

Saad kaifi sellest, kui kõik sind poes vaatavad, sosistavad jne See on nagu narkootikum. Kogu aeg püünel olla.

Mõni näitab isegi perset teleeetris, et kõik ahhetavad jne

+4
0
Please wait...

Postitas:
FeedMe

Kõike elus ei peagi vaatama nii ratsionaalselt või utilitaarselt.

Mõned üksikud teenivad sellega raha. Paljud teevad seda oma lõbuks. See paneb neid ennast hästi tundma.

Mis selles nii raske aru saada on?

Mõni ronib esikaanele, mõni kasutab tiktokki, sest esikaantele saamiseks ei ole vajalikke tutvuseid jne…

https://perejakodu.delfi.ee/artikkel/94628663/pere-ja-kodu-kaanelugu-keit-pentus-rosimannus-emana-motlen-tihti-kas-ma-oskan-koike-oigesti-teha-kas-saan-ikka-hakkama

+2
-2
Please wait...

Postitas:
xxxxx

Just, kuidas erineb nt tavaline tiktokker nt Kristjan Jõekaldast või minister sotsminister Tanel Kiigest. Mõlemad üritavad võimalikult nähtavad olla nn pildil olla. ja seal igale intervjuule ennast pressida ja kroonika esikaanele või mõnest muusikust nt Lepland oli mingi aeg igal kanalil kus vahetasid, vaatas ta nägu vastu

+2
0
Please wait...

Postitas:
Tervist

Tiktok ei erine telekast ja meediaväljaannetest. Ka telekast ja meediaväljaannetest näeb hulgaliselt inimesi, kellel nagu polegi midagi öelda, kuid kelle töötasu sõltub otseselt sellest, kas ta on nähtav.

0
0
Please wait...

Postitas:
Tuti Helve

Inimestel on tänapäeval mingi haiglane tähelepanuvajadus. Vaadake, kuidas enamik inimesi mõnuga oma elu eksponeerib, oma lõustast lakkamatult pilte teeb küll liftis, küll peldikus,,,kus iganes. VAAADAKE MIND! Just sattusin 1 preilikese kontole, kellel oli küll vist sadu selfisid tehtud, kõik pm ühesugused, hääästi lähedalt, sildmad punni aetud ja suu kas ühele poole punnis ja kõver või teisele poole. Pooltel piltidel ka rinnapartii pildile pressitud, et ka ossidelt laigid ja kommid kätte saada. Ilged pildid. Ja siis teised laigivajaduse ja kommeteerimisvajduse käes vaevlevad kommivad ja laigivad, lootes seeläbi ka enda piltidele kiitust saada. Haige maailm!

+5
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis kasu saab inimene tiktokkeriks olemisest?