Esileht Väikelaps mis kell algavad (jõulu)peod lasteaias?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: mis kell algavad (jõulu)peod lasteaias?

Postitas:

Mis kell algavad teie laste aedades peod, mida peetakse koos vanematega? Meil alustatakse alati pidudega kell 4, mis tähendab, et enamuse tööl käivate vanemate jaoks on peole jõudmine üsna keeruline ja harvad pole ka nende laste pisarad, kelle vanemad tulla ei saa. Oleme sellest ka korduvalt rääkinud, aga midagi ei muutu. Tundub, et mida vähem vanemaid kohal on, seda kiiremini saab peo peetud ja linnukese kirja ja vähem tüli aia jaoks. Või siis sõidetakse põhimõtteliselt vanematest (ja lastest) üle. Midagi ei põhjendata. Kuidas teil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 16.30.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lastehoius (1a6k-3a lapsed) kell 12.00 päeval. Ikka koos vanemate ja jõuluvanaga. Oleme end selleks päevaks abikaasaga töölt vabaks võtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kodune, mees tuleb varem töölt ära. Pidu algab kell 15.15.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kaks lasteaias käivat last praegu. Jõulupidu algab see aasta ühel lapsel 16, teisel 16.30. On olnud üks aasta ka algusega 17 (enne oli saalis ühe teise rühma jõulupidi, saaliajad on jagatakse iga aasta rühmade vahel erinevalt).

Seni pole jõulupeo algusaeg rühmas vanematele probleemiks olnud, isegi kui algab 16, on üks vanem ikka saanud tulla. Kõigil on keegi ikka olnud, seda pole kummagi lapse rühmas olnud, et lapsel pole keegi jõulupeole tulnud. Lasteaia pärast on neid töölt varem äraküsimisi aasta jooksul ikka, koosolekud sügisel, isadepäevaüritus, jõulupidu, emadepäevapidu. Eks sellega tuleb lihtsalt arvestada, kui on selline töökoht, et tund-paar varem ära ei taheta lasta, siis võib kasvõi lapsepuhkuse päeva ju võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid pidusid ju nii vähe ja vähemalt meil pikalt ette teada, et pole küll kohanud, et perest vähemalt üks vanem ei saaks tulla. Meil pidude algus 16 või 16.30

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see on kahe otsaga asi jälle. Ühelt poolt lapsevanema mugavus ja teiselt poolt laste mugavus. Kui teha pidu väga hilja, siis on lapsed pikast päevast väsinud, ei tee enam kaasa, virisevad. Kell 17.30 algav pidu (kuhu peale tööd mõnus tulla), tähendab, et need lapsed, kes harjunud sel ajal või varem koju minema, saavad seetõttu ülipika lasteaiapäeva, mille lõpp on väga emotsiooniderohke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 17.00

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle aasta oma hakkab 15.30.
aga noh, ma ei ole kummagi lapse puhul kunagi tööandjalt ära küsinud, et kas ma võin lapse jõulupeole minna, ma ütlen, et ma lähen jõulupeole ja mis kell ma stardin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

16.00 – põhjus selles, et lapsed väsivad päeva lõpuks ära ning ei ole küll märganud, et vanemate jaoks oleks olnud see probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

16.00 või 16.30 ja pole mingeid probleeme olnud.Peo aja saab teada juba paar kuud enne, et inimesed saavad oma tööasju ette planeerida. Oleks ju ulme, kui pidu hakkaks kell pool 6, kui lapsed on juba väsinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

:O Meil üldse kell 10.00, kuna õpetaja tööpäev on vist ainult 16.00-ni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen õpetaja ja meie alustame peoga ka kell 16. Lapsed ärkavad kell 15, siis sööme ja sätime. Kui pidu hakkaks hiljem, siis ei teeks mitte ükski niigi ülevõlli elevil 4 aastane enam peol kaasa. Vanemad saaksid nautida õpetajate laulu-tantsu ja mott.
Võiks natuke lapse seisukohalt ka asja vaadata. Nemad on ka terve päeva lasteaias olnud – see on neile väsitav. Õhtuks on nad (olgugi, et magavad lõunaund) NII elevil, kui vähegi olla saavad.
Meie sõim, muideks, teeb peo kell 10 hommikul. Kõik vanemad leiavad aja. Pidude ajad on teada juba septembris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kōik peod on siiani (läheb neljas aasta lasteaias) alanud 16.30 vōi 17.00. Terve aasta pidude ajad antakse septembris rühmakoosolekul ette teada. Siiani pole veel olnud olukorda, kus mōni laps on pidanud peol olema täiesti üksi, ikka on kōikidel keegi kohal, kas siis ema, isa vōi vanaema, vanaisa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hommikul kl 10, ilma vanemateta 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil toimub kell 17 ja mitte lasteaias, vaid linna teises otsas. Ja pärast tuleb meil ühistranspordiga sõita koju – linna kolmandasse otsa. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on pidu kl 15.30. Üsna keeruline on töölt ära saada, kuna töökohas eeldatakse, et inimesed on tööpäeva lõpuni ikka kontoris kohal. Arvuti peab arvestust, kes millal lahkub. Üritasin varem teada saada millal pidu toimub, et siis selleks päevaks lapsepäeva saada (see tuleb hiljemalt kuu ette teatada). Aga siis, kui ma oleks tööl lapsepäeva kohta teatama pidanud (novembri esimeses pooles) imestati lasteaiast, et nemad küll nii vara ei tea veel jõulupeo toimumisajast midagi… saime alles eelmisel nädalal teada, millal pidu on.
Minu 2-aastane laps on kusjuures pigem tund-kaks pärast lõunauinakut palju unisem kui hiljem õhtul. Talle tuleb eluvaim alles kusagil kella 17 paiku sisse tagasi. Aga no eks lapsed on erinevad…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 13:21; 06.12 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hommikul kl 10, ilma vanemateta ????

Meil samamoodi. Väga tore minu meelest:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on pidu kl 15.30. Üsna keeruline on töölt ära saada, kuna töökohas eeldatakse, et inimesed on tööpäeva lõpuni ikka kontoris kohal. Arvuti peab arvestust, kes millal lahkub. Üritasin varem teada saada millal pidu toimub, et siis selleks päevaks lapsepäeva saada (see tuleb hiljemalt kuu ette teatada). Aga siis, kui ma oleks tööl lapsepäeva kohta teatama pidanud (novembri esimeses pooles) imestati lasteaiast, et nemad küll nii vara ei tea veel jõulupeo toimumisajast midagi… saime alles eelmisel nädalal teada, millal pidu on.
Minu 2-aastane laps on kusjuures pigem tund-kaks pärast lõunauinakut palju unisem kui hiljem õhtul. Talle tuleb eluvaim alles kusagil kella 17 paiku sisse tagasi. Aga no eks lapsed on erinevad…

Kas mitte 2 nädalat ei pea ette teatama lapsepäevast? Kuu aega ette teatamist ei usu hästi, eimäelta ka praegu hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 10:17; 06.12 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil anti jõulupeo päev alles eelmine reede teada. Pidu toimub 13.12.
Ei ole mingit paari kuud ette teada.

Tuleks siis lasteaias teema ette võtta, et järmisel aastal varem teatataks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 10:17; 06.12 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tehakse järgmise kuu töögraafik ära eelmise kuu keskel. St. et kõik vabade päevade soovid, sealhulgas ka lapsepäevade soovid, tuleb esitada eelneva kuu 10. kuupäevaks. Kahjuks sõltuvad paljud inimesed üksteisest ja seetõttu ei ole võimalik ilma piisava etteteatamiseta lapsepäevi võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 13:21; 06.12 14:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõimerühmas kell 15! , mis on liiga vara tema jaoks. Ärkab alles poole nelja ajal. Vanemal lapsel kell 17, mis on väga ok, parim aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pidude orgunn on ka nagu ta on.
Meil oli just koolieelikul rühmakoosolek- väga mitmes peres ollakse haiged. Ikka kohe nii, et ei soovita lapsi ega ennast seltskonda tuua.
Kuupäevad kõik paigas juba aga kui ikka pooled ei tule on ka natuke nukker ja kava läheb logisema. Otsitakse ka uut võimalikku kuupäeva. Katsu siis sellise kummi venitamisega oma graafikut tööl sättida.

Praeguseks on tehtud otsus, et sõimeosas on pidu hommikul ja vanemateta aga kes soovib, võib osaleda (on väga nõudlikke, kes tahavad osaleda ja neid kes ei pea seda vajalikuks).
Koolieeliku pidu peaks siis tõimuma õhtul kell 17.30. Täitsa mõistlik aeg meie perele aga kuupäeva pidev muutmine on ebasobiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kell 16. Üldisel ton se eikak laste järgi võetud, et lapse oleksid suht värksed veel, äsja alõunauinakust tulnud ja oote ka söönud.

Paratamtult kui laps on lasteaias, tuleb arvestada, et on pidusid. EGa kõik vanemad ei töötagi ju 8-17. No sina mõtled, et kell 17 oleks hea. Aga kui minul töö on 8-17, siis ma ei jõua enne 17.45 kohale. Nii et minu jaoks pole vahet, kas kell 16 või 17, varem pena ikka ära küsima. Ja kui on veel graafikuga töö…

Üldiselt võib ikka võta eelduse, et laasteaiapeod toimuvadki reeglina 16-17 paiku, on ka erandeid. Siis juba aegsasti oma töö planeerida selle järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil sõimes 9:15 🙂
ja ikka vanematega on kogu häng, esinemine ja pakid ja miski einetamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Väikelaps mis kell algavad (jõulu)peod lasteaias?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.