Esileht Beebi ja mitmikud Mis kell lähevad teie beebid õhtul magama?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Mis kell lähevad teie beebid õhtul magama?

Postitas:

Meie laps on siiani õhtul 23-24 vahel ööunne jäänud. Esimese kuu magas ta hommikuti 10-11-ni, viimased nädalad on aga juba kell 8 üleval olnud ning õhtuti natuke viril, ilmselt väsinud.
Viimased päevad olen proovinud teda varem magama panna, 22 paiku. Mis võiks teie meelest õige kellaeg olla nii väikesele beebile magama minekuks või on see nii kuidas keegi ise paremaks peab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmmm, huvitav. Minul läks laps kuni aastani kell 19 magama. Ärkas kell 8.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul sünnistsaadik 23-23,30 olnud voodise mineku ja magama jäämise aeg, pisemat kussutanud veidi kauem, vahest väga kaua, ja hommik hakkab 9,30 meil

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 6kuune poiss läks 2kuuselt magama kell 24, 4kuuselt kell 22 ja nüüd 6kuuselt kell 21. Ööuni koguaeg 12 tundi ehk siis koguaeg ka varem ärganud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tips õige varane magamamineja ja ärkab
Tuttu läheb kell 19.00 (viimasel ajal) ja tõuseb juba peale 6.00 🙂 Hää, et ma ise varajane muidu küll oleks vist päris raske.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magama jäi kuni neljanda kuuni hommikul 4-5 ajal.Mingi reziim ei aidanud ja siis ühel hetkel otsustas seda muuta.Magama kell 23.00 ja magab hommikul kümneni.Ma ülirahul,sest algus oli ikka väga raske.Kell seitse õhtul meie perel päev alles poole peal ja kuue ajal hommikul ei saaks ka kuidagi üles.Nii et sobilikkusest siin rääkida ei saa,igal perel erinevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20-21 paiku, päev algab tal 6-7 ajal. Paar kuud tagasi läks ööunne u 19 ajal ja ärkas 5 ajal. Öösel ärkab u 8-10 x, sööb 2 x.

Teemaalgataja lapse vanuselt jäi ööunne u 18-19 ajal ja oli hommikul 5st üleval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesed paar-kolm kuud jäi ööunne kell 19 ja äratus 05-06paiku. Päevapealt muutus, hakkas magama minema 21 ja äratus 07-09. Kui magamaminek oli 19, siis sõi öösel 2-4h tagant, kui muutis aja 21 peale, siis sööb 04-07 vahel 1x öö jooksul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli enne lapse sündi hirm, et mis siis saab, kui laps hakkab kell 6 hommikul ärkama… Õnneks nii ei läinud, sündimisest saadik last enne kella 24 uinutada ei õnnestunud ja siis lõõskas hommikuti ka kaua. Nüüd laps kuuekuune ja magamaminek on pisut ettepoole nihkunud, tuttu 22.00-23.00 ja magab hommikul kella 10-11-ni. Usun, et laps ise loksutab paika need uned, kui õhtul virilaks muutub, panedki magama ja ärkab siis kui ärkab. Meie pere-elule oleks kell 19 algav ja kell 6 lõppev ööuni ikka väga laastav – isa ärkvel last ei näeks ja ema oleks varasest äratusest turris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ööunne tavaliselt kl 22-23 ajal ja äratus kl 7-8 ajal, päeval magab 2x, kokku 3 h. Kui panen varem magama siis ärkab varem. Üritasin teda harjutada tasapisi kl 19 magama minema, kuna uneraamatutes väidetakse, et vahet pole mis ajal magama läheb, ärkab ikka ühel ajal. Tühjagi, kui läks kl 21 magama siis ärkas kl 5.30 ja nihverdas juba kl 1-st alates ja kl 20 magama minnes vahtis öösel kl 3.30 1,5 h üleval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kahe kuune poiss jääb magama 22.00-22.30 magab poole 4 ni öösel , siis sööb ja magab hommiku kella 8.00-9.00

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie beebi jäi esimestel kuudel juba kell 18:00 ööunne ja kuna ärkas öö jooksul mitu korda, siis mina ei tea millal see hommik temal täpselt algas. Nüüd, 4,5 kuusena, on graafik ikka natuke ebastabiilne, kuid enamjaolt läheb ööunne 19:00 ja 21:00 vahel. Ärkab tavaliselt 04:00 sest kaka püksis ajab üles. Tunnike on üleval ja siis uinub jälle, aga ainult üheks tunniks. Tahaks, et ta saaks hommikul kauem magada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne 3-kuuseks saamist algas ööuni 3-4 ajal öösel ja ärkas hommikul 11.30. Nii kui 3-kuuseks sai, siis muutus asi päevapealt. Ööuned nüüd 21.30-10.00. Magaks hommikul kauemgi, aga ma ise äratan, sest suurem laps tahab õue juba minna ja hiljem oleks ta liiga väsinud juba, sest suuremal lapsel algab lõunauinak kell 13.00.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 kuusel on veel suht raske päeva graafikusse sättida. Meie 2,5 kuune beebi jääb magama 22-23 vahel ja ärkab 9-10 paiku. Kuigi ka u. 20-21 ajal on sageli pisut viril, ei ole õnnestunud teda varem magama saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 17:32; 23.02 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Norm. magamamineku aeg sõltub jah eelkõige pere kommetest.
Mina lapsele mingeid kellaaegu peale ei suru ja magama läheb 20.00(10 kuune laps). Ärkab 07.00
Mulle sobib enam vähem sellel ajal ärgata.
Tean aga ka peret, kus laps läheb magama 23 või 00 sest vanemad lähevad siis. Ja siis hommikul põõnatakse lõunani.
Mina olen siiski arvamusel, et laps võiks ikka vähemalt 21ks magada, sest esiteks tahaks ka veidi omaette olemise aega ja teiseks hakkab lapse aju eriti intensiivselt arenema ca 22 ajal ja kuidas ta siis areneb kui laps on üleval.
Öeldakse küll, et laps peaks kohanema perega kuhu ta sünnib aga ise seda päris õigeks ei pea. Mina ei suuda nii egoist olla ja mõtlen siiski eelkõige lapsele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 20:07; 24.02 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps läks päris alguses hilja ööunne, kuna me mehega ei saanud aru, et ta tegelikult seitsmest õhtul juba ööunne jääb. Nii me siis pärast esimest ärkamist vedasime teda veel vanni jne 🙂 Muidu siis esimesed elukuud läks seitsmest, 4-5-kuuselt nihutasime kaheksaks, nüüd kuuekuuselt on magamaminekuaeg pärast üheksat. Ärkab hommikul kell 7 ja esimese pooletunnise une teeb juba 9-10 vahel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Norm. magamamineku aeg sõltub jah eelkõige pere kommetest.
Mina lapsele mingeid kellaaegu peale ei suru ja magama läheb 20.00(10 kuune laps). Ärkab 07.00
Mulle sobib enam vähem sellel ajal ärgata.
Tean aga ka peret, kus laps läheb magama 23 või 00 sest vanemad lähevad siis. Ja siis hommikul põõnatakse lõunani.
Mina olen siiski arvamusel, et laps võiks ikka vähemalt 21ks magada, sest esiteks tahaks ka veidi omaette olemise aega ja teiseks hakkab lapse aju eriti intensiivselt arenema ca 22 ajal ja kuidas ta siis areneb kui laps on üleval.
Öeldakse küll, et laps peaks kohanema perega kuhu ta sünnib aga ise seda päris õigeks ei pea. Mina ei suuda nii egoist olla ja mõtlen siiski eelkõige lapsele.[/tsitaat]
Oleks kena teada, kus kohast pärinevad sinu \”teadmised\” lapse aju arengust just kella 22 ajal. Paluks vastava kirjanduse loetelu, uuriks meeleldi. Minu laps kuulub nende hulka, kes uinub ka 23-00 paiku, on hommikul puhanud, päeval rõõmus ja aktiivne. Mõtlesin esialgu ise ka, et kas see 2 kuuse kohta hilja pole, konsulteerisin arstiga ja tema ütles, et nagu täiskasvanutelgi, on ka beebidel on bioloogiline rütm, nii et mingeid rusikareegleid ega absoluutseid tõdesid pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 17:32; 23.02 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie preili on hetkel 1 kuu ja 3 nädala vanune ja saame ka üldiselt 23-24 vahel magama. Hommikul ärkab kuidas kunagi .. mõni päev kella 7 paiku ja siis jääbki üles, vahel magab siis veel mõne tunni – päev algab üldiselt 9-10 ajal.

Alguses proovisin, et kusagil 21 ajal magama saaks – siis alustasime õhtuseid protseduure (vann ja muu sugemine) kella 20 paiku. Aga ega ta siis kella 21 ajal magama ei jäänud – ikka venitas 24ni välja. Siis tegimegi plaani ümber – õhtul magab kusagil 19-22ni (vahel 20-23ni), siis vannitame ja 24st saame üldiselt magama ära. Öösel on üleval 2 korda – kella 3-4 vahel ja siis 6paiku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5,5 kuune ja kah 23-24 vahel harva 22ajal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnist saati 19-20 vahel. Nüüd vist viimane kuu on läinud kuni 20.30.
Magab tavaliselt hommiku kl 7 või 7.30ni.
(öösiti muidugi ärkab ja sööb ka)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinsamas Perekooli lehel on juttu aju arengust. Kas see aga ka imikute kohta kehtib…
Kägu 23/02/2012 20:43 vaata siit:
Imik ja väikelaps- Väsimusest ja unest
\”Lisaks ööpäevase unevajaduse tagamisele on oluline laps magama suunata temale sobilikul ajal. Kasvueas lapsed peaksid magama minema hiljemalt kell 22, kuna 22-st 02-ni toodab aju kasvuhormooni ja sellel ajavahemikul on uni eriti kvaliteetne. \”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheb magama kella 19-20 vahel, vahel 30 minutit hiljem. Ärkab 7-8 paiku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 6 kuune läheb magama 20 ja ärkab 8-9 ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkige mulle kuidas teie lapse unere¸iim PÄEVAPEALT muutus? Näiteks on siin toodud
\”Esimesed paar-kolm kuud jäi ööunne kell 19 ja äratus 05-06paiku. Päevapealt muutus, hakkas magama minema 21 ja äratus 07-09.\”
Mina panen lapse igal õhtul magama kl 20.30. Kuidas see saab päevapealt muutuda, MINA panen ju ta magama. Et vähkreb ise voodis kuni kl 21 jääb magama? Või kl 19 lihtsalt kukub ära? Kui ma näen, et laps on kl 19 väsinud, lasen tal 10 minutit magada, et kl 20 vanni ajaks oleks vähe erksam ja uneaeg hakkab ikka kl 20.30. Laps ärkab öösel 3x söömiseks. Äkki teen mina midagi valesti ja teisel ajal last magama pannes magaks paremini ja ei ärkaks nii tihti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oleks kena teada, kus kohast pärinevad sinu \”teadmised\” lapse aju arengust just kella 22 ajal. Paluks vastava kirjanduse loetelu, uuriks meeleldi. Minu laps kuulub nende hulka, kes uinub ka 23-00 paiku, on hommikul puhanud, päeval rõõmus ja aktiivne. Mõtlesin esialgu ise ka, et kas see 2 kuuse kohta hilja pole, konsulteerisin arstiga ja tema ütles, et nagu täiskasvanutelgi, on ka beebidel on bioloogiline rütm, nii et mingeid rusikareegleid ega absoluutseid tõdesid pole. [/tsitaat]

Aga palun uuri ja otsi ise 😉 Mul ei ole hetkel kuskilt sulle neid linke ja nimesid otsida ja ei hakka nüüd selle pärast vaeva ka nägema. Kui sulle teema muret valmistab, siis otsi. Kui ei, jätka samas vaimus!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 20:07; 24.02 19:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 kuu vanuselt jäi meie titt ka alles kaheteist paiku öösel magama. Pidin mööda tube ringi tatsama ja kussutama ka veel. Samal ajal oli ta rinna otsas. Olin päris läbi omadega nii pikast päevast. Aga kui ta magama saime, siis magas rahulikult terve öö, ärkas kaheksa paiku hommikul, sõi ja uinus uuesti umbes tunniks, pooleteiseks. Praegu saab nädala pärast neli kuud täis ja magama läheb kümne paiku õhtul. On hakanud öösel süüa küsima korra või paar ja ärkab kaheksast. Tal hakkab esimene hammas lõikuma, mistõttu on ta ka öösiti rahutu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 11 kuune tüttar magama läheb kell 21-21:30 ajal, öösel ärkab ca 6-7 ajal annan rinda, tõuseme üles ca 9 paika. Päeval magab 12-14 ja 17-19

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mis kell lähevad teie beebid õhtul magama?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.