Esileht Koolilaps Mis kell on sobilik tööpäeval pidada 8-aastase lapse sünnipäeva?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Mis kell on sobilik tööpäeval pidada 8-aastase lapse sünnipäeva?

Postitas:

Lapsel on veebruaris sünnipäev ja ma siin murran pead, kas sünnipäeva pidada päeval, peale kooli, või õhtusel ajal? Õhtusel ajal jällegi paljudel trennid ja vaja kodus õppida. Päeval on vanematel jällegi paha last sõidutada(sünnipevapidamis koht on kesklinnas). Ehk jagaksite oma kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks tööpäeval pidades peabki arvestama, et kõigile nagunii ei sobi.
Minu lapsel näiteks päevi kus trenn kestab 15-18 ja teistel päevadel 16.30 kuni 20.00. trennid on tal iga päev, seega paljud sünnipäevad ära jäänud kuna kool ise lõppeb 15.30.
Kui lapsel on oluline, et parimad sõbrad kohal oleks, siis äkki tasukski uurida just nende käest, et mis päevad trenni/ringivabad või mis kell need lõppevad.
Samas on meil olnud selliseid sünnipäevi, kus vanem on organiseerinud otse koolist autodega laste viimise sünnipäevapaika, et siis vanematele jääb vaid järgitulemise kohustus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 09:54; 18.01 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuri lapselt kuidas ta oma sõpradel graafikud on.
Las ta ise küsib.

Meile näiteks sobiks just õhtud, kuna tõsisemate spordialade treeningud on just enne kella 5-te sellises vanuses, et lapsed poleks veel liiga väsinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa neist vanematest aru, kes kindlasti tahavad pidada oma lapse sünnipäeva nädala sees ehk tööpäeval. OK, kui sünnipäevatoas pidada siis on natuke odavam aga paljud jätavad tulemata, sest on trenn/vanemad tööl/koosolekud jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nädala sees pidamisega väga nõus. Nädalavahetusel tahaks oma perega olla, linnast ära sõita, suusatada jne. Kui sünnipäev on nädalavahetusel tuleb kõik plaanid selle järgi teha. Pigem luban lapsel korra trennist puududa, kui jätan väljasõidud ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lasteaia jõmmidega olen nii teinud, et peale õhtuoodet korjan nad kokku ja lähme pidusse. vanemad tulevad siis 7-8 paiku sünnipäevale järele.

äkki annab koolilastega umbes sama süsteemi rakendada – et lähed kooli vastu ja liigud koos vajalike lastega pidupaika. Usun, et vanematel poel midagi selle vastu, et nende lastel on päev sisustatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa jälle aru nendest vanematest,kes tahavad sünnipäevi pidada nädalavahetusel. Minu jaoks ei ole küll mängutubade odavus mingiks põhjuseks nädala sees pidamisel. Lihtsalt nädalavahetustel ollakse peredega,paljud on üldse linnast ära jne. Siiani alati lapse sünnad pidanud nädala sees ja puudunud on vaid 1-2 last. Samuti on lapse sõprade peod olnud enamasti nädala sees.

Vastuseks küsimusele. Kui kohe peale kooli,siis oleks soovitav organiseerida lastele ka transport sünnipäevakohta. meil on pidude aeg enamasti 17-20 olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 18:07; 18.01 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole elu sees pidanud tööpäeval lapse sünnipäeva (kes ette valmistab, mina vanemana olen ka tööl?) ega ole mu lapsed ka tööpäeva õhtul olnud sünnipäevale kutsutud(kes viiks, mina tööl? trenn ja ring jms pole nali, et jätan viiulitunni ära või ei lähe võistlustantsu, las partner tantsib üksi…)

Aga mul vaid 5 last, v-o ma ei teagi kõike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes teeb,see jõuab;) mina ka päeval ikka tööl,aga edukalt olen saanud ette valmistada eelmisel õjhtul. pirukad küpsetada,salati lõikuda ,tordi teha. ei ole küll 5 last vaid 3,ja 3 pikemat tööõhtut laste sünnipäevade pärast aastas elan edukalt üle. Sünnipäevade pidamiseks valmine selle päeva kui võimalikult paljud sõbrad tulla saavad,lapsed suhtlevad ju omavahel ja teavad ka kuidas kellegi trennigraafikud jms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 18:07; 18.01 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ei pruugi asi olla üldse sünnipäevakoha odavuses, mulle meeldiks pidada lapse sünnipäeva õigel päeval, olgu selleks siis esmaspäev või pühapäev.
Kuna meil tuttavaid palju, siis pigem probleem, keda kutsumata jätta ja ka ühel nädalasisesel sünnipäeval oli meil üle 20 lapse kohal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 09:54; 18.01 21:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuri laste sõprade käest.
Paljud tõsisemad huviringid on hoopis lõuna ajal peale kooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie pidasime nädala sees õhtul kell 18. lähtusin sellest, et kui pean päevasel ajal kohe peale kooli, siis peaksin ka kõik lapsed peokohta koolist organiseerima. paraku see võimalus puudus. lisaks vaja omal vaba päev võtta. kell 18 olid kõik kutsutud lapsed kohal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Koolilaps Mis kell on sobilik tööpäeval pidada 8-aastase lapse sünnipäeva?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.