Esileht Ajaviite- ja muud jutud mis kell pääseb laevale?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: mis kell pääseb laevale?

Postitas:
Kägu

kui sõita tallinnast helsingisse, siis tuleb 1 tund varem chekata piletid, aga mis kell laevale pääseb reaalselt? ei leia tallinki lehelt mingit infot selle kohta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siis pääsebki. Kui check-in on avatud, siis on ka pääs laevale avatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei ole nii. Kui just viimasel hetkel ei lähe, siis peab peale check-ini ja enne laeva pääsemist kogu suure hulga rahvaga kusagil pisikesel alal tropis seisma või istuma. Tavaliselt pääseb laeva nii 15 min enne väljumist.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ei ole päris nii. Laevad käivad väga tiheda graafikuga, seega tuleb väga kiiresti saada korda enne uute reisijate pealetulekut. Küll ja küll seal klaasuste taga passinu nii viking kui ka tallinki peale minnes. Pileti saab registreeritud jah varem, kuid laevapääs küll tund enne võimalik pole. Nii umbes 20 mintsa enne hakataks sisse laskma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Laevale pääs siiski pigem lõppeb (jalgsireisijatele) ca 20 minutit enne laeva väljumisaega. Algab kas 10 min enne täistundi või täistunnil, sõltuvalt reisijate hulgast.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Varakult saab laevale, kui laev on kruiisilaev. Ehk siis reisijad läinud linnapeale. Siis on võimalik isegi üle tunni varem laevale saada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laevale pääs siiski pigem lõppeb (jalgsireisijatele) ca 20 minutit enne laeva väljumisaega. Algab kas 10 min enne täistundi või täistunnil, sõltuvalt reisijate hulgast.

Sina räägid check-in tegemisest ja turvavärava läbimisest. Sissepääs laeva on hoopis midagi muud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina räägid check-in tegemisest ja turvavärava läbimisest. Sissepääs laeva on hoopis midagi muud.

Ei, ma räägin laevale pääsust.
https://www.tallink.ee/et/reisitingimused#1450443:

(6) Sõidukita reisijate Piletite registreerimine lõpeb 30 minutit enne laeva väljumist ja pääs laevale suletakse 20 minutit enne laeva väljumist.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See, mis kirjas, on üks asi, tegelikkus teine. Päris palju Soome vahet sõitnuna võin öelda, et eriti Stari ja Megastari puhul on küll tihti nii, et reaalselt lastakse mass turvaväravate järgselt ootealalt laeva poole teele 15, isegi 10 min enne väljumist. Jooksedki, nagu jaksad. Helsingi uues terminalis on tee lühike,aga varem tuli ikka pikk tee lipata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, ma räägin laevale pääsust.
https://www.tallink.ee/et/reisitingimused#1450443:

(6) Sõidukita reisijate Piletite registreerimine lõpeb 30 minutit enne laeva väljumist ja pääs laevale suletakse 20 minutit enne laeva väljumist.

No sina kirjuta ja lingita, mida tahad 🙂 Mina sõidan laevaga. Iga nädal. Edasi-tagasi. Tavaliselt jõuan sadamasse nbin-nabin 25-20 mintsa enn3 väljumist. Teen automaadis chrckini, lähen väravast läbi, kõnnin koridoris, sisenen laeva. Pakun, et see koik kokku votab 10 mintsa, seega saan laeva 10 mintsa enne väljumist 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See, mis kirjas, on üks asi, tegelikkus teine. Päris palju Soome vahet sõitnuna võin öelda, et eriti Stari ja Megastari puhul on küll tihti nii, et reaalselt lastakse mass turvaväravate järgselt ootealalt laeva poole teele 15, isegi 10 min enne väljumist. Jooksedki, nagu jaksad. Helsingi uues terminalis on tee lühike,aga varem tuli ikka pikk tee lipata.

Samuti väga palju, teinekord mitmeid kordi nädalas, Helsingi vahet sõitjana ütlen jällegi omast kogemusest, et mitte kordagi ei ole sellist juhust olnud. Alati avatakse värav max 10 min enne täistundi ning suletakse 20 min enne laeva väljumist.

No sina kirjuta ja lingita, mida tahad 🙂 Mina sõidan laevaga. Iga nädal. Edasi-tagasi. Tavaliselt jõuan sadamasse nbin-nabin 25-20 mintsa enn3 väljumist. Teen automaadis chrckini, lähen väravast läbi, kõnnin koridoris, sisenen laeva. Pakun, et see koik kokku votab 10 mintsa, seega saan laeva 10 mintsa enne väljumist 🙂

Nagu ülalt lugeda võid, siis mina sõidan ka tihti. Ja kirjutan ja lingitangi täpselt seda, mida reeglid ütlevad. Kas sina oled valmis ütlema teemaalgatajale, et tulgu aga rahulikult 25 min enne väljumist sadamasse (s.o siis pooltunnil väljuva laeva puhul ca 5 min pärast täistundi), kui selleks ajaks võib check-in suletud olla ja automaadis teha ei saa (nt kupongidega ostetud pileti puhul) ja/või väravad suletud ning tal jääb üle vaid otsi andvat laeva läbi akende vaadata?
Kui sina jõuad väravast läbi 20 min enne nende sulgemist, nii nagu reeglites kirjas, siis loomulikult jõuad sa laevale. Värav pannakse kinni ning need, kes on sealt selleks ajaks läbi läinud, oodatakse ka laevale ära. Minul on nt olnud mitu kolleegi, kes sinu moodi graafikuga ei ole laevale enam pääsenud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rumal inimene, 20 minutit enne väljumist lõppeb check-in. See info jooksb ka terminali infotablool õues. Nt Star väljub 19.30, kiri tablool on: check in lavale Star lõppeb 19.10. On juhuseid, kus siiski ka mõni minut hiljem e ole veel automaat lukus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rumal inimene, 20 minutit enne väljumist lõppeb check-in. See info jooksb ka terminali infotablool õues. Nt Star väljub 19.30, kiri tablool on: check in lavale Star lõppeb 19.10. On juhuseid, kus siiski ka mõni minut hiljem e ole veel automaat lukus.

Ma ei soovi tavaliselt diskussiooni laskuda inimesega, kes teist tema isikliku kogemuse jagamise eest rumalaks nimetab, kuid sel korral tuleb mul ilmselt nõustuda sinuga, sest kõigi nende aastate jooksul kuni praeguseni, mil D-terminalist laevadele läinud olen, ei ole ma kordagi näinud õues olevat jalgsireisijatele mõeldud infotablood.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pool tundi varem saab laeva nii mõnigi kord. Vahel ka ei saa nii palju varem. Nt 15 minutit varem on vist kõige hilisem pääsuaeg olnud, kus ise olen olnud kohal. Vahel saab 40 minutit varem ka. Mina ei kujuta küll ette, et kunagi oleks olnud olukord, kus peaks hirmsasti jooksma, sest laeva pääs läheb nii hilja enne väljumist lahti, ikka rahulikult saab minna, kui see inimmass seal kitsas koridoris jooksma ja trügima peaks hakkama, siis tuleks sellest hull kaos. Ma usun ka, et kui check in on tehtud, siis sind koridori ikka ei jäeta, sest laev väljub täpselt, aga ega ma ei tea muidugi. Külla aga olen ka oma vähese reisimisega näinud, et laev läheb 5 või 10 minutit nne ametlikku väljumisaega välja. Aga laevale pääsu ja laeva väljumise vahele on neil kordadel ikka 20 minutit küll mu arust jäänud ja selle ajaga ikka jõuab rahulikult laevale, ei pea jooksma.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei soovi tavaliselt diskussiooni laskuda inimesega, kes teist tema isikliku kogemuse jagamise eest rumalaks nimetab, kuid sel korral tuleb mul ilmselt nõustuda sinuga, sest kõigi nende aastate jooksul kuni praeguseni, mil D-terminalist laevadele läinud olen, ei ole ma kordagi näinud õues olevat jalgsireisijatele mõeldud infotablood.

Ebareaalne! Mis vahet sel on, et see ripub autode real :)? Ma ju näen seda, kui jalgsi terminali liigun.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eile just sõitsin.
20 minutit enne lõppeb laevale pääs. Tõsi, pole kunagi proovinud 5 min enne laevale veel pääseda. Buffes süües olen seda küll tähele pannud, et 5-7 minutit enne nn õiget väljumise aega laev liigub.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ebareaalne! Mis vahet sel on, et see ripub autode real :)? Ma ju näen seda, kui jalgsi terminali liigun.

OK. Rohkem ei ole mul sulle midagi öelda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei sõida tihti, aga sõitsin eelmisel aastal kaks korda Helsingisse. Juunis ja novembris. Mõlemal korral, kõigil neljal väljumisel, väljus laev u 15 min varem enne lubatud aega! Meie tulime mõlemal korral autotekilt u 25 min enne teatatud väljumisaega. Siis olid kohvikud juba nii täis, et keeruline head istumiskohta leida. Seega oli ikka pool tundi vähemalt juba rahvast peale lastud. Helsingis oli ka näha, et laev tuli vahetult sadamasse, sest meie sadamasse sõites sõitsid mahatulevad autod vastu. Helsingis on pikk sadamaala, hea vaadelda. Nii et nad väga kiirelt tegutsevad seal. Ühed maha, teised kohe peale. Ots ringi ja minek!
Ma ei soovita küll kellelgi riskida täpselt laevale minekuga, et kui 13.30 väljub, siis 13.25 tahad peale minna. Võib juhtuda, et näed ainult ahtrit.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole nii. Kui just viimasel hetkel ei lähe, siis peab peale check-ini ja enne laeva pääsemist kogu suure hulga rahvaga kusagil pisikesel alal tropis seisma või istuma. Tavaliselt pääseb laeva nii 15 min enne väljumist.

Kui oled oma pileti enne reisi registreerinud ja saanud pardakaardi, võid sadamasse jõudes minna otse laevalepääsu väravasse.
https://www.tallink.ee/et/pileti-registreerimine

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Laevale pääsemise kiirus sõltub mitmest asjaolust- millised olid eelmise reisi kliendid, kui kiiresti nad laevast lahkusid, millises seisukorras oli laev, kuidas jõutakse koristada.
Turva ja koristus annavad endast parima.
Kedagi tuubusesse ripakile ei jäeta, personal suhtleb dokidega omavahel-näiteks: punase mütsiga naine on viimane, sulgeme.
Töötanud nii Tallinkis kui Vikingis.
Tuubus on see koridor, mis viib sadamahoonest laeva.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui oled oma pileti enne reisi registreerinud ja saanud pardakaardi, võid sadamasse jõudes minna otse laevalepääsu väravasse.
https://www.tallink.ee/et/pileti-registreerimine

just, ja siis ootadki seal laevalepääsu.

0
0
Please wait...

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud mis kell pääseb laevale?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.