Esileht Pereelu ja suhted Mis kell teil mehed argipäeviti koju jõuavad?

Näitan 16 postitust - vahemik 61 kuni 76 (kokku 76 )

Teema: Mis kell teil mehed argipäeviti koju jõuavad?

Postitas:
Kägu

Selle loogika järgi peaksid kõik lendurid, meremehed, stjuardessid ja restoranikokad olema vallalised, sest jumal hoidku küll, kui õudne, kui naine oma lendurist meest vahetevahel päevade kaupa ei näe. Või oi kui õnnetu mees, kelle naine haiglas öövahetuses valvarstiks peab kolm korda kuus käima!
Naised võiksid osata oma eluga ka midagi muud teha kui kogu aeg ainult meest oodata.

Sinu mainitud juhtudel pole see ju nii iga päev ja kogu aeg, et kaaslane eemal, vaid teatud päevadel kuus, mis on ok.
Siin ühe jutust jäi küll mulje, et neil ongi nii ära jagatud, et kes mis päeval pärast kl20 koju jõuab. Ja siis näevadki ju vaid mõned tunnid päevas oma kaaslast. Koos magamine ei lähe nagu arvesse ju. Tolle Käo mees pole isegi mingi meremees ega lendur, vaid tavaline kontoritöötaja ja ise valib, et nii kaua tööl istub.
Tõenäoliselt need lendurid, kokad jms tegelased veedavad ajaliselt rohkem oma abikaasadega aega.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sinu mainitud juhtudel pole see ju nii iga päev ja kogu aeg, et kaaslane eemal, vaid teatud päevadel kuus, mis on ok.

Lenduri, stjuardessi, sageli ka meremehe või arsti puhul sa ei tea iial ette, kas ta täna üldse jõuab koju või ei. Kahe esimese ameti puhul piisab juba tugevast udust ja istub terve meeskond kuski teises riigis hotellis paar päeva, mille jooksul ei jõua isegi oma enda pulma. Paljude meremeeste puhul on see lõtk, mille sees mees koju tuleb, kuni 3-5 nädalat.

Rekajuhid ja paljud teised ametid samamoodi.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, milleks te elate nendega, kes peaks olema teie partnerid ja parimad sõbrad, aga reaalselt näete neid paar tunnikest ööpäevas. Lapsed on vahetusteks ära jagatud. Miks?

Selle loogika järgi peaksid kõik lendurid, meremehed, stjuardessid ja restoranikokad olema vallalised, sest jumal hoidku küll, kui õudne, kui naine oma lendurist meest vahetevahel päevade kaupa ei näe. Või oi kui õnnetu mees, kelle naine haiglas öövahetuses valvarstiks peab kolm korda kuus käima!

Naised võiksid osata oma eluga ka midagi muud teha kui kogu aeg ainult meest oodata.

Nende elukutsete esindajate abikaasad ilmselt ei hädalada ka perekoolis, kuidas nad end üksikema või -isana tunnevad – sellise elukutsega mees on ometi teadlik valik ehk naine teab, mis teda ees ootab.
Aga jah, mina endale lendurit või meremeest abikaasaks ei valiks, mulle on oluline, et isa panustab füüsiliselt laste kasvatamisse sama palju kui ema.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga jah, mina endale lendurit või meremeest abikaasaks ei valiks, mulle on oluline, et isa panustab füüsiliselt laste kasvatamisse sama palju kui ema.

Jah, kuni me ei pea laste kavatamiseks seda, et issi vedeleb diivanil ja vaatab telekat ning aegajalt paremal juhul tõmbab lapse retuusid kõrgemale või käsutab lapse nägu pesema. Peaasi, on kodus. See diivanilt-juhtimine ei ole kohe üldse parem kui abikaasa, kes on kodus harva, aga siis tõesti TEGELEB lapsega ja kasvatab teda. Kasvõi juba eeskuju poolest kasvavale poisslapsele.
Aga paljud naised ei saa sellest aru, et selline diivani-isa on väga väga halb eeskuju.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga paljud naised ei saa sellest aru, et selline diivani-isa on väga väga halb eeskuju.

Seda hala ei pea lihtsalt kuulama ega lugema. ise tuleb anda maksimum enda elus, et endale valitud mees osutuks ka heaks eeskujuks ühistele lastele.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA-le vastuseks, siis minu mehe tööpäevad on 10-tunnised. Ja tal on üks vaba tööpäeva nädalas. L ja P on vaba.
Last saaks ta aeda viia ainult juhul, kui laps oleks hommikul esimene ja õhtul viimane.
Minul on 8-tunnised tööpäevad. Seega mina viin ja toon last. Ja kuna jõuan koos lapsega koju vähemalt 45 min varem kui mees, siis teen ka õhtusöögi.
Elasin mehega koos ka enne lapse saamist ja teadsin, kuidas elu olema hakkab. Seega ei kurda.
Kui õhtuks on mingi plaan, siis selle räägime aegsasti läbi, et mees teaks, et peab sel päeval kiirelt ja otse koju tulema.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehe tööpäev kestab kl 21-ni ja koju jõuab kella 22 paiku (+/- 10 minutit).

Hommikul viib lapsed lasteaeda (ja selle septembri algusest saadab ühe kooli) mees, nii et õhtune suurem tegelemine jääb mulle, kuna minu tööpäev lõpeb kl 17.

Kui mehel on vabad päevad nädala sees, siis tegeleb laste ja majapidamisega põhiliselt tema ja kui mehel tööpäevad nädala lõpus, siis mina. Minu jaoks täitsa OK variant.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hea suhe ei tähenda seda, et peab kogu aeg ninapidi koos olema. Ja samuti ei mängi mingit rolli lahkumise ja tulemise kellaajad niikaua, kui mõlemad osapooled tunnevad, et tegu on õiglase ja kaaslast austava, võrdsetel alustel partnerlusega.

Arvasingi, et see tuleb. Alati, kui imestatakse, miks sellised paarid üldse koos on, tulevad need inimesed, kel partneriga midagi ühist pole (peale laste ja kohustuste) õigustama, et ei peagi “kogu aeg ninapidi koos” olema.

Pole olemas ainult 2 äärmust, et kas kogu aeg ainult koos või siis, et veedetakse koos aega ainult mõned tunnid nädalas.

Üritasin viidata, et kui tööpäeviti alati üks osapool laekub pärast kl 20, siis ilmselgelt vähemalt tööpäeviti omavahel aega ei veedeta. Heal juhul vaadatakse koos filmi ja räägitakse mingil määral päeva muljetest. Kogu lugu.

Ja nädalavahetustel pole ka siiski seda mehe-naise oma aega eriti, nagu aru sain. Kui aega koos veedetakse, siis koos lastakse. Family time. Aga mehe-naise omaette aega pole.

Pole tegelikult ka mingit ühist hobi ega huviala, mis liidaks.

Siis avastastaksegi mingi hetk, et ollakse vaid ema-isa üksteise jaoks. Paarisuhe, romantika kadunud. Koos sellega ka tunded.

Tegelikult ju mingit ühistegevust, hobi ja kvaliteetaega teil omavahel pole. Natuke kahtlen, et sellest 2 päeva nädalas ajast piisab, kui enamus päevadest on kontakt üsna null.

Sa oled valesti aru saanud. Meil on ühist lasteta olemise aega küll ja veel. Selleks on meie pere juures juba 12 aastat lapsehoidja. Väga tihti oleme õhtuti erinevatel vastuvõttudel, sõpradega restoranis, kontserdil vms. Komme ka teha 3-4 päevaseid lasteta välismaa reise, kus olemegi kogu päevad vaid teineteise päralt.
Suhted on head ja minu jaoks lähedust vägagi piisavalt.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen aru saanud, et pole kõik päris must-valge.
Nii nagu teil on argumendid, on ilmselt meestel. Mehe jaoks reeglina on pere ülalpidamine/eneseteostus väga oluline. Ja kui naine peale tööd vingub kodus, siis tahadki ju hiljem koju tulla.
..ülemõtlemine tekitab probleemi sinna, kus seda algselt üldse pole.

Mind on jäetud hiljuti töönarkomaani poolt maha, sest ma hakkasin liiga palju ühist aega soovima kelleltki, kelle jaoks antud hetkel elus oli karjäär/eneseteostus prioriteediks.
Lapsi küll polnud, aga tunded ikka.

Seega, kallid naised, palun olge oma meestega pisut leebemad. Nad teevad ka nii nagu nende arvates on õige. Mina enam oma silmarõõmu ilmselt oma draamatsemisega tagasi ei saa, aga kui te ikka oma mehi armastate, siis palun kallistage täna oma meest, kui ta koju jõuab. Mitte esimese asjana ärge hakake midagi ette heitma.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hea suhe ei tähenda seda, et peab kogu aeg ninapidi koos olema. Ja samuti ei mängi mingit rolli lahkumise ja tulemise kellaajad niikaua, kui mõlemad osapooled tunnevad, et tegu on õiglase ja kaaslast austava, võrdsetel alustel partnerlusega.

Arvasingi, et see tuleb. Alati, kui imestatakse, miks sellised paarid üldse koos on, tulevad need inimesed, kel partneriga midagi ühist pole (peale laste ja kohustuste) õigustama, et ei peagi “kogu aeg ninapidi koos” olema.

Pole olemas ainult 2 äärmust, et kas kogu aeg ainult koos või siis, et veedetakse koos aega ainult mõned tunnid nädalas.

Üritasin viidata, et kui tööpäeviti alati üks osapool laekub pärast kl 20, siis ilmselgelt vähemalt tööpäeviti omavahel aega ei veedeta. Heal juhul vaadatakse koos filmi ja räägitakse mingil määral päeva muljetest. Kogu lugu.

Ja nädalavahetustel pole ka siiski seda mehe-naise oma aega eriti, nagu aru sain. Kui aega koos veedetakse, siis koos lastakse. Family time. Aga mehe-naise omaette aega pole.

Siis avastastaksegi mingi hetk, et ollakse vaid ema-isa üksteise jaoks. Paarisuhe, romantika kadunud. Koos sellega ka tunded.

Tegelikult ju mingit ühistegevust, hobi ja kvaliteetaega teil omavahel pole. Natuke kahtlen, et sellest 2 päeva nädalas ajast piisab, kui enamus päevadest on kontakt üsna null.

Sa oled valesti aru saanud. Meil on ühist lasteta olemise aega küll ja veel. Selleks on meie pere juures juba 12 aastat lapsehoidja. Väga tihti oleme õhtuti erinevatel vastuvõttudel, sõpradega restoranis, kontserdil vms. Komme ka teha 3-4 päevaseid lasteta välismaa reise, kus olemegi kogu päevad vaid teineteise päralt.

Mitu last on?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

17.30 lõpetab. töölt tuleb jala, nii et 18.10 on kodus.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ju pole üksikema. Seda esiteks. Teiseks, kell 9 on ikka väga hea tööpäeva alustada. Enamik peavad juba kell 8 tööl olema. Töölt ära peaks su mees ju saama siis kell 18 paiku. Kus siis 2 tundi igal õhtul ollakse, et kell 20 alles koju jõutakse? Saaks aru, et vahel kaotab ajataju, käib poes või kuulab autos muusikat, sõidab ringi, teeb trenni, kohtub sõbraga, ajab tööasju. Aga igal õhtul see ju võimatu. Miks sa ei küsi talt, kus ta käib. Pealegi, kui tema võtab õhtuid vabaks 2 h kaupa siis sul on õigus saada terve vaba päev igal nädalavahetusel. Miks sa seda ära ei kasuta?

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ju pole üksikema. Seda esiteks. Teiseks, kell 9 on ikka väga hea tööpäeva alustada. Enamik peavad juba kell 8 tööl olema. Töölt ära peaks su mees ju saama siis kell 18 paiku. Kus siis 2 tundi igal õhtul ollakse, et kell 20 alles koju jõutakse? Saaks aru, et vahel kaotab ajataju, käib poes või kuulab autos muusikat, sõidab ringi, teeb trenni, kohtub sõbraga, ajab tööasju. Aga igal õhtul see ju võimatu. Miks sa ei küsi talt, kus ta käib. Pealegi, kui tema võtab õhtuid vabaks 2 h kaupa siis sul on õigus saada terve vaba päev igal nädalavahetusel. Miks sa seda ära ei kasuta?

Sellisest matemaatilisest peremudelist ei ole ma kunagi aru saanud. Kulude ja aja poolitamine. Ebameeldiv.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitu last on?

On kolm last.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuleb kuidas juhtub, ega ma ise ka tihti kodus pole, koos teeme vbla paar korda aastas midagi, eks siis lepime kokku.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu mees läheb tööle õhtul 8 ja hommikul 8 tuleb. Ega suurt koos midagi teha ei saa. Öösel tööl, päeval magab.

0
0
Please wait...

Näitan 16 postitust - vahemik 61 kuni 76 (kokku 76 )

Esileht Pereelu ja suhted Mis kell teil mehed argipäeviti koju jõuavad?