Esileht Koolilaps Mis kingitus 10 aastasele tüdrukule?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Mis kingitus 10 aastasele tüdrukule?

Postitas:

Mis rõõmustaks teie tütreid? Oleks vaja kingitus teha, hinnapiir umbes 50 eurot.  On hetkel mingit eriti menukat asja nende seas?Tahaks, et oleks üllatus, seega emalt ja tüdrukult endalt ka ei tahaks küsida.

+5
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Miks see emale üllatus peab olema? Üllatus on ju halb, kui see asi on juba olemas või on küll pop, aga mitte selle lapse huvi. Küsi ikka emalt.

Ps 10a kindlasti hindab ka raha. Mõned hindavad ka nt kaubanduskeskuse kinkekaarti, et endale trendikaid odavaid hilpe osta jne

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zara kinkekaart, minu plika klassiõdede seas populaarne kauplus,kust riideid osta.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

koolis on näha, et hetkel algklassitüdrukute eriliseks lemmikuks mingi vidin, mille ametlik nimetus popplet bubble,

mida suurem, seda uhkem ja parem kui lausa mitu tükki

 

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see popit on paarieurone, sellest üksi ei piisa kingituseks.

Kui ise ei oska valida, raamatupoe kinkekaart? Midagi ikka vaja osta on, kas koolikirjandust või muid vidinaid. Või rohkem rõõmu teeb muidugi mõni nännipe kinkekaart, kust juukseehteid vms osta.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilus kallim pusa

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlen ausalt olles erinevas vanuses laste vanaema ja vanatädi  – siis ühtegi kingitust ma omast peast välja ei suuda mõelda, selleks on  laste emad, kes annavad nõu. Just lähen ühe toreda 5-aastase sünnipäevale ja kingikotis on Elsa kleit ja mingi L.O.L vidin.

Käin mööda poode, teen fotosid ja saadan emadele soovituste saamiseks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zara kinkekaart, minu plika klassiõdede seas populaarne kauplus,kust riideid osta.

Kinkekaarti kinkides peaks ikka veendunud olema, et lapsele see ka meeldiks. Minu lapsele nt ei meeldi üldse shopata ja sellise kingi üle ei rõõmustaks.

Sellises vanuses on populaarne kristallide kogumine nt.

Kõige mõistlikum oleks siiski emalt uurida, lapsed ja nende huvid on väga erinevad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan ikka perelt uurida kuidagi. Lapsed on väga erinevad. Minu 10a tütar vaimustus siis ja ka nüüd paar aastat hiljem hoopis näiteks ruubikukuubikutest ja käsitöövahenditest. Mingid riided ja šoppamine jätavad teda siiani külmaks. Raamatupoe kinkekaart oleks küll sobinud väga hästi siinpakututest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 10a on vaimustuses ehetest. Kuma kõrvakad ja prossid hetkel lemmikud.

Aga nagu öeldud lapsed erinevad. Kui Tallinnas, siis kingiks pigem rocca või ülemiste kinkekaardi, kus poode palju ja lapsel valik suur, et leida midagi sobivad.

Kui mujal, siis pigem raha või mõne poe kinkekaardi, mida saab ka netis ostlemisel kasutada (kaubamaja, apollo, rahvaraamat).

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui Tallinnas, siis kingiks pigem rocca või ülemiste kinkekaardi, kus poode palju ja lapsel valik suur, et leida midagi sobivad. Kui mujal, siis pigem raha või mõne poe kinkekaardi, mida saab ka netis ostlemisel kasutada (kaubamaja, apollo, rahvaraamat).

Mina jätaks igasugu kinkekaardid ära ja kingiks lihtsalt raha. Saab laps selle panna kas mõne suurema asja kogumisfondi või osta endale meeldivat nänni kust iganes. Ei pea piirduma ainult paari kaubanduskeskuse või ühe poega ning ei pea muretsema aegumistähtaja pärast.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt loll küsimus, kuid mida selle popplet fidgega tehakse, vaatasin pilte ja pihta ei saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlen ausalt olles erinevas vanuses laste vanaema ja vanatädi – siis ühtegi kingitust ma omast peast välja ei suuda mõelda, selleks on laste emad, kes annavad nõu. Just lähen ühe toreda 5-aastase sünnipäevale ja kingikotis on Elsa kleit ja mingi L.O.L vidin.

Käin mööda poode, teen fotosid ja saadan emadele soovituste saamiseks.

Liiga tsirkuseks on ikka elu läinud kingituste ja asjade koha pealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Mis kingitus 10 aastasele tüdrukule?