Esileht Pereelu ja suhted Mis kirjutaksite mehe armukesele ?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 153 )

Teema: Mis kirjutaksite mehe armukesele ?

Postitas:

Hoopis armukese mehele tuleb kirjutada – su eit on puhta käest läinud, ohjelda teda, kui suudad!

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midgi pole mõtet kirjutada. Ta teadis, et mees on suhtes ja tal savi.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.10 12:28; 17.10 12:30; 17.10 20:38; 17.10 21:28; 18.10 12:40; 19.10 08:25; 19.10 15:28; 22.10 10:48; 22.10 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jolene, Jolene, Jolene, Jolene
I’m begging of you please don’t take my man
Jolene, Jolene, Jolene, Jolene
Please don’t take him just because you can
Your beauty is beyond compare
With flaming locks of auburn hair
With ivory skin and eyes of emerald green
Your smile is like a breath of spring
Your voice is soft like summer rain
And I cannot compete with you
Jolene
He talks about you in his sleep
And there’s nothing I can do to keep
From crying when he calls your name
Jolene
And I can easily understand
How you could easily take my man
But you don’t know what he means to me
Jolene
Jolene, Jolene, Jolene, Jolene
I’m begging of you please don’t take my man
Jolene, Jolene, Jolene, Jolene
Please don’t take him just because you can
You could have your choice…

(Dolly Parton, “Jolene”)

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saadaks sms’i. Viskasin a’la Toomase asjad kilekottidesse. Ütle aadress, tellin takso ja saadan ära. Las Toomas saadab võtmed omnivaga mulle ära. Ilusat elu!

Nö. Toomasele saadaksin ka sms’i. Sinu asjad on toimetatud aadressile see ja see. Kodu võtmed palun saata mulle tagasi omniva pakiga. Ilusat elu!

 

* kuna minu jaoks oleks selle suhte jätkamine ilmvüimatu niikuinii, siis see oleks üks ja ainus asi mida teha. Õhtul jooksin ilmselt pudeli veini, nutaks oma nutud ja elu läheb edasi. Midagi ilisaks tagasi teha ei oleks enam võimalik.

+12
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 12:29; 17.10 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoopis armukese mehele tuleb kirjutada – su eit on puhta käest läinud, ohjelda teda, kui suudad!

Mõnedel käib jah nii. Minu mehe armuke saaatis oma mehe mulle sõnumitoojaks, sest minu mees lahkuminekut ei soovinud ja mulle ei olnud nõus midagi rääkima, kuigi armuke käis peale. Armuke saigi kõik, mis tahtis. Tal on nüüd kaks meest, mul pole ühtegi.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.10 12:28; 17.10 12:30; 17.10 20:38; 17.10 21:28; 18.10 12:40; 19.10 08:25; 19.10 15:28; 22.10 10:48; 22.10 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

on su mees nüüd su sõbrannaga koos, st jäid kokku ?

See ei olnud tema jutus oluline, punkt oli oluline.

Jah, punkt oluline, aga mis edasi sai, kas see kuidagi nende suhet mõjutas ka ? Jäid sõbrannaga kokku ?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 17.10 10:20; 17.10 10:42; 17.10 11:02; 17.10 11:49; 17.10 12:39; 17.10 12:43; 17.10 14:30; 17.10 16:19; 17.10 20:08; 17.10 20:21; 18.10 18:00; 20.10 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kas oleks imelik kirjutada: “tule ja võta … endale, ta on nüüd sinu jaoks vaba.., loodetavasti suudad vähemalt sina ta õnnelikuks teha”

+2
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 17.10 10:20; 17.10 10:42; 17.10 11:02; 17.10 11:49; 17.10 12:39; 17.10 12:43; 17.10 14:30; 17.10 16:19; 17.10 20:08; 17.10 20:21; 18.10 18:00; 20.10 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kas oleks imelik kirjutada: “tule ja võta … endale, ta on nüüd sinu jaoks vaba.., loodetavasti suudad vähemalt sina ta õnnelikuks teha”

Kui sa niimoodi kirjutad, siis kerjad haletsust. Sinu jaoks ei peaks enam tähtis olema selle mehe õnnelikkus, hoopis enda ja lapse paremale elule peaksid mõtlema. See mees teie peale ei mõelnud ju absoluutselt, eks peadbise enda ja lapse õnne eest seisma .

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 12:29; 17.10 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoopis armukese mehele tuleb kirjutada – su eit on puhta käest läinud, ohjelda teda, kui suudad!

Mõnedel käib jah nii. Minu mehe armuke saaatis oma mehe mulle sõnumitoojaks, sest minu mees lahkuminekut ei soovinud ja mulle ei olnud nõus midagi rääkima, kuigi armuke käis peale. Armuke saigi kõik, mis tahtis. Tal on nüüd kaks meest, mul pole ühtegi.

Eriti huvitav seebiooper siis. See naissoost armuke  oli mingi vamp, et oma mees käis teise naise juures talle lisaarmukest kauplemas ja lisaks oli nõus ise ka temaga edasi elama. Kas elavad siis nüüd kõik 3 kenasti ühel pinnal?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 10:41; 17.10 13:14; 19.10 06:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ütles mulle et laps on mulle kujunenud ajapikku tähtsamaks kui tema ja kui mõelda, olengi väga palju lapsega tegelenud, polnud pikalt last kellelegi hoida anda, koroona oli vahepeal ja .. kuid nüüd on laps suurem ja vanavanemad saadaval ja meil rohkem vaba aega, saan mehele pühenduda, olen hinges meest alati armastanud, aga paistab, et see rong on läinud ja tema tunded minu vastu koos sellega ????

Milline hale vennike…

Ja nagu näha, tema manipulatsioon töötabki sinu peal ju. Mõtledki, et oled ise süüdi, ei pööranud talle piisavalt tähelepanu, vaid tegelesid lapsega. Ja nüüd, kui läheb (ajutiselt) armukese juurde, siis tal on hea tagasi hiilida. Paneb sind uskuma, et sina oled tema petmises süüdi ja sellega tagab, et oled valmis ta vajadusel tagasi võtma. Ja mitte ainult ei võta tagasi, vaid uskudes, et sina oled tema petmises süüdi, püüad veel olla tähelepanelikum ja parem naine.

Ära ole nii rumal! Muidugi on tema süüdi, et läks petma. Miks? Sest tal hakkas igav, tahtis uut liha saada. Ja pereelu üldse oli tema jaoks igav. Normaalne isa osaleb samaväärselt lapse kasvatamises, mitte ei heida naisele ette, et laps on talle tähtsam. See on väga nikastunud mees, kes on omaenda lapse peale armukade ja teda enda rivaaliks peab.

Täiesti nõus selle käoga! Kusjuures – teemaalgataja, pane tähele – ei see kägu ega ka mina ei ole väljas sinu sõimamise peal, vaid pakume lihtsalt kõrvaltvaataja pilku. Ja kõrvaltvaataja pilgule tundub kahjuks, et mees manipuleerib naisega armutult ja naine, kes kahjuks seda manipulatsiooni läbi ei näe või siis on liiga leebe (või mõlemat korraga) hakkabki endale tuhka pähe raputama.

Sest tegelikult tuleks muidugi küsida (MEHELT, mitte armukeselt): “Aga sellel raskel ajal, kui vanavanemad ei saanud last hoida – kas me olime võrdselt lapsega kinni, võrdselt väsinud? Või oli nii, et lapsega kinni ja väsinud olin ainult mina – sina aga olid piisavalt värske ja energiline härra selleks, et armukesega lillutada? Teisiti öeldes  – energia, mis sa oleks võinud panustada lapsesse ja et mina oleks selle võrra natuke puhanum ja värskem (et kasvõi sulle rohkem tähelepanu pöörata) – selle energia eelistasid sina panustada hoopis kuhugi mujale – miks nii?”

Kui armukesele üldse midagi kirjutada, siis sedasama: “Näe, härra leidis aega ja energiat sinuga lõbutseda ajal, kui mina kodus meie ühist last kantseldama pidin ja abi vanavanematelt ka parasjagu võtta polnud.”

Aga tegelikult (nagu paljud on juba enne ära öelnud) – ega sellele armukesele kirjutamisel mõtet pole. Sest kui nad seda sinu mistahes kirja koos loeks, siis ütleks mees lihtsalt: “No näed – ma ju ütlesin sulle juba enne, et minu naine on igavene uss/mõrd/hüsteeritseja … (või pane siia lünka see sõna, mida sinu mees kasutab) – kõik, mis ta seal kirjas kirjutab, on alatu laim!” Ja armuke silitaks pead: “Vaene sina – kuidas sa küll nii halva inimese otsa koperdasid,  nuuuuuuks!” Armukese kõrvadele on ju muusika, kuidas mees naist kritiseerib ja vihjab: “Aga sina oled hoopis parem!” No ja kui siis see teine naine püüab midagi tõestada – ega ta ei usu ju seda.

Räägi asjad sirgeks OMA mehega, seda on sul vaja teha. Ja teil mõlemal – nii sinul kui ka sinu mehel – tuleb vastu võtta mingi otsus, mis teie perest siis edasi saab, kas see on teie arvates veel päästetav või siis mitte.  Käigu k.radile see kolmandale osapoolele ehk võõrale naisele millegi tõestamine!

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.10 13:33; 17.10 15:01; 17.10 16:14; 17.10 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu elus on 2 korda olnud selline juhus, et sain mehe kõrvalsuhtest teada. Mõlemal korral kirjutasin armukesele, et ta tuleks ja “oma mehe” siit minu kodust minema viiks enda juurde. Mees ise kuidagi ei tahtnud lahkuda. Millegipärast kumbki armuke seda “suurt armastust” enda juurde kolida ei aidanud.

Armukestel oli rohkem oidu kui sul. Kes sellist kelgunööri endale tahaks. Või no sina tahtsid. Peale esimest armukest andsid andeks ja mängisid emmet edasi. Ka teine kord läks samamoodi. Ilmselt olete ikka koos ja sa pead sama kirja veel korduvalt saatma.

Päriselt ka naine, kuidas sa saad nii madal olla?

+4
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 12:03; 17.10 13:34; 18.10 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te arvate, et mehikesega pole räägitud või asju klatitud? Üks ei välista ju teist. mehikesele on ehk õiged laused ammu öeldud ja saab iga päev uue koslepi kaela? Petised on ju silm silm vastas arad. Nemad on vaid nuka taga kõvad vehkima teadagi millega.

Ja et kui mehega on räägitud ja koslepit antud, siis tuleks armuke ette võtta? Appi, mis teil naised viga on, et niimoodi mõtlete?

Mina pole siin soovitanud armukest ette võtta, ma just ka soovitasin mitte torkida. Ütlesin lihtsalt, et ehk naine on ikka oma mehega klaarinud, kust meie teame.

Samas, see oleks lahe isegi, kui saata armukesele mehe üleandmise-vastuvõtmise akt. Sest miks mitte, kuna need kaks on käitumisega näidanud, et nad pole tõsiseltvõetavad inimesed, pigem naljanumbrid.

Kust sa võtad, et teine naine pole tõsiseltvõetav? Teemaalgatuse põhjal saab antud hetkel öelda vaid, et teemaalgataja ei ole tõsiseltvõetav. Alates väärtushinnangutest, mõttelaadist ja lõpetades põhikoolist jäänud hariduslükadega.

Teemaalgatus on ses osas väga informatiivne. Mina nt niisuguse inimesega pikalt koos olla ei suudaks, olgu siis naine või mees.

Soovitan esmalt oma vigased kommentaarid üle lugeda, kui teisi kritiseerima hakkad.

Väärtushinnangud on siiski petisel ja armukesel paigast ära. Kas tõesti veel nii oskamatuid inimesi, kes tänapäeval infot otsida ei oska. Valelike petisete elu väga kergeks tehtud kui niipalju naiivseid armukesi leidub.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on oma mehe armukesega kontakteerumine üks kõige häbiväärsem ja alandavam asi, mida üks naine teha saab.

Miks?

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 13:50; 19.10 00:35; 19.10 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ütles mulle et laps on mulle kujunenud ajapikku tähtsamaks kui tema ja kui mõelda, olengi väga palju lapsega tegelenud, polnud pikalt last kellelegi hoida anda, koroona oli vahepeal ja .. kuid nüüd on laps suurem ja vanavanemad saadaval ja meil rohkem vaba aega, saan mehele pühenduda, olen hinges meest alati armastanud, aga paistab, et see rong on läinud ja tema tunded minu vastu koos sellega ????

Milline hale vennike…

Ja nagu näha, tema manipulatsioon töötabki sinu peal ju. Mõtledki, et oled ise süüdi, ei pööranud talle piisavalt tähelepanu, vaid tegelesid lapsega. Ja nüüd, kui läheb (ajutiselt) armukese juurde, siis tal on hea tagasi hiilida. Paneb sind uskuma, et sina oled tema petmises süüdi ja sellega tagab, et oled valmis ta vajadusel tagasi võtma. Ja mitte ainult ei võta tagasi, vaid uskudes, et sina oled tema petmises süüdi, püüad veel olla tähelepanelikum ja parem naine.

Ära ole nii rumal! Muidugi on tema süüdi, et läks petma. Miks? Sest tal hakkas igav, tahtis uut liha saada. Ja pereelu üldse oli tema jaoks igav. Normaalne isa osaleb samaväärselt lapse kasvatamises, mitte ei heida naisele ette, et laps on talle tähtsam. See on väga nikastunud mees, kes on omaenda lapse peale armukade ja teda enda rivaaliks peab.

Täiesti nõus selle käoga! Kusjuures – teemaalgataja, pane tähele – ei see kägu ega ka mina ei ole väljas sinu sõimamise peal, vaid pakume lihtsalt kõrvaltvaataja pilku. Ja kõrvaltvaataja pilgule tundub kahjuks, et mees manipuleerib naisega armutult ja naine, kes kahjuks seda manipulatsiooni läbi ei näe või siis on liiga leebe (või mõlemat korraga) hakkabki endale tuhka pähe raputama.

Sest tegelikult tuleks muidugi küsida (MEHELT, mitte armukeselt): “Aga sellel raskel ajal, kui vanavanemad ei saanud last hoida – kas me olime võrdselt lapsega kinni, võrdselt väsinud? Või oli nii, et lapsega kinni ja väsinud olin ainult mina – sina aga olid piisavalt värske ja energiline härra selleks, et armukesega lillutada? Teisiti öeldes – energia, mis sa oleks võinud panustada lapsesse ja et mina oleks selle võrra natuke puhanum ja värskem (et kasvõi sulle rohkem tähelepanu pöörata) – selle energia eelistasid sina panustada hoopis kuhugi mujale – miks nii?”

Kui armukesele üldse midagi kirjutada, siis sedasama: “Näe, härra leidis aega ja energiat sinuga lõbutseda ajal, kui mina kodus meie ühist last kantseldama pidin ja abi vanavanematelt ka parasjagu võtta polnud.”

Aga tegelikult (nagu paljud on juba enne ära öelnud) – ega sellele armukesele kirjutamisel mõtet pole. Sest kui nad seda sinu mistahes kirja koos loeks, siis ütleks mees lihtsalt: “No näed – ma ju ütlesin sulle juba enne, et minu naine on igavene uss/mõrd/hüsteeritseja … (või pane siia lünka see sõna, mida sinu mees kasutab) – kõik, mis ta seal kirjas kirjutab, on alatu laim!” Ja armuke silitaks pead: “Vaene sina – kuidas sa küll nii halva inimese otsa koperdasid, nuuuuuuks!” Armukese kõrvadele on ju muusika, kuidas mees naist kritiseerib ja vihjab: “Aga sina oled hoopis parem!” No ja kui siis see teine naine püüab midagi tõestada – ega ta ei usu ju seda.

Räägi asjad sirgeks OMA mehega, seda on sul vaja teha. Ja teil mõlemal – nii sinul kui ka sinu mehel – tuleb vastu võtta mingi otsus, mis teie perest siis edasi saab, kas see on teie arvates veel päästetav või siis mitte. Käigu k.radile see kolmandale osapoolele ehk võõrale naisele millegi tõestamine!

 

Olen teemaalgataja ja tänan sind.

Sul on vist õigus. Kolmandale osapoolele ehk võõrale naisele millegi tõestamine käigu k.radile, see ei anna midagi head juurde.

Las ta ise saab teada milline see teine on, las mäletab milline olin mina, ainult et praegu on nii k.rdima valus, nutuhood tulevad pisteliselt peale, ääretult valus on.

Ma ei tea kaua see kestab ;( Ei saa ennast kontrollida tunde ja pisarate suhtes.

Ma tunnen, et ei teinud midagi halba, oli vaid väljapääsmatu olukord, sain karistada selle eest et püüdsin olla oma lapsele hea ema. Kuid mehe lükkasin sellega teise naise käte vahele..

 

+6
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 17.10 10:20; 17.10 10:42; 17.10 11:02; 17.10 11:49; 17.10 12:39; 17.10 12:43; 17.10 14:30; 17.10 16:19; 17.10 20:08; 17.10 20:21; 18.10 18:00; 20.10 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, ära sellele armukesele kirjuta jah. Ainult alandad ennast. Ükskõik mis kirjutaksid, mees saab seda sinu vastu kasutada ja seeläbi näidata sellele uuele naisele, et oled mingi hüsteerikust psühh ja hull. Kõige väärikam – ära reageeri.

Miks üldse talle kirjutada tahad? Tegelikult ju soovid talt mingit haletsust saada, et ehk ütleb su mehest ära. On ju nii? Sellest pole mingit kasu, kullake. Saadab see armuke su mehe kukele, ta leiab kohe uue. Miks? Sest ta TAHAB. Ta sai aru, et pereelu pole talle, tal on igav nii elada, vajab põnevust. Võid kindel olla, et ta leiab nagunii uue armukese. Ja siis süüdistab ikka sind. See on kõige jäledam nende petiste juures, et üldse ei häbene ega kahetse, vaid õigustavad ja veel süüdistavad oma kaaslast selles. Räme limukas on selline.

Õnnelikuks tegemist ära kindlasti maini. Sellega raputadki endale tuhka pähe, et näed, sina nii halb naine ju ja teine on parem. Teeb veel lihtsamaks mehel armukesele rääkida lugusid sellest, kui kehv kaaslane sa oled.

Sel armukesel pole tõenäoliselt su tunnetest sooja ega külma ka. Nagu Perekooliski nähtud on, siis armukestel pole tavaliselt empaatiat petetud naiste suhtes. Nemad usuvad mehe versiooni, kuidas kodus on õel jääkuninganna. Ja üldse – miks lasta kellelgi teisel enda õnne takistada.

Ainus kiri, mida armukesele üldse kirjutada, ongi selline nagu siin mainitud – viisin mehe asjad su maja ette, võta endale ja ilusat elu selle särava partiiga, kes väikelapse kõrvalt naist petab.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.10 10:22; 17.10 10:47; 17.10 12:07; 17.10 14:33; 17.10 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tunnen, et ei teinud midagi halba, oli vaid väljapääsmatu olukord, sain karistada selle eest et püüdsin olla oma lapsele hea ema. Kuid mehe lükkasin sellega teise naise käte vahele..

Lapsega pole see asi üldse seotud! Usu mind. Kui, siis ainult nii palju, et su mehele ei meeldi lapsed, pereelu ja see tüütab teda. Ta on tüdinud sellest. See, kui palju sina lapsega tegeled või ei, pole tähtis. Tegelikult talle ju sobibki, et sina lapsega tegeled, sest ise ei viitsi/meeldi. Või ma eksin? Ilmselt ta ei ole hea isa. Hea isa ei tuleks selle peale, et lapsele armukade olla ja naist lapse etteseadmises süüdistada.

See mees oleks sind petnud nii ehk naa. Sest ta tahab uut keha tunda saada ja seda põnevust, mis sellega kaasneb. Eriti, kuna see on keelatud ja selja taga. Viska see mees oma elust välja, see on kõige parem sulle endale. Praegu ongi väga valus, täiesti mõistetav. Aga see läheb millalgi üle. Ja siis mõtled, et mis sul üldse arus oli, et end süüdistada ja eriti veel selles, et oma lapsele pühendusid ning temaga tegelesid, mis on ju elementaarne.

Sina EI LÜKANUD meest kuhugi, ta ise läks, sest tahtis minna. Ära allu mehe manipulatsioonidele. Kui vähegi Perekoolis taolisi teemasid lugenud oled, siis tead, kuidas tavaliselt petised käituvad. Samamoodi ülbelt, jääb õigust ülegi. Alguses hakatakse üldse luuludes süüdistama ja naist hulluks sõimama. Pärast leitakse erinevaid põhjuseid, miks naine mehe petmises süüdi on. Tavaline värk.

Petmises on süüdi ainult mees ise. Tema valis selle tee. Tõenäoliselt ta isegi ei taha päriselt selle armukesega koos olla, lihtsalt vaheldust tahtis.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.10 10:22; 17.10 10:47; 17.10 12:07; 17.10 14:33; 17.10 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las ta ise saab teada milline see teine on, las mäletab milline olin mina, ainult et praegu on nii k.rdima valus, nutuhood tulevad pisteliselt peale, ääretult valus on. Ma ei tea kaua see kestab ;( Ei saa ennast kontrollida tunde ja pisarate suhtes.

Ma tunnen, et ei teinud midagi halba, oli vaid väljapääsmatu olukord, sain karistada selle eest et püüdsin olla oma lapsele hea ema. Kuid mehe lükkasin sellega teise naise käte vahele..

Lapse eest hoolitsemine on elementaarne. Mis mõttes lükkasid? Sa vist ei käskinud ega isegi mitte ei soovitanud tal armukest võtta? Ei olnud teil vist perekondlikku arutelu sel teemal, kus mees küsis: “Mis ma teen?” ja sina vastasid: “Eks võta siis armuke”

Ta tegi ISE, üksi ja sinu eest salaja selle otsuse teise naisega kõrvasuhet alustada. Seega ta ei saa vastutust selle otsuse eest kuidagi, isegi mitte osaliselt, sinu kaela lükata.

Kahjuks, kuna te olete üks pere, puudutab see mehe salaja tehtud otsus ka sind. Nii et kui keegi kedagi kuhugi lükanud on, siis mees oma tegevusega on lükanud SIND väga ebameeldivasse olukorda. Ja sellisesse ebameeldivasse olukorda sattumine võib nutma panna küll.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.10 13:33; 17.10 15:01; 17.10 16:14; 17.10 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees oleks nagu vastutusvõimetu amööb. No kuulge, naised, ise olete ka kaltsud, kui teie elu eesmärk on mehe õnnelikuks tegemine. Paarisuhe on 50/50. Mõlemad peavad sama palju panustama. Siin tundub kuidagi ühepoolne.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 15:39; 19.10 07:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Sa olid nagu lapsega rohkem seotud”, “Ma vajan pausi” on täiesti mõttetud manipulatiivsed vabandused, mille tegelik sõnum on, et ütleja pole sinust tegelikult eriti huvitatud. Ükskõik kui suureks lased pumbata tissid või kui peenikeseks näljutad või kui hea perenaine oled – ta ei taha sulle pühenduda. Naised keelduvad tihti seda lihtsat tõde uskumast ja manipulatiivsed mehed kasutavad seda ära. Tuleks pigem selg keerata ja pühenduda inimesele, kes soovib samuti sulle pühenduda. Maailm on mehi täis!

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 15:58; 17.10 17:40; 18.10 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees oleks nagu vastutusvõimetu amööb. No kuulge, naised, ise olete ka kaltsud, kui teie elu eesmärk on mehe õnnelikuks tegemine. Paarisuhe on 50/50. Mõlemad peavad sama palju panustama. Siin tundub kuidagi ühepoolne.

Laskem idealistil olla idealist. Ja kas just nui neljaks võrdne peab olema?  Sageli toimib väga hästi ka variant, kus võibolla teine pool on isekam, aga vähemalt märkab teise panust, tunnistab seda, väldib suuremate jamade korraldamist/haigettegemist ja on tänulik.

Kui aga tõmmatakse suhtekolmnurka ja süüdistakse ka veel, et ta ise on kuidagi selle põhjustanud, siis… No ilmselgelt niisuguseid kaunishingi, keda see kuidagi ei loksutaks ja kes saaks siiralt väita: “Oi, aga see kõik üldse ei häiri mind – mul on andmise rõõm ja mulle piisab!” on vähe… Ehk siis kuskil on ühepoolsuse taluvuse piir, jah.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.10 13:33; 17.10 15:01; 17.10 16:14; 17.10 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Sa olid nagu lapsega rohkem seotud”, “Ma vajan pausi” on täiesti mõttetud manipulatiivsed vabandused, mille tegelik sõnum on, et ütleja pole sinust tegelikult eriti huvitatud. Ükskõik kui suureks lased pumbata tissid või kui peenikeseks näljutad või kui hea perenaine oled – ta ei taha sulle pühenduda. Naised keelduvad tihti seda lihtsat tõde uskumast ja manipulatiivsed mehed kasutavad seda ära. Tuleks pigem selg keerata ja pühenduda inimesele, kes soovib samuti sulle pühenduda. Maailm on mehi täis!

Lisaks mainis, et pole enam seda tunnet. Olemegi 10a koos olnud, ma ei mõista, kui suur kirg peab olema või kus need tunded kadusid.  Et pikemat aega pole enam tundeid ja see ajendas ka sõpradega ringi käima kuni ei pannud ka üheöösuhtele kätt ette

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 17.10 10:20; 17.10 10:42; 17.10 11:02; 17.10 11:49; 17.10 12:39; 17.10 12:43; 17.10 14:30; 17.10 16:19; 17.10 20:08; 17.10 20:21; 18.10 18:00; 20.10 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks mainis, et pole enam seda tunnet.

No aga ei olegi päris “seda” tunnet nagu vastarmunutel – see on paratamatu. Pole reaalne nii, et 10a püsisuhtes olnud paaril teise tuppa astudes hakkas süda meeletult taguma vms. Püsisuhe on ikkagi muuhulgas ka otsus teisega elada ja olla. Inimestevaheline sobivus võiks muidugi olla. Aga kui alguse kirge taga aetakse, siis peabki jääma ühest lühikesest suhtest teise käima. On neid, kes nii elavadki -kirest kireni. Kui mees arvab, et tema nii elada tahab – ega ei saa teda takistada.

Võibolla tõesti seni polnud pikemat püsishet/peret olnud ja ei olnud kunagi sellele mõelnud, et vastarmunute faas saab läbi ja algab argielu. Arvas, et kõik püsibki igavesti vaid kire peal.  Ja kui osutus, et see nii ei ole, sai nagu nuiaga pähe ja hakkaks eemalduma ja kolmnurgatama,  paraku.

Ehh – ebaküpselt hakkas pereelu elama ja nüüd teine pool ehk naine peab kannatama… Nüüd juba laps ka asjasse segatud. Mis teha.

(aga samas mõtlesin seda tsiteeritud kommentaari lugedes,  et hea ka, et mees ainult ei süüdista naist – vaid räägib ka, ehk saab puntra selgemaks)

Aga nüüd on selgelt näha, et mehe enda sisemine kriis. Peab kõigepealt selgeks mõtlema, mida üldse elult tahab.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.10 13:33; 17.10 15:01; 17.10 16:14; 17.10 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui nii hirmsasti vaja midagi kirjutada on, siis kirjuta, et said just hepatiidi vmt testil positiivse tulemuse. Las närveldab ka ja mõtleb edaspidi kaks korda enne, kui voodisse läheb.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

armukesele kirjutamise asemel ma pigem räägiks mehega, ausalt ja avameelselt

jah, see on raske, haavatavust näidata, oma maskid ja egokaitsed langetada ja südamest südamesse rääkida ongi raske.

ja kui mees ei soovi rääkida..siis lase tal minna. see mees pole sinu jaoks, kuskil on keegi parem ja sobivam.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta hoolivas ja muretsevas võtmes, et sul on HPV vähkitekitav tüvi nr see ja too (vali selline, mille eest vaktsiin ei kaitse). Soovid lihtsalt suure mure eest hoiatada. Maini, et usud, et mees on ise juba rääkinud armukesele, sest mees on teadlik ja tegu on tõsise terviseriskiga. Ongi peotäis hirme,  kahtlusi ja usaldamatust nende vahele külvatud.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on oma mehe armukesega kontakteerumine üks kõige häbiväärsem ja alandavam asi, mida üks naine teha saab.

Nii ma päris ei ütleks (et kõige alandavam), aga mõttetu küll.

Minu mees teatas peale 6 kuud abielus olles (eelnevalt elasime peaaegu 5 aastat koos), et ühel olengul tehti talle suuseksi. Et see polevat ju midagi ja rohkem naljaasi.

Minul seda kuulda naljakas polnud. Tegin korraliku draama, rohkem endas selgusele saamiseks ja leidsin, et kui oli, siis oli. Kaotada oli rohkem (hea materiaalne elu näiteks) ja üllatusega avastasin, et kuna mul oli põhimõtteliselt ükskõik, siis järelikult ma oma abikaasat väga ei armastagi. Kusjuures ei armastagi. Tähendab, ma hoolin temast, murretsen, ootan, aga seda suurt ja sügavat tunnet pole. Äkki pole kunagi olnud, ei tea, aga minul oli niiviisi kergem. On siiani. Mees muidugi vabandas ja nuttis, ja mina oma tähtsuses võtsin sadu mõtlemisaegu, ise samal ajal nuputades, kas ta mulle uue auto ikka ostab (lahkumineku korral oleks läinud tema firma vara jagamisega nii kaua, aga mul oli kohe autot vaja). Auto sain. Kõik muu ka. Elamegi edasi, üksteisele näkku valetades, et armastame. Tema vbl armastabki, mina pigem hoolin ja olen harjunud.

Selles loos oli “armuke” mingi suvakas endast null arvamusega naisterahvas, kes purjus seltskonnas ühelt suvaliselt suhu võttis. Mõtlen seda teemat lugedes, et kui ma PEAKSIN talle midagi kirjutama või ütlema, siis ilmselt “Tere!” ja see oleks ka kõik. Ma ei taha temast midagi teada, mul pole talt midagi küsida, tema vastused oleksid sama mõttetud kui ta isegi. Abikaasast saan vähemalt kasu, ta on ikkagi lähedane inimene, sellelt naisterahvalt ei taha ma midagi, sest ta on suur null ja mitte keegi, pealegi olematu moraaliga (no ei kujuta mina ette, et ka 20+ aastat tagasi oleksin kuskil seltskonnas suvalisel jorsil köögilaua taga suhu imenud. Öäkk!).

Ma arvan, et kirjuta ka “Tere!” ja aitab küll. Kui tahab, saab aru ja kui ei, siis milleks rumala inimesega kontakteeruda?

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega on paraku nii, et nagu kõik lood pole “Tõde ja õigus”, on mõni kõigest lühijutustus. Alguses on sümpaatia, armumine, millest ei pruugi kahjuks alati välja kasvada tõelise armastuse tunnet ega ka teineteist väärtustavat suhet. Tihti jääb manipuleeriv pool suhtesse, kuna talle meeldub tunda end ihaldatu ja armastatuna, juhtub et on põhjuseks ka argus – ei julge teisele ära öelda, kui näed kuidas too pingutab kõigest väest. Mängu tuleb laps, illusioon õnnelikust perest, mugavus ja suutmatus olla aus oma tunnete ja teise inimese vastu. Muidugi on kurb ja valus tõdeda, et see kestis nii kaua, aga üksteist tuleb vabaks anda. Ja üks läbi saanud peatükk ei tähenda muud kui et on üks väga ilus elu alles ees. Vastatud tunnete ja armastava partneriga.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 15:58; 17.10 17:40; 18.10 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega on paraku nii, et nagu kõik lood pole “Tõde ja õigus”, on mõni kõigest lühijutustus. Alguses on sümpaatia, armumine, millest ei pruugi kahjuks alati välja kasvada tõelise armastuse tunnet ega ka teineteist väärtustavat suhet. Tihti jääb manipuleeriv pool suhtesse, kuna talle meeldub tunda end ihaldatu ja armastatuna, juhtub et on põhjuseks ka argus – ei julge teisele ära öelda, kui näed kuidas too pingutab kõigest väest. Mängu tuleb laps, illusioon õnnelikust perest, mugavus ja suutmatus olla aus oma tunnete ja teise inimese vastu. Muidugi on kurb ja valus tõdeda, et see kestis nii kaua, aga üksteist tuleb vabaks anda. Ja üks läbi saanud peatükk ei tähenda muud kui et on üks väga ilus elu alles ees. Vastatud tunnete ja armastava partneriga.

 

arvad, et leian veel üle 40-sena tõelise armastuse ?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 17.10 10:20; 17.10 10:42; 17.10 11:02; 17.10 11:49; 17.10 12:39; 17.10 12:43; 17.10 14:30; 17.10 16:19; 17.10 20:08; 17.10 20:21; 18.10 18:00; 20.10 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni pole teineteisele lubatudtruudus, on vaikimisi kõik muud suhted ka lubatud. Vaba suhe selleks ongi vaba, et inimesed teavad, et nad ei suuda truud olla ja seetõttu ei hakka abielu lubadust andma. Armuke saab olla ainult abielu mehel. Vallalisel mehel ei ole armukest, on erinevad naised, kellega magab. Sama hästi võib too teine naine sind mehe armukeseks pidada ja ennast peamiseks naiseks.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellega on paraku nii, et nagu kõik lood pole “Tõde ja õigus”, on mõni kõigest lühijutustus. Alguses on sümpaatia, armumine, millest ei pruugi kahjuks alati välja kasvada tõelise armastuse tunnet ega ka teineteist väärtustavat suhet. Tihti jääb manipuleeriv pool suhtesse, kuna talle meeldub tunda end ihaldatu ja armastatuna, juhtub et on põhjuseks ka argus – ei julge teisele ära öelda, kui näed kuidas too pingutab kõigest väest. Mängu tuleb laps, illusioon õnnelikust perest, mugavus ja suutmatus olla aus oma tunnete ja teise inimese vastu. Muidugi on kurb ja valus tõdeda, et see kestis nii kaua, aga üksteist tuleb vabaks anda. Ja üks läbi saanud peatükk ei tähenda muud kui et on üks väga ilus elu alles ees. Vastatud tunnete ja armastava partneriga.

arvad, et leian veel üle 40-sena tõelise armastuse ?

Kümned ja kümned 40+ inimesed on just selles vanuses oma tõelise armastuse leidnud.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 10:59; 17.10 20:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 153 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis kirjutaksite mehe armukesele ?