Esileht Pereelu ja suhted Mis kirjutaksite mehe armukesele ?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 153 )

Teema: Mis kirjutaksite mehe armukesele ?

Postitas:

Sellega on paraku nii, et nagu kõik lood pole “Tõde ja õigus”, on mõni kõigest lühijutustus. Alguses on sümpaatia, armumine, millest ei pruugi kahjuks alati välja kasvada tõelise armastuse tunnet ega ka teineteist väärtustavat suhet. Tihti jääb manipuleeriv pool suhtesse, kuna talle meeldub tunda end ihaldatu ja armastatuna, juhtub et on põhjuseks ka argus – ei julge teisele ära öelda, kui näed kuidas too pingutab kõigest väest. Mängu tuleb laps, illusioon õnnelikust perest, mugavus ja suutmatus olla aus oma tunnete ja teise inimese vastu. Muidugi on kurb ja valus tõdeda, et see kestis nii kaua, aga üksteist tuleb vabaks anda. Ja üks läbi saanud peatükk ei tähenda muud kui et on üks väga ilus elu alles ees. Vastatud tunnete ja armastava partneriga.

arvad, et leian veel üle 40-sena tõelise armastuse ?

Kümned ja kümned 40+ inimesed on just selles vanuses oma tõelise armastuse leidnud.

ma ei tea kust teda leida, pole aastaid keegi  lähedases kollektiivis silma hakanudki, kes isegi võiks sobida. Njah, eks mul tuleb pikem põdemise aeg vahele. Kõikidest  ja vastustest siin oli palju abi, lohutust ja tuge, et ma polegi ise mingi friik, keda tasus petta

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 17.10 10:20; 17.10 10:42; 17.10 11:02; 17.10 11:49; 17.10 12:39; 17.10 12:43; 17.10 14:30; 17.10 16:19; 17.10 20:08; 17.10 20:21; 18.10 18:00; 20.10 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tahaksin kirjutada talle, sest on tahtmine eos neil see põnevus ära lõpetada, et armuke teaks, et ma tean kõike ja võtku mu mõttetu mees endale. et ta on free to go

Miks arvad, et see armuke üldse Su meest endale tahab? Lisaks võib vabalt olla, et ta on kursis sellega, et Sina tead.

Mina olen hetkel armuke. Kui mehe naine mulle kirjutaks, ma loeks sellist kirja ilmselt täieliku ükskõiksuse ja mõistmatusega. See ei muudaks minu jaoks absoluutselt mitte midagi.
Ei tekitaks süümekaid, ei muudaks minu suhtumist mehesse, küll aga jätaks naisest mulje, kui mingist hüsteerikust, kes kümne küünega meest enda küljes kinni hoida tahab ja selleks vahendeid ei vali. Ma arvaks, et mulle tuldi südametunnistusele koputama. Muigaks selle peale ja elaks oma elu edasi. Vbl paluks mehel oma naine korrale kutsuda ja mind mitte tülitada, sest see situatsioon MEHE mure ära lahendada, mitte selle naise ega ka minu.

Su mees on võtnud teie suhtest nn mõtlemisaja. On ju ilmselge, et tema jaoks on see suhe läbi. Tõsta ta asjad ukse taha ja rahu maa peal. Ma ei usu, et see armuke ta avasüli vastu võtab. Las siis töllerdab kodutuna ringi. Ja kui võtab vastu, siis ongi ju kõik hästi, mees saab õnnelikuks nagu soovid.

Sina ei ole teda kuidagi teise naise käte vahele lükanud, ta ise läks sinna ja nüüd otsib vabandusi ning süüdistab juhtunus Sind. Sa ei ole süüdi!
Meil kõigil on olnud väiksed lapsed, aga sugugi mitte kõik mehed ei ole läinud kusagilt mujalt tähelepanu otsima. Su mees läks kergema vastupanu teed, raskustega ta võidelda ei suuda. 40+ vanuses inimestel peaks ikka tunduvalt rohkem mõistust peas olema, et väärikalt käituda, mitte nagu kahekümpistel, kes emotsioonidel lahmivad.

Aga muidugi Sa võid kirjutada, kui see Sulle hingerahu tagasi annab.

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvatavasti armuke teab, et mees on abielus. Ja teda üldse ei huvita. Seega teed oma kirjadega ainult ennast lolliks ja ongi kogu lugu. Mingit kasu sellest pole. Ma ei tea ühtki armukest, kes oleks naise tõmblemise peale suhte lõpetanud. Saab vaid ensesekindlust juurde, et näe milline idioot on mehe naine ja hõõrub vaid käsi, kui lahku lähete.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.10 12:28; 17.10 12:30; 17.10 20:38; 17.10 21:28; 18.10 12:40; 19.10 08:25; 19.10 15:28; 22.10 10:48; 22.10 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga rumal on proovida armukese südametunnistusele koputada. Kes hakkab armukeseks, sellel pole mingit südametunnistust.

+14
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.10 12:28; 17.10 12:30; 17.10 20:38; 17.10 21:28; 18.10 12:40; 19.10 08:25; 19.10 15:28; 22.10 10:48; 22.10 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga rumal on proovida armukese südametunnistusele koputada. Kes hakkab armukeseks, sellel pole mingit südametunnistust.

päris nii ka ei ole. mul üks sõbranna soiub kogu aeg oma süümepiinadest ja eriti hulluks läks asi siis, kui ta teada sai, et armukese naine teab. ei julge enam väljaski käia nüüd.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi päris kõiki detaile ei ole meil teistel võimalik teada, siis siinse info põhjal ütleksin ma seda, et sul on viimane aeg teha midagi endale.

Kui mees toob vabanduseks selle, et oled tegelenud liiga palju lapsega, ütleb see tõesti, et temast endast ei ole erilist abi olnud ning pigem on ta olnud lisa lapse eest, kellele oled süüa teinud, kelle pesu pesnud jne. Ära süüdista ennast, sa ei ole süüdi. Petmine on valik ja selle valiku on teinud sinu mees.

Ma tahan, et sa teaksid, et on loomulik tunda seda ahastust ja valu ning seega tahta, et kõik oleks jälle “korras”. Otsida neid põhjuseid miks nii läks ja isegi enese süüdistamine on etapp, mille peab läbima. Taaskord, sa ei ole kohe kindlasti süüdi ning nagu eespool juba öeldud, kui ei oleks last, oleks mees leidnud mõne teise põhjuse, mida ette heita ja millega vastutust enda õlgadelt minema lükata. Teataval viisil püüab ka petja sellises olukorras endale tegu õigustada, sest vähesed mehed tunnistavad avalikult, et jah tahtsid vaheldust või adrenaliini või mistahes muud elevust oma ellu, mida teine naine pakkus.

Ma tean, sest olen ise selle kõik läbi teinud. Minu mees pettis mind töökaaslasega, kes oli ka mulle sõbranna ja kes oli ilmselgelt minu olemasolust täielikult teadlik. Ühel nõrkusehetkel ma siiski talle hiljem kirjutasin. Tahtsin, et ta teaks, et minu eest ei ole enam miski varjatud (mees oli andnud mulle terve nendevahelise vestluse). See kiri aga on miski, mida ma tugevalt kahetsen. Minu eeldus sellest, et sellel naisel on kahju ka meie sõprusest või ta tunneb piinlikust valetamise üle, oli nii vale kui üldse olla saab. Kokkuvõttes sain vastu kirja, kus ta lihtsalt naeris ja tunnistas, et tal on ükskõik. Seega tegin end lolliks, sain oma õppetunni ja ei soovitaks seda kellelegi.

Mis aga puudutab midagi enda jaoks tegemisse. Võta endale aega nutta või juua klaas veini. Seejärel tõuse põrandalt püsti ja mine tee midagi enda jaoks. On see üle pika aja pandud juuksuri aeg või kasvõi õhtul tehtud näomask või mistahes muu tegevus, mis paneb sind tundma, et sa hoolitsed enda eest. Ära mõtle kuidas see mõjutab su meest või mida tema sellest arvaks. Tee midagi enda jaoks.

See kõik võtab aega ja tundub esialgu võimatu, aga ühel hetkel sa leiad ennast uuesti. Tasahaaval. Sest kerge on lapse eest hoolitsedes kaotada ka ennast. Uut armastust ei peagi kohe asemele otsima, sest praegu oled kõige tähtsam sina ise ning sinu suhe lapsega. Las see mees läheb, palumisega sa teda kinni ei hoia niikuinii ning juhtub see mis juhtuma peab. Uus armastus leiab su ise, kui sa seda ei oota. Seni aga nagu öeldud, anna endale võimalus nutta ning seejärel tõuse püsti ja tee midagi endale! 🙂

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siiralt ei mõista, mis see kirjapandu ja armukesele saadetud sõna võiks olla, mis asja parandaks. Mitte temaga ei pea sa tegelema. Su mees on läinud, välja teie suhtest, kas ta läheb selle naise juurde või kuhu, see pole enam tähtiski. See oli tema otsus. Süüdistused on muidugi rubriigist “põhjuse leiab alati”, oma iva võib selles olla, aga kui mees ei saa aru, mis on pere, siis…

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma küll ei kirjutaks midagi, küll elu paneb ise paika, igal oinal oma mihklipäev

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kas armastust leiab ka 40+ eas? Muidugi! Armastust leiab igas eas ja 80seltki käiakse kohtamas. See “ma ei pruugi enam kedagi leida” on kinni ainult me endi peas ja see hoiab kehvades suhetes. Aga mis siis, kui see takistab leidmast kallimat, kellega 40+ ilusat aastat veeta?

Prantsuse president  abiellus oma õpetajaga, inglise prints endast vanema mixed race lahutatud naisega – maailmas on kõik võimalik:))) Võib vabalt minna nii, et lähed uksest välja ja kohtud oma unistuste kaaslasega. Ka 40+ eas:)

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 15:58; 17.10 17:40; 18.10 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvad, et leian veel üle 40-sena tõelise armastuse ?

Minu ellu tuli “tõeline armastus” veidi enne 50t. Ootamatult ja täiesti ennustamatult.

Kõik on võimalik.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 10:11; 19.10 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Kindlasti tasuks uurida mis mehel voodis puudu jääb ja siis see ise ärs õppida. Kehv ja igav seks on üks peamisi põhjusi.</p>

Samuti uurida, et äkki suuremate tissidega vms. Osasid puudujääke saab vabalt iluoperatsioonidega parandada.

Kuulge moded, palun blokeerige see perekooli Revolver ära! Lõplikult!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 11:34; 18.10 12:14; 18.10 18:56; 18.10 19:13; 19.10 06:24; 19.10 06:29; 19.10 06:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees muidugi vabandas ja nuttis, ja mina oma tähtsuses võtsin sadu mõtlemisaegu, ise samal ajal nuputades, kas ta mulle uue auto ikka ostab

Mis asja???

Ma arvan, et kirjuta ka “Tere!” ja aitab küll. Kui tahab, saab aru ja kui ei, siis milleks rumala inimesega kontakteeruda?

Kas sinu mees on ka rumal? Või ainult see suhuvõtja?

Ja mis kirjuta talle: “Tere”? Mis selle sõna kirjutamise point peaks olema? On sinu arvates vaimukas või peaks see mingi eriti sügavatähenduslik sõna olema?

 

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 11:34; 18.10 12:14; 18.10 18:56; 18.10 19:13; 19.10 06:24; 19.10 06:29; 19.10 06:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma üldse midagi kirjutaks, siis stiilis: “Paistab, et sulle meeldib teise pere jäänuseid tarbida. Sellest lähtuvalt saadan sulle nii meie pere mehejätise kui ka muu prügi. Head isu!”

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 12:30; 18.10 13:00; 18.10 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks tänaks, kuna tänu temale jäi me perekond kokku, teiseks tunneks kaasa, sest ma tean kuidas ta lootis oma närusest elust tänu mehele väljarabelededa, milliseid plaane ja unistusi ta tegi. Aga kahjuks läks nii, et tänu sellele valusale kogemusele armusime mehega uuesti.

+3
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 12:32; 18.10 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma üldse midagi kirjutaks, siis stiilis: “Paistab, et sulle meeldib teise pere jäänuseid tarbida. Sellest lähtuvalt saadan sulle nii meie pere mehejätise kui ka muu prügi. Head isu!”

Heh-heh-heh! Kumb see loll on – kas see, kes mehejätisega abiellus ja temaga lapsed sai, või see, kes seda tolgust ajutiselt seksuaalsete (ja võib-olla ka rahaliste, meelelahutuslike) vajaduste jaoks kasutas?

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.10 12:36; 18.10 12:37; 18.10 13:02; 18.10 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teiseks tunneks kaasa, sest ma tean kuidas ta lootis oma närusest elust tänu mehele väljarabelededa, milliseid plaane ja unistusi ta tegi.

Kost sa lilleke seda nii ‘äste tiad?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.10 12:36; 18.10 12:37; 18.10 13:02; 18.10 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma üldse midagi kirjutaks, siis stiilis: “Paistab, et sulle meeldib teise pere jäänuseid tarbida. Sellest lähtuvalt saadan sulle nii meie pere mehejätise kui ka muu prügi. Head isu!”

Eriline tola.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.10 12:28; 17.10 12:30; 17.10 20:38; 17.10 21:28; 18.10 12:40; 19.10 08:25; 19.10 15:28; 22.10 10:48; 22.10 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teiseks tunneks kaasa, sest ma tean kuidas ta lootis oma närusest elust tänu mehele väljarabelededa, milliseid plaane ja unistusi ta tegi.

Kost sa lilleke seda nii ‘äste tiad?

Eks siis kui teada sain, siis hakkasin uurima. Eesti on ju väike, igas kohas on mingi tuttav, endine töökaaslane, FB sõber.  Kõige rohkem kartis, et kui ta mees teada saab – siis võib tema jaoks olla väga rasked tagajärjed. Heal järjel mees oli tema jaoks võimalus.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 12:32; 18.10 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh-heh-heh! Kumb see loll on – kas see, kes mehejätisega abiellus ja temaga lapsed sai, või see, kes seda tolgust ajutiselt seksuaalsete (ja võib-olla ka rahaliste, meelelahutuslike) vajaduste jaoks kasutas?

Enamasti roiskub mehetaoline toode kooselu käigus ja alguses võibki ju paista, et tegu on päris ehtsa asjaga. Armukesele, paraku, kui tal vähegi mõistust on, ei tohiks see küll sedamoodi välja paista.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 12:30; 18.10 13:00; 18.10 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teiseks tunneks kaasa, sest ma tean kuidas ta lootis oma närusest elust tänu mehele väljarabelededa, milliseid plaane ja unistusi ta tegi.

Kost sa lilleke seda nii ‘äste tiad?

Eks siis kui teada sain, siis hakkasin uurima. Eesti on ju väike, igas kohas on mingi tuttav, endine töökaaslane, FB sõber. Kõige rohkem kartis, et kui ta mees teada saab – siis võib tema jaoks olla väga rasked tagajärjed. Heal järjel mees oli tema jaoks võimalus.

Eks te kaks lillekest olete päris paras paar ju siis:-) Aga loodan, et su “heal järjel mees” nüüd kenasti radiaatori külge või pööningule luku taha pandud on…võib teine uuesti üritada.

Aga teemaalgatajale ütleks, et kirjuta see kiri armukesele ära. Kirjuta pikk ja põhjalik, räägi oma valust, kutsu teda nimedega, mida ta sinu arust väärib.

Ja siis tõmba sügavalt hinge…ja rebi see kiri puruks ja lase vetsupotist veega alla.

Siis hakka oma edasist elu korraldama.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.10 12:36; 18.10 12:37; 18.10 13:02; 18.10 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ütles mulle et laps on mulle kujunenud ajapikku tähtsamaks kui tema ja kui mõelda, olengi väga palju lapsega tegelenud, polnud pikalt last kellelegi hoida anda, koroona oli vahepeal ja .. kuid nüüd on laps suurem ja vanavanemad saadaval ja meil rohkem vaba aega, saan mehele pühenduda, olen hinges meest alati armastanud, aga paistab, et see rong on läinud ja tema tunded minu vastu koos sellega ????

Milline hale vennike…

Ja nagu näha, tema manipulatsioon töötabki sinu peal ju. Mõtledki, et oled ise süüdi, ei pööranud talle piisavalt tähelepanu, vaid tegelesid lapsega. Ja nüüd, kui läheb (ajutiselt) armukese juurde, siis tal on hea tagasi hiilida. Paneb sind uskuma, et sina oled tema petmises süüdi ja sellega tagab, et oled valmis ta vajadusel tagasi võtma. Ja mitte ainult ei võta tagasi, vaid uskudes, et sina oled tema petmises süüdi, püüad veel olla tähelepanelikum ja parem naine.

Ära ole nii rumal! Muidugi on tema süüdi, et läks petma. Miks? Sest tal hakkas igav, tahtis uut liha saada. Ja pereelu üldse oli tema jaoks igav. Normaalne isa osaleb samaväärselt lapse kasvatamises, mitte ei heida naisele ette, et laps on talle tähtsam. See on väga nikastunud mees, kes on omaenda lapse peale armukade ja teda enda rivaaliks peab.

Täiesti nõus selle käoga! Kusjuures – teemaalgataja, pane tähele – ei see kägu ega ka mina ei ole väljas sinu sõimamise peal, vaid pakume lihtsalt kõrvaltvaataja pilku. Ja kõrvaltvaataja pilgule tundub kahjuks, et mees manipuleerib naisega armutult ja naine, kes kahjuks seda manipulatsiooni läbi ei näe või siis on liiga leebe (või mõlemat korraga) hakkabki endale tuhka pähe raputama.

Sest tegelikult tuleks muidugi küsida (MEHELT, mitte armukeselt): “Aga sellel raskel ajal, kui vanavanemad ei saanud last hoida – kas me olime võrdselt lapsega kinni, võrdselt väsinud? Või oli nii, et lapsega kinni ja väsinud olin ainult mina – sina aga olid piisavalt värske ja energiline härra selleks, et armukesega lillutada? Teisiti öeldes – energia, mis sa oleks võinud panustada lapsesse ja et mina oleks selle võrra natuke puhanum ja värskem (et kasvõi sulle rohkem tähelepanu pöörata) – selle energia eelistasid sina panustada hoopis kuhugi mujale – miks nii?”

Kui armukesele üldse midagi kirjutada, siis sedasama: “Näe, härra leidis aega ja energiat sinuga lõbutseda ajal, kui mina kodus meie ühist last kantseldama pidin ja abi vanavanematelt ka parasjagu võtta polnud.”

Aga tegelikult (nagu paljud on juba enne ära öelnud) – ega sellele armukesele kirjutamisel mõtet pole. Sest kui nad seda sinu mistahes kirja koos loeks, siis ütleks mees lihtsalt: “No näed – ma ju ütlesin sulle juba enne, et minu naine on igavene uss/mõrd/hüsteeritseja … (või pane siia lünka see sõna, mida sinu mees kasutab) – kõik, mis ta seal kirjas kirjutab, on alatu laim!” Ja armuke silitaks pead: “Vaene sina – kuidas sa küll nii halva inimese otsa koperdasid, nuuuuuuks!” Armukese kõrvadele on ju muusika, kuidas mees naist kritiseerib ja vihjab: “Aga sina oled hoopis parem!” No ja kui siis see teine naine püüab midagi tõestada – ega ta ei usu ju seda.

Räägi asjad sirgeks OMA mehega, seda on sul vaja teha. Ja teil mõlemal – nii sinul kui ka sinu mehel – tuleb vastu võtta mingi otsus, mis teie perest siis edasi saab, kas see on teie arvates veel päästetav või siis mitte. Käigu k.radile see kolmandale osapoolele ehk võõrale naisele millegi tõestamine!

Olen teemaalgataja ja tänan sind.

Sul on vist õigus. Kolmandale osapoolele ehk võõrale naisele millegi tõestamine käigu k.radile, see ei anna midagi head juurde.

Las ta ise saab teada milline see teine on, las mäletab milline olin mina, ainult et praegu on nii k.rdima valus, nutuhood tulevad pisteliselt peale, ääretult valus on.

Ma ei tea kaua see kestab ;( Ei saa ennast kontrollida tunde ja pisarate suhtes.

Ma tunnen, et ei teinud midagi halba, oli vaid väljapääsmatu olukord, sain karistada selle eest et püüdsin olla oma lapsele hea ema. Kuid mehe lükkasin sellega teise naise käte vahele..

Rumal jutt. Hea ema saab  olla ka teistmoodi, mitte ainuüksi lapsele keskendudes. Muide, naine peaks eelkõige iseend kõige tähtsamaks pidama, siis mees ehk paarisuhe ja alles siis laps. Sest kui sa iseenda eest ei hoolitse ja paarisuhte unarusse lased, siis pole ka see äraemmetatud laps seal peres õnnelik. Väga sage olukord, et unustatakse end ja paarisuhe ning kogu trall käib ümber lapse. Hea ema on see, kes on õnnelik ja endaga rahul, mitte see, kes lapsele 24h elu pühendab.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti roiskub mehetaoline toode kooselu käigus ja alguses võibki ju paista, et tegu on päris ehtsa asjaga. Armukesele, paraku, kui tal vähegi mõistust on, ei tohiks see küll sedamoodi välja paista.

Trööpasid oma jorsi nii ära, et nüüd on kilomeetri pealt kõigile näha, et pidalitõbisega tegu?

Aga vahet pole, lohuta ennast, kuidas oskad. Kui see sul edasi elada aitab.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.10 12:36; 18.10 12:37; 18.10 13:02; 18.10 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti roiskub mehetaoline toode kooselu käigus ja alguses võibki ju paista, et tegu on päris ehtsa asjaga. Armukesele, paraku, kui tal vähegi mõistust on, ei tohiks see küll sedamoodi välja paista.

Trööpasid oma jorsi nii ära, et nüüd on kilomeetri pealt kõigile näha, et pidalitõbisega tegu?

Aga vahet pole, lohuta ennast, kuidas oskad. Kui see sul edasi elada aitab.

Mingi petisest jorss kiunub siin. Palju õnne petisest jorsi staatuse saavutamise puhul elus!

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.10 12:30; 18.10 13:00; 18.10 13:09;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mingi petisest jorss kiunub siin. Palju õnne petisest jorsi staatuse saavutamise puhul elus!

See ju sinu mees!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armuke saab olla ju vaid abielumehel, -naisel. Armuke = pidev abieluväline sekspartner. Ise kirjutasid, et oled elukaaslane. Milles siis probleem?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastan oma meest väga, meil oli tõesti selline raskem aeg vahepeal, sel ajal ripsutas mees ka tiiba.

Küll aga jäi minu hinge okas ja mul ei anna rahu.

Tean et armuke ikka üritab midagi ja mees pole ka tundub enam endine ja soovib pausi teha meie suhtest.

Mis te kirjutaksite armukesele, ma pean seda tegema.

Armuke teab, et mehel on elukaaslane.

Vot siin on nüüd see koht, kus abielu asjad selgemaks teeks. Elukaaslased ollakse ju seniks, kuniks midagi paremat silmapiirile tuleb. Kuidas üldse määrata, kumb teist armuke on?

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.10 14:52; 18.10 18:59; 21.10 17:00; 21.10 18:30; 22.10 09:56; 22.10 11:52; 25.10 08:54; 25.10 11:40; 25.10 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armuke saab olla ju vaid abielumehel, -naisel. Armuke = pidev abieluväline sekspartner. Ise kirjutasid, et oled elukaaslane. Milles siis probleem?

sinu seletuse järgi peavad elukaaslased lubama teisel teistega seksida, kuna pole abielus ?

No ma ei tea 😀

 

Abielu on lihtsalt üks üritus, kus midagi teineteisele lubatakse, samamoodi lubatakse ja lepitakse kokku teatud põhimõtted ka elukaaslastena. Sellel pole mingit vahet, abielus või mitte.

Vaba suhe on see kus pannakse kõiki

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 17.10 10:20; 17.10 10:42; 17.10 11:02; 17.10 11:49; 17.10 12:39; 17.10 12:43; 17.10 14:30; 17.10 16:19; 17.10 20:08; 17.10 20:21; 18.10 18:00; 20.10 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See armuke näitab ära kui tugev on suhe. Kui mehel või naisel on armuke ja teine pool siis lihtsalt lahku läheb, ega tal selle armukese pidaja vastu mingeid tundeid olnudki. Kui on tunded, siis ju võitled, isegi kui kaotad. Aga kui niisama minema jalutad, siis oligi õige aeg lõpetada see mõttetu suhe ja olla armukesele isegi tänulik.

+3
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 18:12; 18.10 19:10; 18.10 19:29; 18.10 19:35; 18.10 22:27; 19.10 09:59; 19.10 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See armuke näitab ära kui tugev on suhe. Kui mehel või naisel on armuke ja teine pool siis lihtsalt lahku läheb, ega tal selle armukese pidaja vastu mingeid tundeid olnudki. Kui on tunded, siis ju võitled, isegi kui kaotad. Aga kui niisama minema jalutad, siis oligi õige aeg lõpetada see mõttetu suhe ja olla armukesele isegi tänulik.

Õudne, mis mõtteviis! Võitled? Hakkad armukesega võitlema, kumb litsmehe omale saab? Silmad hakkavad valutama sellist nõmedust lugedes.

 

+13
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 11:34; 18.10 12:14; 18.10 18:56; 18.10 19:13; 19.10 06:24; 19.10 06:29; 19.10 06:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armuke saab olla ju vaid abielumehel, -naisel. Armuke = pidev abieluväline sekspartner. Ise kirjutasid, et oled elukaaslane. Milles siis probleem?

sinu seletuse järgi peavad elukaaslased lubama teisel teistega seksida, kuna pole abielus ?

No ma ei tea ????

Abielu on lihtsalt üks üritus, kus midagi teineteisele lubatakse, samamoodi lubatakse ja lepitakse kokku teatud põhimõtted ka elukaaslastena. Sellel pole mingit vahet, abielus või mitte.

Vaba suhe on see kus pannakse kõiki

Ainult et tihtipeale eksisteerib see kokkulepe vaid naise peas. Ta eeldab, et kui mees temaga kokku kolis ja temaga kondoomita seksis, siis on ta igavest truudust ja pühendumist vandunud.

Võib-olla on naine öelnud, et nad on ju nüüd pere ja ta jätab tabletid ära. Mees ühmas midagi teleka tagant ja naise arust ollakse nüüd laulatatud.

See ongi abiellumise mõte, et asjad oleksid mõlemale poolele ning teistele selged ja üheselt mõistetavad. Jah, abielusid lahutatakse ja abieludes petetakse. Aga siiski väikema tõenäosusega,  kui niisama koos elades.

+4
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.10 14:52; 18.10 18:59; 21.10 17:00; 21.10 18:30; 22.10 09:56; 22.10 11:52; 25.10 08:54; 25.10 11:40; 25.10 12:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 153 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis kirjutaksite mehe armukesele ?