Esileht Pereelu ja suhted Mis kirjutaksite mehe armukesele ?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 153 )

Teema: Mis kirjutaksite mehe armukesele ?

Postitas:

See armuke näitab ära kui tugev on suhe. Kui mehel või naisel on armuke ja teine pool siis lihtsalt lahku läheb, ega tal selle armukese pidaja vastu mingeid tundeid olnudki. Kui on tunded, siis ju võitled, isegi kui kaotad. Aga kui niisama minema jalutad, siis oligi õige aeg lõpetada see mõttetu suhe ja olla armukesele isegi tänulik.

Õudne, mis mõtteviis! Võitled? Hakkad armukesega võitlema, kumb litsmehe omale saab? Silmad hakkavad valutama sellist nõmedust lugedes.

Ära siis võitle, su elukaaslane polegi seda väärt, sest sul puudub nagunii armastus. Sa oled madala enesehinnanguga ja see on sinu saatus. Keegi ei saa sind takistada

+2
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 18:12; 18.10 19:10; 18.10 19:29; 18.10 19:35; 18.10 22:27; 19.10 09:59; 19.10 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See armuke näitab ära kui tugev on suhe. Kui mehel või naisel on armuke ja teine pool siis lihtsalt lahku läheb, ega tal selle armukese pidaja vastu mingeid tundeid olnudki. Kui on tunded, siis ju võitled, isegi kui kaotad. Aga kui niisama minema jalutad, siis oligi õige aeg lõpetada see mõttetu suhe ja olla armukesele isegi tänulik.

Õudne, mis mõtteviis! Võitled? Hakkad armukesega võitlema, kumb litsmehe omale saab? Silmad hakkavad valutama sellist nõmedust lugedes.

Ära siis võitle, su elukaaslane polegi seda väärt, sest sul puudub nagunii armastus. Sa oled madala enesehinnanguga ja see on sinu saatus. Keegi ei saa sind takistada

Nüüd läks sul küll midagi sassi. Madala enesehinnanguga on ikka see naine, kes hakkab oma litsmehe pärast armukesega võitlema ja klammerdub mehe külge, kes teda ei armasta.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 11:34; 18.10 12:14; 18.10 18:56; 18.10 19:13; 19.10 06:24; 19.10 06:29; 19.10 06:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ilmtingimata kirjutama peab, siis ma küsiks, mida täna mehele süüa teha. Või küsiks kas need kollased bokserid on tema juures? Või mis lõhna ta kasutab, et haiseb kohutavalt.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See armuke näitab ära kui tugev on suhe. Kui mehel või naisel on armuke ja teine pool siis lihtsalt lahku läheb, ega tal selle armukese pidaja vastu mingeid tundeid olnudki. Kui on tunded, siis ju võitled, isegi kui kaotad. Aga kui niisama minema jalutad, siis oligi õige aeg lõpetada see mõttetu suhe ja olla armukesele isegi tänulik.

Õudne, mis mõtteviis! Võitled? Hakkad armukesega võitlema, kumb litsmehe omale saab? Silmad hakkavad valutama sellist nõmedust lugedes.

Ära siis võitle, su elukaaslane polegi seda väärt, sest sul puudub nagunii armastus. Sa oled madala enesehinnanguga ja see on sinu saatus. Keegi ei saa sind takistada

Nüüd läks sul küll midagi sassi. Madala enesehinnanguga on ikka see naine, kes hakkab oma litsmehe pärast armukesega võitlema ja klammerdub mehe külge, kes teda ei armasta.

Kuidas nii, kui armastad siis armastad. Kui loobud, siis ei armasta, viskad ära. Kas sa oma lapse eest võitleksid või viskaks ta minema? Võitleks, st armastaks. Aga meest ei armasta, mis seal ikka. Ole julge elama ausalt.

 

su mees võib olla loll, aga ta on sinu mees, sinu mees, mõistad? sama moodi mees võitleb oma naise eest kui naisel on armuke, sest see on tema naine. see kes kohe loobub, ei armastanudki oma elukaaslast, nii lihtne see ongi ja samas valus tunnistada ka, eks ju

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 18:12; 18.10 19:10; 18.10 19:29; 18.10 19:35; 18.10 22:27; 19.10 09:59; 19.10 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga meest ei armasta, mis seal ikka.

Kuidas saab armastada kedagi, kes seksib teisega? Mu ajus on midagi valesti. Ma ei saa aru. Aita mõista. ?? Ei teki küsimustki, et kui mees teisega seksib, siis ma enam teda ei armasta. Ma ei tea, aga mu aju ütleb, et armastust ei ole?

su ajus puudub armastus, sest seks pole elu, seks on lihtsalt nauding. sa kardad seda, et sinu mees seksides teise naisega tunneb midagi erakordsemat kui sinuga seksides, mingit erilist kirge. aga tegelikult tead isegi kuidas su mees sinuga seksib, vaevalt ta teise naisega ägedamalt seksib, mida siis taga nutta?

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 18:12; 18.10 19:10; 18.10 19:29; 18.10 19:35; 18.10 22:27; 19.10 09:59; 19.10 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimestel on kombeks eeldada, et teised inimesed on nagu nemad. Vägistajad ja vargad tõsimeeli eeldavadki, et teised inimesed kas käituvad sama moodi või vähemalt tahaksid seda teha. Sina oma empaatiavõime, eetika ja moraalsete põhimõtetega eeldad, et teistel inimestel on ka need asjad olemas – mida kiiremini sa aru saad, et see pole nii, seda parem sulle endale.

Keskmisel petjal (soost olenemata) on tugevad nartsissistlikud jooned, ta tahab tähelepanu keskpunktis olla, et keegi kiidaks ja komplimentidega üle külvaks. Keskmine armuke arvab, et ta on sinust parem, sest näete, teda eelistati ju kodusele mehele/naisele (isegi kui ta tegelikult on lihtsalt kiire kepp). Nägid ju siingi teemas armukeste vastuseid, sellistel inimestel ei ole empaatiavõimet, vähemalt mitte meie mõistes. Sellistel tulekski lasta omaette olla, neist ei saa moraalsete väärtustega inimesele kunagi head kaaslast. Nad ei hakka järsku ise rohkem panustama vms, sest nende maailm keerleb ainult nende endi ümber, kõik teised on taustanäitlejad. Nii et hakka parem mõtlema, kuidas eluga edasi minna. Ja usu mind, inimene, kes ütleb sellises olukorras, et ta tahab mõtlemisaega, ei taha tegelikult mõtlemisaega, ta tahab võimalikult vähese draamaga lahku minna.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See armuke näitab ära kui tugev on suhe. Kui mehel või naisel on armuke ja teine pool siis lihtsalt lahku läheb, ega tal selle armukese pidaja vastu mingeid tundeid olnudki. Kui on tunded, siis ju võitled, isegi kui kaotad. Aga kui niisama minema jalutad, siis oligi õige aeg lõpetada see mõttetu suhe ja olla armukesele isegi tänulik.

Õudne, mis mõtteviis! Võitled? Hakkad armukesega võitlema, kumb litsmehe omale saab? Silmad hakkavad valutama sellist nõmedust lugedes.

Ära siis võitle, su elukaaslane polegi seda väärt, sest sul puudub nagunii armastus. Sa oled madala enesehinnanguga ja see on sinu saatus. Keegi ei saa sind takistada

Nüüd läks sul küll midagi sassi. Madala enesehinnanguga on ikka see naine, kes hakkab oma litsmehe pärast armukesega võitlema ja klammerdub mehe külge, kes teda ei armasta.

Kuidas nii, kui armastad siis armastad. Kui loobud, siis ei armasta, viskad ära. Kas sa oma lapse eest võitleksid või viskaks ta minema? Võitleks, st armastaks. Aga meest ei armasta, mis seal ikka. Ole julge elama ausalt.

su mees võib olla loll, aga ta on sinu mees, sinu mees, mõistad? sama moodi mees võitleb oma naise eest kui naisel on armuke, sest see on tema naine. see kes kohe loobub, ei armastanudki oma elukaaslast, nii lihtne see ongi ja samas valus tunnistada ka, eks ju

Võitlema peab ikka see armukesepidaja. Alustuseks iseendaga, et mitte igale ihale ja nõrkusele järgi anda. Ja kui see siiski juhtub, siis peab petja võitlema oma kaaslase eest.
Kuidas sinul küll need asjad nii tagurpidi on? Sind petetakse ja sina võitled? Miks sa ennast niimoodi alandad…

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 12:03; 17.10 13:34; 18.10 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas nii, kui armastad siis armastad. Kui loobud, siis ei armasta, viskad ära. Kas sa oma lapse eest võitleksid või viskaks ta minema? Võitleks, st armastaks. Aga meest ei armasta, mis seal ikka. Ole julge elama ausalt.

Täiesti lollakas on see, kes hakkab lihast last petismehega võrdlema! Laps on minu laps, petismees läheb ukse taha, kui ta minu eest ei võitle-see, kas ma teda armastan või mitte, ei oma sellises olukorras üldse tähtsust, sest iseend armastan ma kõige rohkem.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.10 21:52; 18.10 22:32; 20.10 21:05; 21.10 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas nii, kui armastad siis armastad. Kui loobud, siis ei armasta, viskad ära. Kas sa oma lapse eest võitleksid või viskaks ta minema? Võitleks, st armastaks. Aga meest ei armasta, mis seal ikka. Ole julge elama ausalt.

Täiesti lollakas on see, kes hakkab lihast last petismehega võrdlema! Laps on minu laps, petismees läheb ukse taha, kui ta minu eest ei võitle-see, kas ma teda armastan või mitte, ei oma sellises olukorras üldse tähtsust, sest iseend armastan ma kõige rohkem.

nii ütlegi, ennast armastan…

siis ei saa mehe armukese pidamine sulle ka haiget teha

 

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 18:12; 18.10 19:10; 18.10 19:29; 18.10 19:35; 18.10 22:27; 19.10 09:59; 19.10 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii ütlegi, ennast armastan… siis ei saa mehe armukese pidamine sulle ka haiget teha

Iga terve inimene armastab iseennast kõigepealt.

Muidugi teeb haiget, see ei tähenda, et minust narts saab. Mehi maailmas küll.

Mine nüüd orja edasi.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.10 21:52; 18.10 22:32; 20.10 21:05; 21.10 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga tegelikult tead isegi kuidas su mees sinuga seksib, vaevalt ta teise naisega ägedamalt seksib

Kas just ägedamalt, aga väga võimalik, et teistmoodi, sest see on ju teine naine.

Ma pole küll mingi seksilõvi, aga iga mehega on olnud veidi erinev seks – ikkagi teine inimene.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 10:11; 19.10 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehe armuke kirjutas mulle pika ja süüdistava kirja, kus loetles üles kõik mu patud alates sellest, kui halb naine ja ema ma olen, kuni tõigani, et mu suhe mu toonase mehega polevat mitte kunagi toiminudki.

Kiri on siiani alles ja seda saab mu tütar lugeda, kui mina siit ilmast läinud olen.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 13:50; 19.10 00:35; 19.10 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla saata armukesele suhte algusest mehe armastusavaldused sinu vastu, pildid, kus mees näitab sinu vastu hoolivust üles. Veel parem, kui hiljutised.

 

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi ei kirjutaks. Aitaks mehel välja kolida. Viiks ja annaks armukesele kogu täiega üle. Hea, kui sitast lahti saad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas nii, kui armastad siis armastad. Kui loobud, siis ei armasta, viskad ära. Kas sa oma lapse eest võitleksid või viskaks ta minema? Võitleks, st armastaks. Aga meest ei armasta, mis seal ikka. Ole julge elama ausalt.

Oma last armastatakse loomulikult tingimusteta. Tingimusteta oma meest või naist armastada… No ma ei tea… kui mees näiteks ikka iga päev sulle kolakat annab, aga sa ikka teda armastad, siis on minu arvates tegemist naise poolt sõltuvussuhtega, mida ta lihtsalt oma peas nimetab armastuseks.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 11:34; 18.10 12:14; 18.10 18:56; 18.10 19:13; 19.10 06:24; 19.10 06:29; 19.10 06:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

su mees võib olla loll, aga ta on sinu mees, sinu mees, mõistad? sama moodi mees võitleb oma naise eest kui naisel on armuke, sest see on tema naine. see kes kohe loobub, ei armastanudki oma elukaaslast, nii lihtne see ongi ja samas valus tunnistada ka, eks ju

Petturlust õigustavad inimesed väidavad, et naine, kes ei ole nõus suhtega, kus mees k…b ka teisi naisi, tahab meest omada. Siin siis tunnistab üks lõpuks vastupidist. Et mees võib teisi panna, aga peaasi, et ta on sinu oma.

Nii, et meest enda omandiks peab ikka see naine, kes klammerdub mehe külge ja on kõigega nõus, mida mees teeb, peaasi, et ta ära ei läheks. Mitte see naine, kes mehe kõrvalepanemistega ei lepi ja suhte lõpetab.

Üldiselt on mul kahju sinust.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 11:34; 18.10 12:14; 18.10 18:56; 18.10 19:13; 19.10 06:24; 19.10 06:29; 19.10 06:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

su mees võib olla loll, aga ta on sinu mees, sinu mees, mõistad? sama moodi mees võitleb oma naise eest kui naisel on armuke, sest see on tema naine. see kes kohe loobub, ei armastanudki oma elukaaslast, nii lihtne see ongi ja samas valus tunnistada ka, eks ju

Kui ta võitleb, siis võib ka asi olla lihtsalt egoismis. Võib olla selles, et tal on vaja naine tagasi võita, et tõestada, et ta oli sellest teisest mehest ikka parem. Või omanditundes. Minu oma, teine ei tohi seda endale saada. Ei pruugi olla mingi ilus armastus sellise käitumise taga. Kes kohe loobus, võis naist armastada nii, nagu ta teda nägi, aga kas ei suuda armastada seda inimest, kes teda on niimoodi võimeline reetma, või isegi armastab, aga mõistab, et kui enam usaldust ei ole, pole mõtet suhet jätkata.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 10:41; 17.10 13:14; 19.10 06:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

su ajus puudub armastus, sest seks pole elu, seks on lihtsalt nauding. sa kardad seda, et sinu mees seksides teise naisega tunneb midagi erakordsemat kui sinuga seksides, mingit erilist kirge. aga tegelikult tead isegi kuidas su mees sinuga seksib, vaevalt ta teise naisega ägedamalt seksib, mida siis taga nutta?

Miks su mees siis neid teisi naisi panemas käib, kui need teised naised ei paku talle mingit uut ja huvitavat kogemust?

Natuke uhhuu seltskond olete vist oma mehega mõlemad. Üks mõtleb oma litsmehele kuldsed tiivad selga. Teine ei ole võimeline enda seksuaaltunge kontrollima ja juhtima.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 11:34; 18.10 12:14; 18.10 18:56; 18.10 19:13; 19.10 06:24; 19.10 06:29; 19.10 06:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kes siin mehe pärast “võitlemisest” räägib, on Teise Eesti esindaja. Kobi eestlaste kolmnurka tagasi.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 15:39; 19.10 07:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kõigil on olnud väiksed lapsed,

 

Tohhotillae – selgeltnägija isiklikult!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiri on siiani alles ja seda saab mu tütar lugeda, kui mina siit ilmast läinud olen.

Milleks küll. Klaari ise oma asju, lapsed jäta rahule.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.10 12:28; 17.10 12:30; 17.10 20:38; 17.10 21:28; 18.10 12:40; 19.10 08:25; 19.10 15:28; 22.10 10:48; 22.10 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

su ajus puudub armastus, sest seks pole elu, seks on lihtsalt nauding. sa kardad seda, et sinu mees seksides teise naisega tunneb midagi erakordsemat kui sinuga seksides, mingit erilist kirge. aga tegelikult tead isegi kuidas su mees sinuga seksib, vaevalt ta teise naisega ägedamalt seksib, mida siis taga nutta?

Miks su mees siis neid teisi naisi panemas käib, kui need teised naised ei paku talle mingit uut ja huvitavat kogemust?

Natuke uhhuu seltskond olete vist oma mehega mõlemad. Üks mõtleb oma litsmehele kuldsed tiivad selga. Teine ei ole võimeline enda seksuaaltunge kontrollima ja juhtima.

Ma pole selle teemaga üldse seotud.

Su küsimus on iseenesest huvitav, miks mees siis paneb teist naist kui polegi uus ja huvitav? Äkki sellest, et kodus ei saa sedagi? Kõik suhted on keerulised. Muide naised peavad ka armukesi samadel põhjustel mis mehedki, nii et minu kommentaar käiski mõlemate suhtes.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 18:12; 18.10 19:10; 18.10 19:29; 18.10 19:35; 18.10 22:27; 19.10 09:59; 19.10 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiri on siiani alles ja seda saab mu tütar lugeda, kui mina siit ilmast läinud olen.

Milleks küll. Klaari ise oma asju, lapsed jäta rahule.

Sest tollest naisest sai mehe elukaaslane. Miks ta ei võiks oma sõnade eest vastutust võtta?

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 13:50; 19.10 00:35; 19.10 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest tollest naisest sai mehe elukaaslane. Miks ta ei võiks oma sõnade eest vastutust võtta?

Taaskord, kellele sa kätte maksad enda arust? Sellele naisele või oma lapsele, kes ei puutu üldse asjasse. Sinu kibestumus ei puutu lastesse, kas ei ole arusaadav. Küll on nõmedaid naisi olemas. Miks peavad sinu lapsed sinu, su mehe ja tema uue elukaaslase suhteid klaarima, ei pea. See ei puutu nendesse, neil on oma suhted ja oma armukesed, kellega tegeleda.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.10 12:28; 17.10 12:30; 17.10 20:38; 17.10 21:28; 18.10 12:40; 19.10 08:25; 19.10 15:28; 22.10 10:48; 22.10 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas nii, kui armastad siis armastad. Kui loobud, siis ei armasta, viskad ära. Kas sa oma lapse eest võitleksid või viskaks ta minema? Võitleks, st armastaks. Aga meest ei armasta, mis seal ikka. Ole julge elama ausalt.

Kellega võitleksin lapse eest – lapse uue armastusega, st võimaliku minia/väimehega, et laps ikka minu juurde elama jääks, mitte kallima juurde koliks? Sinu arvates teeb armastav ema niimoodi või?? Ei, nii teeb ahistav ema!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastan oma meest väga, meil oli tõesti selline raskem aeg vahepeal, sel ajal ripsutas mees ka tiiba.

Küll aga jäi minu hinge okas ja mul ei anna rahu.

Tean et armuke ikka üritab midagi ja mees pole ka tundub enam endine ja soovib pausi teha meie suhtest.

Mis te kirjutaksite armukesele, ma pean seda tegema.

Armuke teab, et mehel on elukaaslane.

midagi ei kirjutaks, mees ka teadis, et tal on naine… Hakka jah ennast alandama, kas annad mehele andeks ja ei jaura sellel teemal enam või saadad p…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas nii, kui armastad siis armastad. Kui loobud, siis ei armasta, viskad ära. Kas sa oma lapse eest võitleksid või viskaks ta minema? Võitleks, st armastaks. Aga meest ei armasta, mis seal ikka. Ole julge elama ausalt.

Kellega võitleksin lapse eest – lapse uue armastusega, st võimaliku minia/väimehega, et laps ikka minu juurde elama jääks, mitte kallima juurde koliks? Sinu arvates teeb armastav ema niimoodi või?? Ei, nii teeb ahistav ema!

Aga perekoolis neid teemasid palju (kasuta otsingut) kus ema ei saa oma teismelise lapsega suheldud ja siis viskab kodust välja – näe mine ära.

Nii et sellised emad on täiesti olemas. Kõik naised ei ole võimelised üldse kedagi armastama, ei oma meest ega oma lapsi.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 18:12; 18.10 19:10; 18.10 19:29; 18.10 19:35; 18.10 22:27; 19.10 09:59; 19.10 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Midagi ei kirjutaks. Aitaks mehel välja kolida. Viiks ja annaks armukesele kogu täiega üle. Hea, kui sitast lahti saad.

    Ma küll ei aitaks pakkida, pakkigu ise, ammugi ei viiks ega “annaks üle”. Milleks neile seda lõbu valmistada?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled saanud lapse mehega kes pole sind isegi seaduslikuks abikaasaks tahtnud ja nüüd häda. Tegelikult oled sa lihtsalt üks naine kes sel hetkel temaga koos elab ja juhtumisi tema lapse ema aga nüüd on tal tulnud aeg edasi liikuda ja sina oled minevik. Tulevad uued.

Ära alanda ennast sellise mehe ees mingi andeks palumise või kirjutamisega.

+4
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 10:55; 19.10 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled saanud lapse mehega kes pole sind isegi seaduslikuks abikaasaks tahtnud ja nüüd häda. Tegelikult oled sa lihtsalt üks naine kes sel hetkel temaga koos elab ja juhtumisi tema lapse ema aga nüüd on tal tulnud aeg edasi liikuda ja sina oled minevik. Tulevad uued.

Ära alanda ennast sellise mehe ees mingi andeks palumise või kirjutamisega.

 

ma ise ei ole kunagi tahtnud abielluda, olen vabaabielu pooldaja ja meil olid omavahel samasugused lubadused kui abieluinimestel. Kas abielu hoiab inimesi kuidagi koos, kui mehel katus hakkab sõitma ?

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 17.10 10:20; 17.10 10:42; 17.10 11:02; 17.10 11:49; 17.10 12:39; 17.10 12:43; 17.10 14:30; 17.10 16:19; 17.10 20:08; 17.10 20:21; 18.10 18:00; 20.10 18:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 153 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis kirjutaksite mehe armukesele ?