Esileht Pereelu ja suhted Mis kohaga mõtlevad mõned noored ?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mis kohaga mõtlevad mõned noored ?

Postitas:

Ma ei ole ei naise ega mehe poolne sugulane, ütlen kohe algul ära aga õnnetuseks selle perega seotud ja mulle läheb ende käekäik korda.
Naisel jäi põhikool lõpetamata, armastus tuli peale, kaks last sündisid järjest, mees püüdis peret üleval pidada, kolisid üheks kohast teise, algul aitas emapalk ka. siis sai mees stabiilse ja hästi tasustaud töökoha ja suure vedamisena õnnestus neil sinna lähedale ka üürida korralik 3 toaline ahiküttega madalate kommunaalidega korralik möbleeritud korter, tehnika ka jäi sisse. Omanikel oli kiire ja tahtjaid oli palju aga omanik emotsionaalselt otsustas korteri anda noorele perele.
Algul olid noored rahul, lapsed ka , tuldi ju ülikehvadest tingimustest, noorte elu loksus paika, naine leidis ka pisikese lisatöö, nad majandasid ennast kenasti ära, raha jäi üle ka sõpradega pidu pidamiseks… ja selle asemel et asjad selgeks rääkida, võttis naine oma kaks last ja kolis teise mehe juurde.
Mees nõrk nagu keskmine mees ikka, hakkas ta ka jooma ja pidutsema, ühtegi piirangut enam ei ole, korteriomanik saab varsti haisu ninna sellest, mis seal toimub, ja ju see leping lõpetatakse varsti, kui sealt mõni suurem kohtuasi välja ei kooru, ei tea, mis korteris tehtud on, tööandja ei viitsi palju enam andestada ja nii see allakäik algab.

Kas tõesti ei osata normaalseks muutunud elu hinnata? Nii kui kodus on kõik puhas ja valge ja sissetulekust jääb rohkem üle kui varem, keeratakse vint põhja ?
Suvel rõõmustasin koos noortega, nüüd püüan aru saada aga ei suuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mõistust ja tahet paremaks ei ole, siis saavad geenid meid kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ju ei mõtlegi

aga seda küll ei usu, et sissetulekute suurenemine süüdi on

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 15:23; 11.01 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ju ei mõtlegi

aga seda küll ei usu, et sissetulekute suurenemine süüdi on[/tsitaat]
Mina küll usun et on süüdi. Olen ka näinud, kuidas viletsatest tingimustest pääsenud mitte kuigi arukad inimesed kohe laristama ja elu põletama kukuvad kui raha üle jääb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]k077 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina küll usun et on süüdi. Olen ka näinud, kuidas viletsatest tingimustest pääsenud mitte kuigi arukad inimesed kohe laristama ja elu põletama kukuvad kui raha üle jääb.[/tsitaat]

no jaa, aga süüdi on siis ikka ju vähene arukus…
ja samas on ju ka vaeseid joodikuid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 15:23; 11.01 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline asi võib juhtuda igaühega meist, siis, kui hakatakse võtma saavutatut enesestmõistetavalt. Mitte iial ei tohi ühtegi asja võtta lõdvalt, uhkustades ja enesestmõistetavalt, sest ajalugu on näidanud, need kipuvad kaduma lõpuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks naised ongi sedasi , et – täitamatud. Pole summat, mida ei suudaks naine sirgeks tõmmata ja pole luksust, mis oleks lõplikult piisav. Eks naine leidis kellegi, kellele oli veel parem korter ja rohkem raha ja ronis kiiresti teise varre otsa istuma.

Enamus naisi ongi Eestis üksnes raha peal väljas ja vaatavad AINULT seda, kui palju on mehel kinnisvara ja va krabisevat ja selle nimel ollakse nõus ka oma mees reetma, nuga selga lööma ja kastegi elu rikkuma kasvõi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlemisvõime tulebki läbi kannatuste. Kuna kogemust pole, et keegi võib mingile tegevusele piiri ette panna ja nii ei saa lõputult käituda, ega niikaua ei tule ka mõtlemist tagajärgedele. Elukogemus pole kahjuks ülevõetav. Iga noor peab ise vanaks ja targaks kasvama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis kohaga mõtlevad mõned noored ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.