Esileht Koolilaps Mis koolid soovitavad lastel kaheks nädalaks koroona tõttu koju jääda?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Mis koolid soovitavad lastel kaheks nädalaks koroona tõttu koju jääda?

Postitas:

Alustan. Tallinn, 21 kk

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tahad teada, millised koolid on Terviseameti märgukirja, mis kõikidele koolidele saadeti, edastanud?
Keila Kool edastas.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ilmselt tahetakse teada kooli omapoolseid soovitusi, mis tulid Terviseameti soovitustele lisaks. Tallinna saksa gümnaasium nt soovitas 2 nädalat kodus olla neil, kes käisid Itaalias, Aasia riikides või Kanaari saartel.
Näen, et nt NEKi ja NPK kodulehel on üleval ainult terviseameti soovitused.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TIK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustamäe gümnaasiumist tuli ka sel teemal kiri, et teatud riikides/piirkondades (kirjas toodud) reisil käinud lastel ja nende vanematel soovitab Terviseamet koju jääda 14 päevaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reaal ja GAG (mõlemal täpselt sama) soovitavad koju jääda 14 päevaks neil, kes:
kes käisid Hiinas, Põhja-Itaalias (regioonid: Lombardia, Veneto, Emilia-Romagna ja Piedmonte), Jaapanis, Singapuris, Lõuna-Koreas, Iraanis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TERA. WHO nimekirjas olevad riigid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaarli kooli kodulehel terviseameti soovitused + natuke infot kooli poolt lisaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa teemaalgatusest aru – kas tõesti teemaalgataja tahab öelda, et 21. kool soovitab kõigil lastel kaheks nädalaks koju jääda? kool on siis suletud?

minu laste koolidest on edastatud ainult terviseameti soovitused ehk siis soovitus koju jääda neil, kes on käinud vaheajal riskipiirkondades. ilmselgelt edastavad selle soovituse kõik koolid, see ei ole mingi koolide oma otsus.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jätan lapse täitsa omal algatusel vähemalt nädalaks koju. Ei reisinud küll riskipiirkonda, aga läbisime kaht suurt lennujaama, kus oli kindlasti ka riskipiirkondadest pärit inimesi. Teavitasin kooli, seal suhtuti positiivselt.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei kujuta ette kooli, mis oleks eiranud terviseameti kirja. Nii et küllap kõik teavitasid.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

21. Kool saatis lapsevanematele edasi terviseameti soovitused ja koju soovitatakse jääda nendel lastel, kes käisid reisil ohupiirkonnas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu Reaaklooli laps jäi ka ka koju, tulime Itaaliast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil soovitati lisaks nimetatutele Aasia ja Lähis-Idas käinutel koju jääda, kummalisel kombel ei olnud nimekirjas Usa-d, Suurbritanniat ja veel mitut riiki, kus on enamus Aasia ja Lähis-Ida riikidest suurem nakatunute arv.
Ühes koolis oli veider, et kui direktor soovitas koju jääda, siis osad klassijuhatajad jagasid lubasid koju jäämisele, olenemata riigist ja piirkonnast. Nagu oleks nemad jumalad taevas, kes üle kõigi otsustavad, kes jääb koju ja kes mitte.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps Mis koolid soovitavad lastel kaheks nädalaks koroona tõttu koju jääda?