Esileht Pereelu ja suhted mis lehelt organiseerisite enda perele reisi soojale maale, mis hinnaga saite?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: mis lehelt organiseerisite enda perele reisi soojale maale, mis hinnaga saite?

Postitas:

Lapsed maininud, et sõbra pere käinud hea hinnaga puhkamas ja tuttavatelt ka häid diile kuulnud.
Mina olen kahel korral valinud lihtsalt Noatouri lehelt, aga see vist siiski kõige mugavam/kallim variant?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuusiku kaudu pakutakse kohati päris häid viimase hetke pakkumisi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.lastminute.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimase hetke reisid on ilmselt need soodsad. Või siis mingite kampaaniate ajal ostetud pool aastat kuni aasta ette. Kui oled valmis ise reise kokku panema (st. lennuki ja majutuse otsima), siis jälgi Trip.ee FB lehte, seal antakse infot lendude veahindadest ja soodsatest võimalustest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuhnisin kogu neti odavaid lende pakkuvad ja infot koondavad saidid läbi, võrdlesin pakkumisi, valisin parimad välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 14:59; 06.12 14:38; 07.12 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhtalt lehelt ja väga odavalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

reisidiilid.ee
lastminute.ee
trip.ee
travelfree.info
holidaypirates.com
lennupiletid azair.com ja momondo.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 18:44; 07.12 16:54; 09.12 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed maininud, et sõbra pere käinud hea hinnaga puhkamas ja tuttavatelt ka häid diile kuulnud.
Mina olen kahel korral valinud lihtsalt Noatouri lehelt, aga see vist siiski kõige mugavam/kallim variant?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

azair.com lennupiletid. Airbnb annab majutuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minek Iisraeli. Lennupiletid wizzair.com kodulehelt 55 eurot inimene edasi-tagasi. Elukoht läbi http://www.vrbo.com, 11 ööd 400 eurot pere ( tegemist suure terrassi ja kolme magamistoaga korteriga, lisaks elutuba ja köök, korter 100 ruutmeetrit, mere ääres). Kokku lennupiletid+majutus 4 liikmeline pere 650 eurot, 11 ööd. Tasub silmad lahti hoida. Olen koguaeg otsinud ise soodsad lennupiletid ja majutuse, tuleb oluliselt soodsam kui läbi turismifirma reis osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meid on aidanud suur guugeldamine. Valin punkti, kuhu minna tahame, vaatan, kust kõige soodsamad lennud sinna lähevad, ja vaatan, kuidas saab Tallinnast lennuga aegu klapitada. No näiteks tahan minna Tenerifele, vaatan, mis firmad sinna odavlende teevad (alla 100 pilet), vaatan, kuhu lähevad Tallinnast odavlennud ja kas mõne linna kaudu saab ajad klappima panna. Olen kogenud, et ise aegu klapitades saab paremad pakkumised, kui skyscanneri ja muude taoliste mootorite abil.
Samasse sihtkohta ja samas hotellis elades, kuhu Novatoursi või Aurinko kaudu oleks pakett näiteks 1200 eurot inimene, saame meie keskmiselt 500 eurot inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega siin muud valemit polegi odava ja hea reisi saamisega, kui googeldamine ja kõva otsimise tegemine. Harvad pole ka need juhused, kus tõesti satud õigel ajal mingi sooduspakkumise otsa. See eeldab ka kiiret tegutsemist ja bronnimist. Head pakkumised lähevad silmapilkselt ära. Mingit pakettreisi ostes turismifirmadelt maksad üle rahaliselt, kui tegelikult asi väärt oleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 13:13; 06.12 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no aga soodne on ju suhteline mõiste 🙂 ja määrab ka pere suurus. Kas reisitakse 1 lapsega või 3 lapsega + laste vanus on väga oluline, et millised on vajadused. On ikka suur vahe, kasa reisid teismelistega, kes võibolal võivad olal üksi hotellitoas öösel juba, või on sul ka päris väikelasped, kelle uneaegdaega on vaja rvestada ja see seab majutusele hoopis teised tingimused – a la kas saate kõik ühes toqs magada või vaja eraldi tube, et kui nt 1aastane magab kell 20, sisi kus teie sel ajalolete jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime nüüd sügisel 12 päeva kaks last ja kaks täiskasvanut Tenerifel, ööbisime kuurortrandadest kaugemal kalurikülas apartemendis (toitu tegime ise, kõik võimalused olemas),otse kaljurannikul vaatega merele ja privaatse rannalapikesega. Kohale lendasime Helsingist läbi Milano, tagasi oli otselend Helsingisse. Helsingist laev viis väga mugavalt täpselt õigeaegselt samal päeval lennult Tallinnasse ja hiljem tagasi, ei pidanud Helsingis ootama. Kohapeal maksime ka Loro Pargi ja Siam pargi ning veel paari tasulise atraktsiooni eest. Rentisime väikese auto pere peale kogu ajaks. Kokku läksid kõik piletid, autorent ja ööbimine 1830 EUR. Lisaks veel söök, mis ei tulnud kallim kui Eestis sama aja kohta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 14:59; 06.12 14:38; 07.12 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime nüüd sügisel 12 päeva kaks last ja kaks täiskasvanut Tenerifel, ööbisime kuurortrandadest kaugemal kalurikülas apartemendis (toitu tegime ise, kõik võimalused olemas),otse kaljurannikul vaatega merele ja privaatse rannalapikesega. Kohale lendasime Helsingist läbi Milano, tagasi oli otselend Helsingisse. Helsingist laev viis väga mugavalt täpselt õigeaegselt samal päeval lennult Tallinnasse ja hiljem tagasi, ei pidanud Helsingis ootama. Kohapeal maksime ka Loro Pargi ja Siam pargi ning veel paari tasulise atraktsiooni eest. Rentisime väikese auto pere peale kogu ajaks. Kokku läksid kõik piletid, autorent ja ööbimine 1830 EUR. Lisaks veel söök, mis ei tulnud kallim kui Eestis sama aja kohta.

See on küll väga hästi saadud reis!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 13:13; 06.12 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime nüüd sügisel 12 päeva kaks last ja kaks täiskasvanut Tenerifel, ööbisime kuurortrandadest kaugemal kalurikülas apartemendis (toitu tegime ise, kõik võimalused olemas),otse kaljurannikul vaatega merele ja privaatse rannalapikesega. Kohale lendasime Helsingist läbi Milano, tagasi oli otselend Helsingisse. Helsingist laev viis väga mugavalt täpselt õigeaegselt samal päeval lennult Tallinnasse ja hiljem tagasi, ei pidanud Helsingis ootama. Kohapeal maksime ka Loro Pargi ja Siam pargi ning veel paari tasulise atraktsiooni eest. Rentisime väikese auto pere peale kogu ajaks. Kokku läksid kõik piletid, autorent ja ööbimine 1830 EUR. Lisaks veel söök, mis ei tulnud kallim kui Eestis sama aja kohta.

Meil sama suur pere, käisime sügisel kooli vaheajal 11 ööd, läksime läbi Madridi, tagasi tulime otse Helsingisse piletid olid 270×4 eurot majutus 400 eurot Las Galletas, auto oli 114 eurot+ bensiin juurde ostsime Loro, Jungle+ veepark mitte Siam+ ookeani reis, mis oli ülimalt äge+ muidugi toit mis polnud tõest kallim kui Eestis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks mugavus maksab – minule meeldib istuda Tallinnas peale ja astuda soovitud kohas maha. aga otsida tasub – ühel aastal saime mingi näpuka tõttu 14 päevase paketi 7 päeva paketi hinnaga – tegin kohe bronni ära. järgmine päev oli viga parandatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega te inimesed tegelete, et te saate reisimise peale tuhandeid eurosid kulutada??? Ma vist nutaks elu lõpuni seda raha taga kui ma mõtlen, mis materiaalseid asju ma selle eest saanud oleksin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 23:49; 07.12 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minek Iisraeli. Lennupiletid wizzair.com kodulehelt 55 eurot inimene edasi-tagasi. Elukoht läbi http://www.vrbo.com, 11 ööd 400 eurot pere ( tegemist suure terrassi ja kolme magamistoaga korteriga, lisaks elutuba ja köök, korter 100 ruutmeetrit, mere ääres). Kokku lennupiletid+majutus 4 liikmeline pere 650 eurot, 11 ööd. Tasub silmad lahti hoida. Olen koguaeg otsinud ise soodsad lennupiletid ja majutuse, tuleb oluliselt soodsam kui läbi turismifirma reis osta.

Aitäh! Ma olen palju reise orgunninud, aga enamasti just Aasia ja USA suunal. Iisrael on mõttes mõlkunud, aga pole veel tegudeni jõudnud. Oskad soovitusi anda, mida seal lastega (8a ja 3a) teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 23:51; 06.12 23:53; 07.12 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega te inimesed tegelete, et te saate reisimise peale tuhandeid eurosid kulutada??? Ma vist nutaks elu lõpuni seda raha taga kui ma mõtlen, mis materiaalseid asju ma selle eest saanud oleksin.

Prioriteetide asi. Ma nutaksin seda raha taga, mis mõttetute materiaalsete asjade peale kulunud on 😀 Materiaalsed asjad kaotavad üsna kähku oma väärtuse ning mida vähem neid on, seda kergem olla. Kogemused ja mälestused reisidelt ei kaota iial väärtust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 23:51; 06.12 23:53; 07.12 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega te inimesed tegelete, et te saate reisimise peale tuhandeid eurosid kulutada??? Ma vist nutaks elu lõpuni seda raha taga kui ma mõtlen, mis materiaalseid asju ma selle eest saanud oleksin.

Minu jaoks on elamused igatahes suurema väärtusega kui mingi koli. Mingi uus telefon, telekas, uued riided on varsti jälle vana rämps, aga mälestused jäävad eluajaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

iisraelis käijad ja soovitajad, kas selle teema olete läbi mõelnud, et iisraeli viisa võib takistada mõnda riiki sisenemist? või ei ole see enam aktuaalne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 09:46; 08.12 00:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka on teema läbi mõeldud ja teema on kohati aktuaalne siiani. Sai käidud Iisraelis, sama passiga sain hiljem Egiptusesse, Jordaaniasse ka USA-sse.
Ega siis seepärast reisimata jää, et varem Iisraelis on käidud – tegin lisapassi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 18:44; 07.12 16:54; 09.12 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minek Iisraeli. Lennupiletid wizzair.com kodulehelt 55 eurot inimene edasi-tagasi. Elukoht läbi http://www.vrbo.com, 11 ööd 400 eurot pere ( tegemist suure terrassi ja kolme magamistoaga korteriga, lisaks elutuba ja köök, korter 100 ruutmeetrit, mere ääres). Kokku lennupiletid+majutus 4 liikmeline pere 650 eurot, 11 ööd. Tasub silmad lahti hoida. Olen koguaeg otsinud ise soodsad lennupiletid ja majutuse, tuleb oluliselt soodsam kui läbi turismifirma reis osta.

OK, hakkasin nüüd vaatama ja mind täitsa huvitab kust sa sellise lennupiletite hinna välja võlusid? Ajasid midagi sassi? Proovisin erinevaid variante, aga leidsin vaid 5x kallimaid pileteid. Su jutt ei tundu usutav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.12 23:51; 06.12 23:53; 07.12 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei viitsi mingi apartemendiga jamada ja ise putru keeta. Reisil tahan täisteenindust, väga head hommikusööki hotellis, muud söömised korralikes restoranides.
Milleks minna reisile ja jätkuvalt pottidega rahmeldada, poes käia. Mõttetu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 20:36; 08.12 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei viitsi mingi apartemendiga jamada ja ise putru keeta. Reisil tahan täisteenindust, väga head hommikusööki hotellis, muud söömised korralikes restoranides.
Milleks minna reisile ja jätkuvalt pottidega rahmeldada, poes käia. Mõttetu.

Väga nõus. Võimalusel võtan alati All Inclusive, alla 4 tärni kindlasti mitte. Kui ei viitsi välja sööma minna, on vähemalt normaalne toit lähedalt võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 20:50; 07.12 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei viitsi mingi apartemendiga jamada ja ise putru keeta. Reisil tahan täisteenindust, väga head hommikusööki hotellis, muud söömised korralikes restoranides.
Milleks minna reisile ja jätkuvalt pottidega rahmeldada, poes käia. Mõttetu.

No erinevad inimesed reisivad erineva asja pärast. Mina reisin selleks, et näha põnevaid kohti, näha kohalikke inimesi nende tavapärases keskkonnas (mitte turistirandasid), kas ja mida ma selle käigus söön on üsna ükskõik, vahel muidugi tutvun kohaliku toidu eripäradega ka, aga igapäevaselt euroopalikku hotellisööki süüa pole mulle vajalik. Mulle niisama liival lebotamine väga naudingut ei paku. Lisaks veel asjaolu, et kui ma all inclusive reise tahaksin kogu perega teha, siis nii sageli ma küll reisidel käia ei saaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 14:59; 06.12 14:38; 07.12 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega te inimesed tegelete, et te saate reisimise peale tuhandeid eurosid kulutada??? Ma vist nutaks elu lõpuni seda raha taga kui ma mõtlen, mis materiaalseid asju ma selle eest saanud oleksin.

Minu jaoks on elamused igatahes suurema väärtusega kui mingi koli. Mingi uus telefon, telekas, uued riided on varsti jälle vana rämps, aga mälestused jäävad eluajaks.

Mul on külmkapp 10 aastat vana ja töötab siiani. 9 aastat tagasi käisin reisil millest tänaseks ma mäletan vaid mõnda hetke. Varsti jõuab kätte aeg kus ainult pildid aitavad meenutada. Kui ma oleks koju selle raha eest näiteks uut mööblit ostnud, siis see teeniks mind veel aastaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 23:49; 07.12 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on külmkapp 10 aastat vana ja töötab siiani. 9 aastat tagasi käisin reisil millest tänaseks ma mäletan vaid mõnda hetke. Varsti jõuab kätte aeg kus ainult pildid aitavad meenutada. Kui ma oleks koju selle raha eest näiteks uut mööblit ostnud, siis see teeniks mind veel aastaid.

Kaua neid asju osta, mingil hetkel on ju kõik olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 20:50; 07.12 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua neid asju osta, mingil hetkel on ju kõik olemas.

nojah, aga tead, aasta-kahe pärast on see alles ostetud mobiil moraalselt vananenud, telekas samuti, ikka tuleb ju uusi asju osta.

kui ma peaksin valima asjade ja reisimise vahel, siis oi, see oleks lihtne valik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 09:46; 08.12 00:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted mis lehelt organiseerisite enda perele reisi soojale maale, mis hinnaga saite?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.