Esileht Pereelu ja suhted mis lehelt organiseerisite enda perele reisi soojale maale, mis hinnaga saite?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: mis lehelt organiseerisite enda perele reisi soojale maale, mis hinnaga saite?

Postitas:

Veel mõnusam on lasta seda endale serveerida heas restoranis. Turul on tore käia lõhnu ja värve nautimas, emotsiooni saamas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 20:36; 08.12 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka seda wizzi lendu Eilatisse(Iisrael) kaalunud, see pakkumine oli üleval tripis. Algusega Riiast siis oli 55 edasi-tagasi, päris hea saadavus veel hiljuti oli.Uurisin, et korralik majutus ja ka söök Eilatis suht kallis,talvekuudel ei pruugi ka eriti soe olla ja lisaks veel see hull kontroll Ovda lennujaamas(sõjaväe lennujaam), kus saab ülipõhjalikku turvakontrolli kogeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähme Eatisse jaanuari lôpus. Olen korra varem Juruusalemmasja surnumere ääres kàinud, aeekord oleme rohkem paigal. Veits kaddan ka seda turvakontrolli, aga pole hullu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.12 18:44; 07.12 16:54; 09.12 00:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted mis lehelt organiseerisite enda perele reisi soojale maale, mis hinnaga saite?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.