Esileht Koolilaps Mis lilled teie lapsed viivad ōpetajale ?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Mis lilled teie lapsed viivad ōpetajale ?

Postitas:
Kägu

Kui teisipäeval viimane koolipäev

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Šokolaaditahvli viis. Üleeile.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu oma viis reedel oma aia piibelehed, mis siis? teisipäevase aktuse kohta ma ei oskagi nõu anda, meie aia piibelehed on igatahes ära õitsenud selle kuumaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lõikelilli, seekord roosid. Keskmise pikkusega. Selliseid on kõige kergem vaasi seada kui lilli on palju. Kimbud on ilusad, aga sel juhul peab ka vaase palju olema. Olen ka õpetaja ja kahjuks olen pidanud ise enamus kimpe kodus laiali lammutama ja lehed ning muu mahu eemaldama, sest lihtsalt ei mahu kusagile ära, üks kimp võtab ju terve vaasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lõikelilli, seekord roosid. Keskmise pikkusega. Selliseid on kõige kergem vaasi seada kui lilli on palju. Kimbud on ilusad, aga sel juhul peab ka vaase palju olema. Olen ka õpetaja ja kahjuks olen pidanud ise enamus kimpe kodus laiali lammutama ja lehed ning muu mahu eemaldama, sest lihtsalt ei mahu kusagile ära, üks kimp võtab ju terve vaasi.[/quote
kas on teile ka kommikarpe toodud,et olete hea klassijuhataja olnud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas teemapüstitajal pole kunagi elus ette tulnud koolis käimist ega oma klassijuhatajale lilledeviimist, et selline küsimus saab tekkida? 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lõikelilli, seekord roosid. Keskmise pikkusega. Selliseid on kõige kergem vaasi seada kui lilli on palju. Kimbud on ilusad, aga sel juhul peab ka vaase palju olema. Olen ka õpetaja ja kahjuks olen pidanud ise enamus kimpe kodus laiali lammutama ja lehed ning muu mahu eemaldama, sest lihtsalt ei mahu kusagile ära, üks kimp võtab ju terve vaasi.[/quote

kas on teile ka kommikarpe toodud,et olete hea klassijuhataja olnud

No kuna küsiti, siis jah, igal aastal tuuakse mõni shokolaad või kommikarp, aga ka muid kingitusi, mis on seotud nt vanemate töökohaga (trükikojas töötava ema laps kingib raamatu; käsitööseepidega tegeleva vanema laps käsitööseebi) jms. Mõned lapsed on kinkinud ka omatehtud kaarte või käsitööringis valmistatud asju. Olen siiralt rõõmus 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Roosid viib, just seetõttu et neid on õpetajal lihtne vaasi panna. Korjasime ka maikellukesi, aga nendest tehtud kimp nõuaks omaette vaasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

korjas rukkililli täna

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oma aiast pojengid viivad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt sama 🙂
Kuna kaks koolilast,siis pojengipuhmas on tunduvalt õhem nüüd 😛

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt sama 🙂

Kuna kaks koolilast,siis pojengipuhmas on tunduvalt õhem nüüd 😛

Sama siin. Kokkuhoid üüratute väljaminekute juures on ainult boonuseks.

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Koolilaps Mis lilled teie lapsed viivad ōpetajale ?